| Találatok száma: 11882 üzenet |
|
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
16850. Elküldve:
2010-10-27 21:15:33 |
[3451.] |
A horvát az keleti 16ról megy.
|
| |
|
|
[előzmény: (16849) puszilgatógép, 2010-10-27 21:14:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
83. Elküldve:
2010-10-27 17:13:47 |
[3452.] |
Te meg jobb volna ha utánna néznél, hogy mi a hivatalos ATV kábel feed kódolása, Conax...
Emellett a UPC felteheti a Focus Conaxát is, de nem ezért van rajta elsősorban és a két Conax olyan, mintha 2 külön kódrendszer lenne.
|
| |
|
[válaszok erre: #89]
|
[előzmény: (82) gergeliz, 2010-10-27 17:04:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
2298. Elküldve:
2010-10-27 17:10:48 |
[3453.] |
MédiaMarktban szoktak ilyenek lenni.
|
| |
|
|
[előzmény: (2297) bunyip, 2010-10-27 17:07:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
78. Elküldve:
2010-10-27 15:02:16 |
[3454.] |
Telstar 11N, Eutelsat W7 és Intelsat 906 (C-sáv).
|
| |
|
|
[előzmény: (75) adreas35, 2010-10-27 12:22:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
73. Elküldve:
2010-10-27 11:53:34 |
[3455.] |
"román UPC-n (FocusSat) Conax kódolás van. "
Honnan vesztek ilyen baromságokat?
Conax azért van rajta, mert a kábelfeed kódrendszere Conax. Az ATV nem cserélt se kártyát se vevőt. A UPC-nek kellett megoldani, hogy az ATV-hez használt kártyák és vevők továbbra is működjenek az Amosról való elköltözés után.
|
| |
|
|
[előzmény: (70) Ernest30, 2010-10-27 11:44:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
72. Elküldve:
2010-10-27 11:51:29 |
[3456.] |
"ondolom haszna is van jócskán"
Nincs haszna, sőt bukik rajta, viszont azért nyereséges a dolog, mert kérsz mellé netet/telefont.
|
| |
|
|
[előzmény: (71) Ernest30, 2010-10-27 11:46:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
63. Elküldve:
2010-10-26 12:47:22 |
[3458.] |
Várjatok má!
Attól, hogy esetleg a Story elmegy miért is kellene a Telespazionak leadni a tp.-t?
Majd hülye lesz. Most is szakít pénzt a T-től...
|
| |
|
[válaszok erre: #68]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
53. Elküldve:
2010-10-25 17:30:43 |
[3460.] |
Továbbra se értem az okfejtést.
Az ATV pl. a UPC-hez ment és vitte a Conax kódolást, amit a UPC nem is használ...
Szóval nincs összefüggés, bármi lehet.
|
| |
|
[válaszok erre: #54 #70]
|
[előzmény: (52) K78, 2010-10-25 16:39:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
50. Elküldve:
2010-10-25 16:14:31 |
[3461.] |
Szerintem senki nem tudja, még mi lesz...
A K9-et honnan vetted?
|
| |
|
[válaszok erre: #52 #55]
|
[előzmény: (49) K78, 2010-10-25 15:58:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
45. Elküldve:
2010-10-25 14:55:20 |
[3462.] |
"Most is az. "
Most a T-Home simulcrypt miatt az.
Kábelfeedként Seca 1.
Ez fog változni.
Ill. ha elköltöznek, akkor a T nézhet kapacitás után...
|
| |
|
[válaszok erre: #46 #49 #51]
|
[előzmény: (44) K78, 2010-10-25 14:53:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
19783. Elküldve:
2010-10-25 14:52:23 |
[3463.] |
"Zone Europa"
A tulajdonos UPC nem akarja.
|
| |
|
[válaszok erre: #19784]
|
[előzmény: (19782) sat_2joco, 2010-10-25 14:44:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
19724. Elküldve:
2010-10-24 08:59:50 |
[3464.] |
"3200 előfizetőre nem lehet szvsz hosszabb távon alapozni."
Miért nem lehet már felfogni, hogy az műholdas és a mikrós csomag ugyanaz a cég? Nem 3200 előfizető van...
|
| |
|
|
[előzmény: (19718) rakal, 2010-10-23 22:23:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
65. Elküldve:
2010-10-22 08:57:37 |
[3465.] |
"ősszel biztos mert Csehországba is lesz Magio,és ígértek HD bővítést is. "
Csak ez nem a T-Home-os Amos platformmal lesz, hanem a SkyLink kártyáit adják a keleti 23,5 fokra virtuális operátorként...
|
| |
|
[válaszok erre: #67]
|
[előzmény: (63) ateszko, 2010-08-06 19:11:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
19692. Elküldve:
2010-10-21 22:10:06 |
[3466.] |
19-22 között műsorváltozással mennek, valszeg playout gond....
|
| |
|
[válaszok erre: #19694 #19702]
|
[előzmény: (19687) mlaszlo, 2010-10-21 21:18:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
1654. Elküldve:
2010-10-21 17:06:16 |
[3467.] |
"csak a BBC HD van most ott"
Tudtommal nov 3.-tól majd megy mellé a BBC One HD is.
|
| |
|
[válaszok erre: #1655]
|
[előzmény: (1652) Tophy, 2010-10-21 16:51:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
63658. Elküldve:
2010-10-21 15:30:39 |
[3468.] |
"3DTV"
|
| |
|
|
[előzmény: (63657) Barczik L, 2010-10-21 15:29:07]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
19686. Elküldve:
2010-10-21 09:17:46 |
[3469.] |
"Mit lehet vele csinálni, ha bekötöm hálózatba?"
kb, 150 netes rádió
+ interaktív alkalmazások, mint pl. RSS olvasó, műsorajánlók, filmadatbázisok (pl. HBO, Film+, Filmbox, Universal stb.)
|
| |
|
|
[előzmény: (19685) hakos1987, 2010-10-21 08:00:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
19683. Elküldve:
2010-10-20 17:07:10 |
[3470.] |
19-21 között megváltozott műsorrend van érvényben a Filmbox adókon.
A legutolsónak küldöttm javított műsor van most betöltve a Filmboxokhoz. Állítólag 22.-én már a korábbi kiadott program szerint megy, de lehet ,hogy hamarabb megcsinálják, vagy még rosszabb lesz...
Szóval akármi lehet...
|
| |
|
[válaszok erre: #19684 #19687]
|
[előzmény: (19682) gerimur, 2010-10-20 16:54:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
63615. Elküldve:
2010-10-20 09:47:44 |
[3471.] |
Most már senki se mossa le rólad, hogy UPC bérenc vagy!
|
| |
|
|
[előzmény: (63613) mind_the_gap, 2010-10-20 07:39:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
19674. Elküldve:
2010-10-18 21:27:19 |
[3472.] |
Most már van hang is....
|
| |
|
[válaszok erre: #19675 #19677]
|
[előzmény: (19673) sanca2, 2010-10-18 21:15:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
19672. Elküldve:
2010-10-18 21:00:26 |
[3473.] |
Már jó...
|
| |
|
[válaszok erre: #19673]
|
[előzmény: (19671) sanca2, 2010-10-18 20:28:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
16781. Elküldve:
2010-10-18 20:58:37 |
[3474.] |
Jól látom, Bozoth az ott melletted?
Beteszi a láblát a kertbe, aztán ültet egy antennát...
Brutális.
|
| |
|
[válaszok erre: #16782 #16783]
|
[előzmény: (16770) sanca2, 2010-10-18 18:31:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
1225. Elküldve:
2010-10-18 14:58:24 |
[3475.] |
A keleti 50,5 fokra beállt Thaicom 2-t Hajdú Misi 180-as antennával veszi. Lehet nektek is próbálkozni.
|
| |
|
[válaszok erre: #1226]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|