| Találatok száma: 11882 üzenet |
|
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
63485. Elküldve:
2010-10-15 16:30:37 |
[3477.] |
Kint van az a Filmbox saját oldalán is....
|
| |
|
|
[előzmény: (63483) jofre0101, 2010-10-15 16:27:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
7127. Elküldve:
2010-10-15 10:28:08 |
[3478.] |
"Én pénzt kérnék az upc-től és a digi től "
Akik nagy örömmel fizetnek majd, Luxemburgból ill. Romániából.
Hány éves is vagy?
|
| |
|
[válaszok erre: #7129]
|
[előzmény: (7125) adreas35, 2010-10-15 10:23:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
7126. Elküldve:
2010-10-15 10:27:31 |
[3479.] |
Meg a külhoni NATO missziók egy részének,
akik a Thor-ból semmit nem látnak...
És ez innentől már állami "küldetés".
|
| |
|
|
[előzmény: (7125) adreas35, 2010-10-15 10:23:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
7124. Elküldve:
2010-10-15 10:22:02 |
[3480.] |
"ami jobb lenne mindenkinek "
Az EB9A olcsóbb...
Ezért is nyert anno.
|
| |
|
|
[előzmény: (7122) adreas35, 2010-10-15 10:10:44]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
63431. Elküldve:
2010-10-14 16:49:42 |
[3482.] |
Firefox és működik.
|
| |
|
|
[előzmény: (63430) vargacst, 2010-10-14 16:45:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
63424. Elküldve:
2010-10-14 15:15:10 |
[3483.] |
Passz.
A Filmbox Plushoz én már kaptam havi műsort, a sima Filmbox-hoz nem sikerült nekik a fájlt kigenerálni...
Persze Hello HD-n/Hello Digital-on nincsenek...
|
| |
|
[válaszok erre: #63427]
|
[előzmény: (63423) djwave, 2010-10-14 14:59:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
736. Elküldve:
2010-10-13 16:47:03 |
[3486.] |
A C-Music másik frekvencián ad már.
|
| |
|
[válaszok erre: #737]
|
[előzmény: (735) drogos, 2010-10-13 16:37:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
2809. Elküldve:
2010-10-13 14:30:24 |
[3487.] |
Most állt fel az új médiatestület.
Nyilván SOS bent van náluk a feladvány, mert 6 hónapra kötöttek szerződést a Thor-ra és az a hónap végén lejár. Nyilván az egy lehetőség, hogy az alaposabb végiggondolás idejére még 1 vagy 2 hónapra fizetnek a Telenornak, mielőtt őket vagy valaki mást választanak...
A közbesz. nyilván nem lesz akadály, majd hoznak egy "lex-Dunát"...
|
| |
|
[válaszok erre: #2810 #2813]
|
[előzmény: (2807) djwave, 2010-10-13 14:15:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
19636. Elküldve:
2010-10-11 16:49:08 |
[3490.] |
"A beltéri gyáribox ez ennyire bugos? "
Nekem még nem volt komolyabb gondom vele, pedig nyomom mind a műholdas, mint az AD-s verziót és az interaktív alkalmazásokat is...
|
| |
|
|
[előzmény: (19635) isapi58, 2010-10-11 16:35:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
19634. Elküldve:
2010-10-11 16:25:42 |
[3491.] |
De, ez már Bátonyterenye.
|
| |
|
[válaszok erre: #19635 #19643]
|
[előzmény: (19633) DreamHekker, 2010-10-11 16:01:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
19623. Elküldve:
2010-10-11 13:18:21 |
[3492.] |
Csak 9-et kellett volna visszaolvasnod...
|
| |
|
|
[előzmény: (19622) taurus, 2010-10-11 13:16:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
19620. Elküldve:
2010-10-11 13:04:32 |
[3493.] |
"Vajon miért távozott?"
Gondolom a munkája nem felelt meg a tulajdonosok elképzeléseinek...
"Vajon VKaroly ott van még? "
Igen. De nem a fórumot látogatja, hanem az új berendezések beszerzését intézi. A múlt héten kaptam egy képet az új fejállomás belső állapotáról. Még csak a kábelek fele volt behúzva. 8 km....
|
| |
|
[válaszok erre: #19626 #19629]
|
[előzmény: (19617) EA38, 2010-10-11 12:46:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
1424. Elküldve:
2010-10-09 17:06:58 |
[3494.] |
Na majd utánna nézek, lehet, hogy teszek fel....
|
| |
|
|
[előzmény: (1422) sanca2, 2010-10-09 16:19:16]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
1423. Elküldve:
2010-10-09 16:36:58 |
[3495.] |
Na ez, pl. nekem 6,5 dB-vel jön.
|
| |
|
|
[előzmény: (1413) sanca2, 2010-10-08 19:52:07]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
1421. Elküldve:
2010-10-09 16:15:42 |
[3496.] |
Invacom fej és offset az antenna, nincs külön sugárzó.
|
| |
|
[válaszok erre: #1422]
|
[előzmény: (1420) sanca2, 2010-10-09 16:14:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
1419. Elküldve:
2010-10-09 16:01:14 |
[3497.] |
Nekem meg 150-es Gibertinivel meg se nyikkan Kistarcsán....
|
| |
|
[válaszok erre: #1420 #1425]
|
[előzmény: (1415) sanca2, 2010-10-08 19:58:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
63282. Elküldve:
2010-10-09 10:19:49 |
[3498.] |
A két adót az SPI alapcsolamgosnak szánja, kérdés, hogy a UPC is így akarja-e...
A 2 extra közötti műsorrol nem tudok mit mondani. Nekem nek tűnt fel októberben,hogy annyi új film lenne. A Family-n van több újdonság.
|
| |
|
[válaszok erre: #63283]
|
[előzmény: (63281) mlaszlo, 2010-10-09 10:11:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
63280. Elküldve:
2010-10-09 09:57:22 |
[3499.] |
"sose tudni mi megy rajta"
Nincs kiadott műsora.
|
| |
|
[válaszok erre: #63281]
|
[előzmény: (63279) mlaszlo, 2010-10-09 09:53:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
2799. Elküldve:
2010-10-08 15:35:23 |
[3500.] |
Tegnap elmaradt este a korábban kiadott műsortervhez képest.
|
| |
|
[válaszok erre: #2800]
|
[előzmény: (2798) defihu, 2010-10-08 15:34:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|