| Találatok száma: 11882 üzenet |
|
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
16730. Elküldve:
2010-10-06 13:06:49 |
[3502.] |
"legalább a tesztidőszak alatt nyitva lesznek az Extra csatornák"
Akkor országosan is nyitva lennének...
|
| |
|
|
[előzmény: (16729) klotyómanó, 2010-10-06 12:30:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
7117. Elküldve:
2010-10-06 10:54:01 |
[3503.] |
Ezt légyszi írd át az "Antennás viccek..." topicba!
|
| |
|
|
[előzmény: (7116) Lowy, 2010-10-06 10:49:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
2787. Elküldve:
2010-10-05 21:38:26 |
[3504.] |
"Hetekkel ezelőtt betervezett műsor"
Igen, de ma lett előrehozva a kezdési időpont késő estéről fél 9-re...
|
| |
|
[válaszok erre: #2790]
|
[előzmény: (2786) defihu, 2010-10-05 21:32:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
19583. Elküldve:
2010-10-05 19:42:55 |
[3505.] |
Az ATV már a Hello HD-n is 16:9-es.
|
| |
|
[válaszok erre: #19584 #19585]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
7115. Elküldve:
2010-10-05 19:42:32 |
[3506.] |
Onnan tudom, hogy jött műsorváltozásnak és mindkét héten lehetett átírni a műsort...
|
| |
|
|
[előzmény: (7112) defihu, 2010-10-05 17:08:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
7111. Elküldve:
2010-10-05 16:55:56 |
[3507.] |
A jövő héten m1. 13:00-tól
|
| |
|
[válaszok erre: #7112]
|
[előzmény: (7110) adreas35, 2010-10-05 16:53:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
63173. Elküldve:
2010-10-04 09:51:28 |
[3508.] |
"Ezek a csatik pedig valahol 544*??? "
Az MTV adók többségének 544-es kábelfeed felbontása, nem a UPC-n múlik...
|
| |
|
[válaszok erre: #63175]
|
[előzmény: (63171) stomi, 2010-10-04 09:37:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
2779. Elküldve:
2010-10-03 08:15:20 |
[3509.] |
Mióta?
A UPC-nek az MTI (Telehold) készítette korábban. Volt változás ebben (is)?
|
| |
|
[válaszok erre: #2781]
|
[előzmény: (2778) vigosz, 2010-10-02 22:33:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
4592. Elküldve:
2010-10-03 08:13:50 |
[3510.] |
Szia!
Nekem eddig soha nem volt ilyen problémám.
A vevő rögzit minden hangsávot.
Nem az lehet a problémád, hogy lejátszáskor a készüléken a menüben aktívra állítottad a DD hangot, de a házimozit nem kapcsoltad be?
|
| |
|
|
[előzmény: (4591) tsz, 2010-10-02 23:50:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
63116. Elküldve:
2010-10-01 15:39:01 |
[3511.] |
Ügyes...
|
| |
|
|
[előzmény: (63115) puszilgatógép, 2010-10-01 15:29:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
63114. Elküldve:
2010-10-01 15:22:04 |
[3512.] |
"Austriasat" az szerintem az ArenaSat tp.-jén lesz
|
| |
|
|
[előzmény: (63110) antennacentrum.hu, 2010-10-01 12:12:38]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
16682. Elküldve:
2010-10-01 13:49:27 |
[3513.] |
Ez így van.
Most az Origo TV-knél pont az a Hámori Barbara van, aki a Viasatnál volt :-)
Nyilván áthozta az ötletet.
|
| |
|
[válaszok erre: #16683]
|
[előzmény: (16681) dimension75, 2010-10-01 13:37:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
4587. Elküldve:
2010-09-30 20:30:58 |
[3515.] |
Ha abban olyan van, akkor igen.
Javaslom, hogy olyan vevőt vegyél csak, amiben cserélhető tuner van és az egyik legyen a DVB-C-s
|
| |
|
|
[előzmény: (4586) Blasto1, 2010-09-30 20:04:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
2766. Elküldve:
2010-09-30 19:52:57 |
[3516.] |
Nahát! Az idei Hot Bird díjra felterjesztettek között nincs ott a Duna TV!
|
| |
|
[válaszok erre: #2767]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
4585. Elküldve:
2010-09-30 19:50:28 |
[3517.] |
Nekem is megy DM8000-esen az AD DVB-C tunerrel.
|
| |
|
[válaszok erre: #4586]
|
[előzmény: (4584) Blasto1, 2010-09-30 19:21:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
1767. Elküldve:
2010-09-29 09:07:18 |
[3519.] |
Romániában az Antenna 1 bepróbálkozott hasonlóval, mire a kábelesek elkezdték kitenni a csomagból.
Erre persze visszakozott az Antenna 1.
Nálunk sajna összefogás helyett az van, hogy valamelyik nagy majd szépen leszerződik (vagy mivel nagy nagyon jó áron), a kicsik meg majd megdöglenek. Nálunk erre megy ki a játék.
|
| |
|
|
[előzmény: (1766) mateist, 2010-09-29 08:58:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
16666. Elküldve:
2010-09-29 08:52:53 |
[3520.] |
Szinte látom, ahogy a UPC fizet és leszerződik valamennyi német bemappelt adóval, ill. most már román, bolgár stb adóval....
Ahogy a lengyel szolgáltatók a legutolsó arab adóval is szerződnek... Ja és persze az MTV-vel és a Dunával is volt szerződésük, amíg a HB-n adtak?
Ezt te se gondolod komolyan...
Ja és hogy az Amos-os szolgáltatóknál maradjunk: a Boom még a nyugati 5 fokról is bamappel francia/olasz adókat (igaz ők picit nagyobb tányért adnak, de szerintem T-s tükkörrel se lenne gond).
|
| |
|
[válaszok erre: #16667 #16669]
|
[előzmény: (16660) N.A., 2010-09-28 23:50:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
16654. Elküldve:
2010-09-28 22:03:41 |
[3521.] |
Az FTA adók bemappelése nem engedélyköteles és nem kell utánna fizetni.
|
| |
|
[válaszok erre: #16657 #16660]
|
[előzmény: (16652) K78, 2010-09-28 21:29:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
19554. Elküldve:
2010-09-28 20:48:59 |
[3522.] |
Most már megy.
|
| |
|
|
[előzmény: (19551) Lewiskecs, 2010-09-28 19:22:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
1352. Elküldve:
2010-09-28 14:02:56 |
[3523.] |
"Milyen alapon ha nem Veled szerződik az olcso előfizető?"
Úgy hogy Minimee-ék a kizárólagos nagyker. partner, minden Olcsó TV-vel kapcsolatos probléma/feladat hozzájuk kerül...
|
| |
|
|
[előzmény: (1350) EA38, 2010-09-28 13:48:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
62975. Elküldve:
2010-09-28 09:45:16 |
[3524.] |
Sehol, az SPI még nem adott ki műsort.
|
| |
|
[válaszok erre: #62976]
|
[előzmény: (62973) Nagy László Gábor, 2010-09-28 08:37:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
1377. Elküldve:
2010-09-28 08:59:50 |
[3525.] |
"pedig itt Európában is egyre több arab él"
Őket majd megcélozzák fizetős csomagokkal európai műholdakról...
Vagy olyanokról, melyek dedikáltan Európába is sugároznak.
Azt se felejtsük el a nyugati 7 fokkal kapcsolatban, hogy az Eutelsatnak van joga a nyugati 8 fokon BSS sávban is sugározni Európa irányába. Erre volt is példa, zavarta is a Nilesat 101-et mikor imbolygása közben egy "odarakott" hold éppen a Clark-övön volt. ("Kecskével" nekem is bezavart akkor még Pesten.) Hivatalosan a Nilesat sose kapott engedélyt európai sugárzásra, csak egy évtizeddel ezelőtt még nem lehetett játszani annyit a nyalábokkal: ma már szinte akármilyen formát kihoznak... Most, hogy a Nilesat és az Eutelsat összeborult, egyáltalán nem várható, hogy bezavarjanak egymásnak (mint pl. HellasSat/Express).
|
| |
|
[válaszok erre: #1378]
|
[előzmény: (1374) Amatőr61, 2010-09-28 08:40:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|