| Találatok száma: 11882 üzenet |
|
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
18968. Elküldve:
2010-08-05 16:05:43 |
[3626.] |
Igen, meg a Filmbox HD, ha elő vagy fizetve.
A Filmbox Family a Conax preview periódusa miatt van, ezt a kártya biztosítja.
|
| |
|
[válaszok erre: #18969 #18970]
|
[előzmény: (18967) gerimur, 2010-08-05 16:02:47]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
4468. Elküldve:
2010-08-05 16:03:57 |
[3627.] |
Nem lesz szűkebb.
Folyamatosan nézzük, hogy hol lehet bővíteni.
Ezért kértem tőled, hogy neked pl. mi fontos...
|
| |
|
[válaszok erre: #4469 #4471]
|
[előzmény: (4467) f2f2, 2010-08-05 15:13:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
18966. Elküldve:
2010-08-05 15:58:18 |
[3628.] |
Nem.
|
| |
|
[válaszok erre: #18967]
|
[előzmény: (18965) gerimur, 2010-08-05 15:40:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
4466. Elküldve:
2010-08-05 11:19:43 |
[3629.] |
"de ahol 1 max 2 oldal van ott nem mondhatnánk hogy nem fér el ? "
Nem az adott film leírása számít, hanem a teljes kínálat. A boxok kapacitása korlátos, ezért ha valamely csatornánál bővűl a leírás, akkor azt valamelyik másiktól el kell venni...
|
| |
|
[válaszok erre: #4467]
|
[előzmény: (4465) f2f2, 2010-08-05 11:00:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
4464. Elküldve:
2010-08-05 10:20:28 |
[3630.] |
"de ehhez az ajánlás dologhoz nekem kellene a főbb szereplők is. "
Mely adó az, ahonnan hiányolod?
"most ez elenyésző mennyiségben felfedezhető "
A filmcsatornákon ott van a filmek igen nagy százalékában. (+RTL, TV2-nél is) Filmcsatornán főleg akkor szokott lemaradni, ha a leírás hosszú, mert ilyenkor a leírás a fontosabb, nem pedig a stáblista.
Elég sok helyet elvesznek ezek a szereplő/rendező infók, inkább a műsorleírások vannak priorizálva adott esetben olyan csatornák előnyére, amit te nem nézel, de másnak az a fontos....
|
| |
|
[válaszok erre: #4465]
|
[előzmény: (4463) f2f2, 2010-08-05 09:59:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
4458. Elküldve:
2010-08-04 20:09:29 |
[3633.] |
A tv társaságok adják ki így a műsorukat...
|
| |
|
|
[előzmény: (4455) email, 2010-08-04 01:22:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
4453. Elküldve:
2010-08-03 18:18:59 |
[3634.] |
Melyik adó(k)ról hiányolod?
|
| |
|
|
[előzmény: (4452) f2f2, 2010-08-03 11:38:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
4402. Elküldve:
2010-07-23 15:48:12 |
[3635.] |
Azért ez nem ilyen egyszerű...
|
| |
|
|
[előzmény: (4401) Deejayz, 2010-07-23 15:07:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
1204. Elküldve:
2010-07-22 12:55:12 |
[3636.] |
"Az európai vételi lehetőség az ugyanekkor startoló Rascom QAF1R műholdra vonatkozik. "
C-sávban...
|
| |
|
|
[előzmény: (1202) hugok, 2010-07-22 12:25:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
18779. Elküldve:
2010-07-15 15:01:20 |
[3638.] |
"e hogy enyi elöfizetöt vesszen az kizárt"
10% körül van mindig a lemorzsolódás egy nagy váltásnál.
|
| |
|
|
[előzmény: (18778) upcfan, 2010-07-15 15:00:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
59681. Elküldve:
2010-07-15 08:53:34 |
[3639.] |
Az is lehet.
|
| |
|
|
[előzmény: (59679) visual, 2010-07-15 08:18:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
18768. Elküldve:
2010-07-14 20:23:32 |
[3641.] |
"A Filmbox HD-n az angol és a magyar hangsáv a 19h-i film elején csúszik"
Ez a Filmbox "érdeme".
|
| |
|
[válaszok erre: #18769]
|
[előzmény: (18766) dezso0724, 2010-07-14 19:37:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
18719. Elküldve:
2010-07-11 08:19:20 |
[3643.] |
"2 sat be 1 kabel le a szobaba"
Ilyen megoldás van, de ehhez Unicable LNB és Unicable rendszert ismerő box kell. Ilyenkor 1 coax kábelen 4 független jel mehet.
Vagy pedig simán betoltak 2 kábelt 1-be, de ilyenkor nagyon szar lesz az árnyékolás...
|
| |
|
[válaszok erre: #18720 #18721 #18722]
|
[előzmény: (18716) sztar1, 2010-07-10 19:14:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
6187. Elküldve:
2010-07-07 21:41:02 |
[3644.] |
Az elején...
Aztán majd nem.
|
| |
|
[válaszok erre: #6188]
|
[előzmény: (6186) Suede, 2010-07-07 21:30:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
15118. Elküldve:
2010-07-07 11:03:18 |
[3646.] |
Tegyél fel Inglar Tristar antennát.
Azzal jön Kab-hegy.
|
| |
|
[válaszok erre: #15119]
|
[előzmény: (15117) robertut, 2010-07-07 10:55:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
18694. Elküldve:
2010-07-06 21:51:19 |
[3647.] |
Hm, nálam nem volt ilyen a meccs alatt (eddig)
|
| |
|
|
[előzmény: (18693) Pignac, 2010-07-06 21:14:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
18690. Elküldve:
2010-07-06 20:43:08 |
[3648.] |
Nálam teljesen elnyomta az eső a jelet, de kezdésre elállt és megy újra. Eddig nem láttam akadást.
|
| |
|
[válaszok erre: #18692 #18693]
|
[előzmény: (18687) djnice, 2010-07-06 20:30:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
1385. Elküldve:
2010-07-06 20:18:59 |
[3649.] |
"nemtudja valaki mikor ismetlik meg?"
De, 21:00-22:05 között.
Nevetségesek vagytok. Ha nem tetszik, ne nézd! Van másik közel 100 magyar nyelvű adó.
|
| |
|
[válaszok erre: #1387 #1389]
|
[előzmény: (1384) sztar1, 2010-07-06 20:17:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
18684. Elküldve:
2010-07-05 20:33:53 |
[3650.] |
"Zone Europa (hun)"
Azt sajna kivezették, igaz néha még van magyar hangja, de nyilván azért mert nem nyúlnak hozzá a lengyelek...
|
| |
|
[válaszok erre: #18685]
|
[előzmény: (18681) stubyte, 2010-07-05 16:04:47]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|