| Találatok száma: 11882 üzenet |
|
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
6579. Elküldve:
2010-07-05 14:44:56 |
[3652.] |
"hogy a folyamatokat elnézem"
Ahogy a folyamatokat elnézem, eddig a Hír TV-t kellett nézni, most majd az ATV-t, hogy képbe legyél...
|
| |
|
|
[előzmény: (6578) BBmaster, 2010-07-05 14:42:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
18668. Elküldve:
2010-07-05 12:56:41 |
[3653.] |
És ezt miért is kell fikázni?
|
| |
|
|
[előzmény: (18667) taurus, 2010-07-05 12:51:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
6567. Elküldve:
2010-07-05 10:09:58 |
[3654.] |
A Sport TV éppen fejleszti a 16:9-et...
|
| |
|
[válaszok erre: #6569]
|
[előzmény: (6566) firgrulez, 2010-07-05 10:07:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
4933. Elküldve:
2010-07-01 10:34:02 |
[3655.] |
igen
|
| |
|
|
[előzmény: (4932) Bolha23, 2010-07-01 10:32:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
258. Elküldve:
2010-06-30 19:17:23 |
[3656.] |
Szlovák és angol nyelven...
|
| |
|
|
[előzmény: (257) theo77, 2010-06-30 18:06:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
18627. Elküldve:
2010-06-29 14:04:54 |
[3657.] |
"német RTL"
Nincs. Kódolták egy ideje a keleti 13 fokon.
|
| |
|
[válaszok erre: #18628]
|
[előzmény: (18626) Halef, 2010-06-29 14:04:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
18623. Elküldve:
2010-06-28 21:02:27 |
[3658.] |
Az Eurosport 2 helyesen: 11.240 V
A Nickelodeon helyesen: 11.471 V
A VH-1 is a 11.075 V-n van.
|
| |
|
[válaszok erre: #18624 #18625]
|
[előzmény: (18622) augustus, 2010-06-28 20:49:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
3677. Elküldve:
2010-06-22 16:51:43 |
[3660.] |
pénz, pénz és pénz...
|
| |
|
|
[előzmény: (3676) gombilaci, 2010-06-22 16:43:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
3675. Elküldve:
2010-06-22 16:42:23 |
[3661.] |
Szerinted?
|
| |
|
[válaszok erre: #3676]
|
[előzmény: (3674) gombilaci, 2010-06-22 16:41:07]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
3673. Elküldve:
2010-06-22 16:40:10 |
[3662.] |
Az MTV-s topicban már volt szó róla: az MTV most csak a SD-ben tud feliratozni, az órát pedig itthon teszik rá...
|
| |
|
[válaszok erre: #3674]
|
[előzmény: (3672) gombilaci, 2010-06-22 16:34:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
58424. Elküldve:
2010-06-16 10:17:54 |
[3665.] |
"Natgeo HD-n nagyar hangsáv?"
A NatGeo HD-n soha nem volt magyar hang és egyelőre nem is lesz.
Ps: És ehhez még annyit, hogy Directen nem is a Magyarországnak szóló változat megy, hanem a skandináv.
|
| |
|
[válaszok erre: #58429 #58439]
|
[előzmény: (58422) snowman6705, 2010-06-16 10:14:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
58381. Elküldve:
2010-06-15 12:35:13 |
[3666.] |
"Ő hol van most?"
Elüldözték erről a forumról...
"őtet nem zavarja? "
Dehogynem, az is amit nem vesztek észre...
|
| |
|
|
[előzmény: (58380) gamma-x, 2010-06-15 12:23:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
58327. Elküldve:
2010-06-14 12:57:29 |
[3667.] |
"Ha előfizetek a HD csomagra, akkor a HD-s adások 1080-asak, vagy 720? "
Ha UPC-s HD boxot használsz, abból csak 720p jön ki.
Ha sikerül cryptoworks kártyát venned és arra kérni HD csomagot, akkor saját vevőt vásárolva 1080i-s jeled lesz.
|
| |
|
[válaszok erre: #58328]
|
[előzmény: (58324) Gabor970, 2010-06-14 12:25:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
18438. Elküldve:
2010-06-14 10:04:15 |
[3669.] |
"az m1hd és m2hd milyen felbontásban megy "
Természetesen 1080i, abból is Full HD (1920x1080)
Nálunk nincs 720p. 1440x1080i viszont van, lásd: MinDig TV.
A DigiSport SD felbontásban ad...
|
| |
|
|
[előzmény: (18437) ati888, 2010-06-14 09:57:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
14885. Elküldve:
2010-06-13 11:25:04 |
[3670.] |
Nagyobb antenna esetén lehet ilyen jelenség.
Mekkora az antennád?
|
| |
|
[válaszok erre: #14888]
|
[előzmény: (14884) Zichie, 2010-06-13 10:56:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
14883. Elküldve:
2010-06-13 10:29:02 |
[3671.] |
"Ha nagyobb a tányér, akkor a "zavaró jel" is nagyobb. Vagy tévedek? "
Tévedsz!
A nagyobb antennának nagyobb az irányérzékenysége, ezért nem gyűjti be a szomszédos holdakról érkező jelet.
Ezért van az, hogy 2-3 fokot ki kell hagyni két műhold között, hogy ne legyen zavarás kis antennák esetében sem. Közelebbi műholdak esetében jön a frekvenciakoordináció. Aztán ennek vagy van eredménye, vagy nincs.
Hasonló probléma jelentkezik a keleti 40 és keleti 39 fokon, ahol orosz és görög hold zavarja egymást.
Egyébként a nyugati 4 és nyugati 5 fokról meg annyit, hogy az Amos 1 esetében egy kicsi uplink antennával fellőtt lengyel (analóg) adó a nyugati 5 fokról is vehető volt, mert a kicsi antenna nagyon szórta a jelet felfelé is és "eltalálta" az Atlantic Bird 3-at is, amely természetesen visszasugározta azt... Volt ebből s jó kis balhé, izzadt az Eutelsat rendesen...
|
| |
|
|
[előzmény: (14882) Zichie, 2010-06-13 10:10:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
14880. Elküldve:
2010-06-13 08:37:50 |
[3672.] |
"akkor a téhóm féle m1 HD jól bezavarhatott a focivébé 3D-s közvetítésébe"
Mivel az nem DTH adás, ezért a T-Home-os m1 HD oda nem zavar... (Ahhoz jóval nagyobb antennákat használnak. )
|
| |
|
[válaszok erre: #14882]
|
[előzmény: (14873) Zichie, 2010-06-12 19:40:16]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
58280. Elküldve:
2010-06-12 17:48:50 |
[3673.] |
Most is 11.8M...
Nem tudom mit mérsz...
(Ha m1 SD-t, akkor bocs... Az 2M körül van a UPC-n.)
|
| |
|
[válaszok erre: #58281 #58286]
|
[előzmény: (58278) Virus75, 2010-06-12 17:36:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
58279. Elküldve:
2010-06-12 17:46:42 |
[3674.] |
"Upc-n miert csak 3,6 MByte? "
Az előző meccsnél 11,8 M-t mértem...
Amúgy a T legalacsonyabb, a UPC meg a legnagyobb...
|
| |
|
|
[előzmény: (58278) Virus75, 2010-06-12 17:36:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
14854. Elküldve:
2010-06-12 15:26:16 |
[3675.] |
A T-Home-on jobb a felbontás és nagyobb a sávszél.
|
| |
|
[válaszok erre: #14855]
|
[előzmény: (14852) sdfgh5, 2010-06-12 15:19:44]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|