| Találatok száma: 11882 üzenet |
|
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
58272. Elküldve:
2010-06-12 15:18:56 |
[3676.] |
"ezt most ugy kell erteni hogy a tobbinek is 1920 lesz? "
Szerintem nem, de megcáfolhatna az élet...
|
| |
|
|
[előzmény: (58271) resTore, 2010-06-12 15:12:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
58267. Elküldve:
2010-06-12 14:55:53 |
[3677.] |
"Így 1 nap után a FociVB kapcsán csak annyit a UPC-ről, hogy az M1 képe kiábrándító. "
A UPC-nél a legjobb a kép.
Ha ez neked nem megfelelő, akkor felejtsd el a HD-t...
De ha máshol neked jobb, akkor nézheted MinDig TV-n 1440-es felbontással 5 M-val, míg a T-Home-n Full HD-ban 7M-val...
(A UPC-n 11,8 M a video.)
|
| |
|
[válaszok erre: #58269 #58276 #58278]
|
[előzmény: (58263) [Bukta], 2010-06-12 14:46:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
58266. Elküldve:
2010-06-12 14:51:57 |
[3678.] |
"de most 1920X1080 a felbontas... "
Igen, de csak az m1 HD-nak vették feljebb a felbontását. Ez most a fontos.
|
| |
|
[válaszok erre: #58271]
|
[előzmény: (58264) resTore, 2010-06-12 14:48:44]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
14849. Elküldve:
2010-06-12 14:08:20 |
[3679.] |
Van.
Viszont a legkevesebb sávszéllel ad.
T-Home: 7 M
Hello HD és Antenna Digital: 11,6 M
UPC: 11,8 M
|
| |
|
[válaszok erre: #14869]
|
[előzmény: (14844) yaksi, 2010-06-12 13:41:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
14847. Elküldve:
2010-06-12 13:57:30 |
[3680.] |
"bele van építve az előfizuba... "
Korán van még az esti meséhez...
|
| |
|
|
[előzmény: (14841) attila.scourgeofgod, 2010-06-12 12:26:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
14822. Elküldve:
2010-06-12 09:31:02 |
[3681.] |
Egyébként az AB3-as dolgot nem hiszem, hogy nem tudták.
Olyan szintű a nyugati 4/5 fok közösködése, hogy a Boom simán bemappeli a francia és olasz adókat. Ők 80-as Gibertinivel kezdték a szereléseket, a T-s antennák kisebbek, tehát még inkább 1 pozíciónak látják a két holdat. (Nekem 140-es antennával is bejött mindkét pozíció, ha nem pontosan az Amos-ra álltam.)
És ezzel most had adjak ötletet a T-nek!
arte, France3, France2, France 5, TMC, France 24. Az olasz Deejay TV. Csak hogy az ismertebbeket soroljam... Egyedül a kelet-afrikai nyaláb nem jön ekkora antennával, de gondolom algériai adók kevésbé érdekesek...
Mivel FTA-k nem kell értük fizetni sem...
|
| |
|
[válaszok erre: #14828 #14837]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
14820. Elküldve:
2010-06-12 08:55:44 |
[3684.] |
"Az Atlantic Bird 3 holdon elindult egy tp, ami kissé bekavar..."
Ott volt az eddig is.
A Lyngsaton is fent volt már egy ideje egy feed csatorna gyakorlatilag az m1-es muxban...
Az Amos 2 indulása óta van itt infó erről a témáról:
http://www.sat-tv-radio.hu/muholdismertetok/amos-rendszer.html?Itemid=34
|
| |
|
|
[előzmény: (14783) attila.scourgeofgod, 2010-06-11 21:57:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
6369. Elküldve:
2010-06-11 16:49:57 |
[3685.] |
Tegnap még FTA volt teszt miatt....
|
| |
|
[válaszok erre: #6371]
|
[előzmény: (6368) sanyesz, 2010-06-11 16:49:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
14695. Elküldve:
2010-06-11 16:47:57 |
[3686.] |
"lehet itt lesz a cica elásva"
|
| |
|
[válaszok erre: #14697]
|
[előzmény: (14693) KWP, 2010-06-11 16:47:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
6366. Elküldve:
2010-06-11 16:47:05 |
[3687.] |
Szerintem HD-s csomag előfizetés kell hozzá.
|
| |
|
[válaszok erre: #6368]
|
[előzmény: (6364) sanyesz, 2010-06-11 16:44:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
6362. Elküldve:
2010-06-11 16:42:06 |
[3688.] |
Van UPC Direct előfizetésed?
|
| |
|
[válaszok erre: #6364]
|
[előzmény: (6361) sanyesz, 2010-06-11 16:41:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
4285. Elküldve:
2010-06-11 13:57:19 |
[3689.] |
A 11-es tp.-en nincs now/next kisugározva.
Gondolom nem gyári vevőt használsz...
|
| |
|
|
[előzmény: (4284) leslielong, 2010-06-11 13:54:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
100. Elküldve:
2010-06-10 15:32:03 |
[3690.] |
Romlott, igen...
|
| |
|
|
[előzmény: (99) taklad, 2010-06-10 15:16:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
14630. Elküldve:
2010-06-10 15:04:33 |
[3691.] |
"Hála istennek ott a Mindig tévé is."
1440-es felbontásban és 7M-s sávszéllel a Mindig TV-n.
(A T-n is ennyi a max, de itt legalább 1920-asnak nézett ki.)
Hello-n és UPC-n 1920-as...
Hello-n elszalad 10 M fölé is a kép, UPC-n nem mértem még, de megnézem...
|
| |
|
[válaszok erre: #14631 #14632 #14637]
|
[előzmény: (14629) taurus, 2010-06-10 15:00:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
6272. Elküldve:
2010-06-10 13:24:50 |
[3693.] |
A holnapin semennyire, de a 10 részes sorozat vége felé már nem lesz mit reklámozni animálva...
|
| |
|
[válaszok erre: #6273]
|
[előzmény: (6271) kalimera, 2010-06-10 12:33:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
6270. Elküldve:
2010-06-10 11:42:26 |
[3694.] |
"Holnap délelőtt kezdődik 80 kert nyomában a Föld körül c. HD sorozat ismétlése. "
ja, aztán 2 hét múlva lesz csak a 2. része...
|
| |
|
[válaszok erre: #6271]
|
[előzmény: (6269) kalimera, 2010-06-10 11:33:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
58215. Elküldve:
2010-06-10 11:10:17 |
[3695.] |
Ideiglenesen volt FTA, mert teszteltek.
|
| |
|
|
[előzmény: (58213) zsonaj, 2010-06-10 11:05:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
14240. Elküldve:
2010-06-10 10:50:59 |
[3696.] |
"Egyáltalán sugároz valamelyik adó ilyet pl. műholdról?"
Igen, 3Sat és ZDF.
A grafika terén tartalmaz frissítéseket, azaz szebbek a fejlécek pl...
De ennyi.
(Tudják a Dreamboxok beépített teletextjei is a 2.5-ös level-t.)
|
| |
|
[válaszok erre: #14242 #14243]
|
[előzmény: (14239) Egon, 2010-06-10 10:37:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
18369. Elküldve:
2010-06-09 17:45:46 |
[3697.] |
"Attiláék valamilyen okból mégis nyomják rá az EPG-t."
Az AD-s EPG tesztje miatt ment ki rá...
|
| |
|
[válaszok erre: #18371]
|
[előzmény: (18368) JV16BAR, 2010-06-09 17:11:16]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
18363. Elküldve:
2010-06-09 13:21:05 |
[3698.] |
"A Mezzo HD újabban már Conax-ban is kódol, nem csak Viaccess. "
Az a német Kabelkiosk Conaxja.
|
| |
|
|
[előzmény: (18361) augustus, 2010-06-09 13:07:16]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
18359. Elküldve:
2010-06-09 11:15:00 |
[3699.] |
A következő mérkőzések futnak párban:
06.22:
Mexikó - Uruguay / Franciaország - Dél-afrikai Köztársaság
Nigéria - Koreai Népi Demokratikus Köztársaság / Görögország - Argentína
06.23:
Szlovénia-Anglia, / Amerikai Egyesült Államok-Algéria
Ghana-Németország / Ausztrália-Szerbia
06.24:
Szlovákia - Olaszország / Paraguay - Új-Zéland
Dánia - Japán / Kamerun - Hollandia
06.25:
Portugália-Brazília / Koreai Népi Demokratikus Köztársaság - Elefántcsontpart
Chile-Spanyolország / Svájc-Honduras
|
| |
|
[válaszok erre: #18361]
|
[előzmény: (18357) Atilu, 2010-06-09 11:08:16]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
18358. Elküldve:
2010-06-09 11:11:17 |
[3700.] |
"Mert az egyidejűleg menő meccseket máshogy nem láthatom élőben."
Tied a választás, hogy melyiket nézed, nem az m1 dönt helyetted. (És akár át is kapcsolhatsz.)
|
| |
|
|
[előzmény: (18357) Atilu, 2010-06-09 11:08:16]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|