| Találatok száma: 11882 üzenet |
|
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
18356. Elküldve:
2010-06-09 10:44:58 |
[3701.] |
Ha valaki gyári Hello HD-s boxot használ és netre köti, akkor az RSS olvasó sportrovatában 3 dedikált foci VB-s hírcsatornát olvashat.
Ezenkívűl lehet örülni annak, hogy a DTH szolgáltatók közül egyedüliként csak a Hello-nál látható élőben mind a 64 mérkőzés Full HD-ban. (Más szolgáltató előfizetőinek saját berendezés kell a keleti 9 fokra.)
Továbbá: a Hello HD kártyát saját vevőben használóknak ill. az Olcsó TV előfizetőinek fontos hír, hogy át lehet állni a HB 2-es tp.-rére, mert már onnan is nyílik az Eurosport 2! (Az EPG már csak azon a csatornán van.)
|
| |
|
[válaszok erre: #18357]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
6252. Elküldve:
2010-06-09 08:34:17 |
[3703.] |
Egész héten. Csak most vetted észre?
|
| |
|
[válaszok erre: #6253]
|
[előzmény: (6251) kutyuska, 2010-06-09 08:29:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
582. Elküldve:
2010-06-08 09:26:10 |
[3704.] |
Bent van a cikkben az 1G sorsa...
Az 1E-é ismeretlen, az szerintem már csak imbolygóra lesz jó...
|
| |
|
|
[előzmény: (581) stubyte, 2010-06-08 09:20:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
3543. Elküldve:
2010-06-07 17:08:00 |
[3706.] |
A táblázat nem foglalkozik a kábellel, ebből ne vonj le következtetést! Műholdon lesz.
|
| |
|
[válaszok erre: #3544]
|
[előzmény: (3542) bunyip, 2010-06-07 17:05:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
4718. Elküldve:
2010-06-07 16:59:28 |
[3707.] |
Keleti 36 fok.
|
| |
|
|
[előzmény: (4716) K78, 2010-06-07 14:47:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
89. Elküldve:
2010-06-07 12:51:07 |
[3709.] |
"Ezutóbbi most a MM akciós füzetében 25 ezer... "
Az akciós füzetben igen, viszont nincs belőle, nem is kaptak. (Pólus) Ráadásul a reklém is hibás, mert a Technisat NEM USB-s és nem lehet vele felvenni...
|
| |
|
|
[előzmény: (88) cba, 2010-06-07 12:49:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
14533. Elküldve:
2010-06-07 10:29:56 |
[3710.] |
"szerintem 8 mbps körül lesz,"
Annyi a max sávszél, amit vettek, de VBR, azaz alá is megy.
|
| |
|
[válaszok erre: #14534]
|
[előzmény: (14532) Andicsku Krisztián, 2010-06-07 10:27:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
58076. Elküldve:
2010-06-05 08:45:12 |
[3711.] |
"HBO felirat mellett van meg egy ilyen kis csillagocska."
A csillag a 18-as karika.
|
| |
|
[válaszok erre: #58077]
|
[előzmény: (58075) Gilberto, 2010-06-05 01:28:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
8159. Elküldve:
2010-06-04 13:17:49 |
[3712.] |
Ha jól emlékszem Feri szlovén DVB-T-t is fogott és cseh adásokat is, azok pedig nem a szomszédok. :-)
|
| |
|
|
[előzmény: (8158) Sipi1972, 2010-06-04 13:11:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
14506. Elküldve:
2010-06-03 17:22:58 |
[3715.] |
14498.
|
| |
|
[válaszok erre: #14507 #14508]
|
[előzmény: (14505) yaksi, 2010-06-03 17:21:25]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
58058. Elküldve:
2010-06-03 16:59:07 |
[3716.] |
"Az tuti, hogy a History esetében is eltér az SD és a HD adás, de szerintem az NGC esetében is."
Eltér.
De amíg az NGC HD és az NGC SD műsorai más sorrendben mennek, de azonos a programkönyvtár, addíg a History esetlben az SD-n jóval több műsort láthatunk, nem minden program megy a HD verzióban.
|
| |
|
[válaszok erre: #58069]
|
[előzmény: (58057) Pimpa29, 2010-06-03 16:52:25]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
14501. Elküldve:
2010-06-03 16:03:06 |
[3717.] |
Külföldről megy úgy tudom...
|
| |
|
[válaszok erre: #14502]
|
[előzmény: (14499) stubyte, 2010-06-03 15:59:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
1298. Elküldve:
2010-06-03 15:30:53 |
[3719.] |
"Amugy nagyon gyenge minosege volt azon a tp-n az RTL-klubnak"
352*576-os VHS felbontásban volt.
|
| |
|
[válaszok erre: #1299]
|
[előzmény: (1295) otordai1, 2010-06-03 15:08:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
4262. Elküldve:
2010-06-02 13:05:42 |
[3720.] |
Vox nem kerül ki.
|
| |
|
|
[előzmény: (4261) jochen25, 2010-06-02 11:57:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
861. Elküldve:
2010-06-02 10:35:34 |
[3721.] |
Miért is lenne alapcsomagos?
|
| |
|
[válaszok erre: #862 #863 #866]
|
[előzmény: (859) lopici, 2010-06-02 10:18:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
3662. Elküldve:
2010-06-02 09:09:31 |
[3722.] |
A FocusSat-é.
|
| |
|
|
[előzmény: (3661) vigosz, 2010-06-02 07:42:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
13903. Elküldve:
2010-06-01 22:27:34 |
[3723.] |
"Tényleg HD? "
UPC kábelen igen, máshol SD...
|
| |
|
|
[előzmény: (13901) masodikmusor, 2010-06-01 22:23:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
13845. Elküldve:
2010-06-01 13:30:33 |
[3725.] |
Még csak rendelhető...
|
| |
|
|
[előzmény: (13843) eizen, 2010-06-01 13:27:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|