| Találatok száma: 1416 üzenet |
|
|

banok5
Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416
|
336. Elküldve:
2011-07-16 14:58:27 |
[976.] |
Az RTV Részletesben is van
|
| |
|
|
[előzmény: (324) taurus, 2011-06-29 16:04:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

banok5
Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416
|
4342. Elküldve:
2011-07-13 20:33:15 |
[977.] |
A Digisportosok elfelejtettek kitenni egy eredményjelzőt... :S
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

banok5
Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

banok5
Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

banok5
Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416
|
4299. Elküldve:
2011-06-30 20:49:54 |
[980.] |
Most mutassak neked fórumokat? Vagy az oldalam megugrott látogatottságát?
Rengeteg embert érdekel a Ferencváros EL meccse .
|
| |
|
|
[előzmény: (4295) jdeutsch, 2011-06-30 20:27:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

banok5
Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

banok5
Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416
|
4254. Elküldve:
2011-06-25 18:14:13 |
[982.] |
Azt tudtátok, hogy a szlovéneknél van Sportklub 3-4-5 is? Főleg a kosárlabda Euroliga és a Premier Liga közvetítések miatt.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

banok5
Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

banok5
Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416
|
26227. Elküldve:
2011-06-24 21:01:58 |
[984.] |
R.I.P :(
|
| |
|
[válaszok erre: #26228]
|
[előzmény: (26226) Robertooo, 2011-06-24 20:59:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

banok5
Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416
|
4229. Elküldve:
2011-06-14 16:03:15 |
[985.] |
Nem.
|
| |
|
|
[előzmény: (4228) bamba, 2011-06-14 14:57:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

banok5
Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416
|
3181. Elküldve:
2011-06-13 15:20:43 |
[986.] |
De ha hatályba is lép egy ilyen törvény attól még (szerintem) ki kell fizetni a jogdíjat érte és az MTV-nél megmondták, hogy nincs cash az F1-re.
A románoknál csak a Digisport adja az F1-et idéntől. Tavaly még az ottani közszolgálati adta (TVR)
|
| |
|
|
[előzmény: (3164) attila.scourgeofgod, 2011-06-13 10:28:47]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

banok5
Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

banok5
Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416
|
484. Elküldve:
2011-06-07 16:43:39 |
[988.] |
Attól, hogy egy film "régi" még lehet jó.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

banok5
Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416
|
3120. Elküldve:
2011-06-03 18:41:33 |
[989.] |
rengeteg országban van "karika" ez nem hungarikum.
|
| |
|
[válaszok erre: #3123]
|
[előzmény: (3110) Paradoxa, 2011-06-01 23:13:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

banok5
Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416
|
3061. Elküldve:
2011-05-31 16:17:46 |
[990.] |
Ki mondta, hogy egy kereskedelmi tv-nek "értékes" műsort kell sugároznia.? Olyat adnak amit vélhetően baromi sokan néznek és bejött nekik.
|
| |
|
|
[előzmény: (3059) taurus, 2011-05-31 15:58:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

banok5
Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416
|
246. Elküldve:
2011-05-29 21:54:03 |
[991.] |
Hihetetlen ami annál a frekvenciánál történik.
|
| |
|
[válaszok erre: #247]
|
[előzmény: (245) asr27, 2011-05-29 20:53:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

banok5
Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416
|
4172. Elküldve:
2011-05-28 20:21:23 |
[992.] |
RTL Klub-Sportklub
|
| |
|
[válaszok erre: #4180]
|
[előzmény: (4171) taurus, 2011-05-28 15:39:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

banok5
Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

banok5
Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416
|
297. Elküldve:
2011-05-28 14:41:26 |
[994.] |
Hamar elszegényednél
|
| |
|
[válaszok erre: #298]
|
[előzmény: (296) Tarkan XxX, 2011-05-28 13:23:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

banok5
Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416
|
4157. Elküldve:
2011-05-14 14:25:16 |
[995.] |
Csak a Sky adja de majd biztosan lesz hozzá stream
|
| |
|
|
[előzmény: (4155) abbeg, 2011-05-13 21:37:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

banok5
Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416
|
8700. Elküldve:
2011-04-25 14:52:15 |
[996.] |
Semmiről nem maradunk le. XD
RTL leadhatná csütörtökön a leánybúcsút is...
|
| |
|
|
[előzmény: (8699) mlaszlo, 2011-04-25 13:30:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

banok5
Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

banok5
Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416
|
4110. Elküldve:
2011-04-16 22:01:19 |
[998.] |
nah megy az El Classico
|
| |
|
[válaszok erre: #4111]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

banok5
Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

banok5
Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416
|
4021. Elküldve:
2011-03-29 20:01:34 |
[1000.] |
Ezért a hozzászólásért kár volt bekapcsolni a számítógépet...
|
| |
|
[válaszok erre: #4022]
|
[előzmény: (4017) sanca2, 2011-03-29 12:58:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|