| Találatok száma: 7018 üzenet |
|
|

gombilaci
Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7018
|
78775. Elküldve:
2010-03-17 15:51:18 |
[2601.] |
Csak illegálisan, pont azért mert össze van párosítva!
|
| |
|
|
[előzmény: (78774) kalasnikov, 2010-03-17 15:45:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

gombilaci
Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7018
|
78772. Elküldve:
2010-03-17 15:12:41 |
[2602.] |
Na ja.
A digi , t-sat és stb...stb.. más szolgáltatóknál az M1 és M2 sem FTA??
Pedig az állami tv!
A szolgáltatónak az a kötelessége hogy az alapcsomagban benne legyen.
|
| |
|
|
[előzmény: (78757) digi, 2010-03-16 22:03:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

gombilaci
Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7018
|
20030. Elküldve:
2010-03-16 21:44:38 |
[2603.] |
netbook
|
| |
|
[válaszok erre: #20031]
|
[előzmény: (20029) tranceworld, 2010-03-16 21:43:44]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

gombilaci
Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7018
|
78753. Elküldve:
2010-03-16 21:43:48 |
[2604.] |
78745. gombilaci
ezt olvasd el !!!
el vagy tévedve én egy szóval nem mondtam hogy lekódolják!!
|
| |
|
|
[előzmény: (78752) szemi28, 2010-03-16 21:40:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

gombilaci
Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7018
|
78751. Elküldve:
2010-03-16 21:34:52 |
[2605.] |
Ne haragudj kolléga!
Nem akarlak megbántani de vegyél pár magyar nyelv órát, mert elég furcsán fogalmazol !
|
| |
|
[válaszok erre: #78752]
|
[előzmény: (78750) szemi28, 2010-03-16 21:28:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

gombilaci
Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7018
|
78745. Elküldve:
2010-03-16 21:06:55 |
[2606.] |
Az csúnya lenne , mivel közszolgálati tv
|
| |
|
[válaszok erre: #78746 #78747]
|
[előzmény: (78744) digi, 2010-03-16 21:02:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

gombilaci
Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7018
|
20028. Elküldve:
2010-03-16 20:43:33 |
[2607.] |
én 10 forintot se...
teljesen értelmetlen ilyenekért pénzt adni, 3-4 hét és jön az újabb verzió mindenből.
ezek a programok úgy jönnek mint esőben a gomba
|
| |
|
|
[előzmény: (20025) taklad, 2010-03-16 20:40:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

gombilaci
Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7018
|
78743. Elküldve:
2010-03-16 20:39:21 |
[2608.] |
Semmi köze a digihez!
A Dunát (SD1,SD2,HD)a Telenor adja fel !
|
| |
|
[válaszok erre: #78744 #78767]
|
[előzmény: (78741) Magic Boy, 2010-03-16 20:37:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

gombilaci
Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7018
|
20013. Elküldve:
2010-03-16 18:34:02 |
[2609.] |
google.hu
vagy gyártó oldalán keress drivert
|
| |
|
|
[előzmény: (20012) cinege7323, 2010-03-16 18:32:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

gombilaci
Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7018
|
7002. Elküldve:
2010-03-16 17:59:51 |
[2610.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

gombilaci
Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7018
|
20009. Elküldve:
2010-03-16 17:47:53 |
[2611.] |
amoson a da vinci másnak is kódolt ??
|
| |
|
[válaszok erre: #20010 #20027]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

gombilaci
Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7018
|
78708. Elküldve:
2010-03-16 17:06:38 |
[2612.] |
78670. attila.scourgeofgod
|
| |
|
|
[előzmény: (78707) Sp@rtacus, 2010-03-16 17:04:44]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

gombilaci
Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7018
|
78701. Elküldve:
2010-03-16 15:50:07 |
[2613.] |
"van nekem több ezer szabadon fogható adó ami jobb mint a digi filmek"
|
| |
|
[válaszok erre: #78702 #78703]
|
[előzmény: (78700) szemi28, 2010-03-16 15:48:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

gombilaci
Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7018
|
20003. Elküldve:
2010-03-16 15:38:37 |
[2614.] |
a win7 az gyors és stabil.
csak nem 1 magos celeronnal és 1 giga ddr1-el kell hajtani.
|
| |
|
[válaszok erre: #20004 #20008]
|
[előzmény: (20002) Szilveszter63, 2010-03-16 15:34:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

gombilaci
Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7018
|
78673. Elküldve:
2010-03-16 14:33:10 |
[2615.] |
A diginél lehet a baj , Tsat-on megy rendesen.
|
| |
|
|
[előzmény: (78665) alex74, 2010-03-16 14:17:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

gombilaci
Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7018
|
78671. Elküldve:
2010-03-16 14:25:49 |
[2616.] |
Frissítés a beltérire és nézik a digisek a feed-et ! Vagy ezt sem lehet jogilag?
|
| |
|
[válaszok erre: #78687]
|
[előzmény: (78667) Amatőr61, 2010-03-16 14:23:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

gombilaci
Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7018
|
78668. Elküldve:
2010-03-16 14:24:06 |
[2617.] |
Ha esetleg leveszi a dunát az uplinkről
(ami logikus lenne) a digit ismerve talál valami román tölteléket az értékes sávszélesség megtömésére...
|
| |
|
|
[előzmény: (78666) barthezz, 2010-03-16 14:19:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

gombilaci
Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7018
|
1804. Elküldve:
2010-03-15 21:28:31 |
[2618.] |
digis beltérivel nem
|
| |
|
|
[előzmény: (1803) barnika123, 2010-03-15 21:27:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

gombilaci
Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7018
|
13016. Elküldve:
2010-03-15 14:02:10 |
[2619.] |
Hol van ez eu2 feed?
honnan veszi a boom?
|
| |
|
[válaszok erre: #13025]
|
[előzmény: (13015) attila.scourgeofgod, 2010-03-15 13:58:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

gombilaci
Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7018
|
78610. Elküldve:
2010-03-15 13:57:19 |
[2620.] |
Minden bizonnyal így van ...
|
| |
|
|
[előzmény: (78608) digi, 2010-03-15 13:55:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

gombilaci
Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7018
|
78607. Elküldve:
2010-03-15 13:53:37 |
[2621.] |
Értem. Köszi.
Jó hogy a digi tudja mit néznek általában az emberek.
|
| |
|
[válaszok erre: #78608]
|
[előzmény: (78606) digi, 2010-03-15 13:49:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

gombilaci
Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7018
|
78605. Elküldve:
2010-03-15 13:48:40 |
[2622.] |
Értem én hogy ez mennyire vicces , de biztosan sokan vannak rajtam kívül is akik nem értik az eszmefuttatásod.
|
| |
|
|
[előzmény: (78604) digi, 2010-03-15 13:46:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

gombilaci
Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7018
|
78603. Elküldve:
2010-03-15 13:44:30 |
[2623.] |
Én sem akarok vitatkozni, de nem értem mit jelent az hogy ahol kell !!
|
| |
|
[válaszok erre: #78604 #78606]
|
[előzmény: (78602) digi, 2010-03-15 13:43:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

gombilaci
Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7018
|
13013. Elküldve:
2010-03-15 13:32:49 |
[2624.] |
Valaki hozzáértő elmagyarázná az útját az eurosport2 -nek, a gyártástól a boom uplink-ig .
12.45-kor néztem a híreket és először angolul ment óriási hang csúszással , majd egy kattanás után már magyarul szólt még nagyobb csúszással.
Ki és hol kapcsolgatja a hangot??
|
| |
|
[válaszok erre: #13015]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

gombilaci
Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7018
|
78600. Elküldve:
2010-03-15 13:29:59 |
[2625.] |
"Ahol kell, van EPG!"
Ezt kifejtenéd bővebben ?
|
| |
|
[válaszok erre: #78601 #78602]
|
[előzmény: (78596) digi, 2010-03-15 12:51:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|