Most nézegettem utána, állítólag a film alatt SEMMI zene nincs, csak az end credits alatt megy ez a szám. Kár, pedig ebből egy elég ígéretes kis album születhetett volna.
Nem tudom, lehet. Én egy torrent portálról szedtem le ahol az ő neve volt előre írva a Henning Lohner neve meg utána. Attól függetlenül hogy tényleg sokszor csendül fel a főtéma kellemes kis mű.
Nicholson mindig is egy érdekes figura volt. Azért mondjuk Shaq helyében amikor a partvonalról üvölti hogy "fuck u fuckin fuckers" lehet bemostam volna neki egyet.:)
A mai magyar közönségnek ma bőven elég ha vki a vásznon beveri a fejét vagy elesik és máris izzadtra röhögik magukat, nemtom nekem nem jön be ez a Benny Hill fajta poén. Mondjuk nekem elég elvont és elmebeteg humorérzékem van ami abból is adódik h kegyetlenül vizuális típus vagyok, nálam az hogy vki elesik a vásznon nem fog kiváltani semmit. Amíg ennyi elég a magyaroknak(és elég lesz) addig biza' ilyen filmek lesznek.
Az Üvegtigrost viccesnek találtam, volt benne egy-két jó poén de nekem úgy egészében az is egy nagy tré volt.:S Inkább megnézek egy agyatlan hollywoodi katasztrófafilmet amiben leomlik az Empire Stata Building meg mittomén...De ez én vok.
Ez a fajta egészségturizmus szakirány az első Európában és mi vagyunk az első csoport, szal utánunk hálistennek kapkodni fognak. De biztos ami biztos alapon államvizsga előtt kinyírom az összes csoptársamat.:)))
Egészségügyi fősulira...ha nagy leszek egészségturisztikai menedzser leszek:))) Ma a hírbemondós Várkonyi Andrea faterjától kaptam meg a belgyógy 2-esemet.:))) Áldja isten a profot.:)))
Köszi!:)
Én vodkás vagyok. És ha a holnapi vizsgám is összejön akkor valószínűleg a város összes létező kommersz és minőségi vodkáját elpusztítom. Állítólag tehetséges vagyok benne.:D Erről van egy rövid sztori. Szalonnasütésen egyszer megittam egyedül 2 üveg(7decis) kaiser vodkát és szó szerint józan maradtam...azóta sem tudom a titkát, viszont a barátaim elneveztek Vodkapitánynak.
A hsz utolsó zárójeles mondatáért már érdemes volt felkelni! Megvan a belgyógy vizsgááááám!!! Tom h senit sem érdekel de muszáj volt "világgá" kürtöljem.
hát ha szted ez egy korrekt emberi stílus hogy "jövök oszt szétverlek"? a legjobb barátomtól furcsállnám nemhogy egy idegentől.főleg hogy nem egy utcai harcos fórumon vagyunk.:S