A BBC egy hazánkba elég gyengén sugárzó TP-n van. A vétele attól is függ, hogy hol laksz. Ezek a TP adatai: 11325 H 24500, kézi kereséssel próbáld meg.
Tudom, de te kérdezted, hogy azon a TP-n mennyi. BP-n lakom amúgy.
Szerintem egy spot állítás és megoldható a rendes vétel mindenhol. Persze ugye itt is elsősorban Romániát kell nézni.
Eddig jó volt a motorod? Nem a beltéri küldi el hülye pozícióba? Én ezt sejtem.
Akkor is villog a led, miután megállt a motor?
De nézd meg a kezelésit is, hátha találsz benne valamit.
2db ALPS Single vékony fej: 2000-Ft/db
1db GLOBO GOLD TWIN 0,2db: 3500- Ft
1db Hirschmann single 0,3db: 1500- Ft
1db Sharp single 0,2db: 1000-Ft
1db TRIAX 4-es fejtartó: 2000-Ft
1db Chess 4/1 DiseqC kapcsoló, védődobozban: 2000- Ft
1db 60cm-es offset tükör, új még felszerelve sem volt soha: 2000-Ft
A cuccok pár hónapot voltak csak használva, tökéletesen működik minden. Ha mindent viszel, van árengedmény. Pesten személyesen átvehető, vagy vidékre posta (1690-Ft).
Eladó egy új EchoSmart DSB-771 FTA beltéri. Teljesen új, csak tesztelés miatt volt bekapcsolva. A legújabb széria, tetején dombornyomott Echosmart felirattal. Legújabb szoft rajta. Garancia 1 hónap nálam.
Ára: 14 000-Ft,
Budapesten személyesen átvehető, vagy posta is van (1690-Ft).
Távirányítón is lehet spórolni, helyette seprű nyél, korlátozott hatótávval: 2m-ig használható. Én már nagyon várom az Echo HD-t, vagy az lesz, vagy Comag(ami szemtelenül olcsó).
Extrákról lehet tudni valamit pontosabban, vagy még nem publikus?
Olvasgatom a hozzászólásokat és nagyokat nézek.
Én most szereltem egy Opticum 2800-as motort. Azt kell, hogy mondjam, ez eddig a legjobb. Hangosabb, mint a többi, de ez szerintem a fém fogaskerekeknek tudható be.
Valóban mozgott a motoron a tengely egy csöppet, de csak belekukkantottam a kezelésibe és máris megvolt a megoldás, itt egy kép belőle:
Én az oldalsó csavaron nem húztam, csak a 4 imbusz csavart húztam meg kicsit és máris megszűnt a tengely mozgása, olyan stabil, mint még eddig soha. A matrica nem a csavarokon van, hanem a másik oldalon.
Itt van: http://href.hu/x/5lb0 , de szerintem ez egy-az egyben Hirschmann fej. Volt pár Hirschmann már a kezemben, pont így néz ki.
A Hirschmann minőségi márka.
Nagyon jó ár ez ezért a beltériért. Majd írd le a tapasztalataid. Lehet nyitni kéne neki egy új topicot.
Tegnap nézegettem én is, nagyon tetszik, mindent tud, és modulfogadó is van benne. A comag.de honlapon van róla egy nagyon jó kis bemutató videó.
Sajna itthon csak egy bolt honlaján találtam meg, de ár nincs hozzá írva, nem hívtam fel őket: http://www.satele-digitalsat.hu/index.php ( a főoldalon van, tekerjetek lejebb)
A Comag amúgy = a Silvercrest-el. A Silvercrest a Lidl brand-je. A Silvercrest termékeket a Wolf sat hozza be a Lidl-nek. Volt egy SL65-öm és a könyvében volt a WolfSat megadva szerviznek.