Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499890/21 Témák: 19749 Tagok: 113684 Legújabb tag: nthobweo Online: (215/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 76 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 1891 üzenet

Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
15822. Elküldve: 2018-01-31 20:47:16 [326.]

Solo4K SE-n openatv-t használok, mindent tud, openpli-t próbáltam, a kettő között annyi a különbség, hogy az image az openatv-nél 180-190MB, az openpli-nél meg 989-90MB, cserébe az égvilágon semmivel se gyorsabb az openpli, csak mindent neked kell telepítgetni rá, de mi se jó neki, úgy kell összeválogatni, próbálgatni még a legalapabb dolgokat is. Vissza is került az openatv.

Próbáltam blackhole-t, amit előtte a solo2 minin évekig haszánltam, az se jött be, pedig nem érdekel a bootlogo, az érdekel, hogy mindent be lehessen állítani, működjön az epg importer, a két tuner, ne restartolgasson, hálózatban nas vinyójára tudjon felvenni. Némelyiknek még ez is feladta a leckét.


Téma: Dreambox HD Fórum: Sat
[válaszok erre: #15825] [előzmény: (15819) B.Csabi, 2018-01-31 17:28:56]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
9652. Elküldve: 2018-01-29 08:54:44 [327.]

Ajánlom hogy olvasd el mind a 9600 hozzászólást, ha utána lesz kérdés, akkor tedd fel.


Téma: Vu+ beltéri egységek Fórum: Sat
[előzmény: (9651) sobidobi100, 2018-01-29 08:06:50]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
62882. Elküldve: 2018-01-24 22:12:54 [328.]

Árat írj. :D


Téma: HIRDETÉS Fórum: Sat
[előzmény: (62881) miki2002, 2018-01-24 20:39:29]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
115298. Elküldve: 2018-01-20 17:17:39 [329.]

Pont egy ilyet tettem a vaskupac tetejére nemrég. Hamarosan megy a méhtelepre.


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[előzmény: (115277) Bigfic, 2018-01-16 19:11:26]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
15809. Elküldve: 2018-01-20 16:55:32 [330.]

Onnan melyik hiányzik?



Téma: Dreambox HD Fórum: Sat
[előzmény: (15808) gozi, 2018-01-20 16:49:20]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
15767. Elküldve: 2018-01-13 19:11:25 [331.]

Ott felül sincs ilyen?

Csatolt kép - 17499149.pic






Téma: Dreambox HD Fórum: Sat
[válaszok erre: #15769] [előzmény: (15765) B.Csabi, 2018-01-13 18:47:32]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
62826. Elküldve: 2018-01-13 19:01:55 [332.]

Beltéribe szerelhető 2.5"-os laptop- notebook merevlemezek 100/100-as állapotban eladók:
-250GB SATA 6000Ft,
-750GB SATA 11000Ft
-40GB PATA 4000Ft

-3.5"-os WD RED 3TB-os NAS merevlemez 100/100-as állapotban: 24000Ft

-Dreambox- vu+ beltérikhez való új 12V 4A-es táp 4000Ft

-asztali gép RAM DDR3-1600MHz 4GB Kingston hyperX 7500Ft

-Laptop RAM 2X 2GB DDR3-1600MHz Samsung, 2X3000Ft


Érdeklődést privátban kérek.


Téma: HIRDETÉS Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
9533. Elküldve: 2018-01-12 21:36:33 [333.]

Akárhova letöltheted, a végén úgyis a hdglass-ban állítod be a piconok útvonalát.


Téma: Vu+ beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #9535] [előzmény: (9451) sdccds56, 2018-01-09 07:19:47]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
9531. Elküldve: 2018-01-12 15:30:02 [334.]

Ugyanezt vettem decemberben németből 280 euróért, 2 év garival. Ha ez bő 12 ezerrel többért 13-14 hónap múlva elpukkan, akkor nem lesz nagy buli.


Téma: Vu+ beltéri egységek Fórum: Sat
[előzmény: (9528) attilas, 2018-01-12 14:30:49]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
15752. Elküldve: 2018-01-12 13:43:09 [335.]

Nálam openATV 6.2 van, egy nas vinyóján egy mappa a felvételi mappa, sima NFS megosztás, se jelszó, se semmi, a készülékben (Solo4K SE) se vinyó, se pendrive nincs, tökéletesen működik minden. Szóval az oepnATV nem csak látszólag működik, hanem beállítástól függően valójában is.




Téma: Dreambox HD Fórum: Sat
[előzmény: (15736) version, 2018-01-11 21:20:17]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
15749. Elküldve: 2018-01-12 13:36:59 [336.]

Gyárilag is egy sz@r volt, olvass utána, mennyien panaszkodtak rá. Vegyél egy eredeti Vu+-t, amit Koreában csinálnak.


Téma: Dreambox HD Fórum: Sat
[előzmény: (15740) vexter, 2018-01-11 23:16:37]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
9128. Elküldve: 2017-12-19 22:00:37 [337.]

Van egy uno 4K SE-m amiben a FBC twin tuner van. Vettem hozzá egy unicable fejet, bekötöttem, és nem jövök rá, mi a megoldás. Ugyan motor is van, de azt most hagyjuk, először arra kellene rájönni, hogy fog egymástól függetlenül menni 4 db csatorna, pl a quadpip-pel...

Használ valaki ilyesmit? Nagyon kevés infót találok róla.


Téma: Vu+ beltéri egységek Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
9126. Elküldve: 2017-12-16 19:57:14 [338.]

Jó hogy itt vagy, epg témakörben megy egy privát holnap.


Téma: Vu+ beltéri egységek Fórum: Sat
[előzmény: (9123) celeburdi, 2017-12-16 19:46:06]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
9108. Elküldve: 2017-12-15 13:05:07 [339.]

Az nem usb-c lesz, hanem usb-s DVB-C tuner. Létezik usb -c, de az csak a csatlakozó formája. :D


Téma: Vu+ beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #9109] [előzmény: (9107) canalsat, 2017-12-15 11:19:52]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
9106. Elküldve: 2017-12-15 10:54:41 [340.]

Kérdés a hozzáértőkhöz:
Uno 4K Se-m van, amiben ott a 2 db fbc tuner, van fent egy forgatóm, a tükrön egy twin fej, két kábel meg y a két beltéribe. A készüléken ott a quad pip, amit használnék is, a kérdés az, hogy az fbc tuner előnye (ami nekem max 4 csatornában ki is merülhet, nem kell 8 csati) csak az unicable fejjel jön ki, vagy a quad fejjel és splitterrel is ugyanazt érem el?


Téma: Vu+ beltéri egységek Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
9103. Elküldve: 2017-12-14 18:54:30 [341.]

Ezek szerint nem én vagyok az első és egyetlen. Jól döntöttem, hogy nem vártam rá, mivel azóta a 8. napnál járunk, és semmi se jött.... Csak nem értem, akkor minek hirdet, mert pénzt ebből nem keresett...


Téma: Vu+ beltéri egységek Fórum: Sat
[előzmény: (9094) lalipapi, 2017-12-14 15:19:55]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
15533. Elküldve: 2017-12-13 16:05:17 [342.]

FullHD projektorom van tévé helyett, 260 centi széles képet nézed. Hidd el, látható a különbség ugyanannál az adásnál is, két készülék között is rengeteg különbség lehet.


Téma: Dreambox HD Fórum: Sat
[válaszok erre: #15534] [előzmény: (15528) sztar1, 2017-12-10 09:50:16]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
9085. Elküldve: 2017-12-13 12:10:39 [343.]

Múlt héten szerdán rendeltem az ebayről, szombaton a kezemben volt, 280 eurót fizettem (269+11), de én egyrészt más okból kaptam 8300Ft visszatérítést is, másrészt ettől függetlenül csak a legjobb helyről veszek, tehát 5-10 euró nem érdekel, de ha gond van, korrekten legyen elintézve, harmadrészt ha gondom lenne, van aki minden héten megy ki, kinti címe is van, tehát akár a javíttatást, cserét ott is meg tudjuk ejteni, így valójában ezen se múlt. Nem tudom, melyik az az egyetlen hely, de a google csak a régi 4K modellt hozza itthon, azt is jóval drágábban, mint amennyiért én vagy te az újat vesszük. Amúgy egy Zala megyei vállalkozással többször kommunikáltam, a történet kimerül annyiban, hogy így lesz, úgy lesz, pont most fogyott el, beszélni kell a szállítómmal, most lesz akció, küldöm az árakat, minden duma volt, csak az nem, hogy mennyibe kerül, és mikor lesz nálam. itt kattintottam, 3 nap múlva nálam volt.


Téma: Vu+ beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #9093 #9094] [előzmény: (9084) Pogifej, 2017-12-13 11:33:01]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
15527. Elküldve: 2017-12-10 03:52:29 [344.]

Most jott meg tőlük a vu+ uno 4k se, kereken 81-ben állt meg, parametereiben nagyon hasonló. Nem tudnék okot mondani, miért vennem inkább ezt.


Téma: Dreambox HD Fórum: Sat
[előzmény: (15524) Hatalom2000, 2017-12-06 12:45:55]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
9021. Elküldve: 2017-12-04 13:17:26 [345.]

Sziasztok!

Mivel jobb helyet nem találtam, itt próbálom feltenni a kérdésemet, hátha több a hozzáértő, mint máshol. Szóval lecserélném a régi beltérimet egy Vu+ Uno 4K SE változatra, jelenleg is dupla tuneres van, tehát kellene a szokásos 1 mősort néző, egyet felvevő megoldás. Viszont ezekben az újakban van ez az FBC tuner, ez most mi lenne? A készülék összes fotóján egy tunerhez két bemenet társul, tehát nem úgy, mint a régi beltériken. Ez az FBC hogy is működik?

Köszönöm előre is.


Téma: Vu+ beltéri egységek Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
114767. Elküldve: 2017-11-28 13:03:10 [346.]

Ez működhet régebbi blackhole image-on az epg panel (opentv epg loader) vagy pedig a crosspeg-vel is?


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #114772] [előzmény: (114742) celeburdi, 2017-11-25 18:29:40]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
15478. Elküldve: 2017-11-17 15:18:22 [347.]

Átmásolás után attribútum módosítás megvolt? Ha igen, mire, ha nem, miért nem?


Téma: Dreambox HD Fórum: Sat
[válaszok erre: #15479] [előzmény: (15477) Quite, 2017-11-17 14:34:27]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
15367. Elküldve: 2017-10-11 13:23:05 [348.]

Az érvelés több szempontból sem stimmel....

http://mutant-digital.net/?page_id=1742

https://www.crowdfox.com/octagon-sf4008-triple-4k-2x-dvb-s2x-e2-linux-uhd-receiver-PNjc4N2RlY2Y1Ng==.html?pt=d8c49dfa&utm_source=idealo_network&utm_medium=pce&utm_campaign=idealo_network&directCheckoutButton=true&petype=1&pesubtype=0&ttype=0

gbit lan ott van mindkettőben, úgy, ahogy a 2 db usb 2.0, és 1 db 3.0 is mindkettőben ott van. A RAM meg ugye az alaplapon van, szerintem ilyesmikben már rég nincs DD3 ram modul, mivel jóideje nem is gyártják őket, inkább abban lennék biztos, hogy a két mobo 95%-ban azonos... A tuner cserélhető, de miért is lenne egyik rosszabb, mint a másik?:D


Téma: Dreambox HD Fórum: Sat
[válaszok erre: #15368] [előzmény: (15348) version, 2017-10-06 14:20:50]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
15345. Elküldve: 2017-10-05 18:57:05 [349.]

Ja, hogy ebbe az egy elütésbe tudsz belekötni? Tudod, így is lehet, de akkor mostmár továbbléphetsz, HD51-rt akartam írni. Nos, mesélj, akkor most hogy állunk?


Téma: Dreambox HD Fórum: Sat
[válaszok erre: #15348] [előzmény: (15339) version, 2017-10-05 12:51:47]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
15333. Elküldve: 2017-10-05 11:19:46 [350.]

Nem néztem el, ott volt egy link 258 euróval:
https://www.amazon.de/Octagon-Triple-DVB-S2X-DVB-C-Linux/dp/B01N49ZQVS/ref=sr_1_1?s=ce-de&ie=UTF8&qid=1507114884&sr=1-1&keywords=dvb+s2x
ugyanott a mutant kicsit olcsóbb. Mennyivel is? És mit írtam, mennyivel olcsóbb?
https://www.amazon.de/Mutant-Ultra-2160p-Linux-DVB-S2/dp/B01L7EA5IO/ref=sr_1_3?s=ce-de&ie=UTF8&qid=1507195136&sr=1-3&keywords=hd51
Na és mennyi egy új c-t tuner 25 euró. Mennyim marad a 69 euró különbözetből azonos felszereltség esetén? Ahogy nézem, 44 eur, de majd megírod, miért néztem el...


Téma: Dreambox HD Fórum: Sat
[válaszok erre: #15334 #15336 #15339] [előzmény: (15330) version, 2017-10-04 15:47:09]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 1891
    / 76 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.024269104003906 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail