| Találatok száma: 1891 üzenet |
|
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
15822. Elküldve:
2018-01-31 20:47:16 |
[326.] |
Solo4K SE-n openatv-t használok, mindent tud, openpli-t próbáltam, a kettő között annyi a különbség, hogy az image az openatv-nél 180-190MB, az openpli-nél meg 989-90MB, cserébe az égvilágon semmivel se gyorsabb az openpli, csak mindent neked kell telepítgetni rá, de mi se jó neki, úgy kell összeválogatni, próbálgatni még a legalapabb dolgokat is. Vissza is került az openatv.
Próbáltam blackhole-t, amit előtte a solo2 minin évekig haszánltam, az se jött be, pedig nem érdekel a bootlogo, az érdekel, hogy mindent be lehessen állítani, működjön az epg importer, a két tuner, ne restartolgasson, hálózatban nas vinyójára tudjon felvenni. Némelyiknek még ez is feladta a leckét.
|
| |
|
[válaszok erre: #15825]
|
[előzmény: (15819) B.Csabi, 2018-01-31 17:28:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
9652. Elküldve:
2018-01-29 08:54:44 |
[327.] |
Ajánlom hogy olvasd el mind a 9600 hozzászólást, ha utána lesz kérdés, akkor tedd fel.
|
| |
|
|
[előzmény: (9651) sobidobi100, 2018-01-29 08:06:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
62882. Elküldve:
2018-01-24 22:12:54 |
[328.] |
Árat írj. :D
|
| |
|
|
[előzmény: (62881) miki2002, 2018-01-24 20:39:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
115298. Elküldve:
2018-01-20 17:17:39 |
[329.] |
Pont egy ilyet tettem a vaskupac tetejére nemrég. Hamarosan megy a méhtelepre.
|
| |
|
|
[előzmény: (115277) Bigfic, 2018-01-16 19:11:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
15809. Elküldve:
2018-01-20 16:55:32 |
[330.] |
Onnan melyik hiányzik?
|
| |
|
|
[előzmény: (15808) gozi, 2018-01-20 16:49:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
62826. Elküldve:
2018-01-13 19:01:55 |
[332.] |
Beltéribe szerelhető 2.5"-os laptop- notebook merevlemezek 100/100-as állapotban eladók:
-250GB SATA 6000Ft,
-750GB SATA 11000Ft
-40GB PATA 4000Ft
-3.5"-os WD RED 3TB-os NAS merevlemez 100/100-as állapotban: 24000Ft
-Dreambox- vu+ beltérikhez való új 12V 4A-es táp 4000Ft
-asztali gép RAM DDR3-1600MHz 4GB Kingston hyperX 7500Ft
-Laptop RAM 2X 2GB DDR3-1600MHz Samsung, 2X3000Ft
Érdeklődést privátban kérek.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
9533. Elküldve:
2018-01-12 21:36:33 |
[333.] |
Akárhova letöltheted, a végén úgyis a hdglass-ban állítod be a piconok útvonalát.
|
| |
|
[válaszok erre: #9535]
|
[előzmény: (9451) sdccds56, 2018-01-09 07:19:47]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
9531. Elküldve:
2018-01-12 15:30:02 |
[334.] |
Ugyanezt vettem decemberben németből 280 euróért, 2 év garival. Ha ez bő 12 ezerrel többért 13-14 hónap múlva elpukkan, akkor nem lesz nagy buli.
|
| |
|
|
[előzmény: (9528) attilas, 2018-01-12 14:30:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
15752. Elküldve:
2018-01-12 13:43:09 |
[335.] |
Nálam openATV 6.2 van, egy nas vinyóján egy mappa a felvételi mappa, sima NFS megosztás, se jelszó, se semmi, a készülékben (Solo4K SE) se vinyó, se pendrive nincs, tökéletesen működik minden. Szóval az oepnATV nem csak látszólag működik, hanem beállítástól függően valójában is.
|
| |
|
|
[előzmény: (15736) version, 2018-01-11 21:20:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
15749. Elküldve:
2018-01-12 13:36:59 |
[336.] |
Gyárilag is egy sz@r volt, olvass utána, mennyien panaszkodtak rá. Vegyél egy eredeti Vu+-t, amit Koreában csinálnak.
|
| |
|
|
[előzmény: (15740) vexter, 2018-01-11 23:16:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
9128. Elküldve:
2017-12-19 22:00:37 |
[337.] |
Van egy uno 4K SE-m amiben a FBC twin tuner van. Vettem hozzá egy unicable fejet, bekötöttem, és nem jövök rá, mi a megoldás. Ugyan motor is van, de azt most hagyjuk, először arra kellene rájönni, hogy fog egymástól függetlenül menni 4 db csatorna, pl a quadpip-pel...
Használ valaki ilyesmit? Nagyon kevés infót találok róla.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
9126. Elküldve:
2017-12-16 19:57:14 |
[338.] |
Jó hogy itt vagy, epg témakörben megy egy privát holnap.
|
| |
|
|
[előzmény: (9123) celeburdi, 2017-12-16 19:46:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
9108. Elküldve:
2017-12-15 13:05:07 |
[339.] |
Az nem usb-c lesz, hanem usb-s DVB-C tuner. Létezik usb -c, de az csak a csatlakozó formája. :D
|
| |
|
[válaszok erre: #9109]
|
[előzmény: (9107) canalsat, 2017-12-15 11:19:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
9106. Elküldve:
2017-12-15 10:54:41 |
[340.] |
Kérdés a hozzáértőkhöz:
Uno 4K Se-m van, amiben ott a 2 db fbc tuner, van fent egy forgatóm, a tükrön egy twin fej, két kábel meg y a két beltéribe. A készüléken ott a quad pip, amit használnék is, a kérdés az, hogy az fbc tuner előnye (ami nekem max 4 csatornában ki is merülhet, nem kell 8 csati) csak az unicable fejjel jön ki, vagy a quad fejjel és splitterrel is ugyanazt érem el?
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
9103. Elküldve:
2017-12-14 18:54:30 |
[341.] |
Ezek szerint nem én vagyok az első és egyetlen. Jól döntöttem, hogy nem vártam rá, mivel azóta a 8. napnál járunk, és semmi se jött.... Csak nem értem, akkor minek hirdet, mert pénzt ebből nem keresett...
|
| |
|
|
[előzmény: (9094) lalipapi, 2017-12-14 15:19:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
15533. Elküldve:
2017-12-13 16:05:17 |
[342.] |
FullHD projektorom van tévé helyett, 260 centi széles képet nézed. Hidd el, látható a különbség ugyanannál az adásnál is, két készülék között is rengeteg különbség lehet.
|
| |
|
[válaszok erre: #15534]
|
[előzmény: (15528) sztar1, 2017-12-10 09:50:16]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
9085. Elküldve:
2017-12-13 12:10:39 |
[343.] |
Múlt héten szerdán rendeltem az ebayről, szombaton a kezemben volt, 280 eurót fizettem (269+11), de én egyrészt más okból kaptam 8300Ft visszatérítést is, másrészt ettől függetlenül csak a legjobb helyről veszek, tehát 5-10 euró nem érdekel, de ha gond van, korrekten legyen elintézve, harmadrészt ha gondom lenne, van aki minden héten megy ki, kinti címe is van, tehát akár a javíttatást, cserét ott is meg tudjuk ejteni, így valójában ezen se múlt. Nem tudom, melyik az az egyetlen hely, de a google csak a régi 4K modellt hozza itthon, azt is jóval drágábban, mint amennyiért én vagy te az újat vesszük. Amúgy egy Zala megyei vállalkozással többször kommunikáltam, a történet kimerül annyiban, hogy így lesz, úgy lesz, pont most fogyott el, beszélni kell a szállítómmal, most lesz akció, küldöm az árakat, minden duma volt, csak az nem, hogy mennyibe kerül, és mikor lesz nálam. itt kattintottam, 3 nap múlva nálam volt.
|
| |
|
[válaszok erre: #9093 #9094]
|
[előzmény: (9084) Pogifej, 2017-12-13 11:33:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
15527. Elküldve:
2017-12-10 03:52:29 |
[344.] |
Most jott meg tőlük a vu+ uno 4k se, kereken 81-ben állt meg, parametereiben nagyon hasonló. Nem tudnék okot mondani, miért vennem inkább ezt.
|
| |
|
|
[előzmény: (15524) Hatalom2000, 2017-12-06 12:45:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
9021. Elküldve:
2017-12-04 13:17:26 |
[345.] |
Sziasztok!
Mivel jobb helyet nem találtam, itt próbálom feltenni a kérdésemet, hátha több a hozzáértő, mint máshol. Szóval lecserélném a régi beltérimet egy Vu+ Uno 4K SE változatra, jelenleg is dupla tuneres van, tehát kellene a szokásos 1 mősort néző, egyet felvevő megoldás. Viszont ezekben az újakban van ez az FBC tuner, ez most mi lenne? A készülék összes fotóján egy tunerhez két bemenet társul, tehát nem úgy, mint a régi beltériken. Ez az FBC hogy is működik?
Köszönöm előre is.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
114767. Elküldve:
2017-11-28 13:03:10 |
[346.] |
Ez működhet régebbi blackhole image-on az epg panel (opentv epg loader) vagy pedig a crosspeg-vel is?
|
| |
|
[válaszok erre: #114772]
|
[előzmény: (114742) celeburdi, 2017-11-25 18:29:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
15478. Elküldve:
2017-11-17 15:18:22 |
[347.] |
Átmásolás után attribútum módosítás megvolt? Ha igen, mire, ha nem, miért nem?
|
| |
|
[válaszok erre: #15479]
|
[előzmény: (15477) Quite, 2017-11-17 14:34:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
15367. Elküldve:
2017-10-11 13:23:05 |
[348.] |
Az érvelés több szempontból sem stimmel....
http://mutant-digital.net/?page_id=1742
https://www.crowdfox.com/octagon-sf4008-triple-4k-2x-dvb-s2x-e2-linux-uhd-receiver-PNjc4N2RlY2Y1Ng==.html?pt=d8c49dfa&utm_source=idealo_network&utm_medium=pce&utm_campaign=idealo_network&directCheckoutButton=true&petype=1&pesubtype=0&ttype=0
gbit lan ott van mindkettőben, úgy, ahogy a 2 db usb 2.0, és 1 db 3.0 is mindkettőben ott van. A RAM meg ugye az alaplapon van, szerintem ilyesmikben már rég nincs DD3 ram modul, mivel jóideje nem is gyártják őket, inkább abban lennék biztos, hogy a két mobo 95%-ban azonos... A tuner cserélhető, de miért is lenne egyik rosszabb, mint a másik?:D
|
| |
|
[válaszok erre: #15368]
|
[előzmény: (15348) version, 2017-10-06 14:20:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
15345. Elküldve:
2017-10-05 18:57:05 |
[349.] |
Ja, hogy ebbe az egy elütésbe tudsz belekötni? Tudod, így is lehet, de akkor mostmár továbbléphetsz, HD51-rt akartam írni. Nos, mesélj, akkor most hogy állunk?
|
| |
|
[válaszok erre: #15348]
|
[előzmény: (15339) version, 2017-10-05 12:51:47]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|