| Találatok száma: 1891 üzenet |
|
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
15329. Elküldve:
2017-10-04 15:35:10 |
[351.] |
Én is pár napja mondtam vissza egy 900-ast, mivel itt olvastam a problémákról, játszott volna még egy solo 4K, de az volt még a megjelenésekor, és annyira nem fogott meg, ehelyett viszont én azonnal a lényegesn olcsóbb mutatn hd41 nevű beltérit venném, ugyanez a chipset, flash- ram méret, épp csak annyi, hogy nincs földi- kábeltuner, cserébe 60 euróval olcsóbb, annyiból ha akarom, külön tunert veszek bele, mint amit ehhez adnak. német ebayről haza is hozzák cakk pakk 204 euróból, itthon is megvehető 75 ezresért, és arra két év teljeskörű gari van.
|
| |
|
[válaszok erre: #15330]
|
[előzmény: (15327) Hatalom2000, 2017-10-04 15:00:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
114206. Elküldve:
2017-10-01 13:42:13 |
[352.] |
RTL HD, M1HD másnál is kockásodik néha fullos jelszint ellenére?
|
| |
|
[válaszok erre: #114207 #114208 #114219]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
62223. Elküldve:
2017-09-28 12:36:52 |
[353.] |
Dreambox dupla sat tunert vennék.
|
| |
|
[válaszok erre: #62224]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
114136. Elküldve:
2017-09-23 11:07:24 |
[354.] |
127 centis a monitorom, amin most ezt a hozzászólást nézem 1.5m-ről, a nappaliban meg egy fullHD projektor van, ami 3m átmérőjű képet vetít, és amit 3.8m-ről nézek. Hidd el, az SD adás olyan, amilyen, azzal a beltérivel együtt. Akkora tévén még szép, hogy nem látsz semmit.
|
| |
|
[válaszok erre: #114137]
|
[előzmény: (114135) batiste, 2017-09-23 10:48:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
62202. Elküldve:
2017-09-23 10:25:52 |
[355.] |
Tegnap írtam privátot a műholdvevővel kapcsolatban.
|
| |
|
|
[előzmény: (62169) pocok5, 2017-09-12 09:21:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
12068. Elküldve:
2017-05-29 22:35:19 |
[356.] |
És egymástól kapnak majd ip-t? Elvileg a crosslink kábel két pc között erre való, de hogy dreamnél működne-e... Amúgy 1 ezresért már vannak routerek.
|
| |
|
[válaszok erre: #12069]
|
[előzmény: (12067) byalex, 2017-05-29 14:04:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
61748. Elküldve:
2017-05-28 13:53:14 |
[357.] |
A jószándék nem privát, vagy nyilvános üzenet kérdése.
|
| |
|
|
[előzmény: (61747) Németh Miklós, 2017-05-28 09:02:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
105320. Elküldve:
2017-04-07 13:39:56 |
[358.] |
Tényleg tök jó az EPG, ha egy hallássérült nézne egy műsort feliratosan, ami ugye a TXT-n jön...
|
| |
|
|
[előzmény: (105319) jocy999, 2017-04-07 11:25:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
112497. Elküldve:
2017-04-06 00:39:35 |
[359.] |
Volt egy esedékesség, ami egy levében szerepelt dátummal együtt, a felmondás, és a leírt fizetendő összeg is benne kellett legyen, ez elvileg tértivevényes levél volt, ha csak sima levél, azzal nem kell foglalkozni. Amennyiben eltelik a tértivevényes levél átvételétől 12 hónap, és csöndben vannak, a vonatkozó törvény szerint elévül az ügy, ha közben akárkivel, akármivel fenyegetőznek, nem kell velük foglalkozni. Tehát amennyiben tértivevényes ajánlott levél jön, és a MOKK (közjegyző) küldte, akkor 1 éven belül fizetős lesz, 1 éven túl egy ellentmondással kell válaszolni, és ejtik is az ügyet. Ha telefonon hívnak, ha személyesen megkeresnek, nem kell elismerni semmiféle tartozást.
|
| |
|
|
[előzmény: (112464) kabe, 2017-04-03 17:51:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
12017. Elküldve:
2017-03-24 23:39:43 |
[360.] |
Ez tuner max kipróbálásra lehet jó, másra nem.
|
| |
|
[válaszok erre: #12018]
|
[előzmény: (12016) Blasto1, 2017-03-23 17:53:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
61493. Elküldve:
2017-03-20 21:16:30 |
[361.] |
Megy egy privát.
|
| |
|
|
[előzmény: (61490) Shtirley, 2017-03-20 17:54:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
61463. Elküldve:
2017-03-14 15:18:38 |
[362.] |
5 db eredeti, v1-es kártyaolvasó egyben 40 ezres, darabonként 9000ft
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
61458. Elküldve:
2017-03-14 00:03:07 |
[363.] |
8.5 ezres.
|
| |
|
|
[előzmény: (61457) Utalatos Manyika, 2017-03-14 00:00:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
61456. Elküldve:
2017-03-13 23:57:09 |
[364.] |
Megnéztem, hogy pár napja a kolléga ár nélküli hirdetése törölve lett-e, pedig azt gondoltam, a modi következetes, de nem. Akkor ide se kell ár..
|
| |
|
[válaszok erre: #61457]
|
[előzmény: (61455) Utalatos Manyika, 2017-03-13 23:52:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
61443. Elküldve:
2017-03-11 18:53:23 |
[365.] |
Úgyis nemsokára törlik majd ár nélkül...
|
| |
|
|
[előzmény: (61442) petersk, 2017-03-11 18:26:16]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
61380. Elküldve:
2017-02-26 17:48:46 |
[366.] |
Elkelt, köszi az érdeklődést.
|
| |
|
|
[előzmény: (61377) Rick4, 2017-02-25 20:59:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
61377. Elküldve:
2017-02-25 20:59:23 |
[367.] |
Eredeti smargo 5500ft. Érdeklődni privátban.
|
| |
|
[válaszok erre: #61378 #61380]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
61329. Elküldve:
2017-02-15 18:08:34 |
[368.] |
ment egy privát.
|
| |
|
|
[előzmény: (61326) xigris, 2017-02-14 15:11:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
112059. Elküldve:
2017-02-07 12:10:22 |
[369.] |
Na nem tudom, mi történetett reggelre, thnap még volt 23 entitlements, (fullos kártya pornó nélkül) ma reggelre meg 10 maradt. HBO- filmbox mind megy, de se paprika, se m1, se más. Mit csináljak neki?
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|
|