Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499898/8 Témák: 19750 Tagok: 113683 Legújabb tag: nthobweo Online: (96/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 76 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 1891 üzenet

Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
3361. Elküldve: 2011-02-21 20:49:32 [1226.]

A 4.7-es sem volt elég jó, a Gemini 5-tel meg szinte hibátlan. Az inadyn tud 1 perces frissítést is, ebben meg csak 30 a legkevesebb. Nagyon nem mindegy.
A tévém nem hinném, hogy a sz@r kategória, 1.5 hónapos 50-es plazma...
Pont az a baj, hogy eléggé kijönnek a különbségek, mivel fel kell skálázni egy SD adást is. Van amelyik image jól csinálja, van amelyik nem.


Hogy is volt a múltkor az, hogy akármelyik eredeti image-t is felteheted, csak kell egy ssl patch? Fent volt az eredeti 5-ös Gemini, az jó is volt, pár apróbb marhaságtól eltekintve...


Téma: Dream Klónok támadása Fórum: Sat
[válaszok erre: #3363] [előzmény: (3358) Layosh, 2011-02-21 19:57:12]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
3357. Elküldve: 2011-02-21 19:40:49 [1227.]

Na, most már megvan, de a minimum intervallum 30 perc, gemininél ez 1 azaz egy perc.. A képminőség csapnivaló úgy ahogy van...


Téma: Dream Klónok támadása Fórum: Sat
[válaszok erre: #3358 #3359] [előzmény: (3355) jdeutsch, 2011-02-21 18:35:38]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
3356. Elküldve: 2011-02-21 18:59:11 [1228.]

Felraktam, letöltöttem az inadyn klienst, és nem találom. Inkább egy Gemini 5.1 kellene. Olyan lenne relatíve friss?


Téma: Dream Klónok támadása Fórum: Sat
[előzmény: (3355) jdeutsch, 2011-02-21 18:35:38]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
3354. Elküldve: 2011-02-21 18:08:38 [1229.]

Sziasztok!
Tudtok olyan friss image-t mondani (esetleg linket is adni) ami felmegy egy sim 2.01-es 76-os klón 800-asra?


Téma: Dream Klónok támadása Fórum: Sat
[válaszok erre: #3355]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
7546. Elküldve: 2011-02-11 16:52:40 [1230.]

Kellett fizetned a vámon?


Téma: Dreambox HD Fórum: Sat
[válaszok erre: #7551] [előzmény: (7544) kalac, 2011-02-11 13:18:05]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
1872. Elküldve: 2011-02-08 18:56:59 [1231.]

A feljátszást nem értem, Magyarországon felvételnek hívják. A beállítások között ott van, hogy .ts vagy .mpg kiterjesztésben mentsen.


Téma: Skystar HD Fórum: Sat
[válaszok erre: #1873] [előzmény: (1863) decis, 2011-02-07 15:09:36]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
1852. Elküldve: 2011-02-04 19:59:22 [1232.]

NA, úgy néz ki egy a ss2 HD-s röccenés megoldódik, legalábbis részben. Mindegy, hogy 2GHz-en van 3.6GHz-en megy a proci, akkor van gond, mikor a speedstep le föl veszi a cpu frekit. Fesz is elég, alapból 1.1V-ot ad neki 2GHz-en, teszteltem, 0.976 is elég a procinak. Valami a speedsteppel van, így ki is kapcsoltam..


Téma: Skystar HD Fórum: Sat
[előzmény: (1775) gyugyo79, 2011-02-01 19:54:34]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
1774. Elküldve: 2011-02-01 18:57:38 [1233.]

Ja, még tesztelgetem, elvileg akkor ki kell kapcsoljam, bár ennek ellenére a másik lappal frankón ment. Na, majd látjuk.


Téma: Skystar HD Fórum: Sat
[előzmény: (1773) santi, 2011-02-01 18:33:52]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
1772. Elküldve: 2011-02-01 18:31:02 [1234.]

Speedstep kikapcsolva, nincsenek kockák... Érthetetlen. Nagyon levenné a procisebességet a speestep esetenként?


Téma: Skystar HD Fórum: Sat
[válaszok erre: #1773 #1775] [előzmény: (1771) Rick4, 2011-01-31 20:56:16]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
1771. Elküldve: 2011-01-31 20:56:16 [1235.]

Vannak ilyenek, de csak a speedstep van bekapcsolva. Majd kikapcsolom ezeket, meg megnézem az audigy nélkül is... Bár csúnya lenne ha az zavarna be, miatta cseréltem lapot..


Téma: Skystar HD Fórum: Sat
[válaszok erre: #1772] [előzmény: (1769) gyugyo79, 2011-01-31 15:35:01]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
1768. Elküldve: 2011-01-31 11:45:21 [1236.]

Köszi, ezen már túl vagyok, semmi hatással nincs rá... Az fsb-t, szorzót, mindent alapra visszaállítva is pont ugyanaz az eredmény. A lementett dvbdreammel (amit az oprendszer újratelepítés előtt is használtam) indítva is ugyanúgy előjön...


Téma: Skystar HD Fórum: Sat
[válaszok erre: #1769 #1770] [előzmény: (1767) br, 2011-01-31 00:07:22]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
1766. Elküldve: 2011-01-30 19:18:37 [1237.]

Na, még mindíg így csinál...
http://tinypic.com/player.php?v=14x15hl&s=7


Téma: Skystar HD Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
1765. Elküldve: 2011-01-30 00:06:15 [1238.]

Csak annyit tudok csinálni, hogy az audigy2-vel megcserélem... Ennyi hely van összesen, a harmadik sínre rálóg a VGA hűtése...


Téma: Skystar HD Fórum: Sat
[előzmény: (1764) santi, 2011-01-29 17:38:26]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
7399. Elküldve: 2011-01-30 00:04:47 [1239.]

Ezt én is olvastam, csak nekem nem volt egyértelmű, hogy is van ez.


Téma: Dreambox HD Fórum: Sat
[előzmény: (7390) sanca2, 2011-01-29 15:29:36]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
3092. Elküldve: 2011-01-30 00:02:06 [1240.]

Mert számítástechnikai eszköznek minősül.


Téma: Dream Klónok támadása Fórum: Sat
[előzmény: (3090) KrapulaX, 2011-01-29 22:43:06]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
7389. Elküldve: 2011-01-29 15:07:51 [1241.]

Ha az összes mondanivalód ennyi erről, maradjunk is ennyiben.


Téma: Dreambox HD Fórum: Sat
[válaszok erre: #7390] [előzmény: (7384) birogyula, 2011-01-29 13:41:36]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
7383. Elküldve: 2011-01-29 13:39:54 [1242.]

Gyerekek!
Van valami infó erről a Gemini3-ról?


Téma: Dreambox HD Fórum: Sat
[válaszok erre: #7384] [előzmény: (7382) miroka, 2011-01-29 10:44:45]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
12310. Elküldve: 2011-01-29 10:44:05 [1243.]

Írd be a google-be, hogy dvbdream 1.5e crack kidob ezer találatot, én eddig az 1.4i-t hagsználtam, szenvedtem a HD csatikkal, innentől meg gyönyörűen mennek..

Nekem csak annyi bajom van, hogy 2 napja alaplapot cseréltem a gépben, jobb és gyorsabb került bele, ennek ellenére néha picit bekockáznak a csatik. Van ötlet, hogy ez mi miatt lehet?


Téma: SkyStar 2 Fórum: Sat
[előzmény: (12298) garga pista, 2011-01-17 23:17:24]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
1763. Elküldve: 2011-01-28 13:58:23 [1244.]

Sziasztok!
Tegnap csréltem alaplapot, egy G-31-es Asrock helyére került egy P41-es Gigabyte, 4Gb DDr2 ram helyére 4GB DDR3 ram, semmi egyéb nem változott, a skystar2 HD2-es karimat ugyanúgy használom mint eddig, se a kodekek, se más nem változott, de most valamiért bekockáz fél percenként.
Van erre ötlete valakinek? W7 X64-es rendszer, SD csatiknál 15-20% prociterhelés, HD-knél 40-50%, ettől még gyönyörűen ment minden tegnapig. Jelszintek, csatlakozások is rendben.


Téma: Skystar HD Fórum: Sat
[válaszok erre: #1764 #1767]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
3057. Elküldve: 2011-01-28 13:42:10 [1245.]

8000 műholdas csatorna mellé minek 6 db földi?


Téma: Dream Klónok támadása Fórum: Sat
[válaszok erre: #3058 #3059] [előzmény: (3049) champ, 2011-01-27 21:02:22]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
7201. Elküldve: 2011-01-14 13:24:48 [1246.]

Nekem a meoboottal való második image feltétel se megy.. Hol van erről valami jó leírás. 5.1-re fel van telepítve, az okés, csak a 4.7 nem akar mellémenni a vinyóra.


Téma: Dreambox HD Fórum: Sat
[válaszok erre: #7204] [előzmény: (7197) Bigdigit, 2011-01-14 07:04:36]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
16776. Elküldve: 2011-01-09 21:44:50 [1247.]

Nekem egy asus wl-500W-m van feltettem a tomato-t, és képtelen voltam úgy beállítani, hogy a kliensek lássanak.... Tudsz a GUI-ról egy prinscreen-t készíteni, hogy hol állítottad át? Persze a lényeges érékeket kitakarhatod.


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #16777] [előzmény: (16742) Bubu007, 2011-01-08 18:04:17]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
2829. Elküldve: 2011-01-09 21:40:42 [1248.]

MAC cím is lehet? :D


Téma: Dream Klónok támadása Fórum: Sat
[előzmény: (2806) zebra, 2011-01-09 04:51:24]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
2815. Elküldve: 2011-01-09 13:44:47 [1249.]

Egyben különbözik a "jó klón" az árában..


Téma: Dream Klónok támadása Fórum: Sat
[előzmény: (2813) Stup, 2011-01-09 12:05:21]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
66426. Elküldve: 2011-01-08 21:59:00 [1250.]

Te tippelsz, én meg tudom, hogy 96 kbps.


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[előzmény: (66425) chucky, 2011-01-08 21:54:55]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 1891
    / 76 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.025197982788086 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail