Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499897/7 Témák: 19750 Tagok: 113684 Legújabb tag: nthobweo Online: (78/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 76 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 1891 üzenet

Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
2146. Elküldve: 2010-09-13 11:53:00 [1301.]

Na, megy az origi 5.1-es Gemini, meg a 76C-s loader rendben. Most rágyúrok a dvb-t tunerre... Keresgélem hogy is kell csinálni..


Téma: Dream Klónok támadása Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
2145. Elküldve: 2010-09-13 10:39:33 [1302.]

Pont annyira terhelhető, hogy egy 12V-os relét ráteszel, kemény 300Ft. De gondolom a ventillátorod se az az 1 méter átmérőjű ipari fajta....


Téma: Dream Klónok támadása Fórum: Sat
[válaszok erre: #2147 #2149] [előzmény: (2143) biji, 2010-09-13 09:11:19]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
2137. Elküldve: 2010-09-12 23:47:52 [1303.]

Közben találtam már 76C-t is. És ráadásul az nem is beta...
az 5.0-val néha meglassul a beltéri, holott a 4.6-ossal volt hogy 3 hét után is friss volt....


Téma: Dream Klónok támadása Fórum: Sat
[előzmény: (2136) yaksi, 2010-09-12 23:24:41]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
2135. Elküldve: 2010-09-12 22:52:05 [1304.]

Egyébként kérdeznék is: Tud-e valaki egy leírást adni a SSL76B-re való frissítéshez? Feltennék egy Gemini 5.1-est...


Téma: Dream Klónok támadása Fórum: Sat
[válaszok erre: #2136]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
2134. Elküldve: 2010-09-12 21:57:35 [1305.]

Bocsi, a 8-as lesz az. Igaz, képaránytól függően nyomja a feszt, de nyomja ha be van kapcsolva a készülék...


Téma: Dream Klónok támadása Fórum: Sat
[válaszok erre: #2143] [előzmény: (2133) Rick4, 2010-09-12 20:46:13]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
2133. Elküldve: 2010-09-12 20:46:13 [1306.]

És ha a scart 9-es pontjáról vetted volna a 12V-ot? Mert ugye ott akkor adja, ha van tévékép, vagyis ha be van kapcsolva a készülék.


Téma: Dream Klónok támadása Fórum: Sat
[válaszok erre: #2134] [előzmény: (2131) biji, 2010-09-12 09:54:51]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
5514. Elküldve: 2010-09-11 08:48:51 [1307.]

Nocsak, megy az 5.1-es Geminivel? Azt tudod, hogy a dvb-t tunerednek milyen chipje van?
hogy váltasz a műholdas és a földi tuner között?


Téma: Dreambox HD Fórum: Sat
[előzmény: (5503) mkriszadmin, 2010-09-08 18:26:33]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
5493. Elküldve: 2010-09-07 18:48:20 [1308.]

Bemész egy mediamarktba, és leveszel a raklapról egy maxell 2.5"-es külső házas 500GB-os vinyót, megveszed 14990-ért. Belül vagy hitachi, vagy toshiba vinyó van, ami azért nem az alja kategória, a HP a 200 ezter érő notikba pakol ilyet. Eladod a külső házat 2 ezresért, és van egy 500-as notivinyód 13-ból...


Téma: Dreambox HD Fórum: Sat
[válaszok erre: #5494] [előzmény: (5477) Rolfy, 2010-09-06 21:33:33]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
15521. Elküldve: 2010-09-07 11:26:02 [1309.]

Lemaradt egy karakter, szóval a 800-asba...


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[előzmény: (15520) Rick4, 2010-09-07 09:30:27]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
15520. Elküldve: 2010-09-07 09:30:27 [1310.]

Sziasztok. Betettem a 00-asba egy 500-as vinyót, feltoltam egy permanent timeshift nevű ipkg csomagot, minden frankó, be lehet állítani, hogy meddig, mit vegyen fel, viszont ezután történt valami, aminek nem kellene... Nem működik az, hogy tévézés közben az ok gombot megnyomom, és feldobja az infosort. Természetesen a BP- ben ez be van állítva, mint eddig, megnéztem... Letörölném a timeshift addont, de nem találom sehol az uninstall részt. Ötletek? köszi..


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #15521 #15526]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
5431. Elküldve: 2010-09-03 21:02:41 [1311.]


- a piros gombbal az adott csatorna elkövetkezendő műsorai jöttek elő

Ez tök jó dolog. Tehát este 6-kor már marhára unom a sok fogatlant a maonika sóban, megnyomom a piros gombot, és akkor nézhetem a híradót, de ha tovább nyomkodom, akkor az esti filmet is... icon70.gif


Téma: Dreambox HD Fórum: Sat
[előzmény: (5430) reFLEX, 2010-09-03 20:29:43]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
19989. Elküldve: 2010-08-31 17:56:55 [1312.]

Próbáld ki, hogy megfogod az antennát, és elkezded oldalra mozgatni. Tuti, hogy forogni fog az egész magával a tartórúddal együtt. Na ilyenkor kell a rudat átfúrni, és egy nagy csavarral a gerendához csavarozni...


Téma: Dili Elvonó Fórum: Sat
[előzmény: (19977) xboxbuci, 2010-08-29 13:49:05]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
19988. Elküldve: 2010-08-31 17:54:19 [1313.]

Mesélj már, milyen lavórok vannak még? Kíváncsivá tettél...


Téma: Dili Elvonó Fórum: Sat
[válaszok erre: #19990 #19991] [előzmény: (19985) t65lala, 2010-08-29 21:29:15]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
35186. Elküldve: 2010-08-30 19:13:52 [1314.]

Ha vadi új, akkor cseréltesd garanciában.


Téma: HIRDETÉS Fórum: Sat
[válaszok erre: #35188] [előzmény: (35183) istvan35, 2010-08-30 17:18:43]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
8334. Elküldve: 2010-08-24 23:12:55 [1315.]

Élőben nézni sokkal érdekesebb, hidd el...


Téma: Kártyamegosztás Fórum: Sat
[előzmény: (8333) tranceworld, 2010-08-24 23:05:55]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
1902. Elküldve: 2010-08-20 23:04:23 [1316.]

Hát, nem tudom, volt -e értelme akkor azzal a kábellel feltölteni.... Viszont a backup engem is érdekelne, mennyire lesz ez teljes? Nekem olyan kellene, hogy akár egy másik 800-asra is 3 perc alatt feltudjam a sajátom jelenlegi összes beállítását tolni..


Téma: Dream Klónok támadása Fórum: Sat
[előzmény: (1901) danon, 2010-08-20 17:38:34]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
1900. Elküldve: 2010-08-20 17:03:41 [1317.]

Miért is kell a 800-as image backup alatt a 600-as secondstage bootloaderét letölteni? Elég zagyva.. Tényleg 62 percig tartott?


Téma: Dream Klónok támadása Fórum: Sat
[válaszok erre: #1901] [előzmény: (1899) pirobi, 2010-08-20 06:05:29]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
8201. Elküldve: 2010-08-16 10:46:36 [1318.]

Gondolom opticumnak adja vele az adnivalót..


Téma: Kártyamegosztás Fórum: Sat
[előzmény: (8199) mkriszadmin, 2010-08-16 10:42:36]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
1893. Elküldve: 2010-08-15 23:51:09 [1319.]

A Dreambox Hd topicban leírták 5 napja:
És akkor bemásolnám ide:

Szia!

Röviden ennyi az újdonság:
Idézet:


New:
* HFS- and HFSPlus filesystems included
* Info about new release. Atcivate over BP->Settings->General. Then will blink a "R" in the Infobar, if something new is out. The Check will be done between 00:00 and 01:00.
* Partitions can be named anytime now.
* The Filemanager can start everytime with the same selectable folder now.
* OpenVPN now supported, in our wiki is already described, how to use the dream as server.
* Webinterface for ctorrent


Fixes + Updates:
* better support for Unicable
* Countries/Cities lists extended in the Weatherplugin
* update to ctorrent 3.3.2, addon revised
* see CVS


Téma: Dream Klónok támadása Fórum: Sat
[válaszok erre: #1894] [előzmény: (1892) pocok5, 2010-08-15 17:54:58]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
8168. Elküldve: 2010-08-13 23:09:43 [1320.]

A linksys firmware-nek mi köze lesz a megosztáshoz? icon70.gif


Téma: Kártyamegosztás Fórum: Sat
[válaszok erre: #8170] [előzmény: (8166) megabyte, 2010-08-13 17:34:31]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
1874. Elküldve: 2010-08-13 23:06:15 [1321.]

Lehet érdemes letörölni a cccam-et, újra letölteni a gemini serverről, majd a cfg-jébe beilleszteni a sort. Persze pl router port nyitás, dyndns is rendben kell hogy legyen.


Téma: Dream Klónok támadása Fórum: Sat
[előzmény: (1870) sat_nobody, 2010-08-13 09:01:53]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
1835. Elküldve: 2010-08-10 14:38:56 [1322.]

ÉS ingyen faxolhatsz rajta amennyit csak akarsz? Mert akkor rendben van..


Téma: Dream Klónok támadása Fórum: Sat
[válaszok erre: #1837 #1838] [előzmény: (1834) yaksi, 2010-08-09 23:13:03]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
19720. Elküldve: 2010-08-10 14:38:08 [1323.]

Ha abból indulunk ki, hogy a parabolatükröd nem forgatós, hanem fix, akkor el kell forgatni, ha forgatós, akkor meg dől a tükörrel együtt. Mivel az általunk látott műholdak a greenwich-i függőlegest veszik függőlegesnek, ezért amennyi eltérés van ahhoz képest a földrajzi helyünkben, annyit illik is elforgatni a fejen.


Téma: Dili Elvonó Fórum: Sat
[válaszok erre: #19726] [előzmény: (19718) gozi, 2010-08-10 07:23:57]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
1833. Elküldve: 2010-08-09 23:09:54 [1324.]

Minek ebből telefonvonalas faxgép. Regelj az onlinefax.hu-ra, én több mint 1.5 éve használom..


Téma: Dream Klónok támadása Fórum: Sat
[válaszok erre: #1834] [előzmény: (1828) KWP, 2010-08-09 21:01:04]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
5283. Elküldve: 2010-08-08 22:59:51 [1325.]

Ugyanazokat kell beállítani, mint az 500-ason. Ha ott gps pozíciót állítottál be a helynek ahonnan forgat, akkor itt is azt kell, a motor eltárolta a memóriában a holdak helyét...


Téma: Dreambox HD Fórum: Sat
[előzmény: (5274) michail, 2010-08-04 12:41:51]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 1891
    / 76 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.024558067321777 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail