| Találatok száma: 1891 üzenet |
|
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
8719. Elküldve:
2009-03-18 11:06:20 |
[1652.] |
ennek a beállításait a flashwizard már tudja "klónozni".
Szerinted ezzel a progival egy lementett image betölthető lenne egy vadiúj beltéribe is?
|
| |
|
[válaszok erre: #8721]
|
[előzmény: (8715) yaksi, 2009-03-17 22:34:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
8580. Elküldve:
2009-03-08 22:12:39 |
[1653.] |
Nem lehet, hogy az a 4 csillag valami pinkód?
|
| |
|
|
[előzmény: (8574) mismis, 2009-03-07 18:50:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
10711. Elküldve:
2009-03-08 22:09:30 |
[1654.] |
Hogyan tudsz win alatt share-lni?
|
| |
|
|
[előzmény: (10710) garga pista, 2009-03-08 18:11:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
10696. Elküldve:
2009-03-07 18:05:03 |
[1655.] |
Célszerű az egyik bilincsnél átfúrni kompletten a bilincset is meg a rudat is, és egy csavarral fixen rögzíteni. Nekem megoldódott aproblémám egy ilyen megoldással..
|
| |
|
|
[előzmény: (10695) albertj, 2009-03-07 16:48:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
8563. Elküldve:
2009-03-05 20:22:43 |
[1656.] |
Milyen az a magyarosított csatornalista, pl prozíben, meg zátájnc? Vagy hogy gondolod?
|
| |
|
[válaszok erre: #8564]
|
[előzmény: (8561) Gáborka73, 2009-03-05 14:52:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
8556. Elküldve:
2009-03-04 20:20:03 |
[1657.] |
Erre a megoldás az, hogy az előlapot leveszed, és kiszeded az infravevő elől a kis sötétítő vackot, ugyanis az nem infra tartományra szűr, hanem egyszerűen csak sötétít. _Nekem azóta tökéletes, ahogy ez meg lett csinálva. Az ötlet pedig pggabcsi kollégától jött.
|
| |
|
[válaszok erre: #8558]
|
[előzmény: (8508) chab7, 2009-03-01 19:14:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
8555. Elküldve:
2009-03-04 20:16:46 |
[1658.] |
Én meg azt tapasztaltam, hogy a frissen telepített 4.6-os geminihez letöltöm a gemini serverről a magyarítást, és utána keresek holdakat, csatikat, akkor ahol van, ott alapból a magyar nyelvre áll, nem is kell nyomogatni..
|
| |
|
|
[előzmény: (8520) kikar79, 2009-03-03 08:52:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
8454. Elküldve:
2009-02-25 13:33:44 |
[1660.] |
Nem véletlen, a patch kábel jó a router és a box közé.. Szerintem 100 méternyivel is ugyanilyen jól menne..
|
| |
|
|
[előzmény: (8453) himi, 2009-02-25 13:03:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
8449. Elküldve:
2009-02-25 11:35:50 |
[1661.] |
Szerintem az az 1 méteres sima patch kábel, a 15 méteres pedig crosslink kábel. Előbbi kell a router és a box közé, utóbbival két gépet lehet összekötni, és szerintem meg nagyon nem mindegy, hogy mikor melyiket használod.
|
| |
|
|
[előzmény: (8437) zolcsi68, 2009-02-25 07:09:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
8433. Elküldve:
2009-02-24 20:48:04 |
[1662.] |
Friss telepítés után vagyok, kb d.u 13 órától csináltam a beltérit, akkor kezdtem csatikat, műholdakat keresni, 6 után végeztem. Én a Gemini serverről letöltöm a paradog féle csatilistát, és a sattellites-xml fájlokat is az általam szükségesnek vált holdakhoz. Utána szépen elkezdem kerestetni. Nem számoltam hány csati s hold, de K70°-on túl, nyugat 37°-on túl is megvolt minden általában 90% fölötti minőséggel.
Kérdés: Miért nem talál a beltéri (ez sem talál, az előző sem, pedig fejcsere is volt már) jelet, csatit a 3-4-6000 körüli SR értékű TP-ken?
|
| |
|
|
[előzmény: (8430) nyilasmisi, 2009-02-24 19:27:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
10648. Elküldve:
2009-02-24 20:43:00 |
[1663.] |
Én is azt mondomd, vagy egy másik beltéri, de szerelő helyett egy 3ezres satfinder is megteszi, a szerelő nem biztos, hogy annyiból megoldja. De beállított csatik nélkül semmi esély...
|
| |
|
[válaszok erre: #10649]
|
[előzmény: (10646) Goldman, 2009-02-24 12:13:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
10645. Elküldve:
2009-02-24 11:38:17 |
[1664.] |
Nekem a 4.4.1-es driver van fent, emellé kell az ss2diseqc 1.10 (mibi féle) plugin, másfél éve hibátlanul működik.
|
| |
|
|
[előzmény: (10644) Magiclo, 2009-02-24 11:13:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
8423. Elküldve:
2009-02-24 11:30:47 |
[1665.] |
Helló!
És amikor a Dream-en felvillan ez a csík, akkor a tévén mit lát?
|
| |
|
[válaszok erre: #8425 #8426]
|
[előzmény: (8422) töky11, 2009-02-24 06:10:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
8419. Elküldve:
2009-02-23 21:32:34 |
[1666.] |
no elé????
|
| |
|
|
[előzmény: (8418) kex2, 2009-02-23 20:44:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
8415. Elküldve:
2009-02-23 20:22:24 |
[1667.] |
Mondom, tettem már fel ilyet, nem volt megfelelő az sem.. Nomeg olyan nincsen, hogy a geminivel mindegyik megy, csak ez nem,...
|
| |
|
|
[előzmény: (8413) kex2, 2009-02-23 20:20:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
8412. Elküldve:
2009-02-23 20:10:23 |
[1668.] |
Tettem már fel rá ilyesmit, lassulás ugyanúgy volt, ép most kellet tmegint kihúzni a tápegységet, mert a tv2-ről képtelenség volt átváltani a story tv-re. Ha a sok kari lenne a baja, akkor most nem lenne olyan fürge, mint a gyík... A kari ugyanannyi, csak épp egy kihúzás után 5 perccel vagyunk...
|
| |
|
[válaszok erre: #8413]
|
[előzmény: (8411) kex2, 2009-02-23 19:14:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
10639. Elküldve:
2009-02-23 20:08:24 |
[1669.] |
Nem tudom, a státusz alatt mit értesz, de ha jól sejtem a technisat progiját. Arra mondtam, hogy sürgősen le kellene takarítani.
|
| |
|
|
[előzmény: (10637) müller, 2009-02-23 19:25:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
10630. Elküldve:
2009-02-23 18:09:15 |
[1670.] |
mondjuk a google biztos segítene, sőt neki még a körítést sem kell bírni, elég csak hogy PSU, persze nem rövidítve.
|
| |
|
[válaszok erre: #10632]
|
[előzmény: (10628) Gilberto, 2009-02-23 18:06:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
8405. Elküldve:
2009-02-23 17:56:35 |
[1671.] |
A sok mit jelent? MEglassult ez még emuval is, nem kellett neki a sok lúd.. Más lesz itt a baj..
|
| |
|
[válaszok erre: #8411]
|
[előzmény: (8398) kex2, 2009-02-23 08:54:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
10627. Elküldve:
2009-02-23 17:25:58 |
[1672.] |
Nekem is tuning xp-m van, szeptemberben volt 1 éves a skystarom, és soem volt gond vele, de még az oprendszerrel sem. Én inkább azt az iránytűvel beállított antennát forszíroznám...
Mindenképp kellene egy jól működő beltéri, amivel ki lehet próbálni, hogy a tányér, fej, vezeték rendben működik-e, és a gépházon belül kellene-e keresni a hibát vagy sem.
|
| |
|
|
[előzmény: (10620) gombilaci, 2009-02-23 10:52:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
8395. Elküldve:
2009-02-22 22:25:45 |
[1673.] |
Én holnap készülök egy teljesen új, friss telepítést csinálni utolsó esélyt adva a boxnak, hátha csak a mostani image nem klappol. Ez egy 4.5-ös, ami igazából jól működik, de szarakodik eleget, azóta már a gemini szerverről frissítettem 4.6-ra de semmi sem változott, 30-40 csativáltás, meg 1-2 forgatás után totál belassul, nyomom a gombot, és nem reagál, nem bántom, majd 3-4 perc múlva elvégzi az adott feladatot... Rendszerint napi 1-2 kihúzással megoldódik a dolog, de ugye ez természetesnek semmiképp sem mondható. Tegnap este a pip0.7b-s plugint próbáltam, az első három kattintás után kiakadt úgy, hogy a távra totál nem reagált, szokásos kihúzás lett belőle.
Ebből a 4.6-osból csak a max var- verziót találom, sehol sincsen másmilyen. Nincs ennél "eredetibb" verzió?
|
| |
|
[válaszok erre: #8396 #8397 #8398]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
10617. Elküldve:
2009-02-22 22:18:20 |
[1674.] |
A legfrankóbb jótanács, hogy olvasd végig a topicot, és ha majd utána lesz kérdés... De ugye ez nem 3 perces meló.. Alaphelyzetben tudni kellene, melyik drivert tetted fel, valószínű a lemezről mindent feltettél, ami igazából nem csak felesleges, hanem túl sok is. Ezt a kócerájt le kellene szedni, és onnantól beszéljünk arról, hogy milyen rendszered van, mi mivel van összekötve (fej, tükör, másik beltéri, forgatómotor stb, nomeg a tükröd hol áll épp. Üdv!
|
| |
|
|
[előzmény: (10616) müller, 2009-02-22 21:02:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|