Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499887/18 Témák: 19749 Tagok: 113683 Legújabb tag: stupeter Online: (239/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 76 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 1891 üzenet

Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
8727. Elküldve: 2009-03-18 13:55:51 [1651.]

ez is ilyen:
http://www.chipland.hu/chipland.php?f=9&;termek=013020&rend=2&kat=85&tnev=&alp=&alkat=&lap=0


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[előzmény: (8724) miroka, 2009-03-18 13:41:34]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
8719. Elküldve: 2009-03-18 11:06:20 [1652.]

ennek a beállításait a flashwizard már tudja "klónozni".

Szerinted ezzel a progival egy lementett image betölthető lenne egy vadiúj beltéribe is?


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #8721] [előzmény: (8715) yaksi, 2009-03-17 22:34:34]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
8580. Elküldve: 2009-03-08 22:12:39 [1653.]

Nem lehet, hogy az a 4 csillag valami pinkód? icon47.gif


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[előzmény: (8574) mismis, 2009-03-07 18:50:23]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
10711. Elküldve: 2009-03-08 22:09:30 [1654.]

Hogyan tudsz win alatt share-lni? icon71.gif


Téma: SkyStar 2 Fórum: Sat
[előzmény: (10710) garga pista, 2009-03-08 18:11:09]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
10696. Elküldve: 2009-03-07 18:05:03 [1655.]

Célszerű az egyik bilincsnél átfúrni kompletten a bilincset is meg a rudat is, és egy csavarral fixen rögzíteni. Nekem megoldódott aproblémám egy ilyen megoldással..


Téma: SkyStar 2 Fórum: Sat
[előzmény: (10695) albertj, 2009-03-07 16:48:10]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
8563. Elküldve: 2009-03-05 20:22:43 [1656.]

Milyen az a magyarosított csatornalista, pl prozíben, meg zátájnc? Vagy hogy gondolod? icon70.gif


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #8564] [előzmény: (8561) Gáborka73, 2009-03-05 14:52:55]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
8556. Elküldve: 2009-03-04 20:20:03 [1657.]

Erre a megoldás az, hogy az előlapot leveszed, és kiszeded az infravevő elől a kis sötétítő vackot, ugyanis az nem infra tartományra szűr, hanem egyszerűen csak sötétít. _Nekem azóta tökéletes, ahogy ez meg lett csinálva. Az ötlet pedig pggabcsi kollégától jött.


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #8558] [előzmény: (8508) chab7, 2009-03-01 19:14:31]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
8555. Elküldve: 2009-03-04 20:16:46 [1658.]

Én meg azt tapasztaltam, hogy a frissen telepített 4.6-os geminihez letöltöm a gemini serverről a magyarítást, és utána keresek holdakat, csatikat, akkor ahol van, ott alapból a magyar nyelvre áll, nem is kell nyomogatni..


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[előzmény: (8520) kikar79, 2009-03-03 08:52:18]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
8487. Elküldve: 2009-02-28 15:04:52 [1659.]

Hogy sejtitek, ez mehet geminivel, mint linux oprendszerrel?
http://www.hm-sat-shop.de/hdd-receiver-hdtv-az-box/azbox-elite-hdtv-twin-linux.html


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
8454. Elküldve: 2009-02-25 13:33:44 [1660.]

Nem véletlen, a patch kábel jó a router és a box közé.. Szerintem 100 méternyivel is ugyanilyen jól menne..


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[előzmény: (8453) himi, 2009-02-25 13:03:35]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
8449. Elküldve: 2009-02-25 11:35:50 [1661.]

Szerintem az az 1 méteres sima patch kábel, a 15 méteres pedig crosslink kábel. Előbbi kell a router és a box közé, utóbbival két gépet lehet összekötni, és szerintem meg nagyon nem mindegy, hogy mikor melyiket használod.


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[előzmény: (8437) zolcsi68, 2009-02-25 07:09:10]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
8433. Elküldve: 2009-02-24 20:48:04 [1662.]

Friss telepítés után vagyok, kb d.u 13 órától csináltam a beltérit, akkor kezdtem csatikat, műholdakat keresni, 6 után végeztem. Én a Gemini serverről letöltöm a paradog féle csatilistát, és a sattellites-xml fájlokat is az általam szükségesnek vált holdakhoz. Utána szépen elkezdem kerestetni. Nem számoltam hány csati s hold, de K70°-on túl, nyugat 37°-on túl is megvolt minden általában 90% fölötti minőséggel.

Kérdés: Miért nem talál a beltéri (ez sem talál, az előző sem, pedig fejcsere is volt már) jelet, csatit a 3-4-6000 körüli SR értékű TP-ken?


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[előzmény: (8430) nyilasmisi, 2009-02-24 19:27:55]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
10648. Elküldve: 2009-02-24 20:43:00 [1663.]

Én is azt mondomd, vagy egy másik beltéri, de szerelő helyett egy 3ezres satfinder is megteszi, a szerelő nem biztos, hogy annyiból megoldja. De beállított csatik nélkül semmi esély...


Téma: SkyStar 2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #10649] [előzmény: (10646) Goldman, 2009-02-24 12:13:35]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
10645. Elküldve: 2009-02-24 11:38:17 [1664.]

Nekem a 4.4.1-es driver van fent, emellé kell az ss2diseqc 1.10 (mibi féle) plugin, másfél éve hibátlanul működik.


Téma: SkyStar 2 Fórum: Sat
[előzmény: (10644) Magiclo, 2009-02-24 11:13:54]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
8423. Elküldve: 2009-02-24 11:30:47 [1665.]

Helló!
És amikor a Dream-en felvillan ez a csík, akkor a tévén mit lát?


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #8425 #8426] [előzmény: (8422) töky11, 2009-02-24 06:10:29]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
8419. Elküldve: 2009-02-23 21:32:34 [1666.]

no elé????


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[előzmény: (8418) kex2, 2009-02-23 20:44:09]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
8415. Elküldve: 2009-02-23 20:22:24 [1667.]

Mondom, tettem már fel ilyet, nem volt megfelelő az sem.. Nomeg olyan nincsen, hogy a geminivel mindegyik megy, csak ez nem,...


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[előzmény: (8413) kex2, 2009-02-23 20:20:48]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
8412. Elküldve: 2009-02-23 20:10:23 [1668.]

Tettem már fel rá ilyesmit, lassulás ugyanúgy volt, ép most kellet tmegint kihúzni a tápegységet, mert a tv2-ről képtelenség volt átváltani a story tv-re. Ha a sok kari lenne a baja, akkor most nem lenne olyan fürge, mint a gyík... A kari ugyanannyi, csak épp egy kihúzás után 5 perccel vagyunk...


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #8413] [előzmény: (8411) kex2, 2009-02-23 19:14:46]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
10639. Elküldve: 2009-02-23 20:08:24 [1669.]

Nem tudom, a státusz alatt mit értesz, de ha jól sejtem a technisat progiját. Arra mondtam, hogy sürgősen le kellene takarítani.


Téma: SkyStar 2 Fórum: Sat
[előzmény: (10637) müller, 2009-02-23 19:25:23]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
10630. Elküldve: 2009-02-23 18:09:15 [1670.]

mondjuk a google biztos segítene, sőt neki még a körítést sem kell bírni, elég csak hogy PSU, persze nem rövidítve.


Téma: SkyStar 2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #10632] [előzmény: (10628) Gilberto, 2009-02-23 18:06:14]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
8405. Elküldve: 2009-02-23 17:56:35 [1671.]

A sok mit jelent? MEglassult ez még emuval is, nem kellett neki a sok lúd.. Más lesz itt a baj..


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #8411] [előzmény: (8398) kex2, 2009-02-23 08:54:27]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
10627. Elküldve: 2009-02-23 17:25:58 [1672.]

Nekem is tuning xp-m van, szeptemberben volt 1 éves a skystarom, és soem volt gond vele, de még az oprendszerrel sem. Én inkább azt az iránytűvel beállított antennát forszíroznám...

Mindenképp kellene egy jól működő beltéri, amivel ki lehet próbálni, hogy a tányér, fej, vezeték rendben működik-e, és a gépházon belül kellene-e keresni a hibát vagy sem.


Téma: SkyStar 2 Fórum: Sat
[előzmény: (10620) gombilaci, 2009-02-23 10:52:14]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
8395. Elküldve: 2009-02-22 22:25:45 [1673.]

Én holnap készülök egy teljesen új, friss telepítést csinálni utolsó esélyt adva a boxnak, hátha csak a mostani image nem klappol. Ez egy 4.5-ös, ami igazából jól működik, de szarakodik eleget, azóta már a gemini szerverről frissítettem 4.6-ra de semmi sem változott, 30-40 csativáltás, meg 1-2 forgatás után totál belassul, nyomom a gombot, és nem reagál, nem bántom, majd 3-4 perc múlva elvégzi az adott feladatot... Rendszerint napi 1-2 kihúzással megoldódik a dolog, de ugye ez természetesnek semmiképp sem mondható. Tegnap este a pip0.7b-s plugint próbáltam, az első három kattintás után kiakadt úgy, hogy a távra totál nem reagált, szokásos kihúzás lett belőle.

Ebből a 4.6-osból csak a max var- verziót találom, sehol sincsen másmilyen. Nincs ennél "eredetibb" verzió?


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #8396 #8397 #8398]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
10617. Elküldve: 2009-02-22 22:18:20 [1674.]

A legfrankóbb jótanács, hogy olvasd végig a topicot, és ha majd utána lesz kérdés... De ugye ez nem 3 perces meló.. Alaphelyzetben tudni kellene, melyik drivert tetted fel, valószínű a lemezről mindent feltettél, ami igazából nem csak felesleges, hanem túl sok is. Ezt a kócerájt le kellene szedni, és onnantól beszéljünk arról, hogy milyen rendszered van, mi mivel van összekötve (fej, tükör, másik beltéri, forgatómotor stb, nomeg a tükröd hol áll épp. Üdv!


Téma: SkyStar 2 Fórum: Sat
[előzmény: (10616) müller, 2009-02-22 21:02:03]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
8346. Elküldve: 2009-02-18 13:52:27 [1675.]

Valaki keresett epg-t helyettesítő megoldást, ez talán egynek jó lehet:
http://www.sat-universe.com/showthread.php?t=14033


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 1891
    / 76 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.024552822113037 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail