| Találatok száma: 1891 üzenet |
|
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
8325. Elküldve:
2009-02-16 23:00:36 |
[1676.] |
Akinek kedve, meg pár perce van, próbálja ki ezt a plugint: http://www.zshare.net/download/513336229effdbed/ , ez a total footbal 1.4-es, a lényege, hogy az európai focitabellák (vagy 30 ország) állása, a lejátszás előtt álló meccsek pontos ideje, és az élő meccsek eredményei is megtalálhatók benne, sőt, még azt is tudja, hogy épp melyik meccset hol adják. Én kipróbáltam, nálam frankó, csak épp mikor a live feeds (ahol a közvetítést adják) részre mennék, újraindul a boxom, de nem konkrétan a gemini elejétől, csak mintha egy start/ restart camd-et nyomnék..
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
8259. Elküldve:
2009-02-11 20:17:01 |
[1677.] |
No feltettem a bombamentesített 4.6-ost, érdekes, azóta minden megy, minden passzol. Holnap lementem így, és felteszem a sima 4.6-ost...
|
| |
|
|
[előzmény: (8249) LZoli74, 2009-02-11 12:16:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
8248. Elküldve:
2009-02-11 12:09:31 |
[1678.] |
Én is arra gyanakszom, hogy ez nem a körülmények okozta probléma, ha neked is minden ugyanúgy megvan most, mint ahogy az előzővel, és most nem csinálja, akkor megvolt a leggyengébb láncszem.
|
| |
|
|
[előzmény: (8247) kikar79, 2009-02-11 11:54:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
8246. Elküldve:
2009-02-11 11:41:27 |
[1679.] |
De ha az első perctől fogva kiakadt pl egy dreamnetcast miatt? Elindítottam egy webrádiót, és 3-4 percen belül lefagyasztotta a boxot gond nélkül...
|
| |
|
|
[előzmény: (8245) zoloka1976, 2009-02-11 11:20:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
8244. Elküldve:
2009-02-11 11:11:21 |
[1680.] |
Igazából nincsen telepakolva, nyilván le van keresve jópár műhold a kelet 42től a nyugat 30 ig, a csatilista nem lehet gond, ezen kívül csak egy 4.5-ös gemini, meg egy cccam plugin van feltéve. A hiba a kezdetektlől is megvolt, még amikor szinte semmi sem volt fent, a dreamnetcast plugint feltéve az simán megállította a boxot 2-3 4 perc után..
|
| |
|
[válaszok erre: #8245]
|
[előzmény: (8243) zoloka1976, 2009-02-11 11:03:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
8242. Elküldve:
2009-02-11 10:58:14 |
[1681.] |
Van-e valakinek olyan problémája, hogy a DM500-assal nézi a műsorokat, 20-30 csativáltás után kissé belassul a működés. Nekem azt csinálja, hogy ha még műholdat váltok (SG-2100) akkor ott is nyomok 20-30-at, és teljesen belassul, nem reagál a táv gombjaira, holott a kis zöld led villogt, tehát veszi az adást, úgyhagyva 5 perc után rájön, hogy kellene vlaamit tenni, és gyorsan lezavarja a gombnyomások által kért dolgokat. Sajnos mindennapos a dolog, napi 2-3 kihúzás menti meg a folyamatos lassúságtól.
|
| |
|
[válaszok erre: #8243 #8247 #8249]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
8154. Elküldve:
2009-02-01 13:59:33 |
[1682.] |
Ez gondolom a kiegészítése lenne a gemini server-en található picon pluginnak, az kidobja az infósávra az aktuális csatorna logóját, sok értelmét én nem látom..
|
| |
|
|
[előzmény: (8152) yaksi, 2009-02-01 13:12:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
10540. Elküldve:
2009-01-31 21:22:26 |
[1683.] |
Talán nem egy printscreen-nel kellene próbálkozni, mivel a tévéképet egy overlay felületen látod. Nincs abban a progiban képernyőmentés?
|
| |
|
[válaszok erre: #10544]
|
[előzmény: (10538) misumokus, 2009-01-31 14:44:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
8146. Elküldve:
2009-01-30 21:59:06 |
[1684.] |
Ehhez képest egy új dream táv kijön ennyiből. Mi értelme van akkor egy másiknak?
|
| |
|
[válaszok erre: #8147]
|
[előzmény: (8135) Káldeus, 2009-01-29 21:26:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
8034. Elküldve:
2009-01-23 01:29:47 |
[1685.] |
Még a boxot sem kellett volna újraindítani, a blue panelen van egy olyan sor (az első) hogy start/ restart camd. Emellett még lehet állítani a jobb- bal nyilakkal, hogy épp melyik plugin, vagy a kártyaolvasó menjen éppen... ;-)
|
| |
|
|
[előzmény: (8033) placi76, 2009-01-22 22:34:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
10495. Elküldve:
2009-01-23 01:27:05 |
[1686.] |
a forgatás a driver és a diseqc progi összehangolásában rejlik, az 1.10-es diseqc (esetleg pont a mibi féle) a 4.4.1-es driverrel flottul fog menni. ;-)
|
| |
|
[válaszok erre: #10497 #10516]
|
[előzmény: (10490) fila12, 2009-01-22 20:51:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
2052. Elküldve:
2009-01-22 21:17:23 |
[1687.] |
De akkor pl a digivel ez hogy oldható meg szerinted?
|
| |
|
|
[előzmény: (2050) pirobi, 2009-01-21 14:26:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
2884. Elküldve:
2009-01-19 19:44:50 |
[1688.] |
ehhez aprofilic kábelhez van esetleg olyan drivered, ami működik? nekem egy loveco autógáz elektronikához kellett volna, nem nem tudtam működésre bírni...
|
| |
|
|
[előzmény: (2868) stubyte, 2009-01-14 07:47:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
7962. Elküldve:
2009-01-15 19:00:36 |
[1689.] |
Ja, igazad van, meg sem fordult a fejemben, hogy valaki vesz egy hálóban köthető linuxos beltérit, és nem köti routerre...
|
| |
|
|
[előzmény: (7961) soson, 2009-01-15 18:53:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
7960. Elküldve:
2009-01-15 16:47:49 |
[1690.] |
Egyszerű, kék gomb, addons, gemini serverről lekapod a cam mappából a ccam 2.0.10-est, utána innen kilépve szintén kék gomb, addons, setup, kikeresed a cam filet, és telepíted, utána ismét a gemini szerveről lerántod mellé a cam config mappából a 2.0.10-es configot, aztán ráállítod egy csatira, és nézed. Kb 3 perc az egész.
|
| |
|
[válaszok erre: #7961]
|
[előzmény: (7945) mount, 2009-01-15 15:45:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
7884. Elküldve:
2009-01-11 18:15:11 |
[1691.] |
Hát, még most nem szede szét, mert az eladó vállalt rá garit, menni megy, de csak szemből szereti. Rávilágítottam az elejére erős lámpával, és sejtésem szerint a vevő mélyen van az előlap mögött, és ugye a pici nyílás meg kis szöget eredményez. Majd ha lejárt a gari.
|
| |
|
|
[előzmény: (7882) szekimilu, 2009-01-11 17:51:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
7881. Elküldve:
2009-01-11 17:46:25 |
[1692.] |
Én is így sejtettem, de a lényeg, hogy más is kimondja. Egyébként a távirányító egy gyötrelem, (ez biztosan nem természetes, hogy ilyen) a többivel nincs bajom.
|
| |
|
[válaszok erre: #7882]
|
[előzmény: (7880) gggabcsi, 2009-01-11 17:31:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
7878. Elküldve:
2009-01-11 16:47:51 |
[1693.] |
Persze tegyük hozzá, ha pl a mac cím nem azzal kezdődik, mint a gyári boxoknak. De ha azzal kezdődik? Akkor mibe tud belekötni?
|
| |
|
[válaszok erre: #7880]
|
[előzmény: (7867) rozsarozsa, 2009-01-10 22:04:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
7866. Elküldve:
2009-01-10 20:56:07 |
[1694.] |
Ez a klónbomba milyen időközönként aktiválódik, vagy ez hogy működik? Ok, hogy egyszer csak nem kapcsol be a beltéri, és jtag-olni kell, de mitől függ?
|
| |
|
[válaszok erre: #7867]
|
[előzmény: (7865) evilking70, 2009-01-10 20:13:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
30. Elküldve:
2009-01-08 20:09:17 |
[1695.] |
Nem rossz, de kb ennyiért megveszed itthon kockázat nélkül, és nem utolsósorban 3 hó garival.
|
| |
|
|
[előzmény: (29) nyilasmisi, 2009-01-06 21:24:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
10407. Elküldve:
2009-01-08 20:07:08 |
[1696.] |
Az lehet, hogy ilyen a felbontás, de valami biztos történik, mert ugye a feed is indul valahonnan, és nem hinném, hogy azt rtl klub valaha is adott volna 480X576-ban, pedig nemrég még így jött a digin, szerencsére mostmár váltottak rendes pal felbontásra.
|
| |
|
[válaszok erre: #10410]
|
[előzmény: (10406) gombilaci, 2009-01-08 17:05:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
7846. Elküldve:
2009-01-08 15:28:17 |
[1697.] |
Én a 4.5-össel vagyok így, hogy egyszer csak 2-3 naponta gondol egyet, és csatornaváltás helyett az antennaforgatós ablak látszik, percekig csak ez van. Kihúzom, újraindul, és minden oké. Lehet, hogy mivel szoftveres minden, kicsit meginog a rendszer, és megakad.
|
| |
|
|
[előzmény: (7830) tottika, 2009-01-07 22:17:25]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
10404. Elküldve:
2009-01-08 15:25:33 |
[1698.] |
Most vettem fel pár sec-et a VH1-ról, a hang 192kbps, ez már bőven jó, novemberben még 96kbps volt, ahhoz képest ez ég és föld, már csak a 480X576-os képpel kellene valamit kezdeni...
|
| |
|
[válaszok erre: #10405 #10406 #10408]
|
[előzmény: (10402) huni66, 2009-01-08 11:30:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
7828. Elküldve:
2009-01-07 21:37:27 |
[1699.] |
Ez a 4.6-os mit tud a 4.5-öshöz képest? Megérte feltenni?
|
| |
|
[válaszok erre: #7830]
|
[előzmény: (7827) tottika, 2009-01-07 21:31:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
7805. Elküldve:
2009-01-05 15:38:48 |
[1700.] |
Azért elárulhatnád, hogy sikerült.. Addig én már eljutottam, hogy csinálok egy komplett backup-ot, amit le is tudok FTP-vel szedni a gépemre, de azt nem tudom, hogy ezt egy másik gépre feltolva, és onnan visszaállítva mindent visszakapnék-e, mint ahogy volt..
|
| |
|
[válaszok erre: #7807]
|
[előzmény: (7804) kikar79, 2009-01-05 15:35:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|