Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499886/17 Témák: 19749 Tagok: 113683 Legújabb tag: stupeter Online: (232/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 76 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 1891 üzenet

Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
8325. Elküldve: 2009-02-16 23:00:36 [1676.]

Akinek kedve, meg pár perce van, próbálja ki ezt a plugint: http://www.zshare.net/download/513336229effdbed/ , ez a total footbal 1.4-es, a lényege, hogy az európai focitabellák (vagy 30 ország) állása, a lejátszás előtt álló meccsek pontos ideje, és az élő meccsek eredményei is megtalálhatók benne, sőt, még azt is tudja, hogy épp melyik meccset hol adják. Én kipróbáltam, nálam frankó, csak épp mikor a live feeds (ahol a közvetítést adják) részre mennék, újraindul a boxom, de nem konkrétan a gemini elejétől, csak mintha egy start/ restart camd-et nyomnék..


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
8259. Elküldve: 2009-02-11 20:17:01 [1677.]

No feltettem a bombamentesített 4.6-ost, érdekes, azóta minden megy, minden passzol. Holnap lementem így, és felteszem a sima 4.6-ost...


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[előzmény: (8249) LZoli74, 2009-02-11 12:16:15]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
8248. Elküldve: 2009-02-11 12:09:31 [1678.]

Én is arra gyanakszom, hogy ez nem a körülmények okozta probléma, ha neked is minden ugyanúgy megvan most, mint ahogy az előzővel, és most nem csinálja, akkor megvolt a leggyengébb láncszem.


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[előzmény: (8247) kikar79, 2009-02-11 11:54:28]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
8246. Elküldve: 2009-02-11 11:41:27 [1679.]

De ha az első perctől fogva kiakadt pl egy dreamnetcast miatt? Elindítottam egy webrádiót, és 3-4 percen belül lefagyasztotta a boxot gond nélkül...


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[előzmény: (8245) zoloka1976, 2009-02-11 11:20:48]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
8244. Elküldve: 2009-02-11 11:11:21 [1680.]

Igazából nincsen telepakolva, nyilván le van keresve jópár műhold a kelet 42től a nyugat 30 ig, a csatilista nem lehet gond, ezen kívül csak egy 4.5-ös gemini, meg egy cccam plugin van feltéve. A hiba a kezdetektlől is megvolt, még amikor szinte semmi sem volt fent, a dreamnetcast plugint feltéve az simán megállította a boxot 2-3 4 perc után..


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #8245] [előzmény: (8243) zoloka1976, 2009-02-11 11:03:24]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
8242. Elküldve: 2009-02-11 10:58:14 [1681.]

Van-e valakinek olyan problémája, hogy a DM500-assal nézi a műsorokat, 20-30 csativáltás után kissé belassul a működés. Nekem azt csinálja, hogy ha még műholdat váltok (SG-2100) akkor ott is nyomok 20-30-at, és teljesen belassul, nem reagál a táv gombjaira, holott a kis zöld led villogt, tehát veszi az adást, úgyhagyva 5 perc után rájön, hogy kellene vlaamit tenni, és gyorsan lezavarja a gombnyomások által kért dolgokat. Sajnos mindennapos a dolog, napi 2-3 kihúzás menti meg a folyamatos lassúságtól.


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #8243 #8247 #8249]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
8154. Elküldve: 2009-02-01 13:59:33 [1682.]

Ez gondolom a kiegészítése lenne a gemini server-en található picon pluginnak, az kidobja az infósávra az aktuális csatorna logóját, sok értelmét én nem látom..


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[előzmény: (8152) yaksi, 2009-02-01 13:12:06]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
10540. Elküldve: 2009-01-31 21:22:26 [1683.]

Talán nem egy printscreen-nel kellene próbálkozni, mivel a tévéképet egy overlay felületen látod. Nincs abban a progiban képernyőmentés?


Téma: SkyStar 2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #10544] [előzmény: (10538) misumokus, 2009-01-31 14:44:13]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
8146. Elküldve: 2009-01-30 21:59:06 [1684.]

Ehhez képest egy új dream táv kijön ennyiből. Mi értelme van akkor egy másiknak? icon21.gif


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #8147] [előzmény: (8135) Káldeus, 2009-01-29 21:26:41]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
8034. Elküldve: 2009-01-23 01:29:47 [1685.]

Még a boxot sem kellett volna újraindítani, a blue panelen van egy olyan sor (az első) hogy start/ restart camd. Emellett még lehet állítani a jobb- bal nyilakkal, hogy épp melyik plugin, vagy a kártyaolvasó menjen éppen... ;-)


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[előzmény: (8033) placi76, 2009-01-22 22:34:35]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
10495. Elküldve: 2009-01-23 01:27:05 [1686.]

a forgatás a driver és a diseqc progi összehangolásában rejlik, az 1.10-es diseqc (esetleg pont a mibi féle) a 4.4.1-es driverrel flottul fog menni. ;-)


Téma: SkyStar 2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #10497 #10516] [előzmény: (10490) fila12, 2009-01-22 20:51:54]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
2052. Elküldve: 2009-01-22 21:17:23 [1687.]

De akkor pl a digivel ez hogy oldható meg szerinted?


Téma: Kártyamegosztás Fórum: Sat
[előzmény: (2050) pirobi, 2009-01-21 14:26:30]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
2884. Elküldve: 2009-01-19 19:44:50 [1688.]

ehhez aprofilic kábelhez van esetleg olyan drivered, ami működik? nekem egy loveco autógáz elektronikához kellett volna, nem nem tudtam működésre bírni...


Téma: DIGITAL beltérik /4000, 4100/ Fórum: Sat
[előzmény: (2868) stubyte, 2009-01-14 07:47:42]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
7962. Elküldve: 2009-01-15 19:00:36 [1689.]

Ja, igazad van, meg sem fordult a fejemben, hogy valaki vesz egy hálóban köthető linuxos beltérit, és nem köti routerre... icon25.gif


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[előzmény: (7961) soson, 2009-01-15 18:53:49]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
7960. Elküldve: 2009-01-15 16:47:49 [1690.]

Egyszerű, kék gomb, addons, gemini serverről lekapod a cam mappából a ccam 2.0.10-est, utána innen kilépve szintén kék gomb, addons, setup, kikeresed a cam filet, és telepíted, utána ismét a gemini szerveről lerántod mellé a cam config mappából a 2.0.10-es configot, aztán ráállítod egy csatira, és nézed. Kb 3 perc az egész.


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #7961] [előzmény: (7945) mount, 2009-01-15 15:45:36]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
7884. Elküldve: 2009-01-11 18:15:11 [1691.]

Hát, még most nem szede szét, mert az eladó vállalt rá garit, menni megy, de csak szemből szereti. Rávilágítottam az elejére erős lámpával, és sejtésem szerint a vevő mélyen van az előlap mögött, és ugye a pici nyílás meg kis szöget eredményez. Majd ha lejárt a gari.


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[előzmény: (7882) szekimilu, 2009-01-11 17:51:41]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
7881. Elküldve: 2009-01-11 17:46:25 [1692.]

Én is így sejtettem, de a lényeg, hogy más is kimondja. Egyébként a távirányító egy gyötrelem, (ez biztosan nem természetes, hogy ilyen) a többivel nincs bajom.


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #7882] [előzmény: (7880) gggabcsi, 2009-01-11 17:31:11]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
7878. Elküldve: 2009-01-11 16:47:51 [1693.]

Persze tegyük hozzá, ha pl a mac cím nem azzal kezdődik, mint a gyári boxoknak. De ha azzal kezdődik? Akkor mibe tud belekötni?



Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #7880] [előzmény: (7867) rozsarozsa, 2009-01-10 22:04:10]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
7866. Elküldve: 2009-01-10 20:56:07 [1694.]

Ez a klónbomba milyen időközönként aktiválódik, vagy ez hogy működik? Ok, hogy egyszer csak nem kapcsol be a beltéri, és jtag-olni kell, de mitől függ?


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #7867] [előzmény: (7865) evilking70, 2009-01-10 20:13:39]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
30. Elküldve: 2009-01-08 20:09:17 [1695.]

Nem rossz, de kb ennyiért megveszed itthon kockázat nélkül, és nem utolsósorban 3 hó garival.


Téma: Dream Klónok támadása Fórum: Sat
[előzmény: (29) nyilasmisi, 2009-01-06 21:24:14]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
10407. Elküldve: 2009-01-08 20:07:08 [1696.]

Az lehet, hogy ilyen a felbontás, de valami biztos történik, mert ugye a feed is indul valahonnan, és nem hinném, hogy azt rtl klub valaha is adott volna 480X576-ban, pedig nemrég még így jött a digin, szerencsére mostmár váltottak rendes pal felbontásra.


Téma: SkyStar 2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #10410] [előzmény: (10406) gombilaci, 2009-01-08 17:05:51]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
7846. Elküldve: 2009-01-08 15:28:17 [1697.]

Én a 4.5-össel vagyok így, hogy egyszer csak 2-3 naponta gondol egyet, és csatornaváltás helyett az antennaforgatós ablak látszik, percekig csak ez van. Kihúzom, újraindul, és minden oké. Lehet, hogy mivel szoftveres minden, kicsit meginog a rendszer, és megakad.


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[előzmény: (7830) tottika, 2009-01-07 22:17:25]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
10404. Elküldve: 2009-01-08 15:25:33 [1698.]

Most vettem fel pár sec-et a VH1-ról, a hang 192kbps, ez már bőven jó, novemberben még 96kbps volt, ahhoz képest ez ég és föld, már csak a 480X576-os képpel kellene valamit kezdeni...


Téma: SkyStar 2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #10405 #10406 #10408] [előzmény: (10402) huni66, 2009-01-08 11:30:02]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
7828. Elküldve: 2009-01-07 21:37:27 [1699.]

Ez a 4.6-os mit tud a 4.5-öshöz képest? Megérte feltenni?


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #7830] [előzmény: (7827) tottika, 2009-01-07 21:31:43]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
7805. Elküldve: 2009-01-05 15:38:48 [1700.]

Azért elárulhatnád, hogy sikerült.. Addig én már eljutottam, hogy csinálok egy komplett backup-ot, amit le is tudok FTP-vel szedni a gépemre, de azt nem tudom, hogy ezt egy másik gépre feltolva, és onnan visszaállítva mindent visszakapnék-e, mint ahogy volt..


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #7807] [előzmény: (7804) kikar79, 2009-01-05 15:35:40]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 1891
    / 76 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.023514986038208 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail