Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499876/7 Témák: 19748 Tagok: 113681 Legújabb tag: echo2215 Online: (253/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 76 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 1891 üzenet

Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
7556. Elküldve: 2007-09-10 19:52:49 [1876.]

az, hogy én mióta vagyok itt, nyilván nem tükrözi azt, hogy az életben mit értem el, és mit tudok. ha neked az a fixaideád, hogy csak pusmogni szabad dolgokról, csinálj egy weboldalt, és csinálj hozzá házirendet, akkor és ott majd annak fognak megfelelni a hozzászólások. itt a ss2 kártyákról beszélgetük, nem okoskodunk. Ha ezzel a hsz.-sal itt házirendet sértek, majd egy moderátor idejön, törli a hsz.-omat, vagy priviben jelzi, hogy nem szabad ilyet írnom. tanácsot bárkitől elfogadok, de kioktatásra, és hangulatkeltésre sem tőled, sem mástól nincs szükségem..

hozzáállás egybe írandó..(természetesen a legteljesebb jóindulattal)


Téma: SkyStar 2 Fórum: Sat
[előzmény: (7555) rézdrót, 2007-09-10 17:26:47]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
7554. Elküldve: 2007-09-10 16:20:36 [1877.]

ebben a világban nem úgy működnek a dolgok, hogy ha sokan tudnak róla, akkor nem lehet....gondolj csak az őszödi beszédre... icon67.gif de szerintem kérvényezd a topic beszüntetését, az lenne a legnagyszerűbb dolog, nem?


Téma: SkyStar 2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #7555] [előzmény: (7553) rézdrót, 2007-09-10 15:00:44]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
7551. Elküldve: 2007-09-10 09:25:33 [1878.]

nekem úgy rémlik, hogy a digin is megy az auto update....mivelhogy valamelyik nap (talán 3.-án) épp 6X cseréltek kulcsot... icon21.gif


Téma: SkyStar 2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #7552 #7553] [előzmény: (7550) banditata, 2007-09-10 07:43:04]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
7549. Elküldve: 2007-09-09 21:15:25 [1879.]

nézegetem a forgatókat itt a webáruházban a ss2 karimhoz. tudtok esetleg jó vagy rossz párosításról beszámolni? mármint ss2 és valamelyik forgatós cucc. 12K körül már olyanok vannak, amik nekem tetszenek...a 85ös tükrömet lecseréltem egy 130asra, megmértem, 8 kilós a kicsike.. icon25.gif


Téma: SkyStar 2 Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
7539. Elküldve: 2007-09-07 15:16:59 [1880.]

én megértem írásjelek nélkül is, megpróbálok segíteni. töröld le a progit, a c meghajtón a progdvb mappát dobd bele a temp mappába, és telepítsd újta, mindent elölről. ugyanezt játszottam, nekem sem akarta. most a dvbdream-et használom, nincs vele bajom..tudom ajánlani.


Téma: SkyStar 2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #7541] [előzmény: (7532) dugo79, 2007-09-06 21:58:07]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
7528. Elküldve: 2007-09-06 09:02:44 [1881.]

okés, ez így rendben van, de akkor a kérdés megmaradt: valamilyen módon tudom nézni a u*c d*r*c* műsort?


Téma: SkyStar 2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #7530] [előzmény: (7527) zozo76, 2007-09-06 06:37:57]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
7526. Elküldve: 2007-09-05 23:45:02 [1882.]

hát, látom a ss2 tulaj, meg a fórummániás ember nem egy és ugyanaz a személy.... icon25.gif válasz nem akar érkezni..


Téma: SkyStar 2 Fórum: Sat
[előzmény: (7525) Rick4, 2007-09-05 16:21:30]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
7525. Elküldve: 2007-09-05 16:21:30 [1883.]

frankón mennek itthon a műsorok, a dvbs*pportról frissítek rendesen vplugot, és key-t is. kérdés, hogy az ottani frissítéssel nézhetem e az 1fok NY-ról a digit..


Téma: SkyStar 2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #7526 #7527]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
193. Elküldve: 2007-09-04 15:21:18 [1884.]

12421 eins festival hd, most is megy...


Téma: HDTV kontra Skystar1 & Skystar2 Fórum: Sat
[előzmény: (192) Zichie, 2007-05-20 23:02:42]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
7517. Elküldve: 2007-09-03 15:10:11 [1885.]

a pdf-en a rev 2.3ast látom, ( ha jól látom) az enyém is új, de már a 2.6os....ezt még tényleg lehet kapni??? mert gondolom a fabia prospektusban sem a régi fabia figyel... icon71.gif


Téma: SkyStar 2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #7518] [előzmény: (7516) Kapu48, 2007-09-03 12:29:05]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
7513. Elküldve: 2007-09-02 21:02:42 [1886.]

letöröltem mindent, újraraktam a dvbdream-et, ettől már ment jól minden kb 20 percen keresztül nem volt gond, de azért biztos, ami biztos odatettem neki a friss kulcsocskákat... icon44.gif


Téma: SkyStar 2 Fórum: Sat
[előzmény: (7512) Kapu48, 2007-09-02 19:36:54]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
7511. Elküldve: 2007-09-02 18:54:17 [1887.]

video mixing renderer 9-re van állítva, így a legjob a kép (pixel szempontból), de ezt sem szereti.. icon18.gif


Téma: SkyStar 2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #7512] [előzmény: (7510) dodditz, 2007-09-02 18:25:10]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
148. Elküldve: 2007-09-02 18:22:47 [1888.]

én ugyan új hús vagyok a műholdas kártyákban, de van már pár óra kisérlet mögöttem. fent van a progdvb, az altdvb, de a dvbdream vált be a legjobban, úgy tünik, az lesz a legstabilabb....forgatni is forgat... icon72.gif


Téma: Skystar HD Fórum: Sat
[válaszok erre: #149]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
7509. Elküldve: 2007-09-02 18:18:00 [1889.]

valószínű nem a tunerprogiban lesz a hiba, mert a progdvb, és az atldvb is fagyogat ugyanúgy. megy a premiere, 2-5-10 perc után gondol egyet, és megáll a kép, a dvbdreamnál néztem, 50%ra felmegy a procihasználat...


Téma: SkyStar 2 Fórum: Sat
[előzmény: (7503) gnővér, 2007-09-02 11:23:42]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
7507. Elküldve: 2007-09-02 18:03:24 [1890.]

settings- audio, video options- letter box mode 16:9...


Téma: SkyStar 2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #7508] [előzmény: (7506) szoma78, 2007-09-02 17:29:58]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
7505. Elküldve: 2007-09-02 16:52:01 [1891.]

csak a kódolt, ill. a nálam dekódolt adók akadnak. mindjárt indul a meccs, így a Te ötleted volt a leggyorsabban kivitelezhető, most tesztelem. A többit is ki fogom próbálni, köszi mindenkinek.. icon32.gif


Téma: SkyStar 2 Fórum: Sat
[előzmény: (7504) Kapu48, 2007-09-02 13:16:22]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
142. Elküldve: 2007-09-02 14:03:52 [1892.]

akkor félreértettük egymást, tudom nézni a premiere csatikat, és épp most nézek egy HD adást a 12422-n (eins festival HD promo), nálam 36% prociterheléssel vidáman fut..tény, hogy a premiere HD-s TP-ken nem talál csatornát...


Téma: Skystar HD Fórum: Sat
[válaszok erre: #143 #144] [előzmény: (137) Kisbubus, 2007-09-02 13:41:13]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
135. Elküldve: 2007-09-02 13:39:34 [1893.]

én a minap vettem egy ss2-t, 12900ft volt, és jön vele premiere, meg a HD adások is. a skystar HD-nek egy lényege lehetett volna több mint 2X-es áron, hogy hardvered dekódert is tartalmaz, így nem terhelné a gépet, de mivel ez nincs benne, értelmetlen lett volna megvennem. na erről ennyit.


Téma: Skystar HD Fórum: Sat
[válaszok erre: #137] [előzmény: (129) Kisbubus, 2007-09-02 12:53:25]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
7501. Elküldve: 2007-09-02 11:02:35 [1894.]

#7498ra senki sem tud mondani semmit? icon16.gif


Téma: SkyStar 2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #7503]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
7498. Elküldve: 2007-09-01 20:53:41 [1895.]

miért lehet az, hogy a dvbdream szépen fut, premiere-t nézem, de 10 perc alatt bármiko gondol egyet, megfagy a kép, megakad minden, prociterhelés 50%, ki kell lőnöm a feladatkezelőből, utána újra elindítom, és megy egy darabig. most, mikor netezek nincs ond, pici ablakban nézem, de ha full screenre teszem, nem oké...combos gépem van, úgyhogy az nem lehet gond, hogy kicsi...


Téma: SkyStar 2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #7499 #7504]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
7489. Elküldve: 2007-09-01 09:12:10 [1896.]

és tényleg megy... icon32.gif icon42.gif icon21.gif


Téma: SkyStar 2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #7490] [előzmény: (7488) Kapu48, 2007-09-01 01:32:30]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
7485. Elküldve: 2007-08-31 20:37:14 [1897.]

biztos én csinálom rosszul, de nem működik, továbbra is kódolt marad...melyik progival lesz nézhető? ill. melyik néző, és melyik okos progival közösen? vplug fent van, a dvb supportról leszedtem egy csomó plugint, amik be is vannak másolva a dvbdream és a progdvb megfelelő könyvtáraiba is...


Téma: SkyStar 2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #7488] [előzmény: (7484) dodditz, 2007-08-31 19:20:13]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
7483. Elküldve: 2007-08-31 19:15:26 [1898.]

na, fejcsere, megjavultak a vételi viszonyok... icon28.gif , jövök neked egy hangszóróval..a progik (dvbdream ÁkiBáki segítségével 2 napos esti skype-levelezőn, progdvb magamtól) újratelepítés után elég jól mennek, már csak a pluginokat kellene rendbetennem...premier league meccseket szeretnék nézni, lehetőleg az astrán...(premiere, UPC), ezek közül mehet valamelyik nálam?


Téma: SkyStar 2 Fórum: Sat
[előzmény: (7464) Kapu48, 2007-08-28 23:29:20]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
7479. Elküldve: 2007-08-30 22:42:13 [1899.]

kártyacsere megvolt, kb minden ugyanaz, 13.17V/18.20V megy ki rajta, holnap jön a fejcsere...


Téma: SkyStar 2 Fórum: Sat
[előzmény: (7471) Kapu48, 2007-08-30 00:03:34]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
7469. Elküldve: 2007-08-29 20:10:11 [1900.]

akkor én jelentkeznék...a fejre jól rá volt tekerve az F-csati, kitekertem vele a belső menetből is azt a foglalatot, aminek a belső szálja a panelbe van forrasztva. na ezt a forrasztást tettem rendbe...hibátlanul működik...ha a ied elromolna, ingyen szétforrasztom a kedvedért.. icon32.gif


Téma: SkyStar 2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #7471] [előzmény: (7464) Kapu48, 2007-08-28 23:29:20]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 1891
    / 76 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.022907018661499 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail