Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499885/16 Témák: 19749 Tagok: 113682 Legújabb tag: song001 Online: (248/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 76 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 1891 üzenet

Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
3520. Elküldve: 2020-07-25 18:14:20 [201.]

Igen, jelszót küld az, aki a jelszót beállította. Mégis kitől kellene szerinted kérni?


Téma: Univerzális Enigma2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #3522] [előzmény: (3519) harciküsz, 2020-07-25 14:01:41]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
66434. Elküldve: 2020-07-10 16:53:41 [202.]

Tévedsz, az árát írta oda, 9500Ft, vagy ha utalsz, akkor 11500-at utalsz, és annyiért elküldi.


Téma: HIRDETÉS Fórum: Sat
[válaszok erre: #66435] [előzmény: (66428) kertajto, 2020-07-09 17:55:53]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
15647. Elküldve: 2020-07-05 14:27:55 [203.]

Ugyanazon a kábelen másik eszköz rendben megy? Ugyanez a tuner másik beltériben jó? Másik image?


Téma: Vu+ beltéri egységek Fórum: Sat
[előzmény: (15637) MrX, 2020-07-02 17:44:19]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
121906. Elküldve: 2020-07-04 18:25:07 [204.]

Köszönöm az eddigieket is, én sokáig tudtam használni, és a lényegi csatornákon elég bőséges volt minden.


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[előzmény: (121905) celeburdi, 2020-07-04 18:23:20]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
121903. Elküldve: 2020-07-04 17:59:21 [205.]

Szia, nekem is el tudnád ezt küldeni? Celeburdi féle forrásból kb 30 csatin nincs napok óta epg, eddig is mindenféle katyvasz volt.


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #121905] [előzmény: (121900) Blindspot, 2020-07-04 17:22:35]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
15632. Elküldve: 2020-07-01 23:35:31 [206.]

Miért nem jó helyette harmad áron az xbox tuner?


Téma: Vu+ beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #15633 #15637] [előzmény: (15630) zoro67, 2020-07-01 17:44:16]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
15629. Elküldve: 2020-06-30 23:01:22 [207.]

Most tettem fel az uno 4K SE-re a 6.3 után a 6.4-et, érdemes feltenni, vannak jó megoldások, minden működik, de nem rontottak el semmit, xbox tuner is megy a dib700.as driver telepítése után, rendben van. Újabb egy évig jól elleszek.


Téma: Vu+ beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #16835] [előzmény: (15609) franjobp, 2020-06-23 16:19:17]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
17006. Elküldve: 2020-06-08 21:21:44 [208.]

Egy csomó jó táv van, ami működik vele, ráadásul pár ezresért akár több eszközt is tudsz vele egyszerre irányítani. Akár a 3000Ft-os lidl-es is jó lehet erre.


Téma: Dreambox HD Fórum: Sat
[előzmény: (17003) silent75, 2020-06-08 18:44:05]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
66306. Elküldve: 2020-06-06 17:40:18 [209.]

Mind alaplaphibás lesz, C807-es kondi a baj, ehhez nincs köze a tápnak.


Téma: HIRDETÉS Fórum: Sat
[válaszok erre: #66307 #66311] [előzmény: (66301) e_lite, 2020-06-05 15:43:29]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
121725. Elküldve: 2020-06-02 22:50:22 [210.]

Te egy igazi barom vagy, simán megérdemelnéd, hogy kitegyenek innen. icon31.gif


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[előzmény: (121716) lojas, 2020-06-02 21:40:59]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
121671. Elküldve: 2020-05-28 12:19:26 [211.]

Mivel tegnap óta mennek is, inkább 120% az.


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[előzmény: (121668) tamás_bátya, 2020-05-28 04:34:39]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
66265. Elküldve: 2020-05-27 19:51:57 [212.]

Benq W1070-es DLP házimozi projektorom eladóvá vált. Első tulaj vagyok, doboz, papírok, minden fecni, zacsi megvan, karcmentes készülék, gyakorlatilag újnak kinéző, max 10X megfogott távirányító, 3.6m-ről 3m-es átlójú képet is tud vetíteni, de ez a távolságtól és a beállítástól függően lehet 2m meg 6m is, zoom+fókusz+lens shift állítási lehetőség, élethű színes, fantasztikus kép, ha meglátod, leesik az állad, ez nem a gagyi XGA irodai vetítők kategóriája, kenterbe ver egy 2m-es képátlójú LED TV-t is töredék áron, akár egy fehér fal is elég. Tud 3D-t, pár ezresért vehető hozzá aktív szemüveg, van benne 2 db HDMI, d-sub, rca, saját hangszóró, stb, 1400 órát futott, teljesen hibátlan darab, a héten a benq márkaszervizben átnézettem, portalaníttattam, mindent rendben találtak, ennek a műveletnek a számlája, munkalapja is a dobozban van. Adok mellé egy 15m-es HDMI kábelt is ajándékba. Csere nem érdekel. A készülék ára 135 ezres. Érdeklődést privátban kérnék.
j6gq0cfpplao12800e6z.jpg


Téma: HIRDETÉS Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
121537. Elküldve: 2020-05-07 19:31:24 [213.]

Tudsz vele szolgáltatóra is keresni.


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #121538] [előzmény: (121535) Laki, 2020-05-07 19:01:00]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
15410. Elküldve: 2020-04-29 16:46:22 [214.]

NÁLAM csak a T működik, mivel csak a T van.


Téma: Vu+ beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #15411] [előzmény: (15409) zólyma, 2020-04-29 14:09:46]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
15407. Elküldve: 2020-04-29 13:22:54 [215.]

De lejjebb írták, hogy ezzel megy a C is, nem?


Téma: Vu+ beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #15409] [előzmény: (15406) zólyma, 2020-04-29 12:32:39]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
15405. Elküldve: 2020-04-29 12:17:50 [216.]

Miért ne lenne választható? De mivel itt upc direct és DVB-T van, hiába nyomom a C-re. :D

vuplus.jpg


Téma: Vu+ beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #15406] [előzmény: (15404) zólyma, 2020-04-29 11:51:31]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
15402. Elküldve: 2020-04-29 10:46:35 [217.]

Helló! Amikor ezt olvastam, akkor megrendeltem én is egy ilyen xbox tunert, Uno 4K SE beltérim van OpenATV 6.3-mal, kikerestem a dib700-as drivert a feedben a telepíthető driverek közül, feltettem, és vártam. Ma megjött a tuner, kibontottam bedugtam hátul az egyik usb-be, koaxot rá, (DVB-T van) lekerestem, és minden működik. Köszi a tippet.


Téma: Vu+ beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #15403 #15404] [előzmény: (15380) Nandi1, 2020-04-24 14:53:32]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
66192. Elküldve: 2020-04-27 21:58:00 [218.]

Lenovo full extrás, nagyon erős laptopom eladóvá vált. Használatból eredően talán akad 1-2 nagyon apró karc, de kívül- belül újszerű, megkímélt darab, frissen takarítva- pasztázva. Legál frissen telepített win 10, minden driver, egyszóval azonnal munkára fogható.

- Új ára nagyonsok százezer forint volt

- Szálcsiszolt alu ház, horpadásoktól, leverésektől mentes

- 17.3" fullHD IPS érintőképernyő, gyönyörű színek, kiváló fekete, brutál erős fnyerő, pixelhiba és karcmentes

- i7-4710HQ proci, 4 mag 8 szál

- 16 GB DDR3 RAM

- 512GB Samsung SSD

- világítós full magyar billentyűzet, nem gagyi ragasztgatott matrica, rendesen magyar, ahol a betű is világít

- Dupla videokártya (Geforce GT860M + intel HD graphics 4600, 3D-s játékoknál a rendszer ákapcsol az erős kártyára, alapból az intel megy)

- HD webkamera

- 4K filmek, youtube 4K videok akadály nélkül mennek

- 2.1-es JBL hangrendszer beépített mélynyomóval, Dolby Digital opciókkal, nagyon komoly hanggal

- USB 3.1, Gbit Lan, kétsávos wifi (2.4 és 5GHz)

- Bluetooth, SD kártya olvasó, HDMI kimenet

- Digitális hangkimenet (SPDIF)

- Használva is kb 2.5 órás akksi

- Saját eredeti 130W-os töltője, melynek sem a kábele ninc smegtörve, se más baja nincs. Ára 190 ezres. Képek itt: https://drive.google.com/open?id=1Dvwby0IMn0ORqFgbnUojOKXK_8QlPG7N


Téma: HIRDETÉS Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
16993. Elküldve: 2020-04-25 19:06:30 [219.]

Ragassz a bordára ram sünit.


Téma: Dreambox HD Fórum: Sat
[előzmény: (16988) peterzee, 2020-04-12 20:58:45]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
17106. Elküldve: 2020-04-25 19:04:08 [220.]

A cam modul + programozó áráért tudsz venni egy boxot, amiben ott a tuner, lan, feldobsz egy szoftot, és beállítasz mindent.


Téma: Kártyamegosztás Fórum: Sat
[válaszok erre: #17107] [előzmény: (17105) Poli27, 2020-04-22 14:55:15]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
470. Elküldve: 2020-04-23 23:22:03 [221.]

Valójában sehonnan, de jó lesz, nekem viszi a gbitet is, telefonra 5GHz wifin 380-400 mbit átmegy, 2 falon is megvan 150-200 mbit, a legjobb most, ráadásul a speedshopnál akciós, 25900, ha jól emlékszem. Alap dolgokra a gyári rendszer is tökéletes, de van rá openwrt is.


Téma: ViDaNet 2015 november Fórum: Sat
[előzmény: (469) masodikmusor, 2020-04-23 14:40:51]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
16973. Elküldve: 2020-04-08 23:06:35 [222.]

Miért kellene CGI fotó mikor első körben lehetne még renderelt kép, de ha már létezik, és kapható a termék? Márpedig létezik, és kapható... A dream multimedia gmbh megszűnt, de ez nem jelent semmit. Tessék tájékozódni írogatás előtt. http://www.sat.hu/hirek/megszunt-a-dream-multimedia-gmbh-a-dreambox-keszulekek-forgalmazoja/753.html


Téma: Dreambox HD Fórum: Sat
[válaszok erre: #16974] [előzmény: (16972) B.Csabi, 2020-04-08 14:35:08]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
15263. Elküldve: 2020-04-01 20:47:03 [223.]

Szia Miki, látom, nyelvtankönyvvel a hónod alatt te sem a tömegközlekedést használod. :-))


Téma: Vu+ beltéri egységek Fórum: Sat
[előzmény: (15262) miki2002, 2020-04-01 19:58:20]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
66097. Elküldve: 2020-03-24 16:06:22 [224.]

Dreambox one elkelt, ezzel kapcsolatban már ne keressetek!


Téma: HIRDETÉS Fórum: Sat
[előzmény: (66093) Rick4, 2020-03-22 14:06:26]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4


Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
66094. Elküldve: 2020-03-22 14:27:05 [225.]

Benq W1070-es DLP házimozi projektorom eladóvá vált. Első tulaj vagyok, doboz, papírok, minden fecni, zacsi megvan, karcmentes készülék, gyakorlatilag új táv, 3.6m-ről 3m-es képet is tud vetíteni, zoom+fókusz+lens shift állítási lehetőség, élethű színes, fantasztikus kép, ha meglátod, leesik az állad, tud 3D-t, van benne 2 db HMDI, d-sub, rca, saját hangszóró, stb, 1400 órát futott, teljesen hibátlan darab. Csere nem érdekel, az ára 135 ezres, érdeklődést privátban kérénék.


Csatolt kép - 17637556.pic






Téma: HIRDETÉS Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 1891
    / 76 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.025800943374634 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail