| Találatok száma: 1891 üzenet |
|
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
3520. Elküldve:
2020-07-25 18:14:20 |
[201.] |
Igen, jelszót küld az, aki a jelszót beállította. Mégis kitől kellene szerinted kérni?
|
| |
|
[válaszok erre: #3522]
|
[előzmény: (3519) harciküsz, 2020-07-25 14:01:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
66434. Elküldve:
2020-07-10 16:53:41 |
[202.] |
Tévedsz, az árát írta oda, 9500Ft, vagy ha utalsz, akkor 11500-at utalsz, és annyiért elküldi.
|
| |
|
[válaszok erre: #66435]
|
[előzmény: (66428) kertajto, 2020-07-09 17:55:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
15647. Elküldve:
2020-07-05 14:27:55 |
[203.] |
Ugyanazon a kábelen másik eszköz rendben megy? Ugyanez a tuner másik beltériben jó? Másik image?
|
| |
|
|
[előzmény: (15637) MrX, 2020-07-02 17:44:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
121906. Elküldve:
2020-07-04 18:25:07 |
[204.] |
Köszönöm az eddigieket is, én sokáig tudtam használni, és a lényegi csatornákon elég bőséges volt minden.
|
| |
|
|
[előzmény: (121905) celeburdi, 2020-07-04 18:23:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
121903. Elküldve:
2020-07-04 17:59:21 |
[205.] |
Szia, nekem is el tudnád ezt küldeni? Celeburdi féle forrásból kb 30 csatin nincs napok óta epg, eddig is mindenféle katyvasz volt.
|
| |
|
[válaszok erre: #121905]
|
[előzmény: (121900) Blindspot, 2020-07-04 17:22:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
15632. Elküldve:
2020-07-01 23:35:31 |
[206.] |
Miért nem jó helyette harmad áron az xbox tuner?
|
| |
|
[válaszok erre: #15633 #15637]
|
[előzmény: (15630) zoro67, 2020-07-01 17:44:16]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
15629. Elküldve:
2020-06-30 23:01:22 |
[207.] |
Most tettem fel az uno 4K SE-re a 6.3 után a 6.4-et, érdemes feltenni, vannak jó megoldások, minden működik, de nem rontottak el semmit, xbox tuner is megy a dib700.as driver telepítése után, rendben van. Újabb egy évig jól elleszek.
|
| |
|
[válaszok erre: #16835]
|
[előzmény: (15609) franjobp, 2020-06-23 16:19:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
17006. Elküldve:
2020-06-08 21:21:44 |
[208.] |
Egy csomó jó táv van, ami működik vele, ráadásul pár ezresért akár több eszközt is tudsz vele egyszerre irányítani. Akár a 3000Ft-os lidl-es is jó lehet erre.
|
| |
|
|
[előzmény: (17003) silent75, 2020-06-08 18:44:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
66306. Elküldve:
2020-06-06 17:40:18 |
[209.] |
Mind alaplaphibás lesz, C807-es kondi a baj, ehhez nincs köze a tápnak.
|
| |
|
[válaszok erre: #66307 #66311]
|
[előzmény: (66301) e_lite, 2020-06-05 15:43:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
121725. Elküldve:
2020-06-02 22:50:22 |
[210.] |
Te egy igazi barom vagy, simán megérdemelnéd, hogy kitegyenek innen.
|
| |
|
|
[előzmény: (121716) lojas, 2020-06-02 21:40:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
121671. Elküldve:
2020-05-28 12:19:26 |
[211.] |
Mivel tegnap óta mennek is, inkább 120% az.
|
| |
|
|
[előzmény: (121668) tamás_bátya, 2020-05-28 04:34:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
66265. Elküldve:
2020-05-27 19:51:57 |
[212.] |
Benq W1070-es DLP házimozi projektorom eladóvá vált. Első tulaj vagyok, doboz, papírok, minden fecni, zacsi megvan, karcmentes készülék, gyakorlatilag újnak kinéző, max 10X megfogott távirányító, 3.6m-ről 3m-es átlójú képet is tud vetíteni, de ez a távolságtól és a beállítástól függően lehet 2m meg 6m is, zoom+fókusz+lens shift állítási lehetőség, élethű színes, fantasztikus kép, ha meglátod, leesik az állad, ez nem a gagyi XGA irodai vetítők kategóriája, kenterbe ver egy 2m-es képátlójú LED TV-t is töredék áron, akár egy fehér fal is elég. Tud 3D-t, pár ezresért vehető hozzá aktív szemüveg, van benne 2 db HDMI, d-sub, rca, saját hangszóró, stb, 1400 órát futott, teljesen hibátlan darab, a héten a benq márkaszervizben átnézettem, portalaníttattam, mindent rendben találtak, ennek a műveletnek a számlája, munkalapja is a dobozban van. Adok mellé egy 15m-es HDMI kábelt is ajándékba. Csere nem érdekel. A készülék ára 135 ezres. Érdeklődést privátban kérnék.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
121537. Elküldve:
2020-05-07 19:31:24 |
[213.] |
Tudsz vele szolgáltatóra is keresni.
|
| |
|
[válaszok erre: #121538]
|
[előzmény: (121535) Laki, 2020-05-07 19:01:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
15410. Elküldve:
2020-04-29 16:46:22 |
[214.] |
NÁLAM csak a T működik, mivel csak a T van.
|
| |
|
[válaszok erre: #15411]
|
[előzmény: (15409) zólyma, 2020-04-29 14:09:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
15407. Elküldve:
2020-04-29 13:22:54 |
[215.] |
De lejjebb írták, hogy ezzel megy a C is, nem?
|
| |
|
[válaszok erre: #15409]
|
[előzmény: (15406) zólyma, 2020-04-29 12:32:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
15405. Elküldve:
2020-04-29 12:17:50 |
[216.] |
Miért ne lenne választható? De mivel itt upc direct és DVB-T van, hiába nyomom a C-re. :D
|
| |
|
[válaszok erre: #15406]
|
[előzmény: (15404) zólyma, 2020-04-29 11:51:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
15402. Elküldve:
2020-04-29 10:46:35 |
[217.] |
Helló! Amikor ezt olvastam, akkor megrendeltem én is egy ilyen xbox tunert, Uno 4K SE beltérim van OpenATV 6.3-mal, kikerestem a dib700-as drivert a feedben a telepíthető driverek közül, feltettem, és vártam. Ma megjött a tuner, kibontottam bedugtam hátul az egyik usb-be, koaxot rá, (DVB-T van) lekerestem, és minden működik. Köszi a tippet.
|
| |
|
[válaszok erre: #15403 #15404]
|
[előzmény: (15380) Nandi1, 2020-04-24 14:53:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
66192. Elküldve:
2020-04-27 21:58:00 |
[218.] |
Lenovo full extrás, nagyon erős laptopom eladóvá vált. Használatból eredően talán akad 1-2 nagyon apró karc, de kívül- belül újszerű, megkímélt darab, frissen takarítva- pasztázva. Legál frissen telepített win 10, minden driver, egyszóval azonnal munkára fogható.
- Új ára nagyonsok százezer forint volt
- Szálcsiszolt alu ház, horpadásoktól, leverésektől mentes
- 17.3" fullHD IPS érintőképernyő, gyönyörű színek, kiváló fekete, brutál erős fnyerő, pixelhiba és karcmentes
- i7-4710HQ proci, 4 mag 8 szál
- 16 GB DDR3 RAM
- 512GB Samsung SSD
- világítós full magyar billentyűzet, nem gagyi ragasztgatott matrica, rendesen magyar, ahol a betű is világít
- Dupla videokártya (Geforce GT860M + intel HD graphics 4600, 3D-s játékoknál a rendszer ákapcsol az erős kártyára, alapból az intel megy)
- HD webkamera
- 4K filmek, youtube 4K videok akadály nélkül mennek
- 2.1-es JBL hangrendszer beépített mélynyomóval, Dolby Digital opciókkal, nagyon komoly hanggal
- USB 3.1, Gbit Lan, kétsávos wifi (2.4 és 5GHz)
- Bluetooth, SD kártya olvasó, HDMI kimenet
- Digitális hangkimenet (SPDIF)
- Használva is kb 2.5 órás akksi
- Saját eredeti 130W-os töltője, melynek sem a kábele ninc smegtörve, se más baja nincs. Ára 190 ezres. Képek itt: https://drive.google.com/open?id=1Dvwby0IMn0ORqFgbnUojOKXK_8QlPG7N
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
16993. Elküldve:
2020-04-25 19:06:30 |
[219.] |
Ragassz a bordára ram sünit.
|
| |
|
|
[előzmény: (16988) peterzee, 2020-04-12 20:58:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
17106. Elküldve:
2020-04-25 19:04:08 |
[220.] |
A cam modul + programozó áráért tudsz venni egy boxot, amiben ott a tuner, lan, feldobsz egy szoftot, és beállítasz mindent.
|
| |
|
[válaszok erre: #17107]
|
[előzmény: (17105) Poli27, 2020-04-22 14:55:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
470. Elküldve:
2020-04-23 23:22:03 |
[221.] |
Valójában sehonnan, de jó lesz, nekem viszi a gbitet is, telefonra 5GHz wifin 380-400 mbit átmegy, 2 falon is megvan 150-200 mbit, a legjobb most, ráadásul a speedshopnál akciós, 25900, ha jól emlékszem. Alap dolgokra a gyári rendszer is tökéletes, de van rá openwrt is.
|
| |
|
|
[előzmény: (469) masodikmusor, 2020-04-23 14:40:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
15263. Elküldve:
2020-04-01 20:47:03 |
[223.] |
Szia Miki, látom, nyelvtankönyvvel a hónod alatt te sem a tömegközlekedést használod. :-))
|
| |
|
|
[előzmény: (15262) miki2002, 2020-04-01 19:58:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
66097. Elküldve:
2020-03-24 16:06:22 |
[224.] |
Dreambox one elkelt, ezzel kapcsolatban már ne keressetek!
|
| |
|
|
[előzmény: (66093) Rick4, 2020-03-22 14:06:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Rick4
Tagság: 2007-08-20 15:26:32 Tagszám: #48283 Hozzászólások: 1891
|
66094. Elküldve:
2020-03-22 14:27:05 |
[225.] |
Benq W1070-es DLP házimozi projektorom eladóvá vált. Első tulaj vagyok, doboz, papírok, minden fecni, zacsi megvan, karcmentes készülék, gyakorlatilag új táv, 3.6m-ről 3m-es képet is tud vetíteni, zoom+fókusz+lens shift állítási lehetőség, élethű színes, fantasztikus kép, ha meglátod, leesik az állad, tud 3D-t, van benne 2 db HMDI, d-sub, rca, saját hangszóró, stb, 1400 órát futott, teljesen hibátlan darab. Csere nem érdekel, az ára 135 ezres, érdeklődést privátban kérénék.
| Csatolt kép - 17637556.pic |

|
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|
|