Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499902/12 Témák: 19750 Tagok: 113683 Legújabb tag: nthobweo Online: (74/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 33 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 818 üzenet

Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
25473. Elküldve: 2011-03-28 10:50:14 [276.]

Segítséget kérnék, javasoljatok egy szünetmentes tápot.

Egy router és NAS és egy switch lesz rajta.

- Nem kell nagy teljesítmény, max. 100 W lesz a névleges terhelés
- legyen rajta RJ-45-ös védelem (bejövő internet felől védjen)
- nagyon fontos: hálózaton keresztül egyen managelhető ! (csak router, NAS és switch lesz a közelében, számítógép nem, így USB-s vagy COM porton kommunikáló nem jó)

Valami tipp ?


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #25474]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
3769. Elküldve: 2011-03-26 19:47:51 [277.]

Én egyszerűbben oldottam meg.

Vettem egy ilyet: http://www.pcx.hu/termek/coolink-cag08p-ventilator-racs-45088
meg egy ilyet: http://www.pcx.hu/termek/coolink-swif2800-ventilator-42278

Fúrtam a boxra 4 lukat (nem vágtam ki kör formát). A tápot rákötöttem a jelenlegi ventilátor tápra.

Eredmény: <IMG src="510011.jpg" border="0">

Biztosan jobb hatásfokú lenne, ha kivágtam volna a tetőt, de így is igencsak megmozgatja a levegőt, lehűt mindent.

Anyagköltség: 2000 Ft... icon25.gif

Nem egy szépség, de semmi zaja és azóta max kéz meleg a box ! icon2.gif


Téma: Dream Klónok támadása Fórum: Sat
[válaszok erre: #3770] [előzmény: (3725) every, 2011-03-26 08:32:09]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
3656. Elküldve: 2011-03-21 22:22:48 [278.]

.

Csatolt kép - 14752818.pic






Téma: Dream Klónok támadása Fórum: Sat
[előzmény: (3655) Pubi, 2011-03-21 22:18:38]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
10045. Elküldve: 2011-03-02 12:00:30 [279.]

Az utolsó rossz ! Nem 00100001 hanem 00100011 icon32.gif icon13.gif


Téma: Kártyamegosztás Fórum: Sat
[válaszok erre: #10046] [előzmény: (10044) Tuner, 2011-03-02 11:56:26]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
10027. Elküldve: 2011-03-01 08:26:34 [280.]

Gondolom, ha már 10.10 van fent minden frissítéssel, akkor csak a reinstall segít, visszacsinálni nem tudom...


Téma: Kártyamegosztás Fórum: Sat
[válaszok erre: #10029] [előzmény: (10026) tottika, 2011-03-01 00:13:30]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
10023. Elküldve: 2011-02-28 22:06:34 [281.]

Az egy elég favágó megoldás....

Van egy script, ami percenként figyelni fut-e a CCcam, és ha nem, küld nekem emilt és újraindítja.

Megoldásnak, megoldás, de nem az igazi... Az okra lennék kíváncsi.


Téma: Kártyamegosztás Fórum: Sat
[előzmény: (10022) Gabywap, 2011-02-28 22:00:51]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
10021. Elküldve: 2011-02-28 21:49:57 [282.]

Egy kis linuxos segítséget kérnék...
Van nekem egy kártyaszerverem, amin Ubuntu 10.10 fut (konfig: Intel BLKD510MO, 1x1 Gb RAM, 16 Gb SSD)

A CCcam.x86 rendben fut, de kb 1-2 naponta mindenféle ok nélkül leáll ! Nem igazán találtam rá magyarázatot. Már próbáltam root-ként is indítani, de úgy is leáll...

Van valakinek ötlete, mit nézzek meg ?


Téma: Kártyamegosztás Fórum: Sat
[válaszok erre: #10022 #10024 #10025 #10026]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
3420. Elküldve: 2011-02-26 10:07:04 [283.]

Már régebben belinkeltem, de legyen itt még egyszer:
Hasznos olvasmány, ha valaki külföldről szállíttat: http://homar.blog.hu/2010/12/07/a_postai_csomagok_vamolasanak_szabalyai_kozszolgalati_tartalom


Téma: Dream Klónok támadása Fórum: Sat
[előzmény: (3419) arpgdval, 2011-02-26 09:50:45]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
3398. Elküldve: 2011-02-24 14:46:57 [284.]

Azzal is lehet trükközni, hogy csinálsz a webblapról sok termékkel egy kamu bevásárló kosarat, ami összesen 209 USD. A sok termék között legyen ott egy 30 USD-s eszköz, ami hasonlít egy beltérire (pl video splitter). Ezt kinyomtatód, és mellékeled a bankszámla kivonathoz.

Innentől lehet azt mondani, te sokmindent rendeltél (lásd a kinyomtatott kosarat) összesen 209 USD értékben. Ezt az összeget már átutaltad (lásd bankszámla kivonat), de most csak a splitter jött meg 30 USD értékben.



Téma: Dream Klónok támadása Fórum: Sat
[válaszok erre: #3399 #3400] [előzmény: (3394) hungaryxxl, 2011-02-24 12:32:45]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
24896. Elküldve: 2011-02-20 18:53:37 [285.]

2 magos Intel Atom core temp 65-70 celsius. Ez most sok, vagy nem ?
Azért kérdem, mert összeraktam egy új Ubuntus kártyaszervert, amiben nem tettem ventillátort. Úgy látom, 75 fok fölé nem megy a CPU temp.

Rakjak ventit, vagy ez még belefér ? nem szeretnék...


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #24897 #24904]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
3288. Elküldve: 2011-02-18 07:24:50 [286.]

7 napjuk volt feladni a csomagot, és 26 nap van a csomag kiszállítására.
Szóval nyugi, azért váltott mert sínen van az áru !


Téma: Dream Klónok támadása Fórum: Sat
[előzmény: (3285) hungaryxxl, 2011-02-18 00:19:57]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
38398. Elküldve: 2011-02-17 10:57:55 [287.]

Még mindig Smargo kártyaolvasót keresek...... (lehetőleg Bpesten). PÜ !



Téma: HIRDETÉS Fórum: Sat
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
9923. Elküldve: 2011-02-16 21:17:14 [288.]

.

Csatolt kép - 14587292.pic






Téma: Kártyamegosztás Fórum: Sat
[előzmény: (9922) Iseee, 2011-02-16 19:14:13]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
38386. Elküldve: 2011-02-16 16:06:50 [289.]

Smargo kártyaolvasót keresnék, lehetőleg Bpesten. PÜ !


Téma: HIRDETÉS Fórum: Sat
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
24807. Elküldve: 2011-02-12 13:02:20 [290.]

A http://hu.kingofsat.net/ hová lett ? Tud róla valaki valamit ?


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #24813 #24817]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
3119. Elküldve: 2011-02-01 09:09:04 [291.]

1- szerintem sehogy, legalábbis nekem nem sikerült
2- Ez engem is érdekelne, de szerintem ezzel sem tudsz mit csinálni. A Linux nem szereti a Windowsos ékeztetek.
3- Pl. A DreamBoxEdittel. Szerintem ez a legjobb. http://dreamboxedit.digsat.net/
4- Igazán mindegy, de én azt javaslom, hogy a box formázza meg, akkor biztosan nem lesz probléma
4a - Igen. Csak egy SATA port van, és ha raksz be egy winyót, akkor nem tudod használni az eSATA-t.


Téma: Dream Klónok támadása Fórum: Sat
[válaszok erre: #3121] [előzmény: (3118) BBmaster, 2011-02-01 08:55:17]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
9816. Elküldve: 2011-01-31 13:38:50 [292.]

Biztos, hogy x86-os a rendszer rajta ? Nem ismerem ezt a spéci alaplapot, de ez nem ARM processzoros ?


Téma: Kártyamegosztás Fórum: Sat
[válaszok erre: #9817] [előzmény: (9815) kid, 2011-01-31 13:08:49]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
24565. Elküldve: 2011-01-31 10:37:10 [293.]

Spybot - Search & Destroy
http://www.safer-networking.org/hu/index.html
Nekem nagyon bevált !


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[előzmény: (24564) huni66, 2011-01-31 10:27:03]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
9812. Elküldve: 2011-01-31 09:54:11 [294.]

Lépj a /bin könyvtárba (cd /bin), és próbáld így indítani: ./CCcam.x86
Ha igy se megy, nézd meg, hogy futtathatóra van beállítva az attribútum !


Téma: Kártyamegosztás Fórum: Sat
[válaszok erre: #9815] [előzmény: (9811) kid, 2011-01-31 09:49:40]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
3006. Elküldve: 2011-01-20 19:40:38 [295.]

Jaja ! Én már kettőt vettem tőle ! Korrekt az eladó és a gép is szuper !


Téma: Dream Klónok támadása Fórum: Sat
[előzmény: (3004) pekseg, 2011-01-20 19:24:46]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
2861. Elküldve: 2011-01-10 19:15:10 [296.]

Áruld már el mi a különbség a sima és a Ferraris klón között ? Csak a support ? Szerintem a sima klónnak is jó a supportja !


Téma: Dream Klónok támadása Fórum: Sat
[válaszok erre: #2862 #2863] [előzmény: (2859) adriankoooo, 2011-01-10 18:19:03]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
2760. Elküldve: 2011-01-02 10:09:14 [297.]

Igen, kezeli az M tuneres box a 10/1-es kapcsolót (én is ezzel használom), de szerintem ez nem a tunertöl függ... A régi boxok is mind kezelték !


Téma: Dream Klónok támadása Fórum: Sat
[válaszok erre: #2762] [előzmény: (2759) noprof, 2011-01-02 10:06:07]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
2745. Elküldve: 2010-12-31 15:18:44 [298.]

Nyugodtan javítsatok ki a ha nem jól tudom ! Abból is tanul az ember...

Ezek szerint nem a Gemini, hanem az Enigma volt az első grafikus felület, és abból fejlődött ki a többi. Ezek szerint rosszul tudtam.

kösz, az infót !


Téma: Dream Klónok támadása Fórum: Sat
[válaszok erre: #2746] [előzmény: (2744) espat, 2010-12-31 15:16:14]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
2742. Elküldve: 2010-12-31 13:02:58 [299.]

Nem egy driver, hanem sok ! Pl: kijelző verzérlö driver, HDMI audió és video driver stb. stb. A diverek működése általában nem publikus, azokat csak a HW gyártók specifikálják (pl. ha ezt az adatot küldöd ilyen formába, ezt kapod)

Igen. PC-s hasonlattal élve, a Gemini a Windows. A Windows is használ egy csomó drivert, leegyszerűsítve minden HW elemhez (legalább) egyet, a Gemini (és klónjai) ebből a szempontból ugyanilyen.

Az Enigma is egy szoft a boxra. Kb olyan, mint ha a Windows Seven helyett WinXP-t használnál. Úgy tudom, az Enigma is egy Gemini klón.

Attól még hogy klón, jó szoft ! Használtam én is. Nem egy funkciója szebb és felhasználó barátabb mint a Gemini.


Téma: Dream Klónok támadása Fórum: Sat
[válaszok erre: #2743 #2744] [előzmény: (2741) murare, 2010-12-31 12:48:23]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
472. Elküldve: 2010-12-31 12:38:28 [300.]

happy-new-year.jpg


Téma: Ünnepi Topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #473]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 818
    / 33 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.024590969085693 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail