Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499901/11 Témák: 19750 Tagok: 113683 Legújabb tag: nthobweo Online: (88/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 33 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 818 üzenet

Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
3505. Elküldve: 2009-07-12 20:03:59 [576.]

A procit 200 MHz-ról 215-re húztam, és igy átlag 25 %-os terhelést produkál ! :)

Még most tesztelem, de idáig semmi gondom nincs vele.


Téma: Kártyamegosztás Fórum: Sat
[válaszok erre: #3507] [előzmény: (3504) sanca2, 2009-07-12 20:02:35]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
3503. Elküldve: 2009-07-12 19:57:08 [577.]

Hozzáértöknek, egy kis érdekesség.

Bemutatom az uj MBox szerveremet, ami egy LinkSys WRT54GL 1.0, DD-WRT szoftal... :)
<IMG src="<IMG src="DSCF8306.JPG" border="0">" border="0">

Amit buheráltam:
- 1 Gb SD kártya van benne
- Hütőborda a CPU-n
- Szabályozható venti a tetején
- Hőmérő, ami a CPU hőfokot jelzi

Ha érdekel valakit, szívesen leírom tapasztalataimat.


Téma: Kártyamegosztás Fórum: Sat
[válaszok erre: #3504 #3506 #3533]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
3465. Elküldve: 2009-07-07 10:01:23 [578.]

Micsoda törvénytisztelő állampolgárokkal vagyok körülvéve..... icon33.gif


Téma: Kártyamegosztás Fórum: Sat
[előzmény: (3462) djdragon, 2009-07-07 09:14:06]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
3418. Elküldve: 2009-07-03 08:31:42 [579.]

Köszi szépen az ifókat ! icon77.gif


Téma: Kártyamegosztás Fórum: Sat
[előzmény: (3417) Dream_7020, 2009-07-02 23:47:44]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
3415. Elküldve: 2009-07-02 20:08:33 [580.]

Oké, köszi, már tisztul a kép !!


Téma: Kártyamegosztás Fórum: Sat
[előzmény: (3414) sanca2, 2009-07-02 20:04:42]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
3412. Elküldve: 2009-07-02 20:01:15 [581.]

Ezt most nem értem... Mindegyik N3-as a Crypto meg a másik is, nem ?


Téma: Kártyamegosztás Fórum: Sat
[válaszok erre: #3413 #3414] [előzmény: (3411) sanca2, 2009-07-02 19:59:33]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
3408. Elküldve: 2009-07-02 19:48:00 [582.]

Hogy lehet megkülönböztetni a két kártyát ?


Téma: Kártyamegosztás Fórum: Sat
[válaszok erre: #3409] [előzmény: (3407) mkriszadmin, 2009-07-02 19:46:47]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
3405. Elküldve: 2009-07-02 19:34:09 [583.]

Ki tudja, az U*C párosítja a kártyáit a beltérihez ?


Téma: Kártyamegosztás Fórum: Sat
[válaszok erre: #3406 #3407 #3410 #3411]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
9943. Elküldve: 2009-06-28 22:21:19 [584.]

Köszi ezt a trükköt nem ismertem. Én egyesével állítottam le a KILL-el...


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[előzmény: (9942) DreamHekker, 2009-06-28 22:18:09]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
9941. Elküldve: 2009-06-28 22:16:44 [585.]

De lehet !
Távirányitó - kék gomb - zöld gomb


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[előzmény: (9940) himi, 2009-06-28 22:13:25]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
9938. Elküldve: 2009-06-28 21:49:51 [586.]

Mindkettő megoldható Telnettel !

Újraindítás: reboot - enter után azonnal újraindul a gép

CCCam:
1. PS - kilistázza a futo processeket
2. KILL xxx - a CCCam process leálítása
3. CCCam ujrainditása

Én abba futottam hasonló helyzetbe, hogy több process-t foglal a program. Ilyenkor nem tudom melyiket állítsd le...
Erre majd egy hozzáértőbb válaszol...




Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #9939 #9940 #9942] [előzmény: (9937) himi, 2009-06-28 21:21:01]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
3381. Elküldve: 2009-06-25 14:41:04 [587.]

Hopp !! Ez érdekel ! Hogyan ? Tudtommal nincs lehetőség a DD-Wrt-ben plugin hozzáadásához !


Téma: Kártyamegosztás Fórum: Sat
[válaszok erre: #3385] [előzmény: (3380) mokar, 2009-06-25 13:39:23]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
12752. Elküldve: 2009-06-24 22:00:03 [588.]

Instant vizpor, mi ? Csak egy kis viz kell hozzá... :)


Téma: Dili Elvonó Fórum: Sat
[előzmény: (12750) sat_nobody, 2009-06-24 21:40:45]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
12742. Elküldve: 2009-06-24 19:53:16 [589.]

Hová tünt a Viasat3 ???


Téma: Dili Elvonó Fórum: Sat
[válaszok erre: #12743]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
3268. Elküldve: 2009-06-15 18:20:45 [590.]

Ki tudna nekem segíteni ?
Parancssorosan (tehát Linux alól) hogyan kell lekérdezni a NewCS userek státuszát ?


Téma: Kártyamegosztás Fórum: Sat
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
9834. Elküldve: 2009-06-13 20:15:35 [591.]

Telnet alol pontosan milyen parancsokat kell kiadni, hogy a DM7000-ban megformázzam és mout-oljam a HDD-t ?


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
625. Elküldve: 2009-06-05 21:00:16 [592.]

Az OlcsoTV kivételével hol (melyik szolgáltatónál) lehet előfizetni csak kártyára ? Valahogy úgy, hogy bemegyek, kötök szerződést, de csak kártyát viszek haza, amit legálisan használok pl. DreamBoxban...

Létezik ilyen, vagy utópia ?


Téma: Olcsó TV Fórum: Sat
[válaszok erre: #626 #627]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
3217. Elküldve: 2009-06-05 20:15:56 [593.]

Az OlcsoTV kivételével hol (melyik szolgáltatónál) lehet előfizetni csak kártyára ? Valahogy úgy, hogy bemegyek, kötök szerződést, de csak kártyát viszek haza, amit legálisan használok pl. DreamBoxban...

Létezik ilyen, vagy utópia ?




Téma: Kártyamegosztás Fórum: Sat
[válaszok erre: #3218 #3229]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
12086. Elküldve: 2009-06-05 12:15:12 [594.]

Ja, csak melyik az a két nap ??? icon13.gif


Téma: Dili Elvonó Fórum: Sat
[válaszok erre: #12089] [előzmény: (12085) Alien, 2009-06-05 12:10:42]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
11874. Elküldve: 2009-06-02 19:52:07 [595.]

Nyomogatom én a DreamBoxot, de csak a család mutogat, ingerülten... icon13.gif


Téma: Dili Elvonó Fórum: Sat
[előzmény: (11873) tapa01, 2009-06-02 19:50:29]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
11859. Elküldve: 2009-06-02 19:46:32 [596.]

Van vkinek magyar hangja az AXN-en ?


Téma: Dili Elvonó Fórum: Sat
[válaszok erre: #11862 #11873]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
11845. Elküldve: 2009-06-02 19:42:22 [597.]

Az AXN-en van hangotok ??


Téma: Dili Elvonó Fórum: Sat
[előzmény: (11842) Blasto1, 2009-06-02 19:41:58]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
11842. Elküldve: 2009-06-02 19:41:58 [598.]

Na, megy !


Téma: Dili Elvonó Fórum: Sat
[válaszok erre: #11845] [előzmény: (11839) sanca2, 2009-06-02 19:41:06]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
11830. Elküldve: 2009-06-02 19:39:17 [599.]

A Telenor megy !


Téma: Dili Elvonó Fórum: Sat
[válaszok erre: #11837]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
11820. Elküldve: 2009-06-02 19:36:11 [600.]

Hehe... ez tetszik !


Téma: Dili Elvonó Fórum: Sat
[előzmény: (11814) sanca2, 2009-06-02 19:34:24]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 818
    / 33 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.022835969924927 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail