Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499897/7 Témák: 19750 Tagok: 113684 Legújabb tag: nthobweo Online: (65/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 33 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 818 üzenet

Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
9187. Elküldve: 2009-04-12 21:40:21 [651.]

Köszi, skacok ! Igazatok volt, ez volt a megoldás ! Az OpenDBedit csak azt írta, hogy elküldte az újraolvasás parancsot, de a valóságban ez nem történt meg. A DreamboxEdit-el hirtelen minden működött... icon2.gif icon18.gif


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[előzmény: (9184) yaksi, 2009-04-12 21:15:27]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
9183. Elküldve: 2009-04-12 20:54:37 [652.]

HELP !!! Kezdek megörülni !

Adott egy DreamBox 5620, Gemini 4.6-al.
Van egy olyan bouqet aminek a neve "TV" (általános adások vannak benne). Ennek a bouqet-nek userbouquet.dbe00.tv a fájl neve.
openDBedit-el kicsit átszerkesztettem és így az eredeti 10 adó helyett 15 adót fog tartalmazni a "TV". Feltöltöm a DM-be, minden oké. Sima Notepaddal megnyitom a feltöltött userbouquet.dbe00.tv,. és látom, hogy valóban 15 adót tartalmaz. Ez után reboot, és láss csodát: VISSZAÁLL AZ EREDETI 10 adóra !!!! Ezt hogy csinálja és miért ?! És honnan veszi asz adatot hozzá ? Hiszen a feltöltéssel kitörlöm az eredeti filét ! Vagy nem ?

Plííz help !


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #9184 #9185 #9186]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
9133. Elküldve: 2009-04-08 22:18:42 [653.]

Hát igen.... Elég hosszú a zsineg nálam is. Milyen típusú kapcsolót javasolsz ?


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #9134 #9141] [előzmény: (9131) gggabcsi, 2009-04-08 21:00:43]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
2764. Elküldve: 2009-04-08 10:03:40 [654.]

Ezt kifejtenéd ?


Téma: Kártyamegosztás Fórum: Sat
[válaszok erre: #2767] [előzmény: (2763) Oriza_Triznyák, 2009-04-08 09:19:01]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
9113. Elküldve: 2009-04-07 22:41:56 [655.]

Egyébbként nekem meg 4 db ilyen van fent: goldedition_twin_ltp01f.jpg Meg 2 db Diseqc kapcsoló...


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[előzmény: (9110) Layosh, 2009-04-07 22:35:40]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
9112. Elküldve: 2009-04-07 22:39:24 [656.]

Oké, meggyőztetek. Hétvégén cserélem a kapcsolót ! :)


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[előzmény: (9107) Layosh, 2009-04-07 22:15:29]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
9111. Elküldve: 2009-04-07 22:38:33 [657.]

Gemini 4.6-van fent, ott (nagyon) el sem tudom rontani a beállítást... Igen szájbarágós.


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[előzmény: (9108) Iseee, 2009-04-07 22:17:40]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
9106. Elküldve: 2009-04-07 21:12:43 [658.]

Mit lehet csinálni akkor, ha lassú a Diseqc kapcsoló ? Mikor nyomogatom végig a Dreamon a csatikat van, hogy 10-15 sec is kell neki, amig lesz kép a másik holdról...

Bár, gondolom ebbe benne van az az idő is, amíg a másik holdra "rá-lock-ol"... Ez egy sima (noname) 4/1 Diseqc kapcsoló.

Most akkor sok ez a 10-15 sec, vagy nem ?


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #9107 #9108 #9131]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
9081. Elküldve: 2009-04-06 12:15:45 [659.]

Nekem ilyen (is) van.

Ugyanezt nekem akkor okozta, ha szarul volt az image feltöltve. Próbáld meg COM porton újra flashelni !

Pontosan hozzávaló imaget tölts fel ! A DM500-as image nem jó neki (tapasztalat....), ha nem hozzávaló imaget töltesz fel, ugyanezt a hibát fogja okozni.


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[előzmény: (9077) bolyt, 2009-04-05 22:41:18]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
8406. Elküldve: 2009-04-03 14:14:03 [660.]

Muxik, mennek a csatik ujra !!


Téma: Dili Elvonó Fórum: Sat
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
67783. Elküldve: 2009-04-03 14:13:44 [661.]

Muxik ujra !!!


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
67778. Elküldve: 2009-04-03 13:54:12 [662.]

Akkor valszeg központi technikai hiba


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #67780] [előzmény: (67777) csiga33, 2009-04-03 13:52:51]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
67776. Elküldve: 2009-04-03 13:51:35 [663.]

Van itt olyan, aki nem EMU-val nézi, és ott sem mennek a csatik ?


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #67777 #67779]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
8400. Elküldve: 2009-04-03 13:49:21 [664.]

Ja ! Nálam is...


Téma: Dili Elvonó Fórum: Sat
[előzmény: (8399) kex2, 2009-04-03 13:48:46]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
8395. Elküldve: 2009-04-03 13:46:19 [665.]

Jó. Az vigasztal, hogy 5-ből 4 embernén nem megy... Már csak arra vagyok kíváncsi, hogy hivatalos karival sem megy ? Vagy csak az EMU-sokat szívatják.


Téma: Dili Elvonó Fórum: Sat
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
8389. Elküldve: 2009-04-03 13:33:03 [666.]

.. Meg a Sport1 és a Sport2 is fagy !


Téma: Dili Elvonó Fórum: Sat
[válaszok erre: #8393] [előzmény: (8388) Blasto1, 2009-04-03 13:30:36]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
8388. Elküldve: 2009-04-03 13:30:36 [667.]

Az RTL Klub és a TV2 megy mindenkinek ? Mer nálam nem... icon18.gif


Téma: Dili Elvonó Fórum: Sat
[válaszok erre: #8389]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
24096. Elküldve: 2009-04-02 14:15:37 [668.]

Használt, de hibátlan 2,5"-os. PATA (IDE) HDD-t keresnék ! Minimum 60 Gb...


Téma: HIRDETÉS Fórum: Sat
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
8998. Elküldve: 2009-04-01 15:44:34 [669.]

THX !


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[előzmény: (8996) DreamHekker, 2009-04-01 15:34:50]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
8994. Elküldve: 2009-04-01 15:27:09 [670.]

Nem tudja vki, mi a Gemini fejlesztők "hivatalos" foruma/honlapja ?


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #8996]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
1750. Elküldve: 2009-04-01 12:03:01 [671.]

Kíváncsi vagyok, velem együtt hányan klikkelnek erre a linkre... icon32.gif


Téma: Premiere Fórum: Sat
[előzmény: (1748) tibsi, 2009-04-01 11:11:28]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
8974. Elküldve: 2009-03-31 18:27:05 [672.]

BIG RESPECT atta-nak a DreamBox tápjavításért !! icon28.gif icon32.gif


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
24015. Elküldve: 2009-03-29 16:19:25 [673.]

Te mit szedsz ? Adhatnál nekünk is... icon25.gif
Nem igazán tudom kihámozni mit is akarsz....
Persze, lehet hogy az én értelmi képességeimmel van a gond....


Téma: HIRDETÉS Fórum: Sat
[előzmény: (24014) tutajos, 2009-03-29 15:11:18]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
23986. Elküldve: 2009-03-28 12:19:03 [674.]

Keresném azt az aranykezü (pesti) műszerész embert, aki a Dreambox 5620-as gépembe tönkrement tápot megjavítaná.... Igy néz ki a táp: 233.jpg

Valszeg az egyik kondi ment ki, de nincs apparátom (és időm) hogy kikeressem melyik az. Látható sérülés nincs rajta.


Téma: HIRDETÉS Fórum: Sat
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
23976. Elküldve: 2009-03-27 20:05:55 [675.]

DreamBox 5620-hoz "donort" keresek. Egészen pontosan a tápegység kéne belöle...


Téma: HIRDETÉS Fórum: Sat
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 818
    / 33 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.022207975387573 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail