Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499897/7 Témák: 19750 Tagok: 113684 Legújabb tag: nthobweo Online: (65/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 33 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 818 üzenet

Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
8899. Elküldve: 2009-03-27 19:29:12 [676.]

DM5620-hoz honnan tudnék szerezni tápegységet ? icon11.gif


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
2611. Elküldve: 2009-03-24 20:13:11 [677.]

Csak nállam.... Már a routert is kiiktattam, de semmi...


Téma: Kártyamegosztás Fórum: Sat
[válaszok erre: #2612] [előzmény: (2610) pirobi, 2009-03-24 20:11:57]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
2609. Elküldve: 2009-03-24 20:10:50 [678.]

Ott is... icon25.gif


Téma: Kártyamegosztás Fórum: Sat
[válaszok erre: #2610] [előzmény: (2608) pirobi, 2009-03-24 20:10:10]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
2607. Elküldve: 2009-03-24 20:08:27 [679.]

Mármint a Mbox.cfg-ben ? Igen.


Téma: Kártyamegosztás Fórum: Sat
[válaszok erre: #2608] [előzmény: (2606) pirobi, 2009-03-24 20:07:10]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
2605. Elküldve: 2009-03-24 19:55:47 [680.]

Igen !
A kliens oldalon, az Mbox Control Centerben látszik a szerver, de folyamatosan offline, ami nem igaz.


Téma: Kártyamegosztás Fórum: Sat
[válaszok erre: #2606] [előzmény: (2604) pirobi, 2009-03-24 19:52:43]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
2603. Elküldve: 2009-03-24 19:39:20 [681.]

Ismered az Mbox-ot ? Az a gondom, hogy a kliens nem akar csatlakozni a szerverhez. Állandóan offline.... Már átnéztük a pass-t, a portot, mindent, de sehogy nem akar összejönni... Mi lehet a gond ? A szerver egy IPBox a kliens egy dreambox.


Téma: Kártyamegosztás Fórum: Sat
[válaszok erre: #2604] [előzmény: (2602) pirobi, 2009-03-24 19:35:48]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
2601. Elküldve: 2009-03-24 19:33:54 [682.]

Adott egy (szerver) Mbox sor. Be lehet játszani valahogy kliens CCCam-ba ? Vagy vmi más camd-ba ? (Az Mbox nem akar normálisan menni a kiensben)


Téma: Kártyamegosztás Fórum: Sat
[válaszok erre: #2602]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
23879. Elküldve: 2009-03-23 13:29:29 [683.]

Ezt árulod 22-ért, táv nélkül ? icon25.gif

http://www.betacomszerviz.hu/eshop/product_info.php?cPath=21_22&products_id=427&osCsid=5094325ebfdd9081c1126f7e527163cf

Hát... Sok szerencsét ! icon32.gif


Téma: HIRDETÉS Fórum: Sat
[válaszok erre: #23880] [előzmény: (23877) p@ti, 2009-03-23 13:04:27]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
23855. Elküldve: 2009-03-22 15:17:12 [684.]

Használt DM500-at keresek "jó" MAC adress-el...


Téma: HIRDETÉS Fórum: Sat
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
578. Elküldve: 2009-03-21 19:15:18 [685.]

> AZÉRT, MERT EZ EGY FÓRUM, ÉS MINDENKI LEÍRHATJA A VÉLEMÉNYÉT.

Igen, de lesz szíves kulturáltan tenni azt.... icon49.gif


Téma: Tervezett magyar csatornák Fórum: Sat
[előzmény: (577) Gordiusz85, 2009-03-21 19:10:17]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
23777. Elküldve: 2009-03-19 20:05:56 [686.]

Van vkinek használt, eladó quad LNB-je ? (0,1 vagy 0,2 dB-es) Vevő lennék rá... :)


Téma: HIRDETÉS Fórum: Sat
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
2545. Elküldve: 2009-03-18 16:35:26 [687.]

Köszi !




Téma: Kártyamegosztás Fórum: Sat
[előzmény: (2543) hopper, 2009-03-18 16:23:46]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
2541. Elküldve: 2009-03-18 16:12:50 [688.]

Király ! Már csak egy kérdés, hogy az én éjfekete fejemben is gyertya gyúlhasson: mi az a hop ?


Téma: Kártyamegosztás Fórum: Sat
[válaszok erre: #2542 #2543] [előzmény: (2540) hopper, 2009-03-18 15:55:34]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
2525. Elküldve: 2009-03-17 20:08:31 [689.]

Jupiszi drótvéget keresnék. Választ pls PŰ-ben.


Téma: Kártyamegosztás Fórum: Sat
[válaszok erre: #2550]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
7635. Elküldve: 2009-03-12 19:39:11 [690.]

Gonosz ? Hülye ?

Lehet. Miért nem telepíted ? Beszámolhatnál az eredményről ! icon40.gif


Téma: Dili Elvonó Fórum: Sat
[válaszok erre: #7636] [előzmény: (7630) pituka13, 2009-03-12 13:43:55]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
7629. Elküldve: 2009-03-11 23:42:19 [691.]

Na, ki lesz az elsö, aki szobadíszt csinál a beltériéből ? icon28.gif


Téma: Dili Elvonó Fórum: Sat
[válaszok erre: #7630 #7634] [előzmény: (7628) Gandal, 2009-03-11 23:34:33]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
2463. Elküldve: 2009-03-06 15:12:12 [692.]

Na pont azt a XML filét nem találom ahol be kell állítani az uj CAMD-ot !! icon33.gif


Téma: Kártyamegosztás Fórum: Sat
[válaszok erre: #2468] [előzmény: (2458) Boom, 2009-03-06 08:42:26]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
2461. Elküldve: 2009-03-06 14:46:08 [693.]

Köszi.

A Gemini van fent. kicsit láma vagyok CS ügyekben, és a lelkemre kötötték hogy a NewCamd 5.25-öt rakjam fel, a Gemini szerveren meg a 6.1-es van fent.

Használhatóak ezek az ingyenes CardSharing címek ? Gondoltam kipróbálom.


Téma: Kártyamegosztás Fórum: Sat
[válaszok erre: #2462] [előzmény: (2458) Boom, 2009-03-06 08:42:26]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
2457. Elküldve: 2009-03-05 23:13:02 [694.]

Tudna vki adni egy jó linket, ahol le van irva a NewCamd 5.25 telepítése DM500-ra ? icon52.gif Nem találok telepító csomagot, a kézi telepítéssel meg szívok... icon11.gif


Téma: Kártyamegosztás Fórum: Sat
[válaszok erre: #2458]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
23336. Elküldve: 2009-03-02 13:54:29 [695.]

Vazze......icon39.gif


Téma: HIRDETÉS Fórum: Sat
[előzmény: (23335) szervezkedő, 2009-03-02 10:14:54]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
8292. Elküldve: 2009-02-14 14:39:30 [696.]

Dm500-al felvettem egy műsort. Csinált .TS videót, amit vhogy szeretnék AVI-vá konvertálni, ami nem igazán sikerül....
Állandóan csúszik a hang a képhez képest, és nem is kicsit ! Valakinek van ilyesmivel tapasztalata ? Milyen konvertáló progi javasolt ?


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
22493. Elküldve: 2009-01-27 20:55:38 [697.]

Eladó egy HP hx4700-ás PDA.
Az ajtaján a gumi elengedte a ragasztást, a képeken látszik valamennyire. Meg van ragasztva, kicsit ronda, de nyitható-zárható. Venni akartam rá egy új ajtót, de nem költök rá, inkább eladom.

Egyébként tökéletesen működőképes állapotban, a kijelzője is sérülés mentes. Bpesten megtekinthető.

Amit adok hozzá:
- gyári asztali szinkron bölcsőt, töltővel
- még egy szinkron kábelt
- 1 db 1 Gb-os CF kártyát
Opciós bónusz:
1 DVD-nyi magyar nyelvű e-könyvet

Képek a PDÁ-ról: http://picasaweb.google.hu/blasto80/ELADOPDA#

Ár: 30.000



Téma: HIRDETÉS Fórum: Sat
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
7747. Elküldve: 2009-01-03 18:55:37 [698.]

THX !


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[előzmény: (7746) sanca2, 2009-01-03 18:54:14]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
7745. Elküldve: 2009-01-03 18:41:38 [699.]

DM500-hoz tud valaki JTAG kapcsolási rajzot ... ? icon11.gif


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #7746 #7749 #7750]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
2661. Elküldve: 2009-01-03 17:34:12 [700.]

Igen, nekem is úgy tűnik, szép nagy fát találtam ki magamnak....


Téma: Forum a kezdők részére Fórum: Sat
[előzmény: (2660) tuto558, 2009-01-03 16:50:20]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 818
    / 33 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.025093078613281 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail