| Találatok száma: 818 üzenet |
|
|

Blasto1

Tagság: 2007-10-18 23:13:07 Tagszám: #50458 Hozzászólások: 818
|
2659. Elküldve:
2009-01-03 16:47:11 |
[701.] |
Segítségét kérnék.
Hogyan lehetne azt megoldani, hogy a műholdról érkező jelet a TV-nek közvetlenül fogyasztható formátumba szolgáltassam ? Gondolom, megoldható úgy is, hogy veszek 15 db műholdvevőt, aminek van UHF modulátora és beállítom őket a 15 adóra amit nézni szeretnék, majd egy koaxra keverem a jelet, de biztosan van egyszerűbb (és olcsóbb ?) megoldás.
Ez egy kisközösségi rendszer lenne kb. 5-6 TV készülékkel.
|
| |
|
[válaszok erre: #2660 #2662]
|
|
|
Törzstag  |
|

Blasto1

Tagság: 2007-10-18 23:13:07 Tagszám: #50458 Hozzászólások: 818
|
10361. Elküldve:
2009-01-01 20:45:08 |
[702.] |
Van valakinek tapasztalat a Skystar kártya és a MediaPortal (http://www.team-mediaportal.com/ ) "együttmőködésére" ?
Jól kezeli ? CAM megoldható a progi alatt ?
|
| |
|
[válaszok erre: #10362]
|
|
|
Törzstag  |
|

Blasto1

Tagság: 2007-10-18 23:13:07 Tagszám: #50458 Hozzászólások: 818
|
5797. Elküldve:
2008-12-31 18:38:08 |
[703.] |
Azért az milyen frusztráló lehet, hogy 8 perc alatt megvolt az uj kód ?
|
| |
|
[válaszok erre: #5803]
|
[előzmény: (5795) Sp@rtacus, 2008-12-31 18:36:36]
|
|
Törzstag  |
|

Blasto1

Tagság: 2007-10-18 23:13:07 Tagszám: #50458 Hozzászólások: 818
|
|
Törzstag  |
|

Blasto1

Tagság: 2007-10-18 23:13:07 Tagszám: #50458 Hozzászólások: 818
|
5761. Elküldve:
2008-12-31 18:07:07 |
[705.] |
Már meg van !
|
| |
|
[válaszok erre: #5763 #5767]
|
|
|
Törzstag  |
|

Blasto1

Tagság: 2007-10-18 23:13:07 Tagszám: #50458 Hozzászólások: 818
|
5736. Elküldve:
2008-12-31 18:00:26 |
[706.] |
Én nyertem !!!! Digi KO.
|
| |
|
Törzstag  |
|

Blasto1

Tagság: 2007-10-18 23:13:07 Tagszám: #50458 Hozzászólások: 818
|
5717. Elküldve:
2008-12-31 17:37:28 |
[707.] |
Ez kész.... Ma egy ilyen nap van....
|
| |
|
[válaszok erre: #5724]
|
[előzmény: (5714) oszydj, 2008-12-31 17:36:21]
|
|
Törzstag  |
|

Blasto1

Tagság: 2007-10-18 23:13:07 Tagszám: #50458 Hozzászólások: 818
|
5703. Elküldve:
2008-12-31 17:24:54 |
[708.] |
Nem tudja valaki a SS-24 interkontinentális rakéta indító kódját ? Ott is a Dili miatt váltottak...
|
| |
|
Törzstag  |
|

Blasto1

Tagság: 2007-10-18 23:13:07 Tagszám: #50458 Hozzászólások: 818
|
5689. Elküldve:
2008-12-31 17:15:43 |
[709.] |
Kettes számu versenyző...
Pá-pá !
|
| |
|
|
[előzmény: (5686) f1980, 2008-12-31 17:14:16]
|
|
Törzstag  |
|

Blasto1

Tagság: 2007-10-18 23:13:07 Tagszám: #50458 Hozzászólások: 818
|
5668. Elküldve:
2008-12-31 16:58:33 |
[710.] |
Hop-hop ! Csak nem ?
|
| |
|
|
[előzmény: (5667) LF, 2008-12-31 16:55:55]
|
|
Törzstag  |
|

Blasto1

Tagság: 2007-10-18 23:13:07 Tagszám: #50458 Hozzászólások: 818
|
5649. Elküldve:
2008-12-31 16:42:38 |
[711.] |
18:00
|
| |
|
[válaszok erre: #5654]
|
[előzmény: (5648) zahangyas, 2008-12-31 16:41:46]
|
|
Törzstag  |
|

Blasto1

Tagság: 2007-10-18 23:13:07 Tagszám: #50458 Hozzászólások: 818
|
5637. Elküldve:
2008-12-31 16:30:33 |
[712.] |
Azt hiszem, én kaptam a mai legszebb Dili-gyogyszer kérést (emilbe):
>Legyél szíves segíteni Léééégyszi !! Kulcs kéne a Dilihez !!! A gyerekek itt sírnak mert nem látjlát a MiniMaxot !!! Goooorsan, plííííz !!!
Klasszikustól idézve:
Nooooormális ?!
|
| |
|
[válaszok erre: #5643]
|
|
|
Törzstag  |
|

Blasto1

Tagság: 2007-10-18 23:13:07 Tagszám: #50458 Hozzászólások: 818
|
5629. Elküldve:
2008-12-31 16:24:15 |
[713.] |
Azért az figyelte valaki, hogy 24 perc alatt 40 hozzászólás jött ide ? :)
Akkor az mennyi percenként?
|
| |
|
[válaszok erre: #5632 #5635]
|
|
|
Törzstag  |
|

Blasto1

Tagság: 2007-10-18 23:13:07 Tagszám: #50458 Hozzászólások: 818
|
5623. Elküldve:
2008-12-31 16:17:12 |
[714.] |
Pá-pá!
|
| |
|
|
[előzmény: (5616) simonzol, 2008-12-31 16:12:23]
|
|
Törzstag  |
|

Blasto1

Tagság: 2007-10-18 23:13:07 Tagszám: #50458 Hozzászólások: 818
|
7652. Elküldve:
2008-12-29 13:05:02 |
[715.] |
Létezik olyan plugin, vagy mod. Gemini alá, ami a jelenlegi SAT-os EPG-t "átirányítja" az Internetre, és pl az előzőleg előállított XMLTV filéből olvasná ki a csatornák neve alatt megjelenő műsorinfót.
Valami olyasmi kéne amit nem kell minden alkalommal indítani "blue-panel"-ről, hanem egyszer bekonfigurálni, aztán onnan automatikus.
Ennek (azon kívül, hogy sokkal részletesebb infót adna) az lenne az értelme, hogy (szinte) az összes csatornához lehetne EPG-t tenni, még azokhoz is, ahol jelenleg nincs.
A MultiView EPG-t kipróbáltam, de az nem az igazi. Minden alkalommal amikor kíváncsi vagyok az EPG-re külön el kell indítani.
Ötletek?
|
| |
|
[válaszok erre: #7653]
|
|
|
Törzstag  |
|

Blasto1

Tagság: 2007-10-18 23:13:07 Tagszám: #50458 Hozzászólások: 818
|
7640. Elküldve:
2008-12-28 21:21:11 |
[716.] |
Köszi, kiprobáltam, de nem az igazi....
Valami olyasmi kéne amit nem külön kell indítani a pluginok közül, hanem a teljes jelenlegi EPG-t "átirányítaná" a Netre, és pl. az előzőleg előállított XMLTV filéből olvasná ki a csatornák neve alatt megjelenő müsorinfót
|
| |
|
[válaszok erre: #7641]
|
[előzmény: (7638) porkolt, 2008-12-28 20:47:53]
|
|
Törzstag  |
|

Blasto1

Tagság: 2007-10-18 23:13:07 Tagszám: #50458 Hozzászólások: 818
|
7636. Elküldve:
2008-12-28 19:58:25 |
[717.] |
Létezik vmi plugin vagy MOD Enigmához, amivel a jelenlegi műholdas EPG-t lecserélhetem Internetesre ? Olyasmire gondoltam, mit ami a Media centerekhez is létezik.
|
| |
|
[válaszok erre: #7638]
|
|
|
Törzstag  |
|

Blasto1

Tagság: 2007-10-18 23:13:07 Tagszám: #50458 Hozzászólások: 818
|
7473. Elküldve:
2008-12-12 18:57:53 |
[718.] |
Igen, nekem is ez volt az első gondolatom, de ott ugyanez a jelenség volt.... Tul intelligens a TV-m...
Azt nem hiszem, hogy ne lehetne vhogy megoldani, mert ugyanebbe a konfigba egy dBox2-vel nem volt semmi gondom !
Mielött valamelyik zseni beírná: uj TV-t nem veszek !!! :)
|
| |
|
|
[előzmény: (7472) himi, 2008-12-12 18:49:33]
|
|
Törzstag  |
|

Blasto1

Tagság: 2007-10-18 23:13:07 Tagszám: #50458 Hozzászólások: 818
|
7471. Elküldve:
2008-12-12 18:39:54 |
[719.] |
Segítségeteket kérném.
Vettem egy DM500-at, ami tök jól szuperár, de van egy gondom.
Ha kikapcsolom a beltérit, akkor a valóságban nem kapcsol ki, hanem "fekete képernyőt sugároz" az EURO csatlakozón, ami azért ciki, mert a TV priorizálja a bemenetet a tunerhez képest, vagyis ha kikapcsolom a DM-et, nem tudom nézni a (földfelszini) TV-t, ugyanis "blokkolja" a tuner jelét a DreanBox.
Remélem érthető voltam...
Valakinek van ötlete ? Gemini 4.5 fut a gépen, aminek a menüjét oda-vissza átnéztem és ott nem találtam megoldást.
HELP !
|
| |
|
[válaszok erre: #7472 #7473 #7474]
|
|
|
Törzstag  |
|

Blasto1

Tagság: 2007-10-18 23:13:07 Tagszám: #50458 Hozzászólások: 818
|
21394. Elküldve:
2008-12-12 18:33:46 |
[720.] |
Elkelt a Nokia dBox2...
|
| |
|
|
[előzmény: (21377) Blasto1, 2008-12-11 15:09:29]
|
|
Törzstag  |
|

Blasto1

Tagság: 2007-10-18 23:13:07 Tagszám: #50458 Hozzászólások: 818
|
|
Törzstag  |
|

Blasto1

Tagság: 2007-10-18 23:13:07 Tagszám: #50458 Hozzászólások: 818
|
|
Törzstag  |
|

Blasto1

Tagság: 2007-10-18 23:13:07 Tagszám: #50458 Hozzászólások: 818
|
|
Törzstag  |
|

Blasto1

Tagság: 2007-10-18 23:13:07 Tagszám: #50458 Hozzászólások: 818
|
7380. Elküldve:
2008-12-05 22:46:31 |
[724.] |
Köszi szépen !
|
| |
|
|
[előzmény: (7377) sanca2, 2008-12-05 21:48:50]
|
|
Törzstag  |
|

Blasto1

Tagság: 2007-10-18 23:13:07 Tagszám: #50458 Hozzászólások: 818
|
7375. Elküldve:
2008-12-05 21:20:44 |
[725.] |
Tudna valaki nekem küldeni egy-két screen-t a Nabilo Max-ról, működés közben ? Sehon nem találok....
THX !
|
| |
|
[válaszok erre: #7376 #7377]
|
|
|
Törzstag  |
|
|