Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499897/7 Témák: 19750 Tagok: 113684 Legújabb tag: nthobweo Online: (86/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 33 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 818 üzenet

Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
2659. Elküldve: 2009-01-03 16:47:11 [701.]

Segítségét kérnék.
Hogyan lehetne azt megoldani, hogy a műholdról érkező jelet a TV-nek közvetlenül fogyasztható formátumba szolgáltassam ? Gondolom, megoldható úgy is, hogy veszek 15 db műholdvevőt, aminek van UHF modulátora és beállítom őket a 15 adóra amit nézni szeretnék, majd egy koaxra keverem a jelet, de biztosan van egyszerűbb (és olcsóbb ?) megoldás.

Ez egy kisközösségi rendszer lenne kb. 5-6 TV készülékkel.


Téma: Forum a kezdők részére Fórum: Sat
[válaszok erre: #2660 #2662]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
10361. Elküldve: 2009-01-01 20:45:08 [702.]

Van valakinek tapasztalat a Skystar kártya és a MediaPortal (http://www.team-mediaportal.com/ ) "együttmőködésére" ?
Jól kezeli ? CAM megoldható a progi alatt ?


Téma: SkyStar 2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #10362]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
5797. Elküldve: 2008-12-31 18:38:08 [703.]

Azért az milyen frusztráló lehet, hogy 8 perc alatt megvolt az uj kód ?


Téma: Dili Elvonó Fórum: Sat
[válaszok erre: #5803] [előzmény: (5795) Sp@rtacus, 2008-12-31 18:36:36]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
5783. Elküldve: 2008-12-31 18:28:04 [704.]

Nálam is: [email protected] ... icon25.gif


Téma: Dili Elvonó Fórum: Sat
[előzmény: (5780) mcp88, 2008-12-31 18:23:54]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
5761. Elküldve: 2008-12-31 18:07:07 [705.]

Már meg van !


Téma: Dili Elvonó Fórum: Sat
[válaszok erre: #5763 #5767]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
5736. Elküldve: 2008-12-31 18:00:26 [706.]

Én nyertem !!!! Digi KO.


Téma: Dili Elvonó Fórum: Sat
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
5717. Elküldve: 2008-12-31 17:37:28 [707.]

Ez kész.... Ma egy ilyen nap van.... icon66.gif


Téma: Dili Elvonó Fórum: Sat
[válaszok erre: #5724] [előzmény: (5714) oszydj, 2008-12-31 17:36:21]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
5703. Elküldve: 2008-12-31 17:24:54 [708.]

Nem tudja valaki a SS-24 inter­kon­ti­nen­tális rakéta indító kódját ? Ott is a Dili miatt váltottak... icon53.gif


Téma: Dili Elvonó Fórum: Sat
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
5689. Elküldve: 2008-12-31 17:15:43 [709.]

Kettes számu versenyző... icon25.gif

Pá-pá ! icon66.gif


Téma: Dili Elvonó Fórum: Sat
[előzmény: (5686) f1980, 2008-12-31 17:14:16]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
5668. Elküldve: 2008-12-31 16:58:33 [710.]

Hop-hop ! Csak nem ? icon13.gif


Téma: Dili Elvonó Fórum: Sat
[előzmény: (5667) LF, 2008-12-31 16:55:55]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
5649. Elküldve: 2008-12-31 16:42:38 [711.]

18:00



Téma: Dili Elvonó Fórum: Sat
[válaszok erre: #5654] [előzmény: (5648) zahangyas, 2008-12-31 16:41:46]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
5637. Elküldve: 2008-12-31 16:30:33 [712.]

Azt hiszem, én kaptam a mai legszebb Dili-gyogyszer kérést (emilbe):

>Legyél szíves segíteni Léééégyszi !! Kulcs kéne a Dilihez !!! A gyerekek itt sírnak mert nem látjlát a MiniMaxot !!! Goooorsan, plííííz !!!

Klasszikustól idézve:
Nooooormális ?! icon62.gif


Téma: Dili Elvonó Fórum: Sat
[válaszok erre: #5643]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
5629. Elküldve: 2008-12-31 16:24:15 [713.]

Azért az figyelte valaki, hogy 24 perc alatt 40 hozzászólás jött ide ? :)

Akkor az mennyi percenként? icon25.gif


Téma: Dili Elvonó Fórum: Sat
[válaszok erre: #5632 #5635]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
5623. Elküldve: 2008-12-31 16:17:12 [714.]

Pá-pá! icon66.gif


Téma: Dili Elvonó Fórum: Sat
[előzmény: (5616) simonzol, 2008-12-31 16:12:23]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
7652. Elküldve: 2008-12-29 13:05:02 [715.]

Létezik olyan plugin, vagy mod. Gemini alá, ami a jelenlegi SAT-os EPG-t "átirányítja" az Internetre, és pl az előzőleg előállított XMLTV filéből olvasná ki a csatornák neve alatt megjelenő műsorinfót.

Valami olyasmi kéne amit nem kell minden alkalommal indítani "blue-panel"-ről, hanem egyszer bekonfigurálni, aztán onnan automatikus.

Ennek (azon kívül, hogy sokkal részletesebb infót adna) az lenne az értelme, hogy (szinte) az összes csatornához lehetne EPG-t tenni, még azokhoz is, ahol jelenleg nincs.

A MultiView EPG-t kipróbáltam, de az nem az igazi. Minden alkalommal amikor kíváncsi vagyok az EPG-re külön el kell indítani.

Ötletek?


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #7653]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
7640. Elküldve: 2008-12-28 21:21:11 [716.]

Köszi, kiprobáltam, de nem az igazi....

Valami olyasmi kéne amit nem külön kell indítani a pluginok közül, hanem a teljes jelenlegi EPG-t "átirányítaná" a Netre, és pl. az előzőleg előállított XMLTV filéből olvasná ki a csatornák neve alatt megjelenő müsorinfót


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #7641] [előzmény: (7638) porkolt, 2008-12-28 20:47:53]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
7636. Elküldve: 2008-12-28 19:58:25 [717.]

Létezik vmi plugin vagy MOD Enigmához, amivel a jelenlegi műholdas EPG-t lecserélhetem Internetesre ? Olyasmire gondoltam, mit ami a Media centerekhez is létezik.


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #7638]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
7473. Elküldve: 2008-12-12 18:57:53 [718.]

Igen, nekem is ez volt az első gondolatom, de ott ugyanez a jelenség volt.... Tul intelligens a TV-m...

Azt nem hiszem, hogy ne lehetne vhogy megoldani, mert ugyanebbe a konfigba egy dBox2-vel nem volt semmi gondom !

Mielött valamelyik zseni beírná: uj TV-t nem veszek !!! :)


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[előzmény: (7472) himi, 2008-12-12 18:49:33]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
7471. Elküldve: 2008-12-12 18:39:54 [719.]

Segítségeteket kérném.

Vettem egy DM500-at, ami tök jól szuperár, de van egy gondom.
Ha kikapcsolom a beltérit, akkor a valóságban nem kapcsol ki, hanem "fekete képernyőt sugároz" az EURO csatlakozón, ami azért ciki, mert a TV priorizálja a bemenetet a tunerhez képest, vagyis ha kikapcsolom a DM-et, nem tudom nézni a (földfelszini) TV-t, ugyanis "blokkolja" a tuner jelét a DreanBox.
Remélem érthető voltam...

Valakinek van ötlete ? Gemini 4.5 fut a gépen, aminek a menüjét oda-vissza átnéztem és ott nem találtam megoldást.

HELP !


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #7472 #7473 #7474]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
21394. Elküldve: 2008-12-12 18:33:46 [720.]

Elkelt a Nokia dBox2...


Téma: HIRDETÉS Fórum: Sat
[előzmény: (21377) Blasto1, 2008-12-11 15:09:29]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
21377. Elküldve: 2008-12-11 15:09:29 [721.]

Nokia dBox2 hibátlan állapotban csíkmentes kijelzővel, tökéletes állapotú gyári távval, 1 hónap garival, eladó.

Magyarított Sportster szoft van rajta. (http://sportster.ump2002.net)

Képek: http://picasaweb.google.hu/blasto80/DBox#

Igény szerint (pesten) működés közben is megtekinthető.

Ára: 15 eFt.


Téma: HIRDETÉS Fórum: Sat
[válaszok erre: #21394]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
21366. Elküldve: 2008-12-10 23:22:29 [722.]

Nokia dBox2 hibátlan állapotban csíkmentes kijelzővel 1 hónap garival, eladó.

Magyarított Sportster szoft van rajta. (http://sportster.ump2002.net)

Képek: http://picasaweb.google.hu/blasto80/DBox#

Igény szerint (pesten) működés közben is megtekinthető.

Ára: 15 eFt.


Téma: HIRDETÉS Fórum: Sat
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
21359. Elküldve: 2008-12-10 20:57:38 [723.]

Nokia dBox2 hibátlan állapotban csíkmentes kijelzővel 1 hónap garival, eladó.

Magyarított Sportster szoft van rajta. (http://sportster.ump2002.net)

Képek: http://picasaweb.google.hu/blasto80/DBox#

Igény szerint (pesten) működés közben is megtekinthető.

Ára: 15 eFt.


Téma: HIRDETÉS Fórum: Sat
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
7380. Elküldve: 2008-12-05 22:46:31 [724.]

Köszi szépen !


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[előzmény: (7377) sanca2, 2008-12-05 21:48:50]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
7375. Elküldve: 2008-12-05 21:20:44 [725.]

Tudna valaki nekem küldeni egy-két screen-t a Nabilo Max-ról, működés közben ? Sehon nem találok....

THX !


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #7376 #7377]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 818
    / 33 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.022429943084717 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail