Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499897/7 Témák: 19750 Tagok: 113684 Legújabb tag: nthobweo Online: (53/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 33 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 818 üzenet

Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
10659. Elküldve: 2014-10-02 13:35:55 [76.]

A javítás kapcsán gggabcsi-t keresd ! Biztosan tud segíteni.


Téma: Dream Klónok támadása Fórum: Sat
[előzmény: (10658) Juve, 2014-10-02 12:59:27]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
10613. Elküldve: 2014-09-13 23:37:14 [77.]

Én is jártam így. Szerintem megsérült a boot loader. Javítható, de elég sokat kell tökölni vele.

Próbáld a DreamUP-al CSAK soros porton keresztül ! Ha megtalálja, először a boot loadert töltsd fel, aztán az IMG-t.

Ha soros porton sincs meg, akkor próbálkozz régebbi verziójú DreamUP-al. Először a DreamUP_1_3_3_1-al ! Ez nem tudja feltenni az újabb IMG-ket, de a boot loadert igen. Reboot után (elvileg) már lesz webes felületed. Ott előszór ÚJRA a boot loadet, majd (reboot nélkül) az IMG-t !

Ha az se látja, sanszos, hogy van egy új levélnehezéked...

Sok sikert !


Téma: Dream Klónok támadása Fórum: Sat
[válaszok erre: #10616] [előzmény: (10612) whoever70, 2014-09-13 22:58:56]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
10607. Elküldve: 2014-09-13 19:03:00 [78.]

Akinek van tapasztalata Sunray SR3 vagy SR4-el, az légyszi keressen meg PÜ-be ! Köszi !


Téma: Dream Klónok támadása Fórum: Sat
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
36136. Elküldve: 2014-09-13 12:30:31 [79.]

Való igaz, érdemesebb SATA SSD-t venni, ezt a verziót csak kényszermegoldásnak javasoltam, ha megvennéd az mSATA SSD-t, és mégse muxik.
És igen, ez csak SATA2 sebességet tud. Lehet hogy létezik SATA3-as átalakító is, de azzal még nem találkoztam.

A notebookom: HP EliteBook 2730p


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #36139] [előzmény: (36135) Tomy27, 2014-09-13 12:26:52]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
36134. Elküldve: 2014-09-13 12:21:04 [80.]

Azért írtam 3-4 évet, mert ugyebár akkoriba jöttek be az mSATA-a SSD-k, szóval nem igazán számon kérhető a gyártókon, hogy nem ismeri fel...

Amúgy nyugodtan frissítheted a BIOS-t, ezeket az alaplapokat már nem olyan könnyű hazavágni egy elrontott BIOS frissítéssel.
De az való igaz, semmi garancia, hogy utána fog működni. Csak teszteléssel tudod megállapítani.

Ha megveszed az mSATA SSD-t, és mégse megy a PCI-E aljzatban, akkor egy ilyen átalakítót felhasználva a SATA aljzatba (a winyó helyén) használható lesz: http://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-msata-to-MSata-PCI-E-Express-SSD-1-8-to-2-5-Micro-SATA/1529733713.html
Igaz, nem lesz olyan gyors, de legalább használható.

én is így oldottam meg, mert a HP laptopon nem kezelte a megvásárolt mSATA SSD-t.


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #36135] [előzmény: (36133) Tomy27, 2014-09-13 12:11:16]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
36132. Elküldve: 2014-09-13 12:02:35 [81.]

Ez csak akkor fog működni, ha a BIOS támogatja a PCI-E-s SSD-ket ! Ellenkező esetben fel sem fogja ismerni a gép (tapasztalatból mondom...)
Ha a gép 3-4 évnél régebbi, sajna tutira nem fog működni (hacsak nincs hozzá friss BIOS update)


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #36133] [előzmény: (36131) Tomy27, 2014-09-13 11:53:36]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
10593. Elküldve: 2014-09-10 18:49:54 [82.]

Pár sort írhatnál ! Mik a tapasztalatok ?


Téma: Dream Klónok támadása Fórum: Sat
[előzmény: (10591) hartl80, 2014-09-09 19:25:00]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
35934. Elküldve: 2014-07-23 15:57:02 [83.]

Az se rossz ! icon2.gif


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #35935] [előzmény: (35932) kovpeti, 2014-07-23 15:51:38]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
35933. Elküldve: 2014-07-23 15:53:00 [84.]

- A legegyszerűbb Metroval. M3-al a Deákig (2 megálló), ott átszállsz az M2-re (3 megálló).
- A leggyorsabb szerintem a 4-6-os villamossal a Blaháig, onnan meg Metróval (M2) 1 megálló.


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[előzmény: (35931) Suede, 2014-07-23 15:30:49]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
35928. Elküldve: 2014-07-22 22:37:34 [85.]

Ellenőrizd a CPU hűtést ! Megy a ventilátor ?


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #35929] [előzmény: (35927) hikjma, 2014-07-22 22:20:13]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
35925. Elküldve: 2014-07-22 08:58:39 [86.]

Most kaptam, nagyon tetszik:
10430467_334091040088023_8765383947481988831_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #35926]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
5441. Elküldve: 2014-07-08 14:02:01 [87.]

PÜ !


Téma: OSCAM Fórum: Sat
[előzmény: (5440) qca, 2014-07-08 13:25:22]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
5352. Elküldve: 2014-06-06 12:24:20 [88.]

Ellenörizd, hogy az Oscam.user-ben a uniq után milyen érték van !

Ha jó haver (és ugyanarról az IP-ről csatlakozik), írj kettest, és megoldódik a gond.

http://www.streamboard.tv/wiki/OSCam/en/Config/oscam.user#uniq



Téma: OSCAM Fórum: Sat
[válaszok erre: #5440] [előzmény: (5351) jkalocsa, 2014-06-05 22:28:21]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
5348. Elküldve: 2014-06-05 06:37:14 [89.]

icon32.gif


Téma: OSCAM Fórum: Sat
[előzmény: (5347) hopper, 2014-06-04 22:29:16]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
5345. Elküldve: 2014-06-04 13:19:56 [90.]

Valaki...?


Téma: OSCAM Fórum: Sat
[válaszok erre: #5347] [előzmény: (5338) Blasto1, 2014-06-03 14:29:10]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
5338. Elküldve: 2014-06-03 14:29:10 [91.]

Meg tudná valaki mondani, hogy pontosan mit jelent a "tunneled" CW ?
(A CW-t tudom, a tunneled-re vagyok kíváncsi)


Téma: OSCAM Fórum: Sat
[válaszok erre: #5345]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
5195. Elküldve: 2014-04-30 21:30:55 [92.]

Próbált már valaki az oscam UDP monitor protokolljához kapcsolódni ? PHP alól próbálom, de sehogyan sem sikerül...
Ismerem az OneStep OScam Monitort, mielőtt valaki ajánlgatja, megy is szuperül, de én ugyanilyen kapcsolatot szeretnék kiépíteni PHP-n keresztül.


Téma: OSCAM Fórum: Sat
[válaszok erre: #5196]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
53756. Elküldve: 2014-04-16 23:59:55 [93.]

Eladó 2db használt Dreambox500s box.
Tökéletesen működőkepések, a távon kisebb kopások, de semmi komoly.

8000 Ft/db, ha mindkettőt viszed: 15 eFt

A gép Budapesten van.


Téma: HIRDETÉS Fórum: Sat
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
53736. Elküldve: 2014-04-15 22:19:50 [94.]

Polc söprés !

Eladó 2db használt Dreambox500s box.
Tökéletesen működőkepések, a távon kisebb kopások, de semmi komoly.

8000 Ft/db, ha mindkettőt viszed: 15 eFt

A gép Budapesten van.


Téma: HIRDETÉS Fórum: Sat
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
14373. Elküldve: 2014-04-09 20:16:18 [95.]

Oké, ezt elírtam....
Mindenesetre, olcsóbb.

Amúgy amit belinkeltem nem sima Phoenix, ennél van olcsóbb is.


Téma: Kártyamegosztás Fórum: Sat
[előzmény: (14372) Rick4, 2014-04-09 20:11:30]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
14370. Elküldve: 2014-04-09 19:08:56 [96.]

Phoenix-et javaslom.
Egyszerű, olcsó, stabil, könnyen konfigurálható.
Létezik belőle USB-s verzió is:
http://www.aliexpress.com/item/Smartmouse-Phoenix-smartCard-Programmer-Reader-5-Crystal/1012202205.html
Bár mondjuk ez már nem olyan egyszerű, de még mindig negyedáron van a Smargohoz képest és ugyanazt a szintet hozza.
Jó a Smargo is, de ha klónt veszel (mivel az eredeti elég drága) előfordulhat, hogy minden reboot-nál újra kell konfigurálni az Oscam-ba (más lesz a busz)
Véleményen szerint a PCSC-t kerüld, mert az Oscam nem annyira stabil vele (főleg ha egynél többet használsz)


Téma: Kártyamegosztás Fórum: Sat
[válaszok erre: #14372 #14374] [előzmény: (14369) pisti222, 2014-04-09 19:01:06]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
50663. Elküldve: 2013-08-30 22:30:33 [97.]

Jogos... icon14.gif
De már nem engedi szerkeszteni.


Téma: HIRDETÉS Fórum: Sat
[előzmény: (50662) miki2002, 2013-08-30 22:20:43]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
50661. Elküldve: 2013-08-30 22:05:52 [98.]

HP 6910p notebook szép, megkímélt állapotban + 2 db (!) dokkoló

Hibátlan, megkímélt, szép állapotban.

Spec:
CPU: Intel T8100-as Core 2 duo, 2x2100 Mhz
Memória: 2GB+1GB=3GB DDR2
HDD: Fujitsu 120GB SATA2
ODD : DVD író
Video: Intel 965 (integrált)
Képernyő: 14,1” W(ide)XGA+ (1280x800) TFT Aktimatrix
Audió: ADI SoundMAX High-Definition (HD)
Akkumulátora: HP Li-Ion 6 cellás (hibátlan, kb 1 éves)
Billentyűzet: magyar

Amit adok hozzá:
- Eredeti HP töltő
- 2 db portreplikátor

Képek: https://picasaweb.google.com/blasto80/6910p?authuser=0&feat=directlink

45.000 ft


Téma: HIRDETÉS Fórum: Sat
[válaszok erre: #50662]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blasto1



Tagság: 2007-10-18 23:13:07
Tagszám: #50458
Hozzászólások: 818
730. Elküldve: 2013-05-10 15:02:50 [99.]

A "B" verzió, hogy szétszeded a gépet, és az alaplapon a BIOS akksiját 1 percig kiveszed... Utána már kezes lesz. icon21.gif

(Persze, ez csak akkor működik, ha nincs benne egyéb védelem ! Pl. egyes IBM vagy HP laptopoknál ez nem fog működni.)


Téma: (Ubuntu) Linux Fórum: Sat
[előzmény: (728) Satlina, 2013-05-10 14:56:26]
Törzstag
Blasto1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 818
    / 33 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.022613048553467 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail