Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499890/0 Témák: 19749 Tagok: 113684 Legújabb tag: nthobweo Online: (214/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 51 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 1272 üzenet

alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
1075. Elküldve: 2020-02-23 20:26:20 [276.]

Ha soványka, akkor miért vannak 90% körüli-feletti jelszintek és hogy-hogy jön gyönyörűen sok műsor, köztük HD adások?


Téma: Nyugati holdak vételei Fórum: Sat
[előzmény: (1074) Merlot, 2020-02-23 20:21:55]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
1073. Elküldve: 2020-02-23 20:03:20 [277.]

Nemrég egy 60-as tányért állítottak be számomra a Hispasat-ra irányítva. Az volt a remény, hogy tudom majd nézni a portugál sportadókat, különös tekintettel a Sport TV 5-re, melyen rendszeresen adnak férfi kosárlabda Euroliga meccseket.
.
Nos, egy csomó portugál adót tudok is nézni, de speciel a Sport TV 5-öt nem, annak ellenére, hogy a jelszint 87%, a jel minősége pedig 84-90% (12.476 H). Nagy ritkán van egy kis nyöszörgő hang, még ritkábban összeáll a kép pár másodpercre - és ennyi. Kb. ugyanez a helyzet ezen a transzponderen a többi műsor vételével is.
.
Mi lehet a probléma? Lehet, hogy a zsúfoltság? A lyngsat-os táblázat szerint összesen 24(!) TV csatorna van ezen a frekvencián...


Téma: Nyugati holdak vételei Fórum: Sat
[válaszok erre: #1074]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
17070. Elküldve: 2020-02-14 21:29:49 [278.]

Kösz!


Téma: Kártyamegosztás Fórum: Sat
[előzmény: (17069) sacaboy, 2020-02-14 20:54:32]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
54736. Elküldve: 2020-02-14 21:28:41 [279.]

Látom, ma a felhő használata és az oda való feltöltés kurrens téma - erről jut eszembe:
„Te még elég kezdő vagy a felhőben való tárolásban, ugye?"

Csatolt kép - 17632039.pic






Téma: MinDigTv Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
17068. Elküldve: 2020-02-14 19:30:12 [280.]

Köszi szépen! Akkor Hispasat lesz.

Ott van még két másik csomag, a szintén portugál Meo és a szép nevű csehszlovák Fotelka. Azok is nyílnak ilyetén módon?


Téma: Kártyamegosztás Fórum: Sat
[válaszok erre: #17069] [előzmény: (17067) mbovo, 2020-02-14 19:14:55]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
17066. Elküldve: 2020-02-14 18:33:08 [281.]

A férfi kosárlabda Euroligát közvetítő csatornák erősen elfogytak az általam látott műhold pozíciókban (19K, 13K és 1Ny) - így „nyitnom" kéne másfelé, de csak 60-as tányér jöhet pluszban szóba (fizikai akadályok miatt).
.
Kérdés: elérhető-e általános c-sorral a hispasatos portugál Neo csomag (benne a kívánt Sport TV 5-tel) ill. a keleti 7 fokon a Digitürk (benne a kívánt sportcsatornákkal)?
.
Előre is köszönöm a tapasztalatok megosztását!


Téma: Kártyamegosztás Fórum: Sat
[válaszok erre: #17067]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
5992. Elküldve: 2020-01-08 21:12:56 [282.]

Kösz - próbálkozunk!


Téma: 4 fejes rendszerek. Forgató nélkül Fórum: Sat
[előzmény: (5991) franjobp, 2020-01-08 10:01:08]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
5984. Elküldve: 2020-01-08 00:03:14 [283.]

Úgy tűnik, az lesz a megoldás, hogy egy kis, 60-as tányér lesz külön egy fejjel, mely a keleti 16 fokra néz.
Látom a lyngsatos táblázatban, hogy van ott jó pár csomag. Meg tudja vki mondani/írni, hogy melyek jönnek ezek közül ha nem is EMU-val (gondolom, az a kor már lejárt) de cccam/c-line-nal? (Értelemszerűen az Afrika felé sugárzó transzponderek nem számítanak...)


Téma: 4 fejes rendszerek. Forgató nélkül Fórum: Sat
[válaszok erre: #5985 #5986] [előzmény: (5983) alex4, 2019-12-30 15:32:37]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
5983. Elküldve: 2019-12-30 15:32:37 [284.]

Kösz az infót - akkor ez a megoldás sem nyert...


Téma: 4 fejes rendszerek. Forgató nélkül Fórum: Sat
[válaszok erre: #5984] [előzmény: (5982) sacaboy, 2019-12-30 10:44:29]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
5980. Elküldve: 2019-12-30 00:03:37 [285.]

Nézegetvén a lehetőségeket a lyngsat-on, felmerül a kérdés: a 9 fokon lévő holland, orosz-ukrán ill. görögnek kinéző csomagok nyílnak vajon az általános c-sorokkal?


Téma: 4 fejes rendszerek. Forgató nélkül Fórum: Sat
[válaszok erre: #5982] [előzmény: (5979) alex4, 2019-12-29 22:59:45]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
5979. Elküldve: 2019-12-29 22:59:45 [286.]

Köszönöm a válaszokat - az antennaszerelővel megpróbálunk vmi jó megoldást találni...


Téma: 4 fejes rendszerek. Forgató nélkül Fórum: Sat
[válaszok erre: #5980] [előzmény: (5975) alex4, 2019-12-29 20:58:36]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
5975. Elküldve: 2019-12-29 20:58:36 [287.]

Jelenleg a 90-es tányérban (de lehet, hogy 100-as…) nálam, Budapesten, a négy fix fej a keleti 19,2 fokon, 13 fokon, 4,8-5 fokon ill. a nyugati 0,8-1 fokon lévő műholdpozíciókra néz.
A 4,8-5 fokon nagyrészt „elfogytak” az engem érdeklő emu-val/cline-nal fogható csatornák, így áttenném az most odanéző fejet a 16 fokra, pl. a kosárlabda férfi Euroliga meccsek kedvéért
.
Kérdés, hogy érdemes ill. lehetéges-e ez a megoldásm azaz (1) az ott lévő csomagok mennyire jönnek be a fenti módszerrel, ill. befér-e vszleg egy fej Hot Bird-re ill. Astrára néző fejek közé?



Téma: 4 fejes rendszerek. Forgató nélkül Fórum: Sat
[válaszok erre: #5976 #5977 #5979]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
1837. Elküldve: 2019-12-24 19:09:10 [288.]

icon53.gif icon53.gif


Téma: Ünnepi Topic Fórum: Sat
[előzmény: (1835) [email protected], 2019-12-24 18:09:33]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
1833. Elküldve: 2019-12-24 14:32:36 [289.]

Békés karácsonyt mindenkinek!
.
(Állítólag jövőre már váltanak és egy másik megye nevét tartalmazza majd a karácsonyi jókívánság... icon21.gif )


Téma: Ünnepi Topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #1835]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
55423. Elküldve: 2019-12-22 16:28:14 [290.]

Az utóbbi hetekben rendszeresen felugrik egy-egy értesítés, miszerint a Microsoft beszünteti a Window 7 támogatását.
.
Lehetőségem lett volna már korábban Win10-re váltani, de nekem jobban tetszik a Win7 (összehasonlítva a munkahelyemen használt Win10-zel).


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #55424 #55426] [előzmény: (55418) miki2002, 2019-12-22 08:48:52]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
55417. Elküldve: 2019-12-22 00:20:40 [291.]

Kösz szépen!
Záros határidőn belül kénytelen leszek Win10-re cserélni a kényelmes Win7-et és akkor kipróbálom...



Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #55418] [előzmény: (55416) Gabywap, 2019-12-21 23:25:21]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
1219. Elküldve: 2019-12-21 22:11:24 [292.]

Kösz - látom az árán, hogy nem éppen házi barkácsoláshoz használandó... icon22.gif


Téma: Antennás viccek, történetek, sztorik Fórum: Sat
[előzmény: (1218) EnJoe, 2019-12-21 22:02:01]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
55414. Elküldve: 2019-12-21 20:24:25 [293.]

Visszaolvasva ebben a topicban a hsz-eket, láttam, hogy a Viberről is szó esett.
.
Erről jut eszembe, hátha tudja errefelé a választ vki: lehetséges egyszerre kettő db (két különböző telefonszámhoz tartozó) Viber account-ot megjeleníteni asztali PC-n?



Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #55415 #55416]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
1217. Elküldve: 2019-12-21 19:04:51 [294.]

Ez az antenna vajon milyen célt szolgálhat?

(A kép amúgy a dél-portugáliai Cascais üdülőváros vasútállomásán készült...)

Csatolt kép - 17622118.pic






Téma: Antennás viccek, történetek, sztorik Fórum: Sat
[válaszok erre: #1218]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
20624. Elküldve: 2019-12-01 00:08:29 [295.]

Én lennék az egyetlen, akinél hiba nélkül szuperál egy Amiko HD 265-ös?!?
(Már kb. egy éve...)[i]


Téma: AMIKO Fórum: Sat
[válaszok erre: #20625]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
8962. Elküldve: 2019-11-29 00:17:16 [296.]

Hát, igyekezniük is kell a legnépszerűbb focibajnokságok (spanyol, angol, olasz) közvetítési jogainak híján...


Téma: Sportmusorok Fórum: Sat
[előzmény: (8961) attila.scourgeofgod, 2019-11-28 10:21:37]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
1815. Elküldve: 2019-11-25 20:48:05 [297.]

Két gyerek beszélget:
- Ti is szoktatok imádkozni ebéd előtt?
- Nem, az én anyukám jól főz!


Téma: Ünnepi Topic Fórum: Sat
[előzmény: (1809) gomey, 2019-11-25 12:46:23]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
14600. Elküldve: 2019-11-22 00:43:15 [298.]

A gduck által belinkelt olasz nyelvű videóba belenéztem: ott három kábelt csatlakoztatnak: táp-, antenna- és HDMI kábelt, ill. Wi-Fi csatlakozást is mutatnak.
A csatornakeresés után pedig a TV és rádiócsatornák (gondolom, ez DVB-C) száma jelenik meg, ill. a streaming-elteké - gondolom, ez utóbbihoz kell az internetkapcsolat.


Téma: Vodafone kábeltévé Fórum: Sat
[előzmény: (14599) mlaszlo, 2019-11-21 22:03:04]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
14595. Elküldve: 2019-11-20 19:28:23 [299.]

Azt a jó hírt olvastam benne, hogy hamarosan eltűnik a Horizon box - annál csak jobb lesz a Vodafone-os...


Téma: Vodafone kábeltévé Fórum: Sat
[válaszok erre: #14596] [előzmény: (14594) vasg, 2019-11-20 12:58:24]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
14578. Elküldve: 2019-11-12 20:32:21 [300.]

Engem is hívtak pár hónapja, de nem jutottunk sokra, mert ragaszkodtam hozzá, hogy ne kelljen hozzá se Horizon box, se Connect box - ha már olyan jó icon21.gif hírük van (na, meg pl. a szomszéd rossz tapasztalata...)


Téma: Vodafone kábeltévé Fórum: Sat
[válaszok erre: #14579] [előzmény: (14577) Gondics, 2019-11-12 16:24:01]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 1272
    / 51 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.0238938331604 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail