Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499894/4 Témák: 19750 Tagok: 113684 Legújabb tag: nthobweo Online: (96/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 51 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 1272 üzenet

alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
13068. Elküldve: 2017-07-22 14:48:41 [376.]

A listád első 6-7 csatornáját megnéztem és mind megy mediacard-dal (Bp. VII. ker.)


Téma: Vodafone kábeltévé Fórum: Sat
[válaszok erre: #13071] [előzmény: (13067) masodikmusor, 2017-07-22 13:00:06]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
105462. Elküldve: 2017-07-17 20:54:00 [377.]

Gondolom, azt, hogy e két szolgáltató kártyái is nyitják a csatornát...


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[előzmény: (105459) ricsi1844, 2017-07-17 20:34:47]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
105434. Elküldve: 2017-07-09 20:21:43 [378.]

„Vajdaság Autonóm Tartomány (VAT)"
.
Ilyen rövidítéssel akár saját ÁFA-t is kivethetne... icon22.gif


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[előzmény: (105433) franjobp, 2017-07-09 19:31:27]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
7393. Elküldve: 2017-06-30 21:51:44 [379.]

Ő ennyit tudott csak magának „Betár"-olni... icon21.gif
Gyanítom, a kormánytévéknél nem a szaktudás ez első számú felvételi követelmény - nem mintha ker.tévéknél nem lenne hasonló jelenség (már amennyi bulvárműsort én nézek...), de au legalább nem közpénzből megy...


Téma: Sportmusorok Fórum: Sat
[válaszok erre: #7394 #7396 #7397] [előzmény: (7386) Blindspot, 2017-06-29 21:52:26]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
7371. Elküldve: 2017-06-21 20:07:40 [380.]

Nem az ő pénze, csak úgy bánik a közpénzzel, mintha az a sajátja lenne...


Téma: Sportmusorok Fórum: Sat
[válaszok erre: #7372 #7378] [előzmény: (7370) banok5, 2017-06-21 16:42:38]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
7363. Elküldve: 2017-06-09 22:42:39 [381.]

„...gyanús, hogy nem lesz Andorra - Magyarország a határon túliaknak... "
.
Micsoda futballélményről maradtak le! icon17.gif


Téma: Sportmusorok Fórum: Sat
[válaszok erre: #7364] [előzmény: (7357) Kardos Attila, 2017-06-09 17:16:27]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
172. Elküldve: 2017-06-05 18:11:49 [382.]

Legalább nem zavar be azzal, hogy más híreket lead magyarul, mint a ,,párt hivatalos álláspontja"... icon21.gif


Téma: Euronews Fórum: Sat
[előzmény: (171) gomey, 2017-06-05 18:00:25]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
150. Elküldve: 2017-05-25 21:02:49 [383.]

Demokratikusan megválasztott elnökök, állami vezetők nem élhetnek diktatórikus módszerekkel?
.
(Tunéziában pár évvel ezelőtt a hadsereg azért avatkozott be a választási eredmények életbe léptetése ellen, mert minden épeszű ember tudta, hogy ha a többséget kapott iszlamista párt hatalomra kerül, akkor ez volt pár évtizedig az utolsó demokratikus választás az országban,)


Téma: Euronews Fórum: Sat
[előzmény: (149) Egon, 2017-05-25 20:52:17]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
122. Elküldve: 2017-05-25 15:43:42 [384.]

„felújított" - icon17.gif


Téma: Euronews Fórum: Sat
[előzmény: (120) attila.scourgeofgod, 2017-05-25 12:04:51]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
4076. Elküldve: 2017-05-25 12:30:48 [385.]

„Kódolt felirat van."
.
Akkor a szinkronos változatot kell, hogy nézzed! icon21.gif
.
[Bocs!]


Téma: Viaccess Fórum: Sat
[előzmény: (4075) ITI, 2017-05-25 08:11:41]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
4037. Elküldve: 2017-05-20 00:07:38 [386.]

Nem gond!
Az adófizetők állják a cechet!
Nem lehet állandóan a közegészségügyre és a közoktatásra ill. értékteremtő foglalkoztatásra költeni a közpénzt! icon21.gif


Téma: Tv2 Fórum: Sat
[előzmény: (4036) sztar1, 2017-05-19 23:17:31]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
12986. Elküldve: 2017-05-17 22:01:34 [387.]

Szvsz, a Disney Channel nincs a UPC analóg hálózatán (legalább is Bp. VVI. ker.-ben) - a másik három viszont tényleg kakukktojás: analógban vannak, de a kódolatlan digitálisban nincsenek.


Téma: Vodafone kábeltévé Fórum: Sat
[válaszok erre: #12988] [előzmény: (12985) Smart0, 2017-05-17 14:09:48]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
12981. Elküldve: 2017-05-16 19:47:06 [388.]

„Az összes analóg csatit meg lehetne szüntetni, ha digitálisan kódolatlan".
.
Micsoda véletlen, hogy a HírTV-vel kezdték - ami technikailag tán még érthető is lenne, ha nem ezt a hamis - és eléggé átlátszó -
magyarázatot adják mellé!


Téma: Vodafone kábeltévé Fórum: Sat
[válaszok erre: #12982 #12983] [előzmény: (12980) Smart0, 2017-05-16 19:34:59]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
12977. Elküldve: 2017-05-16 19:01:31 [389.]

Szóval,
HírTV analóg off (azóta sem igazolódott be a duma, hogy másra kell a frekvencia, mert ott van ezen - is - a Sport2);
UPC phone off;
YouTube alkalmazás by UPC off,
rondítottak még vmi mást a szolgáltatásukon mostanában (persze a Horizon és a Connect box erőltetésén kívül)?


Téma: Vodafone kábeltévé Fórum: Sat
[válaszok erre: #12978 #12979] [előzmény: (12975) attila.scourgeofgod, 2017-05-16 16:50:21]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
105371. Elküldve: 2017-05-15 23:52:10 [390.]

„A Pápa biztosan tudna segíteni!"
.
Hát, nem tudom, hogy mennyire menő ő és a hivatala szoftverokosításban, de a földrajz pl. korábban nagyon nem ment nekik - ezért lett a mai Brazília (minden akkori - 1494-es -
szándék szerint) portugál nyelvű... icon17.gif


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[előzmény: (105370) ITI, 2017-05-15 22:17:51]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
12973. Elküldve: 2017-05-11 14:53:13 [391.]

Nem garancia a működésre, de érdemes megnézni a külföldi UPC hálózatok oldalait is. Az én Philips tévém sem volt rajta a magyar kompatibilitási listán (mégis simán megy a UPC mediacard), a svájci és román listán viszont igen!


Téma: Vodafone kábeltévé Fórum: Sat
[előzmény: (12965) MyChroLesLie, 2017-05-11 09:30:41]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
12958. Elküldve: 2017-05-06 19:30:52 [392.]

Nekem sem működik már egy jó ideje!
Leállás esetén azzal kamuzott az app, hogy nem elég neki a futó mobilnet, csak wi-fi-n keresztül tud újraindulni - persze, nem tudott! Néha desktop webes felületen sikerült újraindítani, de mostanában már ott sem!
.
Egyébként, tényleg olyan bonyolult egy applikáció, hogy nem tudják helyrehozni, inkább feladják?!?


Téma: Vodafone kábeltévé Fórum: Sat
[előzmény: (12957) kjoe27, 2017-05-06 19:08:45]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
4008. Elküldve: 2017-04-29 12:09:59 [393.]

„...informálni kell az embereket..."
.
Persze, pont ez a lényeg! Különben minek költöttek volna közpénzmilliárdokat magán médiacégek lenyúlására, ha nem a kormánypropaganda terjesztésére?!? icon17.gif
Az intézményesített mutyik céljai mára már kiegészültek a haverokrácia azon céljával, hogy minél kevesebb ember értesülhessen ezen, normális államokban üldözendő és keményen büntetendő „közpénzjellegvesztési" ügyekről, stb. és minél nagyobb legyen a (figyelemel)terelés...
.
Gondolom, mindezt nem csak „megtévesztett Nobel-díjasok" látják...


Téma: Tv2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #4009 #4010 #4011] [előzmény: (4007) sztar1, 2017-04-29 07:36:23]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
12949. Elküldve: 2017-04-28 20:48:50 [394.]

Most, hogy az előző hsz megírásához végigzongoráztam az analóg hálózatot, látom, hogy eközben micsoda technikai újítás is ígérkezik: a tévém azt írja ki, az RTL Klub csatorna neveként, hogy RTL8K... icon53.gif


Téma: Vodafone kábeltévé Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
12948. Elküldve: 2017-04-28 20:44:51 [395.]

Már csaknem negyed éve, hogy -
frekvenciaszűke indokával - megszüntették a Hír TV analóg továbbítását a UPC kábelen - olyan sürgős volt ezt megtenni, hogy azóta is van analóg sugárzás az adott frekvencián a Sport 2 megy)
.
Mintha a lólábról és az ő kilógásáról lenne szó...


Téma: Vodafone kábeltévé Fórum: Sat
[előzmény: (12946) masodikmusor, 2017-04-28 20:31:38]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
12896. Elküldve: 2017-04-06 13:32:46 [396.]

Vajon muszáj az itteni fórumon is sokszor lesajnált, meglehetősen rosszul sikerült „jövő eszközeit" használni ezen új díjcsomaggal használni v. lehet a jól bevált eddigi felvevő box-szal és modemmel is?


Téma: Vodafone kábeltévé Fórum: Sat
[válaszok erre: #12897] [előzmény: (12893) MyChroLesLie, 2017-04-06 11:06:41]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
3979. Elküldve: 2017-04-05 21:25:44 [397.]

Ez - sajna - így van!
Az ilyen műsorokhoz nem szükségeltetik a fáradalmas agyhasználat - részvétem a nézőknek!
Vagy pl. azt sem értem, hogy m'ért főz jobban vki csak azért mert „vót mán a tévébe", mint - mondjuk - pár véletlenszerűen kiválasztott 20 és 40 év közötti járókelő... icon21.gif


Téma: Tv2 Fórum: Sat
[előzmény: (3978) yaksi, 2017-04-05 21:15:14]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
3976. Elküldve: 2017-04-05 19:56:16 [398.]

...ha már Orbánnak nem sikerült...


Téma: Tv2 Fórum: Sat
[előzmény: (3975) csiri bá, 2017-04-05 18:41:57]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
3969. Elküldve: 2017-03-26 23:09:16 [399.]

Szóval, nincsenek konkrétumok - ha nem, hát nem...


Téma: Tv2 Fórum: Sat
[előzmény: (3967) yaksi, 2017-03-26 21:04:35]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 1272
    / 51 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.023141145706177 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail