Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499897/7 Témák: 19750 Tagok: 113684 Legújabb tag: nthobweo Online: (95/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 51 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 1272 üzenet

alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
6939. Elküldve: 2016-07-16 19:44:22 [526.]

Nemtom másnál (ha próbálja más is nézni egyáltalán) milyen minőségben lehet „élvezni" a netes közvetítést, de nálam úgy szaggat a kép, mint (nem saját poén!) Juliska néni a galuskát...
.
Mire ezt leírtam, meg is szakadt a kép és ez a felirat fogad a bal felső sarokban: Unsupported media: Could not parse TS file: sync byte not found
.
Talán vkinek mond vmit ez a technikai üzenet...
.
Update: az oldal frissítése után újra látszik a kép...


Téma: Sportmusorok Fórum: Sat
[előzmény: (6916) mlaszlo, 2016-07-13 21:00:28]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
49690. Elküldve: 2016-07-16 19:15:52 [527.]

Lehetnek kisebb kivételek, de nekem általánosságban úgy tűnik, hogy az egyes országokban tapasztalható általános életminőség nagyjából fordítottan arányos az egyoldalú (általában kormánypropagandát sugárzó) csatornák számával...


Téma: MinDigTv Fórum: Sat
[válaszok erre: #49691] [előzmény: (49687) Jumapili, 2016-07-16 18:32:25]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
49666. Elküldve: 2016-07-16 13:54:04 [528.]

„Azokat sajnálom, akik csak az ingyenes földi digitális kínálatából próbálnak eligazodni a világban.
Ha már évente fizetek érte 36 Ezer forintot (mint ahogy mindenki más is), tájékoztasson rendesen a mindenkori kormánytól függetlenül."
.
Teljesen egyetértek!


Téma: MinDigTv Fórum: Sat
[előzmény: (49664) Jumapili, 2016-07-16 13:05:47]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
49606. Elküldve: 2016-07-15 01:04:43 [529.]

Úgy is van! Nem kell összezavarni a nézők fejét többféle információval - elég, ha a kormány megmondja, mit kell gondolni, „oszt jónapot", hogy stílusosan fejezzem ki magam egy klaszikustól vett kifejezéssel..


Téma: MinDigTv Fórum: Sat
[előzmény: (49604) p_rolland86, 2016-07-14 22:38:20]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
11983. Elküldve: 2016-07-13 22:12:46 [530.]

„Még a HORIZON-GO alatt sem megy"
.
Azért, remélem, a Horizon boxokon minden OK. Egy ilyen kiforrott és mindenhonnan (különösen erről a fórumról) csak dicséretet kapó platformnak nem szabad, hogy pont egy vihar gondot okozzon! icon17.gif


Téma: Vodafone kábeltévé Fórum: Sat
[előzmény: (11982) papadu, 2016-07-13 21:52:04]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
11980. Elküldve: 2016-07-13 21:44:53 [531.]

Bp. VII. ker. - UPC analóg és digitális kábelen eltűntek a kormánytévék!
.
Az M4 a Thor 11.843-on is...


Téma: Vodafone kábeltévé Fórum: Sat
[válaszok erre: #11981]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
6917. Elküldve: 2016-07-13 21:21:46 [532.]

Pedig már az MLSZ-elnök is elismerte, hogy nem emiatt kevés a néző a meccseken...
.
Lehet, hogy „egészen fönt" is (f)el kéne ezt ismerni és visszatérni a korábbi közvetítési rendhez? Még akkor is, ha ezt nem kényszerítik ki népszavazási „fenyegetéssel"...


Téma: Sportmusorok Fórum: Sat
[előzmény: (6916) mlaszlo, 2016-07-13 21:00:28]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
3010. Elküldve: 2016-07-13 19:15:33 [533.]

Vajh, m'ért nem szabad kommentálni ezt a hírt az [origo]-n?
Van vmi tulajátfedés v. vmilyen (párt)ideológiai okból fél a hírportál a véleményektől?!?


Téma: Tv2 Fórum: Sat
[előzmény: (3006) d97es, 2016-07-13 12:30:09]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
2991. Elküldve: 2016-07-12 21:49:31 [534.]

Most ugrott be, hogy miért viszi külföldi fennhatóság alá a protekciós kaszinós a tévécsatornáit!
.
Hát, azért, mert egy - törvényileg legalább is - exportügyleteket finanszírozni hivatott banktól kapott pénzt a tévévásárlásra... icon29.gif


Téma: Tv2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #2992] [előzmény: (2986) yaksi, 2016-07-12 20:05:18]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
2977. Elküldve: 2016-07-12 16:42:28 [535.]

„Ha nem nézem, akkor nem fogja kapni az állami támogatásokat?" icon21.gif


Téma: Tv2 Fórum: Sat
[előzmény: (2976) mlaszlo, 2016-07-12 16:41:00]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
11953. Elküldve: 2016-07-02 12:34:50 [536.]

?!?!?!?!?!?


Téma: Vodafone kábeltévé Fórum: Sat
[előzmény: (11952) RiCheta, 2016-07-02 10:36:29]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
11929. Elküldve: 2016-06-30 18:12:20 [537.]

Tudtommal - majd kijavítanak, ha nem így van - a UPC kártya a modullal van párosítva és ez a modul az, melyet a tévébe - v. ha azzal nem kompatibilis - akkor egy megfelelő box-ba kell belerakni!


Téma: Vodafone kábeltévé Fórum: Sat
[előzmény: (11928) zoro67, 2016-06-30 17:23:45]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
11903. Elküldve: 2016-06-29 21:24:40 [538.]

Egy CI+ modulnak nem tudná azt elvégeznie? Vagy úgy értették, hogy a tévéd nem képes boldogulni a UPC moduljával?


Téma: Vodafone kábeltévé Fórum: Sat
[válaszok erre: #11904] [előzmény: (11902) zoro67, 2016-06-29 20:33:06]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
6899. Elküldve: 2016-06-26 23:47:39 [539.]

Mármint közép-európai idő szerint - a 6894-es hsz-ben pedig vszleg UTC/GMT volt megadva...


Téma: Sportmusorok Fórum: Sat
[válaszok erre: #6900] [előzmény: (6898) gomey, 2016-06-26 21:50:42]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
11886. Elküldve: 2016-06-26 01:17:47 [540.]

Gondolom, a UPC-nél nem számítottak ennyi „elismerő" véleményre... icon21.gif
.
Egyáltalán, ki döntötte el, hogy ilyen legyen itt a „jövő" - és mire számított? Arra, hogy tapsikolni fognak az ügyfelek?


Téma: Vodafone kábeltévé Fórum: Sat
[előzmény: (11885) gduck, 2016-06-26 00:54:31]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
11868. Elküldve: 2016-06-25 13:24:55 [541.]

S mekkora áramfogyasztással járul hozzá a lakás fűtéséhez? icon21.gif


Téma: Vodafone kábeltévé Fórum: Sat
[válaszok erre: #11870] [előzmény: (11867) Tarkan XxX, 2016-06-25 10:22:23]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
11838. Elküldve: 2016-06-20 23:32:00 [542.]

Na, ez jó hír!
.
Vajon hányan vannak a cégvezetésben, akik most azt mondják, mint a viccbéli paraszt bácsika a rég várt repülés után:
„Hát, ezt mán nem gondótam vóna!" icon21.gif


Téma: Vodafone kábeltévé Fórum: Sat
[előzmény: (11837) tompika33, 2016-06-20 23:09:31]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
11835. Elküldve: 2016-06-20 19:35:26 [543.]

Na, akkor került vmi pozitívum is a sok-sok negatívum mellé a serpenyőbe...


Téma: Vodafone kábeltévé Fórum: Sat
[válaszok erre: #11836] [előzmény: (11834) Tarkan XxX, 2016-06-20 18:28:02]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
22428. Elküldve: 2016-06-17 20:31:33 [544.]

„Sokmindenre választ kaphatunk..."
.
A műsorvezető személye és a fydeszes képviselő interjúalannyal történő beszélgetése már eleve gyanús volt (a tévécsatornáról nem is beszélve), de gondoltam belehallgatok az ajánlott 28. perctől.
.
Nem vagyok szakértő és nem ismerem a hátteret sem, de amikor belekezdett az Antall-kormány dicséretébe és a Horn-kormány szapulásába a MagyarSat kapcsán, mondván, hogy minden OK volt, amíg a szoci-kormány idején meg nem jelent egy izraeli cég, melynek aztán átjátszották a műhold pozíciót, akkor utána néztem és kiderült, hogy bizony 1993-ban(!) alapítottak az AH és az izraeli cég között egy vegyes vállalatot a 150 millió dolláros MagyarSat projektre...
.
Ha vki tudja ennek az üzletnek a részleteit és, hogy tényleg hogyan miért lett belőle Amos, azt szívesen elolvasnám!


Téma: Magyar Televízió HD Fórum: Sat
[előzmény: (22421) LoopUS-47, 2016-06-12 14:52:50]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
49493. Elküldve: 2016-06-15 15:46:36 [545.]

„voltaképpen a focinak szól az eredmény, és a csatorna másodlagos"
.
Márpedig pontosan erről van szó!
.
Engem speciel nem érdekel, hogy az én kedvenceim (Sundance Channel / Da Vinci Learning / TVE Internacional) piacvezetőek-e. Ugyanígy, az sem zavar, ha az RTL Klub az általános piacvezető, pedig én csak a híradót és egy-két dokumentum műsort nézek rajta...


Téma: MinDigTv Fórum: Sat
[válaszok erre: #49494] [előzmény: (49492) yaksi, 2016-06-15 15:39:50]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
49490. Elküldve: 2016-06-15 15:28:27 [546.]

Igern, mintha a német RTL Television-ön is láttam volna is ilyen magas szellemi színvonalú sorozatot... icon53.gif


Téma: MinDigTv Fórum: Sat
[válaszok erre: #49492] [előzmény: (49489) d97es, 2016-06-15 15:18:49]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
49487. Elküldve: 2016-06-15 14:40:21 [547.]

Bizonyára! icon33.gif
Még jó, hogy az M4 saját gyártásban nyomja az EB meccseket...


Téma: MinDigTv Fórum: Sat
[válaszok erre: #49488] [előzmény: (49486) yaksi, 2016-06-15 14:37:53]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
49485. Elküldve: 2016-06-15 14:34:02 [548.]

Gyanítom, hogy ez nem az M4-nek szólt - bármelyik országos FTA adónál így lett volna...


Téma: MinDigTv Fórum: Sat
[válaszok erre: #49486] [előzmény: (49483) KWP, 2016-06-15 11:48:22]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
11820. Elküldve: 2016-06-10 14:59:36 [549.]

Egy újabb adalék ahhoz, hogy a UPC ezen irányú plakátjait max. annyi értelme van, hogy „Üzenjük az előfizetőknek, hogy ők is megértsék!" icon21.gif
.
Ezzel nem is lógna ki az „eredeti" plakátok közül mondandó tekintetében!


Téma: Vodafone kábeltévé Fórum: Sat
[válaszok erre: #11821] [előzmény: (11819) tompika33, 2016-06-09 23:09:01]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
11811. Elküldve: 2016-06-07 21:09:05 [550.]

„Valami hasonlóra számíthatunk a közeljövőben? "

Ez a kérdés a bla-bla válaszra vonatkozik?!?


Téma: Vodafone kábeltévé Fórum: Sat
[válaszok erre: #11812] [előzmény: (11809) maki1976, 2016-06-07 17:40:01]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 1272
    / 51 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.022832870483398 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail