Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499897/7 Témák: 19750 Tagok: 113684 Legújabb tag: nthobweo Online: (106/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 51 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 1272 üzenet

alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
424. Elküldve: 2014-03-16 21:59:10 [701.]

Lehet, hogy nem voltam elég figyelmes, de nem láttam itt a fórumon Inet Mini HD készülékről infót.
.
Ha vkinek van tapasztalata ilyen készülék programozásában/„okosításában", kérem, ossza meg velem itt a fórumon vagy PÜ-ben.


Téma: Beltéri egységekre szoftver feltöltés és frissitése Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
40048. Elküldve: 2014-03-07 13:18:23 [702.]

Premier, mer' hát a Cool TV-n még speciel nem volt... icon29.gif


Téma: MinDigTv Fórum: Sat
[előzmény: (40046) exchange, 2014-03-07 12:33:10]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
9533. Elküldve: 2014-03-06 18:19:18 [703.]

„... a UPC Magyarország Kft. telefonközpontjaiban fejlesztési munkálatok miatt a telefonos szolgáltatásban 30 perces kiesés várható.

2014. március 8-án 22:00 és március 9-én 06:00 óra között az alábbi körzetekben:
1, 76, 87, 88, 93, 94, 99, továbbá a Business SIP trunk-ös és a VoIP alapú ISDN ügyfeleinket érintően.

A jelzett 8 órás időszakokban – a 30 perces várható kiesésen kívül - előfordulhat további ingadozás a szolgáltatásban (pl. probléma adódhat a hívások kezdeményezése - vagy fogadása esetén).

Hálózatunk fejlesztése az Ön magasabb szintű kiszolgálása érdekében történik..."


Téma: Vodafone kábeltévé Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
9529. Elküldve: 2014-03-03 14:16:32 [704.]

Nálam nem...


Téma: Vodafone kábeltévé Fórum: Sat
[válaszok erre: #9530] [előzmény: (9528) Gondics, 2014-03-03 13:46:11]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
9525. Elküldve: 2014-03-01 14:19:05 [705.]

Mintha korábban írta volna vki, hogy az USB használatát a UPC fenntartja magának...
.
Mondjuk, nem ez az egyetlen dolog az egyébként rendelkezésre álló technikával kapcsolatban, melyet nem tesznek elérhetővé a az előFIZETŐknek...


Téma: Vodafone kábeltévé Fórum: Sat
[előzmény: (9524) Laac54, 2014-03-01 11:59:08]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
9509. Elküldve: 2014-02-26 22:40:31 [706.]

Gondolom, a versenyhivatalt nem kell, hogy érdekelje a dolog... icon21.gif - mármint M.o.-on
.
Vajon ezeket az „osszuk fel a piacot kis monopóliumokra, hogy mindnyájan jól járjunk - kivéve a fogyasztót/ügyfelet" ügyleteket a normálisabb berendezkedésű országokban is így tolerálják?!?


Téma: Vodafone kábeltévé Fórum: Sat
[előzmény: (9507) sky_digital, 2014-02-26 13:04:09]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
98309. Elküldve: 2014-02-16 17:26:34 [707.]

Ez a kérdés csak a képminőségre vonatkozik?!? icon21.gif


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[előzmény: (98307) Satelit48, 2014-02-16 17:04:26]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
9459. Elküldve: 2014-02-14 22:35:08 [708.]

Ezt nemtom >> 1221


Téma: Vodafone kábeltévé Fórum: Sat
[előzmény: (9458) DrSpock, 2014-02-14 22:33:46]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
9456. Elküldve: 2014-02-14 22:25:43 [709.]

Hát, ha van elállási idő, akkor használd ki. Szvsz, fölösleges fizetni egy nem működő CAM díját.
.
A reklamálásra, az olvasottak alapján, nem látok sok okot, hiszen az nem a UPC hibája, ha nem „fogadóképes" a tévéd.
.
By the way, nem kérdezték az üfsz-en, hogy kompatibilis-e a tévé? Nekem annak idején ezt mondták - asszem, én is visszaadhattam volna, ha nem működik...


Téma: Vodafone kábeltévé Fórum: Sat
[válaszok erre: #9457 #9458] [előzmény: (9455) DrSpock, 2014-02-14 22:18:14]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
9452. Elküldve: 2014-02-14 22:14:34 [710.]

http://www.upc.hu/televizio/digitalis-kabeltv-alapcsomagok/mediaeszkozok/mediacard/


Téma: Vodafone kábeltévé Fórum: Sat
[válaszok erre: #9455] [előzmény: (9451) DrSpock, 2014-02-14 22:13:00]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
9450. Elküldve: 2014-02-14 22:10:14 [711.]

Rajta van a TV-d a UPC medicard kompatibilitási listáján?
.
Ha igen, akkor jogosnak tűnik a reklamáció.
.
Igaz, az előző Philips TV-m nem volt rajta (csak a svájci UPC listán...), de a modul tökéletesen működött, míg a mostani rajta van a magyar UPC listán,de - ugyanaz a modul! - sokszor kódoltnak jelez csatornákat pár másodpercig...


Téma: Vodafone kábeltévé Fórum: Sat
[válaszok erre: #9451] [előzmény: (9449) DrSpock, 2014-02-14 21:48:09]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
9421. Elküldve: 2014-02-12 22:20:22 [712.]

„...hogyan ismernél meg egy új csatornát, ami esetleg az ízlésednek megfelelő, ha te csak arra a néhányra vagy előfizetve?"
.
Ez legyen a legnagyobb probléma!
.
Pl. az új csatornákat - beetetésként - mindenkinek elérhetővé tennék 1-2 hónapra...


Téma: Vodafone kábeltévé Fórum: Sat
[előzmény: (9415) sky_digital, 2014-02-12 13:58:38]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
6119. Elküldve: 2014-02-10 20:54:45 [713.]

Gondolom, ez sem lehet véletlen...


Téma: Sportmusorok Fórum: Sat
[előzmény: (6115) yaksi, 2014-02-10 19:53:00]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
6109. Elküldve: 2014-02-10 19:02:02 [714.]

Még, ha módosult volna is, a kábeles szolgáltató akkor is visszaél a monopóliumával: eszi/nem eszi, nem kap mást kábelen.
.
Ahogy a jézuska is mondta jó messziről a Brian élete című remek filmben: „boldogok azok, akik válogathatnak a kábelszolgáltatók között..." icon50.gif


Téma: Sportmusorok Fórum: Sat
[előzmény: (6108) Atilu, 2014-02-10 18:28:21]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
6106. Elküldve: 2014-02-10 18:00:40 [715.]

Jól látom, hogy „hír" tévé nem engedte meg , hogy mérjék?!?
.
Vagy nem ezért nincs a listán?!? icon53.gif


Téma: Sportmusorok Fórum: Sat
[válaszok erre: #6115] [előzmény: (6091) Atilu, 2014-02-09 16:36:52]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
9362. Elküldve: 2014-02-08 18:40:09 [716.]

Így van!
.
Plusz pénzt húznak le, pedig az előfizetői díjat már kipengettem...


Téma: Vodafone kábeltévé Fórum: Sat
[válaszok erre: #9363] [előzmény: (9361) gduck, 2014-02-08 18:32:24]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
9360. Elküldve: 2014-02-08 18:20:40 [717.]

Nem - az zavar, hogy a lakásban minden plusz tévé esetében további összeget kell fizetnem azért, amire már egyszer kifizettem az előfizetői díjat...


Téma: Vodafone kábeltévé Fórum: Sat
[válaszok erre: #9361 #9364] [előzmény: (9359) gduck, 2014-02-08 18:18:52]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
9358. Elküldve: 2014-02-08 17:07:39 [718.]

Nem - akár a mostani csomagokra.


Téma: Vodafone kábeltévé Fórum: Sat
[válaszok erre: #9359] [előzmény: (9355) gduck, 2014-02-08 16:22:11]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
9353. Elküldve: 2014-02-08 15:30:06 [719.]

S mi lenne, ha azt a (másutt már bevált) „technikát" alkalmaznák, hogy minden lakásba csak az ott előfizetett csatornákat „engednék be"?!?
.
Korábban volt már pletyka arról, hogy - pl. a DigiKábelhez hasonlóan, hiszen azok sem rokkantak bele ebbe a megoldásba - nem kell előfizetői kártya az előfizetett csatornák nézéséhez ha megfelelő TV van a lakásban, mint az analóg terjesztés esetén.
.
Természetesen, a prémium csatornák vétele vagy az egyéni igények (nincs megfelelő TV-je, felvevős box-ot akar, stb.) esetén lehetne box-ot igényelni. Egy felvevős box-ot én is igényelnék ilyen esetben is...


Téma: Vodafone kábeltévé Fórum: Sat
[válaszok erre: #9354 #9355] [előzmény: (9352) FredT, 2014-02-08 14:35:07]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
9315. Elküldve: 2014-02-04 23:25:03 [720.]

Gondolom, hírlevélben - ahogy én is...


Téma: Vodafone kábeltévé Fórum: Sat
[előzmény: (9314) alibabusic, 2014-02-04 20:24:17]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
39553. Elküldve: 2014-01-20 14:59:54 [721.]

Vszleg:

Lásd a 39539-es hsz-emet...


Téma: MinDigTv Fórum: Sat
[előzmény: (39552) zoloka84, 2014-01-20 14:53:18]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
1630. Elküldve: 2014-01-19 20:56:11 [722.]

RTL II a MinDig TV Extra kínálatában - az első két hétben ingyenesen elérhető az összes MinDig TV néző számára
.
Az RTL II programja jövő keddtől változatlan kondíciók mellett a MinDig TV Extra Családi csomagjának részét képezi.
.
Az első két hétben, január 21. és február 4. között az RTL II csatorna minden MinDig TV néző számára kódolatlanul, ingyenesen elérhető lesz, utána kerül át a MinDig TV Extra Családi csomagjába.
.
Az RTL II csatorna a 20-as programhelyen lesz megtalálható, az itt található D1 TV pedig átkerül a 34-es programhelyre.
.
(forrás: mindigtv.hu)


Téma: RTL 2 Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
39539. Elküldve: 2014-01-19 20:54:17 [723.]

Elnézést, ha vki már írta volna ide, de ha nem:
.
RTL II a MinDig TV Extra kínálatában - az első két hétben ingyenesen elérhető az összes MinDig TV néző számára
.
Az RTL II programja jövő keddtől változatlan kondíciók mellett a MinDig TV Extra Családi csomagjának részét képezi.
.
Az első két hétben, január 21. és február 4. között az RTL II csatorna minden MinDig TV néző számára kódolatlanul, ingyenesen elérhető lesz, utána kerül át a MinDig TV Extra Családi csomagjába.
.
Az RTL II csatorna a 20-as programhelyen lesz megtalálható, az itt található D1 TV pedig átkerül a 34-es programhelyre.
.
(forrás: mindigtv.hu)


Téma: MinDigTv Fórum: Sat
[válaszok erre: #39552]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4


Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
155. Elküldve: 2014-01-19 18:00:59 [724.]

Én a vetélkedőket hiányolom - vagy azok nincsenek az archívumban? icon33.gif


Téma: M3 retrocsatorna Fórum: Sat
[válaszok erre: #156 #157 #160] [előzmény: (153) pedro5413, 2014-01-19 11:26:29]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 1272
    / 51 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.021912097930908 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail