Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499878/9 Témák: 19748 Tagok: 113682 Legújabb tag: song001 Online: (276/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 8 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 182 üzenet

goldmen55


Tagság: 2008-06-16 20:22:41
Tagszám: #60526
Hozzászólások: 182
1397. Elküldve: 2010-05-26 13:52:18 [76.]

Sziasztok LCD TV vásárlása elött allok, a kinézett tipus Philips 42PFL3605 valakinek tapasztalata, hozzászolása, amivel tud segiteni megköszönném.


Téma: Plasma vs. LCD Fórum: Sat
[válaszok erre: #1402]
Haladó
goldmen55 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


goldmen55


Tagság: 2008-06-16 20:22:41
Tagszám: #60526
Hozzászólások: 182
430. Elküldve: 2010-05-16 12:36:55 [77.]

Hali biztos lehetsz benne jo kis készűlék.


Téma: Coolstream HD-1 Fórum: Sat
[előzmény: (429) rucsipu, 2010-05-16 10:19:35]
Haladó
goldmen55 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


goldmen55


Tagság: 2008-06-16 20:22:41
Tagszám: #60526
Hozzászólások: 182
416. Elküldve: 2010-05-08 19:56:55 [78.]

fanctrl 0.3, Coolstream FAN control utility.

usage: fanctrl --speed 0..14 [--ioc 24]

FW 1.40 to 1.70:
fanctrl --speed 7
fanctrl --speed 7 --ioc 12

FW 1.72 and higher:
fanctrl --speed 7 --ioc 24

WARNING! Setting FAN speed on 0 may cause overheat and damage your STB! http://www.sat-universe.com/


Téma: Coolstream HD-1 Fórum: Sat
[válaszok erre: #417]
Haladó
goldmen55 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


goldmen55


Tagság: 2008-06-16 20:22:41
Tagszám: #60526
Hozzászólások: 182
414. Elküldve: 2010-05-08 17:02:23 [79.]

Software Update by www.Cool-stream.to ~reloaded~ vom 08.05.2010

----------------------------------------------------------------------------------
SVN 571

Blaue Taste:
Tuxcal (Kalender)
Tuxbox Commander (Dateimanger)
Screenshot
Coolstream news
Buli Plugin
Filme Info
~reloaded~ Flex Menü
-yweb 2.8.03 by yjogol
Infobar konfigurierbar
Kabel & Sat allinone



Emu-Management:
In diesem Image sind keine Emus und Keys enthalten.

Beides über Onlineupdate nachinstallierbar.

Onlineinstallation über das ~reloaded~ Flexmenü
(Blaue Taste >reloaded Flex Menü)



please report all kind of issues to www.Cool-Stream.to


Téma: Coolstream HD-1 Fórum: Sat
[válaszok erre: #415]
Haladó
goldmen55 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


goldmen55


Tagság: 2008-06-16 20:22:41
Tagszám: #60526
Hozzászólások: 182
5181. Elküldve: 2010-05-07 20:40:37 [80.]

Hi köszi icon29.gif


Téma: Forgatós parabola profi beállítása. Fórum: Sat
[előzmény: (5180) Merlot, 2010-05-07 19:57:13]
Haladó
goldmen55 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


goldmen55


Tagság: 2008-06-16 20:22:41
Tagszám: #60526
Hozzászólások: 182
162. Elküldve: 2010-05-07 16:51:33 [81.]

DISEq Powertech DG380-as motort hogy kell resetelni köszi.


Téma: DiSEqC 1.2 forgatómotorok használata ProgDVB -vel Fórum: Sat
Haladó
goldmen55 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


goldmen55


Tagság: 2008-06-16 20:22:41
Tagszám: #60526
Hozzászólások: 182
5176. Elküldve: 2010-05-07 16:22:40 [82.]

Szia kis segitség adott Digi power disec motor 380-as hogy tudnám resetelni.


Téma: Forgatós parabola profi beállítása. Fórum: Sat
[válaszok erre: #5180] [előzmény: (5104) sztar1, 2010-05-01 12:40:48]
Haladó
goldmen55 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


goldmen55


Tagság: 2008-06-16 20:22:41
Tagszám: #60526
Hozzászólások: 182
385. Elküldve: 2010-04-27 09:01:42 [83.]

Hali nekem is a gyári jött be az kivállo stabil, de kiprobálom az ujakat is . icon50.gif


Téma: Coolstream HD-1 Fórum: Sat
[válaszok erre: #386] [előzmény: (384) sanca2, 2010-04-27 08:55:56]
Haladó
goldmen55 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


goldmen55


Tagság: 2008-06-16 20:22:41
Tagszám: #60526
Hozzászólások: 182
383. Elküldve: 2010-04-27 07:53:44 [84.]

Hali 1-hete tesztelem a Keywelt 1.1-et nekem nem jöttbe, csatorna váltáskor belesűl meg akad az emu csak mgcam restart segit, csatorna váltás lassu. Nektek tapasztalat van.


Téma: Coolstream HD-1 Fórum: Sat
[válaszok erre: #384]
Haladó
goldmen55 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


goldmen55


Tagság: 2008-06-16 20:22:41
Tagszám: #60526
Hozzászólások: 182
4089. Elküldve: 2010-04-16 12:22:00 [85.]

Én inkább 2 Rolls-Royce-rol beszélnék icon50.gif


Téma: Dreambox HD Fórum: Sat
[előzmény: (4087) mokar, 2010-04-15 20:39:43]
Haladó
goldmen55 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


goldmen55


Tagság: 2008-06-16 20:22:41
Tagszám: #60526
Hozzászólások: 182
4085. Elküldve: 2010-04-15 20:35:36 [86.]

Nekem Dream vásárlása 7000s-ig jött össze Hd-s beltériben már nem, ebben sajnos az ár a volt az ok, igy választottam Coolstram HD-1-et amit azota sem bántam meg korekt gyors és megbizhato.Azota látam Dream800-ast működni a Coolnak nincs szégyenkezni valoja. icon48.gif


Téma: Dreambox HD Fórum: Sat
[válaszok erre: #4087]
Haladó
goldmen55 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


goldmen55


Tagság: 2008-06-16 20:22:41
Tagszám: #60526
Hozzászólások: 182
364. Elküldve: 2010-04-11 10:52:10 [87.]

Csatlakoznék Sanca2-höz atomstabil icon48.gif


Téma: Coolstream HD-1 Fórum: Sat
[előzmény: (360) sanca2, 2010-04-11 08:49:28]
Haladó
goldmen55 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


goldmen55


Tagság: 2008-06-16 20:22:41
Tagszám: #60526
Hozzászólások: 182
357. Elküldve: 2010-04-04 19:55:21 [88.]

HI én fölraktam megyen szépen sok plugin van belerakva, lehet probálkozni hajrá.


Téma: Coolstream HD-1 Fórum: Sat
[előzmény: (356) tamage, 2010-04-04 19:41:33]
Haladó
goldmen55 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


goldmen55


Tagság: 2008-06-16 20:22:41
Tagszám: #60526
Hozzászólások: 182
334. Elküldve: 2010-03-26 21:29:26 [89.]

OK köszi icon48.gif


Téma: Coolstream HD-1 Fórum: Sat
[előzmény: (333) Minimee, 2010-03-26 21:27:10]
Haladó
goldmen55 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


goldmen55


Tagság: 2008-06-16 20:22:41
Tagszám: #60526
Hozzászólások: 182
3824. Elküldve: 2010-03-25 10:05:12 [90.]

PL:http://www.computermode.hu/index.dw?mit=101&t_kat1_id=35&t_kat2_id=29


Téma: Dreambox HD Fórum: Sat
[válaszok erre: #3825] [előzmény: (3822) yaksi, 2010-03-25 09:18:21]
Haladó
goldmen55 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


goldmen55


Tagság: 2008-06-16 20:22:41
Tagszám: #60526
Hozzászólások: 182
274. Elküldve: 2010-02-25 08:10:44 [91.]

Hali én a forgatással kapcs..várom a javitást.


Téma: Coolstream HD-1 Fórum: Sat
[válaszok erre: #275] [előzmény: (273) tamage, 2010-02-24 21:41:00]
Haladó
goldmen55 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


goldmen55


Tagság: 2008-06-16 20:22:41
Tagszám: #60526
Hozzászólások: 182
270. Elküldve: 2010-02-24 20:49:17 [92.]

Köszi icon22.gif


Téma: Coolstream HD-1 Fórum: Sat
[előzmény: (269) sanca2, 2010-02-24 20:43:38]
Haladó
goldmen55 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


goldmen55


Tagság: 2008-06-16 20:22:41
Tagszám: #60526
Hozzászólások: 182
267. Elküldve: 2010-02-24 20:41:56 [93.]

Sajna amit én várok nincs benne a javitások közt. icon24.gif


Téma: Coolstream HD-1 Fórum: Sat
[válaszok erre: #269] [előzmény: (266) sanca2, 2010-02-24 20:04:58]
Haladó
goldmen55 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


goldmen55


Tagság: 2008-06-16 20:22:41
Tagszám: #60526
Hozzászólások: 182
261. Elküldve: 2010-02-20 19:08:17 [94.]

Ha tudna valakisegiteni forgatásban , nekem 140-es alu+invacom 03-as. Ezzel az antenával és be álitással Nokia D-box2 ill dreambox hibátlanul forgat.A Coolt pl 30-fokra forgatom, onét mar nemtalál vissza pl astra de másrasem??? Azt irja nem találhato csatorna??


Téma: Coolstream HD-1 Fórum: Sat
[válaszok erre: #263] [előzmény: (260) goldmen55, 2010-02-20 18:05:22]
Haladó
goldmen55 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


goldmen55


Tagság: 2008-06-16 20:22:41
Tagszám: #60526
Hozzászólások: 182
260. Elküldve: 2010-02-20 18:05:22 [95.]

Hali kis elirás nekem is tökstabil, akadás mentes. hibátlan, a forgatást kivéve az nem jo nálam elveszti a be állitást és nem találja a holdakat.


Téma: Coolstream HD-1 Fórum: Sat
[válaszok erre: #261] [előzmény: (257) goldmen55, 2010-02-19 19:46:09]
Haladó
goldmen55 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


goldmen55


Tagság: 2008-06-16 20:22:41
Tagszám: #60526
Hozzászólások: 182
257. Elküldve: 2010-02-19 19:46:09 [96.]

Nekem sem tök stabil


Téma: Coolstream HD-1 Fórum: Sat
[válaszok erre: #260] [előzmény: (255) tamage, 2010-02-19 19:39:44]
Haladó
goldmen55 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


goldmen55


Tagság: 2008-06-16 20:22:41
Tagszám: #60526
Hozzászólások: 182
252. Elküldve: 2010-02-19 12:35:41 [97.]

Hali én kicseréltem, lejött könyedén halkabat raktamrá Scythe Mini Kaze 4cm SilentCsendes működésre hangolt ventilátor (14.00dBA @ 3500 rpm), kétféle bekötési lehetőséggel (VGA/3-tűs molex).






Téma: Coolstream HD-1 Fórum: Sat
[előzmény: (249) nyilasmisi, 2010-02-19 07:06:09]
Haladó
goldmen55 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


goldmen55


Tagság: 2008-06-16 20:22:41
Tagszám: #60526
Hozzászólások: 182
247. Elküldve: 2010-02-18 21:03:16 [98.]

Nálam 01-25-ikei imig van fölrakva de semmi gond nem akad tökéletesen fut.


Téma: Coolstream HD-1 Fórum: Sat
[előzmény: (246) tamage, 2010-02-18 21:00:59]
Haladó
goldmen55 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


goldmen55


Tagság: 2008-06-16 20:22:41
Tagszám: #60526
Hozzászólások: 182
245. Elküldve: 2010-02-18 20:48:46 [99.]

HI nekem ez # newcamd dead routes connect retry, sec
Q:
600-ra van allitva.


Téma: Coolstream HD-1 Fórum: Sat
[válaszok erre: #246 #248] [előzmény: (232) sanca2, 2010-02-18 19:03:32]
Haladó
goldmen55 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


goldmen55


Tagság: 2008-06-16 20:22:41
Tagszám: #60526
Hozzászólások: 182
217. Elküldve: 2010-02-12 14:23:12 [100.]

Hi mien holdakat nézel 30-fokot nézel vele és onat jol forgat -e vissza fele nem téveszt-e???


Téma: Coolstream HD-1 Fórum: Sat
[előzmény: (212) reiner, 2010-02-10 18:12:14]
Haladó
goldmen55 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 182
    / 8 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.025591850280762 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail