| Találatok száma: 8045 üzenet |
|
|

Amatőr61

Tagság: 2008-08-05 20:41:45 Tagszám: #62236 Hozzászólások: 8045
|
18622. Elküldve:
2010-09-13 09:04:11 |
[5701.] |
Szia.
Szerinted mi lehet az oka ?
|
| |
|
[válaszok erre: #18623]
|
[előzmény: (18621) xtras, 2010-09-13 08:10:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Amatőr61

Tagság: 2008-08-05 20:41:45 Tagszám: #62236 Hozzászólások: 8045
|
83017. Elküldve:
2010-09-13 08:57:30 |
[5702.] |
Szia.
Nincs gond a csatornával, megy most is, a probléma a Te rendszeredben van.
|
| |
|
|
[előzmény: (83016) gergeliz, 2010-09-13 08:54:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Amatőr61

Tagság: 2008-08-05 20:41:45 Tagszám: #62236 Hozzászólások: 8045
|
16213. Elküldve:
2010-09-12 20:50:51 |
[5703.] |
Szia.
Pedig igaz, amit Tévészerelő írt : a helyzet az, hogy a költségvetés pl. csak 7 Mbit-t engedélyezett a Magyar Televíziónak, ugyanakkor van olyan kábel hálózat, ahol 10-12 Mbit-tel nyomják a közszolgálati csatornát.
A különbség szemmel is jól látható...
|
| |
|
|
[előzmény: (16212) m_kovacs, 2010-09-12 20:21:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Amatőr61

Tagság: 2008-08-05 20:41:45 Tagszám: #62236 Hozzászólások: 8045
|
83013. Elküldve:
2010-09-12 10:28:24 |
[5704.] |
Szia.
Lehet, de elegánsabb, ha 4 eres UTP kábellal végzed el a toldást.
A színekre ügyelj, nehogy felcseréld valamelyiket.
|
| |
|
|
[előzmény: (83008) mezoist, 2010-09-12 09:38:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Amatőr61

Tagság: 2008-08-05 20:41:45 Tagszám: #62236 Hozzászólások: 8045
|
1413. Elküldve:
2010-09-11 19:41:57 |
[5705.] |
Sziasztok.
Nem emlékszek, hogy valaki írta volna - ha igen, akkor megkövetem - de az illusion MAX2-vel nagyon precízen lehet a műholdakra beállítani a motoros forgatót.
Az az 1 impulzusos léptetés nagyon finom, az M3 vagy az M5 csak jelenthet neki.
Csak hát a kijelzés és annak működési elve... A "kicsik" ebben nagyon jók, s a vadászoknak ez a fontosabb.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

Amatőr61

Tagság: 2008-08-05 20:41:45 Tagszám: #62236 Hozzászólások: 8045
|
1412. Elküldve:
2010-09-11 13:24:55 |
[5706.] |
Szia.
Azért a 2-es sat osztó okoz némi veszteséget...
De kétségtelen, ha nincs loop - ha nem működik - akkor jó megoldás.
|
| |
|
|
[előzmény: (1411) stubyte, 2010-08-27 11:03:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Amatőr61

Tagság: 2008-08-05 20:41:45 Tagszám: #62236 Hozzászólások: 8045
|
83002. Elküldve:
2010-09-10 21:37:15 |
[5707.] |
Szia.
Eddig ezt "ügyesen elhallgattad", így más a helyzet, hogy van egy második készülék is...
Biztosat nem tudok Neked mondani - mivel nem vagyok DIGI-s alkalmazott, de valószínű, hogy az előfizetésed havonta a választott csomagdíj + 300 ft lesz.
Mindenesetre jelentsd be a hibát, a szerelő tájékoztatni fog.
Telefon : 1272
|
| |
|
|
[előzmény: (83001) mb702, 2010-09-10 21:23:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Amatőr61

Tagság: 2008-08-05 20:41:45 Tagszám: #62236 Hozzászólások: 8045
|
83000. Elküldve:
2010-09-10 21:18:32 |
[5708.] |
Szia.
Egy készülék után nincs külön bérleti díj, csak a megrendelt csomag díját kell fizetned.
(Többé nem a sajátod, csupán bérbe kapod a DIGI-től.)
|
| |
|
[válaszok erre: #83001]
|
[előzmény: (82999) mb702, 2010-09-10 21:16:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Amatőr61

Tagság: 2008-08-05 20:41:45 Tagszám: #62236 Hozzászólások: 8045
|
16190. Elküldve:
2010-09-10 20:54:29 |
[5709.] |
Szia.
Nálad van valahol a gond, egész nap stabil.
|
| |
|
[válaszok erre: #16191]
|
[előzmény: (16188) alex4, 2010-09-10 19:34:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Amatőr61

Tagság: 2008-08-05 20:41:45 Tagszám: #62236 Hozzászólások: 8045
|
82997. Elküldve:
2010-09-10 20:52:17 |
[5710.] |
Szia.
Ingyen cserélik, de onnantól béreled a készüléket. A csere készülékre örök - amíg előfizető vagy - garanciát vállal a DIGI.
|
| |
|
[válaszok erre: #82999]
|
[előzmény: (82996) mb702, 2010-09-10 20:49:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Amatőr61

Tagság: 2008-08-05 20:41:45 Tagszám: #62236 Hozzászólások: 8045
|
19387. Elküldve:
2010-09-10 20:39:57 |
[5711.] |
Nem erre gondoltam, hanem hogy mikor adják át, illetve a technikai, műszaki paraméterekre.
|
| |
|
[válaszok erre: #19388 #19389]
|
[előzmény: (19386) sat_2joco, 2010-09-10 20:31:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Amatőr61

Tagság: 2008-08-05 20:41:45 Tagszám: #62236 Hozzászólások: 8045
|
19385. Elküldve:
2010-09-10 20:25:55 |
[5712.] |
Szia.
Magyarországon - vidéken - fog felépülni az új feladóállomás.
Konkrétumokat nem tudok...
Talán átgondolják a Hello-nál és újra megjelenik itt a fórumon egy belső ember. Aki megtisztel bennünket a jelenlétével, hasznos információkkal szolgál és segítséget nyújt - ha tud - az arra rászorulóknak.
Hiányzol V. Károly...
|
| |
|
[válaszok erre: #19386]
|
[előzmény: (19384) puszilgatógép, 2010-09-10 20:04:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Amatőr61

Tagság: 2008-08-05 20:41:45 Tagszám: #62236 Hozzászólások: 8045
|
1403. Elküldve:
2010-09-10 14:54:03 |
[5713.] |
Szia.
Apropó kijelzés : a jobb digitális földi tévéknél egészen korrekt : mutatja a hibajavítás előtti és utáni BER értékeket.
Jó lenne, ha ez így működne a műholdasoknál is.
Persze nem az alap gépeknél, de mondjuk a HD-k esetében már elvárható lenne...
|
| |
|
[válaszok erre: #1404]
|
[előzmény: (1402) stubyte, 2010-09-10 14:43:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Amatőr61

Tagság: 2008-08-05 20:41:45 Tagszám: #62236 Hozzászólások: 8045
|
1400. Elküldve:
2010-09-10 14:23:24 |
[5714.] |
Szia.
Sanca-nál már nem is esik : http://met.hu/kepek/brod/index.php
Gödöllön viszont még mindig...
Most milyen a vétel ?
Kecske/MABO ?
|
| |
|
|
[előzmény: (1394) Rentner, 2010-09-10 13:00:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Amatőr61

Tagság: 2008-08-05 20:41:45 Tagszám: #62236 Hozzászólások: 8045
|
35409. Elküldve:
2010-09-10 12:55:24 |
[5715.] |
Sziasztok.
Nanoxx vagy illusion MAX2 távirányítót keresek megvételre.
Csak hibátlan, jó állapotú érdekel, max. 5000 forintot ajánlok érte.
http://href.hu/x/d6u8
A válaszokat PÜ-ben várom.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

Amatőr61

Tagság: 2008-08-05 20:41:45 Tagszám: #62236 Hozzászólások: 8045
|
1391. Elküldve:
2010-09-10 12:41:22 |
[5716.] |
Szia.
Mondom én, hogy kell oda egy 180-as (esetleg amennyiben beleférne a havi nyugdíjba, akkor 2,4m-es) Andrews, egészen jól mutatna a kecskeméti helyén...:)
|
| |
|
[válaszok erre: #1394]
|
[előzmény: (1390) Rentner, 2010-09-10 11:57:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Amatőr61

Tagság: 2008-08-05 20:41:45 Tagszám: #62236 Hozzászólások: 8045
|
1389. Elküldve:
2010-09-10 11:41:13 |
[5717.] |
Javítás : az a holnap természetesen ma van...:)
|
| |
|
[válaszok erre: #1390]
|
[előzmény: (1388) Amatőr61, 2010-09-10 01:05:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Amatőr61

Tagság: 2008-08-05 20:41:45 Tagszám: #62236 Hozzászólások: 8045
|
1388. Elküldve:
2010-09-10 01:05:04 |
[5718.] |
Szia.
Gödöllőn például közel függőlegesen áll az Inverto fej - szemben állva a kecskemétivel.
Bár egyforma hosszúságúak, de a két oldalsó pálcát is érdemes felcserélni, s megnézni melyik hoz jobb eredményt.
Holnap sok lesz a felhő és az eső, szerencsésebb lenne megvárni, amig kedvezőbbek az időjárási körülmények. Továbbá azt is vedd figyelembe, hogy mikor vannak a vételben a csúcsok, akkor eredményesebb "ostromolni" a 2D vertikális polárjait.
|
| |
|
[válaszok erre: #1389]
|
[előzmény: (1385) mind_the_gap, 2010-09-09 22:05:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Amatőr61

Tagság: 2008-08-05 20:41:45 Tagszám: #62236 Hozzászólások: 8045
|
1384. Elküldve:
2010-09-09 21:59:24 |
[5719.] |
Szia.
Nincs nagyon hátra tolt állapotban az a fej - nekem úgy tűnik...
|
| |
|
[válaszok erre: #1385 #1386]
|
[előzmény: (1383) mind_the_gap, 2010-09-09 21:52:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Amatőr61

Tagság: 2008-08-05 20:41:45 Tagszám: #62236 Hozzászólások: 8045
|
18609. Elküldve:
2010-09-09 20:51:15 |
[5720.] |
Szia.
Twin fej és két önálló (koax) levezetés.
|
| |
|
[válaszok erre: #18611]
|
[előzmény: (18607) huni66, 2010-09-09 20:45:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Amatőr61

Tagság: 2008-08-05 20:41:45 Tagszám: #62236 Hozzászólások: 8045
|
1350. Elküldve:
2010-09-08 23:50:29 |
[5721.] |
Szia.
Erősen hely függő a vétel, de pl. Budapesten jó esélyed van rá.
|
| |
|
|
[előzmény: (1349) HongKong, 2010-09-08 23:27:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Amatőr61

Tagság: 2008-08-05 20:41:45 Tagszám: #62236 Hozzászólások: 8045
|
1347. Elküldve:
2010-09-08 21:48:13 |
[5722.] |
Szia.
Írtam Neked egy privát üzenetet.
|
| |
|
|
[előzmény: (1343) mind_the_gap, 2010-09-08 21:28:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Amatőr61

Tagság: 2008-08-05 20:41:45 Tagszám: #62236 Hozzászólások: 8045
|
1346. Elküldve:
2010-09-08 21:46:22 |
[5723.] |
Szia.
De én már kicseréltem egy általam válogatott jóra...:)
|
| |
|
|
[előzmény: (1345) Merlot, 2010-09-08 21:44:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Amatőr61

Tagság: 2008-08-05 20:41:45 Tagszám: #62236 Hozzászólások: 8045
|
1341. Elküldve:
2010-09-08 21:17:33 |
[5724.] |
Szia.
A jó minőségű, fekete szigetelő szalag 5-6 évet vígan szolgál.
A nehezen megközelíthető vagy tartósan UV és csapadékos helyen - többnyire tömbházak lapos tetőin, bitumenes szigetelésűeken meg pláne - 1,5 mm-es villanydrótdarabot is kötök a szigetelőszalag fölé : 25 év múlva is tartja azt, ami megmarad a kábelből...
|
| |
|
[válaszok erre: #1342 #1343]
|
[előzmény: (1337) contaxg, 2010-09-08 21:06:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Amatőr61

Tagság: 2008-08-05 20:41:45 Tagszám: #62236 Hozzászólások: 8045
|
35363. Elküldve:
2010-09-08 11:58:32 |
[5725.] |
Eladó Aszódon egy TP-Link TL-R460 Router.
1wan + 4 lan
2010. december 2-ig garanciális.
Ára : 3000 ft.
Érdeklődni : 06/30 468-4556 vagy PÜ-ben.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|
|