Tudom, csak olyan nehéz, főleg mikor a boci szemeivel remegve néz Soha nem bántottam még, és nekem már ez a ráncigálás is tök nagy trauma (hangsúlyoznám, hogy nekem). Olyan nehéz "keményen" bánnom vele. De azt is tudom, hogy ez így most nem túl jó
Ezt ezért kapta:
Itt van az, amit írtam, Gigi nekiment Böbének és Heki azonnal jött, hogy majd Ő jól megvédi Gigit...
Tehát Gigi fölöslegesen csinálja a feszkót!
Nyugi ilyenkor nem nehéz fegyelmezni, legalább is van benne annyi méreg, hogy ne tutujgassam
Ilyesmire gondolsz!?
Hidd el nem tette zsebre, amit utána kapott (nem vertem meg vagy ilyesmi, de...tudta, hogy valami nem frankó)
Csak ilyenkor, mint pl, ami a képen is van, utána olyan lelkiismeret furdalásom van, hiszen Ő egy pici, védtelen kutya én meg hogy bánok vele , de most már tényleg nem szabad hagynom magam befolyásolni
Jó mondjuk a pisiléssel nem nagyon tudsz mit csinálni, hoszzú a szőre, tehát ez van, de a fölösleges örjöngés miatti hülyesége bizony marhára felidegesesít, általában én is röhögök rajta, de most nem, már kicsit unom! Rendesen úgy csinál mint egy orrszarvú, dúl-fúl, szinte jön a füst az orrából, mint a mesékben, és a hátsólábaival meg kapar, vagy nem is kapar, hanem mintha induláshoz készülve felhúzza magát. Tényleg mint a bikák vagy az orrszarvúk.
Giginek pórázon pont, hogy nagyobb lett a hangja mióta Heki van!!! Mert tudja, hogy az a dömper úgy is megévdi, erre lett tanítva. Ha nincs rajta a póráz, akkor sokkal csendesebb viszont ott nálunk nem merem elengedni a sok kutya, meg a sok autó maitt sem. Ma reggel levittem Őket, kilépünk az ajtón, és ott áll Bercinéni (Berci a kutya neve-innen a gazdié is - a gazdi és a kutya is már alig tud mozogni) az idióta palotapincsijével. Most kivételesen nem Gigi kezdte az örjöngést, már majdnem megdicsértem, mikor az a büdös dög, elkezdett ugatni, persze Gigi sem hagyhatta magát, és akkor már Heki is elindul, mert Neki ez a dolga, hogy megvédjen minket (ami nem is baj, csak...) Hekit tök simán (már az erőmhöz képest ) le tudtam állítani egy berántással (mert Ő egy értelemes kutya és egyből is ért), Gigi meg a lehető legnagyobb pocsojában kezdett el popperkodni és hempergett meg örjöngés közben a sárban a szárítóról frissen leszedett ruhájában!!!!! Nem kicsit voltam rá dühös! Nem voltunk túl nagy barátok a reggeli séta közben Hű ma nagyon pipa lettem rá!!!!! Megőrülök!!!
"Olyan aranyos egyébként..na jó fej volt" tudom-tudom !
Ejnye Edit!!!! hisze ez nem aranyos, ez nem megengedett viselkedés , de akkor is jópofa.
Egyébként ebből is gondolom, hogy Jiji még Giginél is dominánsabb, mert Gigi már nem ennyire támadós, de Ő is ilyen volt (és pórázon még mindig ilyen )
Nem tudott Heki kárt okozott-e volna benne, de minden esetre jól jött a kapucni és Jiji elképesztő volt, Heki szószerint bekebelezte maga alá,és Ő még ott is berregett a szájában És még utána is mikor elereszette beszarás. De Bettyvel ezt ai pesti Mksz előtt is megbeszéltük, hogy minha nem lenne tisztában a méreteivel, mert akkor meg akarta enni Hekit. Olyan aranyos egyébként..na jó fej volt! Kínai vs Pitbull!
Jaaaaj, na most azt csináltam , hogy magamhoz hívtam Gigit, nagyon örült, majd letört a farka (ami szintén nem túl gyakori ), és addig az istennek nem akart puszit adni, én meg csak tartottam magam, ha el akart menni, azonnal visszahívtam, látszott rajta, hogy úgysem adok puszit!!! , nyekergett, meg a bögdöste a fejével a kezemet, meg a fejét az arcomhoz nyomta, mintha tolná el, végül - nem hagytam magam, kínoztam (közben majd megszakadtama röhögéstől) - egy orr puszi, majd egy szájpuszi. Ja ilyenkor ennek azért örülhetek látványosan, vagy inkább ne, hisz ez "tök természetes" Mert ezután megsimogattam és megdicsértem, elrontottam mi?
Nekem ez ma úgyvolt, hogy magahoz hívtam, és leguggoltam és odatartottam az arcom (tehát én is odahajoltam) és szétnyalta a szám. Olyan édes volt,olyan volt, mint mikor Gucci oszt puszit, tök kis óvatos!
Wichky: mivel Gigi egyáltalán nem szokott puszit adni, nála már ez is nagy szó , örülök, ha visszajön, ha hívom, nemhogy még puszit is merjek kérni Tőle
Heki eddig is szétpuszilt, de Gigitől még sose kaptam ilyen mértékben!
Cutespets. Így történik, ennyi idő alatt lepakolok, levegőt veszek és átöltözök "játszósba" Heki miatt, és aztán köszönés. Persze ezt nem rég csinálom, pár napja és igazából így is körbeugrálnak, illtve Gigi abba hagyja és lefekszik, Heki meg követ
Elektromossal nem, a simával sajnos igen, de ha jól ki tudod feszíteni a bőrét, akkor nem lesz gond, csak a gerincénél és a seggcsontnál vigyázz (legalább is én már kaptam le mindkét helyről bőr ). Persze az elektromossal nincs ilyen problémám
HHL-szel sajnos nincs tapasztalatom! De a neten találsz jó nyírógépeket, a lényeg, hogy ahol nem "szabad" ott nem lehet pici szőr sem tehát a végén borotválnod kell - a nyírógépek egy minimális szőrt hagynak sajna - (nem tudom őket a villanyborotva viszi-e ? ), hogy szép sima legyen. Szerintem előtte nézz ki kiállításra Ott tudsz beszélni hozzáértő emberekkel is, meg látni fogod, hogy mit várnak el a bírók!
Szerintem mindegy, hogy milyen osztály, meg mennyi idős, a kiállítótól elvárják, hogy felkészített kutyát vigyen oda - de ez csak az én véleményem...én még ezért nem megyek
Loki most megérdemli a puszikat, mert ügyes, meg mert most már nem kakis a szája! De aztán..... És a többek szájra puszit nem kapnak Tőled? Nekem annyira hiányzik, meg néha meg is rágtam Neki a mamóka szájaszélét! Olyan finom Persze én is szeretném, hogy szófogadóbb legyen, de olyan nehéz (NEKEM, szerintem Neki nem is lenne annyir az). Én is csak biztos helyen engedem el. A hancúrokon visszajön, ha szólok neki, de mindig csak a 3. Gigi gyere ide!!!!!!!!!! Jut el a füléig. Otthon meg ha ráparancsolok, akkor Ő is eldől, behúzza a farkát, összekuporodik és elkezdi dörzsölni a szemét a mancsával és közben nyekereg Majdnem hangosan röhögtem,mikor olvastam, hogy Loki mit csinál, ha kérsz Tőle valamit!