| Találatok száma: 10040 üzenet |
|
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
10411. Elküldve:
2024-11-05 18:21:17 |
[676.] |
Szia igen jó is az AJpanel de vagy akármilyen plugin ha ment is jpg-be ment, nem kreál valós png de most láss csodát a Zgemma h9Twin + alien2+ is készít png de se ustym se octagon nem.
|
| |
|
[válaszok erre: #10412]
|
[előzmény: (10410) Csuhi, 2024-11-05 17:51:44]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
10404. Elküldve:
2024-11-05 10:34:36 |
[677.] |
Az attól függ milyen beltéri, mert attól még png lehet megnyitja de IrfanView figyelmeztet ez nem png hanem jpg.
|
| |
|
[válaszok erre: #10406]
|
[előzmény: (10402) kj1008, 2024-11-05 09:55:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
10400. Elküldve:
2024-11-05 09:09:35 |
[678.] |
Hiába választod png nem lesz az nyisd meg IrfanView programmal egyből azt kérdezi nevezze át jpg-re. :)
Itt a box-ban lévő grab nem müxik jól nem úgy mint az alien2-ben sh4 proci.
De úgy látom walaki79 irja zgemma H9 twin- openatv 7.3 is müxik.
|
| |
|
[válaszok erre: #10401]
|
[előzmény: (10399) garga pista, 2024-11-05 09:03:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
10396. Elküldve:
2024-11-05 00:47:50 |
[679.] |
Eddig csak ebben az egyben megy alien2 openpli.
|
| |
|
|
[előzmény: (10394) Gilszkilabor, 2024-11-04 21:04:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
3789. Elküldve:
2024-11-04 19:49:41 |
[680.] |
ForémanÚR ! :))))
Magácska is nagy csávó! :D
|
| |
|
|
[előzmény: (3786) foreman, 2024-11-04 16:46:25]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
10392. Elküldve:
2024-11-04 19:48:39 |
[681.] |
Nem megy nem csinál semmit, telneten meg ki akad.
Megy a védtelenségig és ezt produkálja.
|
| |
|
[válaszok erre: #10394]
|
[előzmény: (10391) Gilszkilabor, 2024-11-04 19:30:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
10390. Elküldve:
2024-11-04 19:07:23 |
[682.] |
Csak azért olyat mutass parancsot ami minden rendszeren megy nem csak openpli-n, mert szerintem még ott sem, melyik verzióón megy?
|
| |
|
[válaszok erre: #10391]
|
[előzmény: (10341) Gilszkilabor, 2024-10-29 20:22:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
67471. Elküldve:
2024-11-04 15:51:34 |
[684.] |
Igen png-ben lementi ment fájlnév vagyis kiterjesztés png de attól még jpg lesz!
Én már feltúrtam mindent de nem találok rá megoldás mint png minőségben mentsen.
|
| |
|
[válaszok erre: #67475]
|
[előzmény: (67470) garga pista, 2024-11-04 13:02:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
67468. Elküldve:
2024-11-04 11:22:47 |
[685.] |
Én adtam megoldásokat ezek scriptben útvonal megadás módosítás és gombhoz társitás megoldható, ha kell megcsinálom neki a beltériben is. PC-jét már úgy is ismerem. :D
https://www.netboard.hu/viewref.php?post=17807875
|
| |
|
[válaszok erre: #67469]
|
[előzmény: (67466) Gilszkilabor, 2024-10-29 20:25:44]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
10387. Elküldve:
2024-11-04 02:19:53 |
[687.] |
#SERVICE 4097:0:1:0:0:0:0:0:0:0:http%3a//127.0.0.1%3a8088/https%3a//live.vkplay.ru/musiced90:EURODANCE HITS 90
#DESCRIPTION EURODANCE HITS 90
#SERVICE 4097:0:1:0:0:0:0:0:0:0:http%3a//127.0.0.1%3a8088/https%3a//live.vkplay.ru/deepplomat_music:Deepplomat Music
#DESCRIPTION Deepplomat Music
#SERVICE 4097:0:1:0:0:0:0:0:0:0:http%3a//127.0.0.1%3a8088/https%3a//live.vkplay.ru/ritmika:МУЗЫКА 24/7 - ZENE 24/7
#DESCRIPTION МУЗЫКА 24/7 - ZENE 24/7
#SERVICE 4097:0:1:0:0:0:0:0:0:0:http%3a//127.0.0.1%3a8088/https%3a//live.vkplay.ru/technodancemusic:TechnoDanceMusic
#DESCRIPTION TechnoDanceMusic
|
| |
|
[válaszok erre: #10388]
|
[előzmény: (10386) br, 2024-11-03 23:17:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
7090. Elküldve:
2024-11-01 17:42:07 |
[692.] |
Akkor mondok én is példát, itt nálam nem régen még lehetett Sátoraljaújhelyről a Zemplén TV, Nyíregyházáról a Kölcsey TV és a Nyíregyházi városi TV-t. Ma már nem, eddig miért lehetett venni digitálisan simán egy lepkével is, most meg semmivel sem! És ez akkor következett be amikor van ez a szomszédba háborúsdi, teljesítményt ennyire letekerve?
|
| |
|
|
[előzmény: (7089) konyakmeggy, 2024-11-01 17:07:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
6884. Elküldve:
2024-10-31 12:33:05 |
[694.] |
Itt lehet de csak VPN-el tudtam nézni. :)
A mi régiónkban nem elérhető, Böngésző urbanVPN Russia -ra állítva.
https://78.ru/tv
|
| |
|
|
[előzmény: (6883) belinea, 2024-10-31 10:52:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
1693. Elküldve:
2024-10-31 10:15:02 |
[695.] |
Talán ebben benn is van.
Csak az azonosítót cseréld erre ami a kedvencekben van.
1:0:1:BBDE:42A1:36:0:0:0:0:
<channel id="M3">1:0:1:BBDE:42A1:36:0:0:0:0:HTTP%3A//</channel>
http://konyakmeggy.nhely.hu/epg/rytec.sources.xml
|
| |
|
[válaszok erre: #1694]
|
[előzmény: (1692) ayrton, 2024-10-31 09:46:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
17646. Elküldve:
2024-10-29 18:03:13 |
[698.] |
Hol rendelted? Van ára is. :)
|
| |
|
[válaszok erre: #17647]
|
[előzmény: (17645) sandokan41, 2024-10-29 15:08:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040
|
67462. Elküldve:
2024-10-29 12:39:30 |
[700.] |
Alul még pipáld ki azt a 2 dolgot akkor fog működni a frissités! :)
|
| |
|
|
[előzmény: (67455) Amigo, 2024-10-28 16:13:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|