| Találatok száma: 10038 üzenet |
|
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
14562. Elküldve:
2014-12-10 00:45:53 |
[7977.] |
köszi! :)
|
| |
|
|
[előzmény: (14560) sign_az, 2014-12-09 18:17:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
14559. Elküldve:
2014-12-09 16:01:12 |
[7978.] |
Szia song! Ha meg van neked listában az is elég, de weblapjukkal együtt még jobb. :)
|
| |
|
|
[előzmény: (14543) Songfri, 2014-12-06 10:19:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
194. Elküldve:
2014-12-07 22:58:06 |
[7979.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
[válaszok erre: #195]
|
[előzmény: (192) sztar1, 2014-12-07 21:53:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
14542. Elküldve:
2014-12-04 20:44:46 |
[7982.] |
Én olyat szeretnék kérni akinek van különbőző enigma2 alien1-re, mert össze akarom gyüjteni az összes létezőt. Aki tud az irja le a nevét, letöltési cimét, vagy fórumot vagy akár egyhelyen ha több letöltés is van mert már nem lehet lassan nyomon követni milyenek vannak image. :)
|
| |
|
[válaszok erre: #14543 #14560]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
182. Elküldve:
2014-12-04 17:08:38 |
[7983.] |
ubuntu-n wine-vel nem menne? )
|
| |
|
|
[előzmény: (180) lajcsika, 2014-12-02 17:54:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
10775. Elküldve:
2014-12-02 16:32:29 |
[7984.] |
Scriptek attribútúma beállitva? Mert úgy ne fut le! :)
|
| |
|
[válaszok erre: #10777]
|
[előzmény: (10774) drweb, 2014-12-02 15:55:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
5844. Elküldve:
2014-12-02 16:21:05 |
[7985.] |
De azt nem irod milyen vason!? :D
|
| |
|
|
[előzmény: (5842) mb702, 2014-12-02 10:36:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
7896. Elküldve:
2014-11-29 16:34:35 |
[7986.] |
Ha ez van neked akkor nem is kell nullmodem simán PC-be és mehet a szoft rá loader-al :)
|
| |
|
[válaszok erre: #7898]
|
[előzmény: (7891) sandokan41, 2014-11-29 11:47:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
7892. Elküldve:
2014-11-29 11:49:57 |
[7987.] |
Pedig azt a kábelt adják hozzá, és még plusz kell a nullmodem kábel is. :)
|
| |
|
[válaszok erre: #7894]
|
[előzmény: (7891) sandokan41, 2014-11-29 11:47:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
7817. Elküldve:
2014-11-24 22:52:58 |
[7991.] |
Szia szerintem itt is ugy kell mint a legtöbb amiko-ba. :)
https://www.youtube.com/watch?v=IhBbvwHSrrY
ezt letöltöd szerkesztőben megnyitod (notepad++) ez egy minta, van benne egy ilyen sor
#cccamd~192.168.2.3~15000~dummy~dummy
kettőskeresztet ki veszed előle és a sorodat bele szerkeszted pendrivra ternni
aztán ahol a videóbam is van elmész oda, ott megnyomod a FIND gombot amikor kérdezi IGEN-t nyomsz ujraindul és örülsz ha jó :)
https://dl.dropboxusercontent.com/u/24060872/hsdata.cfg
|
| |
|
[válaszok erre: #7820 #7828]
|
[előzmény: (7816) martadella, 2014-11-24 21:46:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
5807. Elküldve:
2014-11-22 10:28:24 |
[7992.] |
Azt nézd már meg jelenleg amit használasz, miyen chipes van rajta vagy fut.
|
| |
|
[válaszok erre: #5808]
|
[előzmény: (5806) Gyurka6, 2014-11-22 09:19:44]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
7783. Elküldve:
2014-11-22 10:23:39 |
[7993.] |
RC = Remote Controll = Távirányitó
|
| |
|
|
[előzmény: (7782) Numark, 2014-11-22 10:20:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
5803. Elküldve:
2014-11-20 23:48:17 |
[7994.] |
oscam-svn10008-cool-webif-patched.zip
oscam-svn10008-dreambox_fpu-webif-patche d.zip
oscam-svn10008-fritz33xx-webif-ssl-libus b-patched.zip
oscam-svn10008-fritz71xx-webif-ssl-libus b-patched.zip
oscam-svn10008-fritz72xx-webif-ssl-libus b-patched.zip
oscam-svn10008-fritz73xxOS60-webif-ssl-l ibusb-patched.zip
oscam-svn10008-fritz73xx-webif-ssl-libus b-patched.zip
oscam-svn10008-fritz74xxOS60-webif-ssl-l ibusb-patched.zip
oscam-svn10008-fritz74xx-webif-ssl-libus b-patched.zip
oscam-svn10008-mipsel-webif-patched.zip
oscam-svn10008-mipsoe20-webif-patched.zip
oscam-svn10008-openpli40-webif-patched.zip
oscam-svn10008-powerpc-webif-patched.zip
oscam-svn10008-ppcold-webif-patched.zip
oscam-svn10008-sh4-webif-patched.zip
oscam-svn10008-sh_4-webif-patched.zip
http://dl.dropboxusercontent.com/u/24060872/oscam.keys
http://dl.dropboxusercontent.com/u/24060872/Oscam_EMU_S-B-M_Edition_10008.zip
|
| |
|
[válaszok erre: #5804]
|
[előzmény: (5799) Gabywap, 2014-11-20 15:29:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
5802. Elküldve:
2014-11-20 23:37:37 |
[7995.] |
oscam.key kell neki mint ymod-nak :)
|
| |
|
|
[előzmény: (5801) version, 2014-11-20 20:41:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
7730. Elküldve:
2014-11-19 10:13:28 |
[7997.] |
Nem rossz ez sem hamár 600MHz Ali-M3612 CPU van benne. :)
ezekben is ugyan az a cpu...
8140 - ALI M3612
Mini Combo- ALI M3612
|
| |
|
|
[előzmény: (7727) banditata, 2014-11-19 07:57:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
7724. Elküldve:
2014-11-19 01:00:30 |
[7998.] |
Az én tapasztalatom szerint most az amiko-k közzül talán a Amiko MINI HD SE a legstabilabb, de van azért más amiko is ami jól teljesitenek, igen az almához képpest is jobbak. :)
|
| |
|
|
[előzmény: (7722) banditata, 2014-11-18 22:32:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
14429. Elküldve:
2014-11-12 21:10:28 |
[7999.] |
Szia! És ehez a magyar nyelvet hogyan lehetne megoldani? :) üdv.
|
| |
|
|
[előzmény: (14416) bojsza, 2014-11-09 15:08:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
1625. Elküldve:
2014-11-12 15:40:12 |
[8000.] |
Értem, akkor ezek szerint nemsokára felejtős lesz a kábel. :)
|
| |
|
[válaszok erre: #1626]
|
[előzmény: (1623) xule, 2014-11-12 08:51:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|