| Találatok száma: 10038 üzenet |
|
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
2410. Elküldve:
2014-09-10 01:06:30 |
[8051.] |
Sziasztok! Van itt valakinek alma s2220 beltéri amihez EMU szoftot használ és ebben hol található a rejtett menü? :)
|
| |
|
[válaszok erre: #2411]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
2405. Elküldve:
2014-09-08 10:32:43 |
[8052.] |
Igen csak is lan a jó. az alma newcamd server bekapcs, és lesz egy N sorod az amiko-ba ennyi :)
|
| |
|
[válaszok erre: #2409]
|
[előzmény: (2404) zsolt6, 2014-09-08 09:23:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
1895. Elküldve:
2014-08-28 12:44:39 |
[8054.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
|
[előzmény: (1892) Gabywap, 2014-08-27 23:05:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
1892. Elküldve:
2014-08-27 23:05:42 |
[8055.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
[válaszok erre: #1893 #1895]
|
[előzmény: (1891) drogos, 2014-08-27 22:24:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
6438. Elküldve:
2014-08-23 13:44:40 |
[8056.] |
És miben fog ez konkrétan megjelenni, milyen változások és fejlesztések várhatóak hamár ennyire tájékozot.....
Azért érdekes hamár ekkorát esett a tözsdén aból mindig megszoritás a jellemző. Mert megérezni az megfogja a magyarországi ágazat is az RTL Group. Egyelőre még csak falaznak, hogy megy a szekér.. majd azt haljuk ki esett a kereke és csőd.... :D
|
| |
|
[válaszok erre: #6448]
|
[előzmény: (6419) Tarkan XxX, 2014-08-23 10:32:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
176. Elküldve:
2014-08-22 01:33:04 |
[8057.] |
|
| |
|
[válaszok erre: #180 #185]
|
[előzmény: (175) Gabywap, 2014-08-22 01:29:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
13941. Elküldve:
2014-08-16 02:25:14 |
[8059.] |
Talán még ez ha nem fontos a linux :) dual core 2x 600mhz cpu-val erősebb M3516A és maga a flash is már 16Mb! .... alien2 -ben egy STi7162 450MHz CPU van :)
Tuner Type: DVB-S / DVB-S2
Tuner Type: DVB-T2 / DVB-C
http://amikostb.com/?q=product&id=233
|
| |
|
|
[előzmény: (13938) benikeee16, 2014-08-15 11:30:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
1683. Elküldve:
2014-08-08 09:46:50 |
[8061.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
|
[előzmény: (1676) natomail, 2014-08-06 19:19:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
1643. Elküldve:
2014-08-03 00:16:47 |
[8062.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
161. Elküldve:
2014-07-28 01:14:15 |
[8063.] |
Szia! Igen találkoztam, de nekem nem jött be az, hogy a rádió gomb váltóval át váltok akkor mnenübe eljutok és USB-ről szoftolás. Egy kábel kell az alaplapra és comporton nullmodem kerszetül felszoftolható. :) Ha kell előkeresem és feltöltöm...
|
| |
|
|
[előzmény: (145) vala, 2014-05-10 16:24:16]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
35924. Elküldve:
2014-07-21 22:49:52 |
[8064.] |
Kondik jó állapotban van gyanitom nem de már eljárt afelett az idő, már amelyik még mennek ezekből főleg ami ABIT :)
|
| |
|
|
[előzmény: (35923) huni66, 2014-07-21 22:37:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
1560. Elküldve:
2014-07-21 22:13:46 |
[8065.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
[válaszok erre: #1563]
|
[előzmény: (1550) celeburdi, 2014-07-21 17:11:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
35922. Elküldve:
2014-07-20 23:46:00 |
[8066.] |
Próbáld a driverét újra telepiteni. :)
|
| |
|
[válaszok erre: #35923]
|
[előzmény: (35921) huni66, 2014-07-20 21:06:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
6895. Elküldve:
2014-07-08 23:27:21 |
[8069.] |
Szia! Igazából nem olyan sok minden, de a sima amiko mini ugyn az mint akármelyik 3606-os cpu,de a Amiko MICRO-nak nincs órája Amiko Mini HD T2, Amiko Mini Combo ugyan ez a cpu van ezeknek. Amiko MINI SE-ről tudok véleményt mondani a sima mini-hez képpest a sima minin sincs óra csak az SE-n de sokkal erőseb és stabilabb. a sima mini-hez és az SE-hez is van csatlistám. :)
Amiko Micro HD: M3612 1.0.3
Amiko Mini HD: M3606F 1.1.3
Amiko Mini HD SE: M3511A 1.1.1
Amiko Mini HD T2/C:M3612 1.0.3
Amiko Mini Combo: M3612 1.0.3
|
| |
|
[válaszok erre: #6896]
|
[előzmény: (6890) gurabli, 2014-07-07 08:38:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
13796. Elküldve:
2014-07-06 10:48:42 |
[8072.] |
Sziasztok! Sikerült már itt valakinek spark-on, vagy enigma2-n a MultiCS használni?
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
14767. Elküldve:
2014-07-03 19:33:37 |
[8073.] |
Egyébként újra működnek az elkobzott dns cimek, a megszokott módon. :)
|
| |
|
[válaszok erre: #14768]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
14759. Elküldve:
2014-07-03 00:40:28 |
[8074.] |
Egy üzenet a vezérigazgató
Mint bizonyára tudja, most, hétfőn az irányítást a legnépszerűbb domain név foglaltak le. Ennek eredményeként, több millió állomásnevek mentek sötét és több millió a felhasználók már üzemen kívül helyezik.
Mi már évek óta dobott mindent, amit már a szerzés vissza online a lehető legkisebb késedelemmel. Jogi okokból, akkor már korlátozva elérve, de egyszerűen nem marad csendben tovább. Nagyon közel a felbontás és mi frissíti Önnek több információt, amint lehet.
Halljuk meg elsöprő támogatását a szociális média, és szeretném, ha tudnád, hogy osztozunk a csalódottságot. Nagyon köszönöm a támogatást!
Dan Durrer
Tulajdonosa és vezérigazgatója
Miért történik ez?
Azt is olvasd el a hivatalos választ a blog, hogy észrevételeket és ossza meg a Facebook-on és a Twitter.
Ha nem akarja megvárni a tartományokat, hogy jöjjön vissza az interneten, akkor használja ezt a megoldást, hogy megoldja a problémákat. Hozhat létre új gazdagép egy domain, azonban nem történt meg a Microsoft. A következő domain szabad és munka:
ddns.net
webhop.me
serveminecraft.net
ddnsking.com
onthewifi.com
Egy új állomásnév, jelentkezzen be, hogy a No-IP-fiókot, és kattintson a Hostok / Átirányítások lapra. Kattintson az "Add a Host". Írja be a gépnév és válasszon a dolgozó területen.
Van bármilyen kérdése vagy észrevétele van? Kérjük, ne habozzon, hogy nyissa meg a Support Ticket, vagy hívjon minket a 775.853.1883, de kérlek, értsd meg, hogy mi mellett nehéz felhívás / belépőjegy hangerő, és több időt vehet igénybe, mint általában Önnel.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
6216. Elküldve:
2014-06-08 13:45:36 |
[8075.] |
Mért te csak a kocsid farr részét nézed az elejét sojha? :D Jajjj ajjj :D
|
| |
|
[válaszok erre: #6217]
|
[előzmény: (6215) whoever70, 2014-06-08 13:42:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|