| Találatok száma: 10038 üzenet |
|
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
1. Elküldve:
2024-09-30 19:38:39 |
[801.] |
Szia! Jó lenne tudni melyik sorokat módosítottad mert nekem sem ment pedig én használom és írtam is nekik. Mert akkor neki állnék megnézni 7.5 illetve más image -ban sem megy ami már 22 utoljára a openatv 7.3 ment jól.
|
| |
|
|
[előzmény: () , 1970-01-01 01:00:00]
(TÉMANYITÓ)
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
2206. Elküldve:
2024-09-29 23:16:42 |
[802.] |
Az octagon 8008 egy jó választás van támogatás bőven és még lesz is az, hogy 1Gb a ram Linuxnak elég, nem úgy mint egy Androidnak kell.
Amlogic S905X3 Prozessor az androidos. Hisilicon Hi3798MV200 Huawei az octagon.
De mivel az android 9 van rajta a SPIRIT-en annak nem sok jövője van már, támogatottságban a 8008 sem ad ki frissítés az ARM de fejlesztés nem áll le mivel még évekig lesz enigma2 rá.
IPTV sem probléma neki szerintem bőven alkalmas arra is a 8008, de ha sok android app használsz akkor nyilván az androidos.
Vagy egy ilyen és ebben android is enigam2 is meg van.
https://satelity.ellano.sk/mutant-hd66-se-combo/
|
| |
|
[válaszok erre: #2207]
|
[előzmény: (2205) galagonya01, 2024-09-29 15:53:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
1409. Elküldve:
2024-09-28 02:03:01 |
[803.] |
Természetesen értem én, csak elsütöttem, de sajna a távolság miatt nekem messze van. Pedig ha közel lennék elmennék.
|
| |
|
[válaszok erre: #1413]
|
[előzmény: (1407) qqriqueue, 2024-09-27 22:52:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
1406. Elküldve:
2024-09-27 22:06:19 |
[804.] |
Én is gratulálok!
Engem nem hívnak meg még jó párat, mi még piskóták nyikhajok vagyunk. :D
Pedig a jövő már itt van az okos boxokkal. :D
|
| |
|
[válaszok erre: #1407]
|
[előzmény: (1402) Amigo, 2024-09-26 16:42:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
15054. Elküldve:
2024-09-20 23:33:00 |
[807.] |
Azért érdekes minden ip cim szinte az usa-ból van Amazon Technologies Inc. :D
anonymous user-nak azért jó pofa jelszó is kell valami húzós. :D
|
| |
|
|
[előzmény: (15051) koksa, 2024-09-19 17:53:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
15053. Elküldve:
2024-09-20 22:55:10 |
[808.] |
Meg van nyitva az oscam routerben a port? Tehát kintről is elérhető? Azaz osztol másnak is? Ha igen nem sokat tudsz tenni vagy dns címet cserélsz vagy portot ha nem sok a kliens. De az is lehet akinek adsz abból a boxbol szedték ki, vagy volt régi kliens nem tudsz ellenne tenni sokat. Van itt sok lehetőségek is....
anonymous disconnected de ez már jó jel mert el van utasítva ha ezt látod...
|
| |
|
|
[előzmény: (15051) koksa, 2024-09-19 17:53:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
2201. Elküldve:
2024-09-19 22:02:28 |
[810.] |
Nekem is kéne lassan egy az egyik számon egyik vonal kialudt. :D
|
| |
|
[válaszok erre: #2202]
|
[előzmény: (2200) Voyager1977, 2024-09-19 20:51:07]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
14427. Elküldve:
2024-09-19 21:55:17 |
[812.] |
És hol kapható?
|
| |
|
|
[előzmény: (14426) Tom25, 2024-09-19 21:50:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
9863. Elküldve:
2024-09-19 17:12:41 |
[813.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
|
[előzmény: (9862) tamás_bátya, 2024-09-19 16:01:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
15049. Elküldve:
2024-09-19 17:11:47 |
[814.] |
Csinálsz egy anonymous felhasználót és aztán letiltod az anonymous nevet és majd ők kapják a hiba üzit. :D
|
| |
|
[válaszok erre: #15051]
|
[előzmény: (15047) koksa, 2024-09-19 16:58:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
9861. Elküldve:
2024-09-19 12:34:19 |
[815.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
[válaszok erre: #9862]
|
[előzmény: (9860) tamás_bátya, 2024-09-19 12:05:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
9859. Elküldve:
2024-09-19 11:35:40 |
[816.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
|
[előzmény: (9858) qvadis, 2024-09-19 11:03:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
473. Elküldve:
2024-09-19 10:59:39 |
[817.] |
Szia! Azt az infót kaptam megy vele t2-mi és ms csak a 16psk nem hiszem.
|
| |
|
[válaszok erre: #474]
|
[előzmény: (471) alex77, 2024-09-18 00:32:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
67252. Elküldve:
2024-09-18 23:49:38 |
[818.] |
Sőt már sima mobil telefonok is. :D
|
| |
|
[válaszok erre: #67253]
|
[előzmény: (67250) sztar1, 2024-09-18 20:43:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
9856. Elküldve:
2024-09-18 23:48:51 |
[819.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
[válaszok erre: #9858]
|
[előzmény: (9853) qvadis, 2024-09-18 20:55:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
9834. Elküldve:
2024-09-16 17:03:47 |
[821.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
10149. Elküldve:
2024-09-16 10:23:55 |
[823.] |
Szerinted létezik benne Hungarian?
https://vavoo.to/
|
| |
|
|
[előzmény: (10147) SatDreamsman, 2024-09-16 10:16:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
14411. Elküldve:
2024-09-15 22:23:00 |
[824.] |
Hát nem tudom ezek nem egy életre való műanyag házba vannak de nem is egy bivaly antennák. Gondolom Tokaj-ról fognád előtettek van nagy domborzat? Hány km légvonalban az adó neked? Én 40km légvonal és tök jól elvagyok lepkével egy jó erősítő panel és 5v táplálással.:) És akár több tv is kiszolgál.
|
| |
|
[válaszok erre: #14412]
|
[előzmény: (14407) Jozsi24, 2024-09-15 18:37:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
3758. Elküldve:
2024-09-13 20:32:24 |
[825.] |
No meg a másik ahol a nagy fájl van letöltöd hamar a data -n meg győzd kivárni mire letöltöd! :D
|
| |
|
[válaszok erre: #3759]
|
[előzmény: (3757) pityu54, 2024-09-13 20:14:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|