| Találatok száma: 10038 üzenet |
|
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
9787. Elküldve:
2013-08-07 18:17:17 |
[8276.] |
Köszönjük, de soknak fog még ezen visitani a virus irtó! :D
Infection Details
URL: http://ddl3.data.hu/get/0/6810177/AmikoA...
Process: C:%5CProgram Files (x86)%5COpera%5Copera...
Infection: Win32:Evo-gen [Susp]
http://goo.gl/Mbz4B5
Win32: Evo-gen [Susp] egy veszélyes típusú vírus, amely megnyitja a hátsó ajtót a fertőzött számítógépen. Ez a kártevő a támadó hozzáférést a cél PC távoli helyeken. Amint belép a számítógép, akkor a különböző műveleteket, amelyek károsak lehetnek az operációs rendszer. Érzékeny adatokat a fertőzött számítógép is veszélyben a jelenléte Win32: Evo-gen [Felfügg]. Személyazonosság-lopás, fájlok változásait, kulcsnaplózó, és hasznosítása a számítógépet "bot" működés csak néhány a rakományának a vírus. Bár nem minden változatot hordozza ezeket rakományának egyetlen kódot.
Egyéb biztonsági cég címkézett Win32: Evo-gen [Susp], mint a trójai letöltő. Ez azt jelenti, hogy a malware képes kapcsolatba lépni a távoli szerverről töltse le több fenyegetés és telepítse azokat a fertőzött rendszeren. Threat említett lehet egy másik trójai, vírus, vagy hamis program. Veszélyek titokban letöltött Win32: Evo-gen [Susp] a web, FTP szerver és saját számítógépet, majd telepíti és végrehajtja azt. A víruskereső szoftver nem ismeri fel a veszélyt, ha nem tartalmaz elavult adatbázisban. Tehát fontos, hogy szerezzen legújabb adatbázis és frissítések telepített biztonsági program.
Annak érdekében, hogy távolítsa el Win32: Evo-gen [Susp], akkor megvizsgálja a számítógépet olyan eszközökkel, mint azt ezen az oldalon. Ha kétségei vannak a jelenlétét, és bizonyos, hogy hamis pozitív felismerés, csak annyit kell tennie, hogy frissítse a anti-vírus program.
|
| |
|
[válaszok erre: #9789 #9791]
|
[előzmény: (9784) Famiko770, 2013-08-07 18:01:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
27990. Elküldve:
2013-08-03 19:19:43 |
[8283.] |
És nézed is vele vagy csak linkelgeted . :D
|
| |
|
|
[előzmény: (27989) BEVERI, 2013-08-03 18:33:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
805. Elküldve:
2013-08-03 19:19:09 |
[8284.] |
Hát.... ha te elmész valakinél vendégségbe a szólásszabadságra hivatkozva, üvöltesz a vendéglátóval mert neked azt lehet itt mondani amit akarsz (káromkodsz, sértegeted), meglátnám, hogy kitenné a szürödet! :D Mindenütt illik viselkedni ennyi az egész. :D
|
| |
|
[válaszok erre: #806]
|
[előzmény: (801) Skymaster 2011, 2013-08-03 15:04:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
9698. Elküldve:
2013-08-03 18:22:20 |
[8285.] |
Igen, sajnos terheltség......
|
| |
|
|
[előzmény: (9697) erik.dj, 2013-08-03 18:12:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
9696. Elküldve:
2013-08-03 17:56:43 |
[8286.] |
Hát nem tom ma-sat-ka! Mit tekintel érdekesnek ami IPTV az is egy TV-si forma ugyan az majdnem lassan mint a müholdas! Ha már valakinek van egy alkalmatos készüléke ami viszi mind két félét akkor hadd döntse el a tulaj, mit és hogyan jasználja ki. Ha valami neked nem teszik benne ne használd, szabadulj meg tőle vagy tedd a szekrénybe mert többet tud mint gondolnád! :D Nem adok sok időt az IPTV elteredtebb lewsz mint a müholdas mert az ott nézed ahol akarod a világon, nem csak ameddig a mühold el lát. :)
|
| |
|
[válaszok erre: #9699 #9699]
|
[előzmény: (9685) ma-sat, 2013-08-02 22:28:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
8506. Elküldve:
2013-08-03 01:13:14 |
[8287.] |
Eurosport, Eurosport2 csatornák, Hotbird 13 - 11240 V 27500 3/4
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
27978. Elküldve:
2013-07-31 22:57:07 |
[8288.] |
Á szóra sem érdemes, node jól elvannak egymással eltársalognak saját magukkal. :D
"Bekötözött a CooLtúra, és néda júpicin van adás! :D"
Hogy mi lesz ebből ha igy halad.....
|
| |
|
[válaszok erre: #27979]
|
[előzmény: (27973) miki2002, 2013-07-31 21:48:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
33570. Elküldve:
2013-07-30 15:09:41 |
[8290.] |
Sziasztok! nincs valakinek usb pendrive javitó programja vagy szektor javitója.... amit találtam nem jók.... :) tippek esetleg....
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
9644. Elküldve:
2013-07-30 01:37:32 |
[8291.] |
Egyébként egy ilyen vassal Optibox CX PVR Ready+UPC EMU by Dream_Dvb Team megy pc-ről szépen jupici :D
|
| |
|
|
[előzmény: (9642) bojsza, 2013-07-29 21:45:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
9643. Elküldve:
2013-07-30 00:33:06 |
[8292.] |
Az a baj nekem meg nincs ilyen karim igy nem tom megoldani sem. :)
|
| |
|
[válaszok erre: #9649]
|
[előzmény: (9638) amatőr 2, 2013-07-29 20:35:16]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
1854. Elküldve:
2013-07-28 22:33:15 |
[8293.] |
A legújabbnál is megcsinálja nállam is egy alma de antenna kihúz és elindul meg párbakapcs.... nem jöttem rá még mi a gond...
|
| |
|
[válaszok erre: #1857]
|
[előzmény: (1853) szbarna, 2013-07-28 19:35:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
1840. Elküldve:
2013-07-27 10:56:32 |
[8295.] |
Az érdekes nekem meg megy a legújabb szoft napok óta stabilan! :) Érdemes lenne egy szüz szoftot rá tenni (de a gyári még jobb elsőnek) aztán a csatlistát mert lehet valami vissza marad az előző szoftból salangok....
|
| |
|
[válaszok erre: #1842]
|
[előzmény: (1838) [Bukta], 2013-07-26 18:55:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
9588. Elküldve:
2013-07-25 20:44:21 |
[8296.] |
Én adok egy tesztelni valót de ha itt el is indul nem biztos a sparkban is megy :D Egyébként vlc ben rtmp tesztelni ugy tudod ha, müsorszórást választod ott a hálózat és lennyilónál nem müsorszórás megy hanem lejátszást választod de a legujabb KMplayer is csodákra képpes. :)
http://www.centrumok.hu/rtv/streamplayer.htm
|
| |
|
[válaszok erre: #9591]
|
[előzmény: (9580) psycohol, 2013-07-25 18:19:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|