| Találatok száma: 10038 üzenet |
|
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
9560. Elküldve:
2013-07-24 01:39:44 |
[8301.] |
EuroNews HU
<webtv title="EuroNews TV 350video rtmp(HU)" urlkey="0" url="rtmp://fr-par-3.stream-relay.hexaglobe.net:1935/rtpeuronewslive/hu_video350_rtp.sdp" description="" iconsrc="" type="0" />
<webtv title="EuroNews TV 750video rtmp(HU)" urlkey="0" url="rtmp://fr-par-3.stream-relay.hexaglobe.net:1935/rtpeuronewslive/hu_video750_rtp.sdp" description="" iconsrc="" type="0" />
|
| |
|
[válaszok erre: #9561]
|
[előzmény: (9559) Gabywap, 2013-07-23 23:52:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
9559. Elküldve:
2013-07-23 23:52:56 |
[8302.] |
Spark-on müxik! Most ne csodálkozzatok ha csak egy klipp megy folyamatosan meg van gajdulva. :) Egyébként sok tv szerver nem megy most valami támadás folyik.... akadnak egyes szerverek..... :D
DanceTV
<webtv title="DanceTV Music 1 (HU)" urlkey="0" url="http://91.82.85.71:1935/relay10/dancetv1.sdp/playlist.m3u8" description="" iconsrc="" type="0" />
<webtv title="DanceTV Music 2 (HU)" urlkey="0" url="rtmp://91.82.85.71:1935/relay10/dancetv2.sdp" description="" iconsrc="" type="0" />
|
| |
|
[válaszok erre: #9560]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
33510. Elküldve:
2013-07-23 10:09:45 |
[8303.] |
Szia! Úgy ha van egy crossover LAN kábeled és lanon összekötöd a laptopod pc-vel a 2 masinát laptopon esetleg még be kell állitani az intenet megosztást. :)
|
| |
|
[válaszok erre: #33511 #33512]
|
[előzmény: (33507) letaylajos, 2013-07-22 14:54:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
9547. Elküldve:
2013-07-22 16:44:33 |
[8304.] |
Csak rá kéne akadni a t-home IPTV-re és meg lenne oldva :) Van sok szolgáltató főleg orosz ami iptv de rá akadtak és nézhető igy szabadon is . :) Itt egy példa LG smart tv :)
http://212.116.111.18/
|
| |
|
|
[előzmény: (9540) sign_az, 2013-07-22 11:43:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
33506. Elküldve:
2013-07-22 10:09:05 |
[8305.] |
Már hogyne tudna főleg egy viharnál, ha villámlik és a ménkü lecsap! :D
|
| |
|
[válaszok erre: #33508 #33509]
|
[előzmény: (33500) Robertooo, 2013-07-22 05:25:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
33499. Elküldve:
2013-07-22 01:37:18 |
[8306.] |
Én az antennában lévő panelt nézném meg. :D
|
| |
|
[válaszok erre: #33500]
|
[előzmény: (33496) Robertooo, 2013-07-21 14:02:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
9533. Elküldve:
2013-07-22 01:32:11 |
[8308.] |
talán ezt keresed?
var/host.conf
:D
|
| |
|
|
[előzmény: (9530) kabe, 2013-07-21 23:57:16]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
97155. Elküldve:
2013-07-21 12:42:33 |
[8309.] |
És a menü szinesben jön be vagy az is fekete fehér? :D
|
| |
|
[válaszok erre: #97171]
|
[előzmény: (97153) katalin888, 2013-07-21 11:54:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
97154. Elküldve:
2013-07-21 12:41:51 |
[8310.] |
Szia! Igen nállunk saját készitésü csatornákat adnak a discovery-k helyett. A müholdon persze ott van de már a magyar kód kártyák nem nyissák meg ahol le vették már minimális ami nyissa. Hát, hogy tartalmilag.. minden csatornának meg van izléses tartalma, de hát tudni illik kielégiteni senkit sem lehet, és mindenkit egyik sem elégiti ki. :D
|
| |
|
|
[előzmény: (97152) tree, 2013-07-19 23:13:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
4021. Elküldve:
2013-07-21 10:56:35 |
[8311.] |
Meglehet a kártyád nem frissült le. :D
|
| |
|
[válaszok erre: #4025]
|
[előzmény: (4020) meddu00, 2013-07-21 08:25:38]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
9399. Elküldve:
2013-07-16 23:09:26 |
[8314.] |
Köszi, értem és világos. :)
|
| |
|
|
[előzmény: (9386) fabiandaniel, 2013-07-16 10:31:47]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
9385. Elküldve:
2013-07-16 09:29:49 |
[8315.] |
Kérdésem lenne, az alien 2 vagy a tripla tuneres tud a fel venni ha mást tv aást néznek illetve 1 kábel kell a holdról neki vagy kettő? :) Vagy melyiek hasonló készülék tud ilyet ami HD . :)
|
| |
|
[válaszok erre: #9386]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
9384. Elküldve:
2013-07-16 09:07:29 |
[8316.] |
Attributumok beállitva jó a bin fájlban?
|
| |
|
[válaszok erre: #9387]
|
[előzmény: (9383) tibi020, 2013-07-16 07:48:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
9380. Elküldve:
2013-07-15 22:33:52 |
[8317.] |
Szia! Jó de mivel nézed pontosan az a digi -t cam?
|
| |
|
[válaszok erre: #9383]
|
[előzmény: (9378) tibi020, 2013-07-15 20:53:25]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
9375. Elküldve:
2013-07-15 10:24:25 |
[8318.] |
Hát mert egy és ugyan az személy csak több kiadásban. :D
|
| |
|
|
[előzmény: (9370) bojsza, 2013-07-14 22:02:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
9344. Elküldve:
2013-07-14 09:55:10 |
[8319.] |
Indisd el sparkon a hálózat keresést vagy a vak keresést. :)
|
| |
|
[válaszok erre: #9351 #9353]
|
[előzmény: (9340) tybcsi, 2013-07-13 23:07:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
27919. Elküldve:
2013-07-07 23:07:51 |
[8322.] |
Mi van még most keltél fel? Májusi hirek volt. :D
|
| |
|
[válaszok erre: #27920]
|
[előzmény: (27918) ismeretlen, 2013-07-07 22:06:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
33447. Elküldve:
2013-07-05 17:30:09 |
[8324.] |
Szia a tipusal nem sokra megyünk, ellenben egy hardware azonositót ha tudsz adni rólla az eszközkezelőben annál inkább szerencsésebb a megoldáshoz vezető út! :)
|
| |
|
[válaszok erre: #33471]
|
[előzmény: (33441) gyimes, 2013-07-05 10:16:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
33446. Elküldve:
2013-07-05 17:27:12 |
[8325.] |
Igy van ahogy irja a forrásból már kitudod szedni, de konkrétan melyik érdekel? :)
|
| |
|
|
[előzmény: (33445) amdrulez, 2013-07-05 15:37:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|