| Találatok száma: 10038 üzenet |
|
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
3994. Elküldve:
2013-07-05 11:21:26 |
[8326.] |
egy oscam.dvbapi fájlt hozz létre és ezt tedd bele.
P: 0D02:0000A0
I: 1815
I: 0D97
I: 0653
|
| |
|
|
[előzmény: (3982) attis75, 2013-07-04 11:05:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
33437. Elküldve:
2013-07-05 02:23:14 |
[8327.] |
Boisban bemész meg keresed az UEFI enabledet és átálitod Legacy Boot -ra és menni kell a win7-nek is. :D És teljesen particonálni sem árt :)
|
| |
|
[válaszok erre: #33438]
|
[előzmény: (33424) letaylajos, 2013-07-04 16:32:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
33418. Elküldve:
2013-07-04 00:53:57 |
[8328.] |
Én nem értem, hogyan tud még mindig ennyi negativum után is bizniszelni valaki. Én szerveznék neki egy kis leckét amit egy életre megtanulna, persze ezt mindenkinek aki, és szerintem hozzájárulna a leckéhez. Nembeszélve utca házszám meg van telefon stb. Mindent meg lehetne tudni rólla még azt is mikor veszen levegőt is. Egy listát állitanék előbb miket lehetne vele eszközölni no nem kell finomkodni. :) Valahogy én is allergiás lennék az ilyen egyénekre.
|
| |
|
[válaszok erre: #33420]
|
[előzmény: (33413) sat_nobody, 2013-07-03 18:11:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
27904. Elküldve:
2013-07-03 00:58:45 |
[8329.] |
És mi a bánatot akarsz már ezzel a 2011 márciusi kulcsal? :D És ráadásul 3 helyre is belinkeled. :)
|
| |
|
|
[előzmény: (27903) kisbare, 2013-07-02 22:41:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
4053. Elküldve:
2013-06-20 12:19:21 |
[8330.] |
Szia, és mi lenne ha beállitásban módositgatnál vagy RGB-re állitod és felbontás vagy tv szabványt automatikusra állitanád. :)
|
| |
|
[válaszok erre: #4054]
|
[előzmény: (4051) kiskatz, 2013-06-20 11:15:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
1796. Elküldve:
2013-06-19 14:48:09 |
[8331.] |
Már ha meg de legyen kéznél nullmodem kábel, mert kapsz egy jókora ASH a kijelzőre, és lehet kábelen szoftolni. :D
|
| |
|
[válaszok erre: #1797]
|
[előzmény: (1793) Explorer1701, 2013-06-19 11:20:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
1795. Elküldve:
2013-06-19 14:46:09 |
[8332.] |
S2200 csak sat vevő, a S2300 Sat és földi digitális vevő egyben de a szoft alapjuk szinte egyforma . :)
|
| |
|
|
[előzmény: (1794) Explorer1701, 2013-06-19 13:23:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
1782. Elküldve:
2013-06-19 00:32:59 |
[8333.] |
Saját az a 2 C sor vagy kapod? Mert mi van ha a sorral van a gond..... Nem feltétlen egy szoftal lehet a gond mindig, nekem miért nem akad meg egyik szoftal sem. :) Ha neg akad egy kikapcs-bekapcs és jó. :)
|
| |
|
|
[előzmény: (1778) Explorer1701, 2013-06-18 17:01:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
8979. Elküldve:
2013-06-18 19:53:11 |
[8334.] |
Köszi már sikerül egyett össze hoznom ami el is indult! :)
|
| |
|
|
[előzmény: (8973) Tomy27, 2013-06-18 06:14:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
27884. Elküldve:
2013-06-18 19:52:19 |
[8335.] |
Ma ugy látom meg sütött a napocska de nem kicsit nagyon!! Ugyan ennek miköze van egyikhez is? Se ortonra se n3 szoft de még senem sathoz! Nézzél bele előbb amig nem linkelsz!
NCRCbootloader DVBT---0.1.0 2011-08-03
Azt ajánlom kezeltesd, vagy szedjed rendesen ha elgurult! :D
|
| |
|
|
[előzmény: (27883) atexka, 2013-06-18 18:59:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
8971. Elküldve:
2013-06-17 22:28:35 |
[8336.] |
Sziasztok, van valakinek egy müködő sh4 re oscam ymod configja ami elis indul ezzel oscam-ymodv18-t39? thx.
|
| |
|
[válaszok erre: #8973]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
1775. Elküldve:
2013-06-15 22:11:56 |
[8337.] |
Csak nem árt az adókat is nézni amit épp nem nézel :D Mert különbőző adókon érkezik a frissités, itt láthatod melyiket kell ahoz nézned és mkelyik napig frissül le, ez egy dm500 newcs-ből van.
|
| |
|
|
[előzmény: (1774) antikabakter, 2013-06-15 21:52:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
3982. Elküldve:
2013-06-11 15:49:35 |
[8338.] |
És ez a Cool-túra is amit te képviselsz, az sem semmi! :D
|
| |
|
|
[előzmény: (3976) Hoga, 2013-06-10 21:09:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
8927. Elküldve:
2013-06-11 09:44:16 |
[8339.] |
. sorry edit...
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
8883. Elküldve:
2013-06-08 01:12:07 |
[8340.] |
Sziasztok dancetv-t már megcsinálták rtsp-re sajna nem rtmp sparkon nem megy de akinek van E2 az tesztelje. :)
rtsp://stream01.gtk.hu/dancetv
http://stream01.gtk.hu/dancetv
mms://stream01.gtk.hu/dancetv
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
1753. Elküldve:
2013-06-06 10:49:20 |
[8341.] |
lehet azt! :D
|
| |
|
|
[előzmény: (1752) balu1977, 2013-06-05 22:52:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
8852. Elküldve:
2013-06-04 08:44:59 |
[8342.] |
Na meg ide nem csak gyerekek járnak, ha már mindenkit annak szólitasz. :D Azért vannak itt jócskán korosabbak is. :D
|
| |
|
|
[előzmény: (8848) Sanyi1963Bp, 2013-06-04 00:52:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
27833. Elküldve:
2013-05-31 01:01:31 |
[8343.] |
És egy áramtalanitás után is igy jön be? :D
|
| |
|
[válaszok erre: #27835]
|
[előzmény: (27832) ateszko, 2013-05-30 22:57:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
8621. Elküldve:
2013-05-21 21:35:02 |
[8344.] |
Egyébként akinek problámája van nem irjátok milyen szoft verziók vannak rajta, mert aknek a legfrisebb 64 van nincs vele gond vagy csak véletlen... :)
|
| |
|
[válaszok erre: #8622 #8623]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
1729. Elküldve:
2013-05-18 09:24:11 |
[8345.] |
A sort emikor beleteszed automatikusra állitod a csatlakozás felett? Mert ha eldobja a kapcsolatot nem csatlakozik ujra csak ha auto-ra állitod. :D Jó az az alma pedig megy non-stop..... pessze egy jól bekonfigolt kártya osztás is kell hozzá.... :)
|
| |
|
|
[előzmény: (1725) kinsky, 2013-05-17 21:06:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
3820. Elküldve:
2013-05-07 00:05:37 |
[8346.] |
Azért egy VGA (15 pin) és egy RS232 soros (9 pin) kábelt ne keverjünk össze, az egyik amugy is 3 sorból a másik 2 sorból áll. :D
http://de.wikipedia.org/wiki/Nullmodem-Kabel
ha laptop van valószinó ez a páros kell
|
| |
|
[válaszok erre: #3821 #3825]
|
[előzmény: (3819) saalty, 2013-05-06 23:25:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
3793. Elküldve:
2013-05-03 23:15:14 |
[8347.] |
wazze! :D
|
| |
|
|
[előzmény: (3792) miki2002, 2013-05-03 23:11:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
1680. Elküldve:
2013-04-21 00:19:19 |
[8349.] |
Szia, mivel nyissa az adást sorból vagy karival? :)
|
| |
|
|
[előzmény: (1679) [Bukta], 2013-04-20 23:10:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
8249. Elküldve:
2013-04-18 13:05:07 |
[8350.] |
nem ugyan az mint a dm500-nál:)
[serial]
Device = tuner@/dev/ttyAS0?delay=2&timeout=300
|
| |
|
|
[előzmény: (8241) genesys, 2013-04-17 22:54:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|