| Találatok száma: 10038 üzenet |
|
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
3676. Elküldve:
2013-04-18 13:02:07 |
[8351.] |
Próbáld ki twin fej szimpla módban, mind két kimenetét a fejnek aztán meg lesz mi a gond :)
|
| |
|
|
[előzmény: (3674) mtamasl, 2013-04-18 11:55:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
1670. Elküldve:
2013-04-16 11:15:21 |
[8352.] |
Nekem sohasem fagyott váltáskor. :) Igaz a legujabb szoftal használtam még eddig... :) 20b9b....
|
| |
|
|
[előzmény: (1668) [Bukta], 2013-04-16 01:42:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
19285. Elküldve:
2013-04-15 23:59:32 |
[8353.] |
Olyan nincs! Van mindnek! :D Milyen image van rajta? Ha el van állitva max az alapértelmezett port a 80-as van átirva azt pedig a kommunikációs beállitásokban átirható. :) És akkor ugy jön be , hogy http//dmipcime:portszáma
|
| |
|
[válaszok erre: #19286]
|
[előzmény: (19284) miroka, 2013-04-15 23:49:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
19283. Elküldve:
2013-04-15 20:50:17 |
[8355.] |
|
| |
|
[válaszok erre: #19284]
|
[előzmény: (19281) miroka, 2013-04-15 20:32:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
19282. Elküldve:
2013-04-15 20:46:28 |
[8356.] |
web interfacen menj bele a dm-be és ott a control fülnél van a remote contoll-ban webes felületes távirányitó azon tudod állitani :)
http://192.168.xxx.xxx/showRemoteControl
|
| |
|
|
[előzmény: (19281) miroka, 2013-04-15 20:32:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
13708. Elküldve:
2013-04-15 12:26:29 |
[8357.] |
orton ShareMax-ra kell be állitani. :)
oscam.conf ba ezt tedd bele.
[serial]
Device = tuner@/dev/ttyAS0?delay=2&timeout=300
illetve legyen egy usernév tuner néven az oscam.user -ban
[account]
user = tuner
pwd = tuner
group = 1
|
| |
|
[válaszok erre: #13710 #13720]
|
[előzmény: (13705) geppityu, 2013-04-15 08:25:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
1663. Elküldve:
2013-04-14 12:17:45 |
[8360.] |
Ne ezt add neki oda eromclient.abs hanem, amit pendrivról akartál, semmi baj fog ez még hasitani :D
|
| |
|
|
[előzmény: (1661) amol, 2013-04-13 18:15:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
3645. Elküldve:
2013-04-11 09:52:34 |
[8362.] |
igen jók, csak a geminiben van time bomba. :)
|
| |
|
[válaszok erre: #3647]
|
[előzmény: (3644) Pubi, 2013-04-11 09:51:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
2313. Elküldve:
2013-04-09 10:22:19 |
[8364.] |
Sziasztok! Valkakinek nincs véletlen egy felesleges Ferguson ariva 100-as távirányitója eladó?
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
27694. Elküldve:
2013-04-03 20:24:12 |
[8365.] |
Oszt aki ezt mondta tudja is miről beszélt comaxról? Ugyan nincs is conax rajta arról beszél. :D
|
| |
|
|
[előzmény: (27693) BEVERI, 2013-04-03 20:20:44]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
8023. Elküldve:
2013-04-03 17:08:59 |
[8366.] |
Ezt jó, hogy le irod, de én az alien1-et ismerem de sajna olyan képpesége egyiknek sincs amit még hiányol ali. :) De hát mindent nem tudhat egyik sem. :D
|
| |
|
|
[előzmény: (8018) tonio51, 2013-04-03 15:43:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
8017. Elküldve:
2013-04-03 14:45:35 |
[8367.] |
Amiko Alien 8900
SYSTEM RESOURCES
Main Processor: 450M Hz based CPU
Flash Memory: Nor flash: 8MB X 1 ; Nand flash:512MB X 1
DDR SDRAM: DDR2 128MB x 2
1db DVB-S2 tuner
1db USB 2.0
itt csak klónról akkor lehet beszélni ha nem hivatalos helyen veszed. :)
http://amikostb.com/?q=product&id=8
Amiko Alien 2
Main Processor: STi7162 450MHz CPU
Dual boot - A Linux beágyazott operációs rendszer
Két Conax Embedded Kártya Olvasó
dupla DVB-S2 tuner
1db USB 2.0
http://amikostb.com/?q=product&id=153
|
| |
|
[válaszok erre: #8018 #8033]
|
[előzmény: (8012) alialexali, 2013-04-03 11:17:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
7999. Elküldve:
2013-04-03 01:59:07 |
[8368.] |
oscam vagy mgcamd- al :)
|
| |
|
[válaszok erre: #8000]
|
[előzmény: (7998) domandras, 2013-04-03 00:25:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
27679. Elküldve:
2013-04-02 10:08:02 |
[8370.] |
Hüha az igen ez nagyon elgurult! :D Megártott a tegnapi nap, ma meg még nincs hatása. :D
|
| |
|
|
[előzmény: (27673) ismeretlen, 2013-04-02 09:30:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
27656. Elküldve:
2013-04-01 13:35:48 |
[8372.] |
Persze, hogy jó arra is egyforma a szoft. :) sőt lemeted a másikta meg feltolod ennyi. :)
Csak ugy tudod szerkesztővel feltenni ha ki exportálod udf-be és szerkesztőbe ezt nyitod meg és tolod rá. :D De az első még eCCerübb. :D
|
| |
|
[válaszok erre: #27659]
|
[előzmény: (27655) garga pista, 2013-04-01 12:45:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
27654. Elküldve:
2013-04-01 11:50:40 |
[8373.] |
de ezzel ALI_upgrade_071127.zip mensd le a szoftot az dump flash módban. :)
|
| |
|
[válaszok erre: #27655 #27733]
|
[előzmény: (27652) garga pista, 2013-04-01 11:36:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
27650. Elküldve:
2013-04-01 10:09:34 |
[8375.] |
Vagy nézz bele a belsejébe nincs e púpos kondi! :D
|
| |
|
[válaszok erre: #27651]
|
[előzmény: (27639) kisnorbi5, 2013-04-01 07:52:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|