| Találatok száma: 10038 üzenet |
|
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
7915. Elküldve:
2013-03-30 10:15:49 |
[8376.] |
Szia ali, alma jó ha nem akarsz vele sokat bajlódni, szoft fel, sor bele és nézed, soknak van HD tv és alma együtt és szépek a képek amiko alien azért kicsit nehézkesebb de az is szép képet ad árban az alma is nyerő ha csak nem karsz szenvedni stb. :) A szoftok meg jönnek ki mindig szinte mindegyikhez mostanában. :)
|
| |
|
|
[előzmény: (7909) alialexali, 2013-03-30 07:08:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
27593. Elküldve:
2013-03-30 10:06:24 |
[8377.] |
Szia miki a szomszédom panaszba tette az astra4a a PB nem megy, mondtam neki a csajok be adták a felmondást és levették akódrendszert. Gondolom nincs alternativa? Rémlik mintha astra19-en lenne ott 1-2? :D üdv.
|
| |
|
[válaszok erre: #27594]
|
[előzmény: (27592) miki2002, 2013-03-30 00:44:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
3549. Elküldve:
2013-03-30 10:04:26 |
[8378.] |
Foreman PC-n a szerkesztőben hozzá lehet adni és ugy feltolni. :D
|
| |
|
|
[előzmény: (3546) foreman, 2013-03-30 08:03:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
3469. Elküldve:
2013-03-28 19:45:35 |
[8379.] |
Norbi dönsd már el melyik nevet akarod mert hol ezen hol a ma-sat néven vagy igy mások nem tudnak követni :D Csak tudnám mitől jó ha ezer néven vagy regisztrálva? :D
|
| |
|
[válaszok erre: #3478]
|
[előzmény: (3460) aesgs677, 2013-03-28 12:25:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
1617. Elküldve:
2013-03-27 15:16:35 |
[8381.] |
iszok... :D
|
| |
|
|
[előzmény: (1616) Explorer1701, 2013-03-27 14:19:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
27555. Elküldve:
2013-03-26 15:12:55 |
[8383.] |
Micsoda hamis? Talán a kuyta az hamis! :D
|
| |
|
[válaszok erre: #27556]
|
[előzmény: (27551) ismeretlen, 2013-03-26 14:51:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
27554. Elküldve:
2013-03-26 15:12:06 |
[8384.] |
502 Bad Gateway ez data hiba néha bedobja akkor miért is miki nézzen utánna? _D
Szóval jó lenne megfogalmazni néha mit is akarsz, illetve miről akarsz tudomást szerezni meg kicsit érthetőbben leirnád mi a búbánatott akarsz, mert ennek se füle se farka. :D
http://dl.dropbox.com/u/24060872/miki2002_key_2013-03-21.rar
|
| |
|
|
[előzmény: (27545) ismeretlen, 2013-03-25 20:30:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
1610. Elküldve:
2013-03-26 11:42:12 |
[8386.] |
Végül is egy cég de mostanában az alma az elterjedtebb bár lehet is több funkció van benne a 405-ös régebbi kiadás....
|
| |
|
|
[előzmény: (1608) Zizi123, 2013-03-26 11:28:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
13646. Elküldve:
2013-03-25 22:47:38 |
[8388.] |
ha dm500-ba newcs-ben adod az nem tudodo korlátozni, de oscamban igen....
|
| |
|
|
[előzmény: (13645) horvathrobert, 2013-03-25 22:00:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
27540. Elküldve:
2013-03-25 17:41:55 |
[8389.] |
Hát hülyének nem, de nem vagy normafa! :D
Ez van ott de ez is S2-es a te vasad ezt nem viszi de te vertikálisan mutatod, szerintem össze van nállad keveredve a szezon, a fazonnal! :D
12092 H
DVB-S2/8PSK
MPEG-4
30000 3/4
Mooz Dance HD
|
| |
|
[válaszok erre: #27544 #27546]
|
[előzmény: (27537) ismeretlen, 2013-03-25 13:00:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
13644. Elküldve:
2013-03-25 14:14:57 |
[8390.] |
alma. amiko......
|
| |
|
|
[előzmény: (13643) homer007, 2013-03-25 12:41:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
1600. Elküldve:
2013-03-16 23:51:31 |
[8391.] |
AlCode módban kellett volna fel tenni akkor ez nem jön elő....
|
| |
|
|
[előzmény: (1598) szekimilu, 2013-03-16 21:27:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
27490. Elküldve:
2013-03-16 18:57:44 |
[8392.] |
master code 1470 ?
|
| |
|
[válaszok erre: #27491]
|
[előzmény: (27487) Gyuri2000, 2013-03-16 16:53:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
27470. Elküldve:
2013-03-16 12:55:28 |
[8394.] |
esetleg a virus irtót tilsd le addig.....
|
| |
|
[válaszok erre: #27471]
|
[előzmény: (27469) Tomy27, 2013-03-16 12:47:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
27463. Elküldve:
2013-03-16 11:28:38 |
[8395.] |
egy másik USB port próbáld meg illetve az eszközkezelőben nézd meg hanyas com portot osztotta ki!? :)
|
| |
|
[válaszok erre: #27464]
|
[előzmény: (27462) Tomy27, 2013-03-16 11:17:25]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
1596. Elküldve:
2013-03-12 15:44:13 |
[8396.] |
ja hogy 2000ben szerintem abban is lenni kell....
|
| |
|
[válaszok erre: #1597]
|
[előzmény: (1594) foreman, 2013-03-12 15:21:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
7461. Elküldve:
2013-03-04 13:02:10 |
[8398.] |
Nem megfeleő spark van rajta nem alienre való.... Pendrivról tudod a sparkot fel tenne egy rescoue image-val. :)
|
| |
|
[válaszok erre: #7465]
|
[előzmény: (7457) nnunuke, 2013-03-04 11:53:38]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
1545. Elküldve:
2013-03-02 12:15:24 |
[8400.] |
És a mindigtv olyan nehézségbe ütközik az adott adón lekeresni azt a pár csatornát? :D
|
| |
|
[válaszok erre: #1546]
|
[előzmény: (1544) Westel7, 2013-03-02 12:13:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|