| Találatok száma: 10038 üzenet |
|
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
1109. Elküldve:
2013-01-09 17:37:43 |
[8501.] |
ujuj :D fütyült a biró portás! :D és osztott is....
|
| |
|
[válaszok erre: #1110]
|
[előzmény: (1108) LF, 2013-01-09 17:34:44]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
1106. Elküldve:
2013-01-09 17:08:57 |
[8502.] |
Szia! :) Ugyan olyan jó csak müxik rajta minden még a jútyúbb is! :D maincode módban mehet rá, de mint mindig kell egy dump is......
|
| |
|
[válaszok erre: #1107]
|
[előzmény: (1105) foreman, 2013-01-09 16:43:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
6270. Elküldve:
2013-01-09 11:49:51 |
[8503.] |
az alien STB ID-je... de egymásra ugy sem megy fel a szoftok... de semmi különbség köztük max hardveresen....az is minimális...
Amiko Alien SHD8900
Stbmodel: 09000A00
meg a többiek....
Edision Argus Pingulux
Stbmodel: 09000800
Galaxy Innovations GI S8120E
Stbmodel: 09000B00
Golden Media 990 CR HD PVR Spark LX
Stbmodel: 09000700
SAB Unix F+ Solo (S902)
Stbmodel: 09000E00
Dynavision Spark
Stbmodel: 09000D00
|
| |
|
|
[előzmény: (6265) pcz, 2013-01-09 09:15:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
1087. Elküldve:
2013-01-09 00:20:26 |
[8505.] |
Hab a tortán ezután jön neki és lapot osztanak oszt lesheti azt is! :D
|
| |
|
|
[előzmény: (1083) djtyber, 2013-01-08 18:50:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
2731. Elküldve:
2013-01-08 13:03:58 |
[8506.] |
telnet parancs és tudni kell pontosan mi az oscam bináris neve hacsak oscam akkor ennyi kell telneten beirni: oscam killall és ezzel kilövöd a futattásból. :)
|
| |
|
[válaszok erre: #2732]
|
[előzmény: (2730) yaksi, 2013-01-08 13:00:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
6189. Elküldve:
2013-01-06 09:23:30 |
[8508.] |
Szia! Először is milyen imaget tettél rá? A másik ha bemész a tuner választásban van e THOR ha nincs tölts fel rá dreamedtittel egy csat listát akinek van itt esteleg és benne a thor.... aztán lehet tovább lépni. :)
|
| |
|
|
[előzmény: (6188) etyen, 2013-01-06 08:38:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
2582. Elküldve:
2013-01-03 01:44:34 |
[8509.] |
Igen az alien képes rá! :D
|
| |
|
|
[előzmény: (2581) psycohol, 2013-01-03 00:40:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
6075. Elküldve:
2013-01-02 21:04:43 |
[8510.] |
meg plusz vám+áfa drága leves lesz az :D
|
| |
|
[válaszok erre: #6076]
|
[előzmény: (6074) aesgs677, 2013-01-02 20:49:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
6063. Elküldve:
2013-01-02 00:36:44 |
[8511.] |
Ha nem HD akkor jó viszont fel kell tenni a leg frisebb VLC playert pipáld ki a plugin telepités nozzila és próbáld firefoxban. :)
|
| |
|
[válaszok erre: #6064]
|
[előzmény: (6062) képlékeny, 2013-01-01 23:35:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
2559. Elküldve:
2013-01-01 14:14:04 |
[8512.] |
Ha gyári szoftot tette fel azért, mert azok csak a conax-ot látják és nem univerzális az olvasó az mcas vagy emus szoftal már menni fog....
|
| |
|
[válaszok erre: #2562]
|
[előzmény: (2556) digibox, 2013-01-01 11:44:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
993. Elküldve:
2012-12-31 00:29:17 |
[8515.] |
Ja és csókoltat téged az öreganyó! :D
|
| |
|
[válaszok erre: #996]
|
[előzmény: (991) djtyber, 2012-12-31 00:22:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
992. Elküldve:
2012-12-31 00:27:41 |
[8516.] |
Ott ahol a szemed majd ki veri! A leg tetején középen a piros mellett.... Na ugye ott van?
|
| |
|
[válaszok erre: #994]
|
[előzmény: (991) djtyber, 2012-12-31 00:22:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
2536. Elküldve:
2012-12-30 17:41:19 |
[8517.] |
hát tod van aki mercivel szaladgál de van aki suzukival :D és mégis gurul mind a kettő...:D
|
| |
|
[válaszok erre: #2538]
|
[előzmény: (2534) egedi, 2012-12-30 16:36:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
6026. Elküldve:
2012-12-30 10:15:03 |
[8519.] |
az alienbe a laptop IP cimét kell....
|
| |
|
|
[előzmény: (6025) asprey, 2012-12-30 10:03:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
984. Elküldve:
2012-12-30 10:01:53 |
[8520.] |
Deha nem pontosan irod bele akkor persze nem megy, ne legyen több karakter, mint egy normál cccam.cfg-be tennéd be dm500nál akár...
minta:
C: someserver.somedomain 12000 user1 pass1
C: 192.168.1.2 12000 user2 pass2
itt N sornál duplán kell irni a portot...
N: 127.0.0.1 10000 10000 dummy dummy 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14
|
| |
|
[válaszok erre: #985]
|
[előzmény: (981) djtyber, 2012-12-30 01:03:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
980. Elküldve:
2012-12-30 01:00:21 |
[8521.] |
mindkettőt is bele rakhatod....
|
| |
|
[válaszok erre: #981]
|
[előzmény: (979) djtyber, 2012-12-30 00:35:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
978. Elküldve:
2012-12-30 00:30:39 |
[8522.] |
|
| |
|
|
[előzmény: (976) djtyber, 2012-12-30 00:04:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
977. Elküldve:
2012-12-30 00:21:24 |
[8523.] |
Már mondtam ezt tölsd le.... nyisd meg szekesztő progival wordpad és ha beleirod másold a pendrivra aztán usb szoftolásnál válaszd ki a flash config ott start... és ennyi....
ez egy minta...
http://dl.dropbox.com/u/24060872/allshares.dat
|
| |
|
[válaszok erre: #979]
|
[előzmény: (976) djtyber, 2012-12-30 00:04:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|