| Találatok száma: 10038 üzenet |
|
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
5967. Elküldve:
2012-12-26 20:47:14 |
[8551.] |
mi az ip cimed a routeren?
192.168.0.1 ?
ird át erre..
httpallowed = 127.0.0.1,192.168.0.1-192.168.255.255
|
| |
|
[válaszok erre: #5968]
|
[előzmény: (5966) k2laci, 2012-12-26 20:37:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
2487. Elküldve:
2012-12-26 20:26:06 |
[8552.] |
nyugi van semilyen amiko készülékben most nem megy a youtube semilyen szofton majd megoldják nyugi vaqn volt már rá példa...
|
| |
|
[válaszok erre: #2488]
|
[előzmény: (2486) Hoga, 2012-12-26 20:08:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
5965. Elküldve:
2012-12-26 20:23:13 |
[8553.] |
oscam.conf
[global]
serverip = 0.0.0.0
usrfile =
mailfile =
logfile = 1
cwlogdir =
emmlogdir =
disablelog = 1
disableuserfile = 1
disablemail = 1
loghistorysize = 4096
usrfileflag = 0
clienttimeout = 5000
fallbacktimeout = 1500
clientmaxidle = 50
failbantime = 0
failbancount = 0
cachedelay = 120
bindwait = 120
netprio = 0
sleep = 0
unlockparental = 0
nice = -1
serialreadertimeout = 1500
suppresscmd08 = 0
maxlogsize = 0
waitforcards = 1
waitforcards_extra_delay = 500
preferlocalcards = 0
saveinithistory = 1
readerrestartseconds = 30
dropdups = 0
cacheexwaittime = 50
cacheexenablestats = 0
lb_mode = 0
lb_save = 0
lb_nbest_readers = 10
lb_nfb_readers = 10
lb_min_ecmcount = 15
lb_max_ecmcount = 200
lb_reopen_seconds = 200
lb_retrylimit = 800
lb_retrylimits =
lb_nbest_percaid =
lb_noproviderforcaid =
lb_savepath =
lb_stat_cleanup = 336
lb_reopen_mode = 0
lb_max_readers = 0
lb_auto_betatunnel = 1
lb_auto_betatunnel_prefer_beta= 50
resolvegethostbyname = 1
double_check = 0
max_cache_time = 15
max_cache_count = 1000
[monitor]
port = 0
serverip = 0.0.0.0
nocrypt =
aulow = 30
hideclient_to = 15
monlevel = 2
appendchaninfo = 0
[newcamd]
port = 13000@0D02:0000A0;13500@1880:002111,000000,002011,002113
key = 0102030405060708091011121314
allowed =
keepalive = 1
mgclient = 1
[dvbapi]
enabled = 1
au = 0
boxtype = none
user = amiko
pmt_mode = 0
request_mode = 0
reopenonzap = 0
[webif]
httpport = 8888
httphelplang = en
httpuser = alien
httppwd = alien
httpcert =
httpcss = /var/tuxbox/config/go_chocolate2.css
httpjscript =
httptpl =
httpscript =
httprefresh = 30
httpallowed = 127.0.0.1,192.168.1.1-192.168.255.255
httpdyndns =
httphideidleclients = 0
httpreadonly = 0
httpsavefullcfg = 1
|
| |
|
[válaszok erre: #5966]
|
[előzmény: (5961) k2laci, 2012-12-26 20:17:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
5964. Elküldve:
2012-12-26 20:22:30 |
[8554.] |
[reader]
label = cccam_19999
description =
enable = 1
protocol = cccam
device = servercim.dyndns.org,19999
key =
user = dummy
password = dummy
pincode = none
services =
inactivitytimeout = 1
reconnecttimeout = 30
fallback = 0
cacheex = 0
logport = 0
caid =
ecmwhitelist =
ident =
chid =
class =
aeskeys =
showcls = 10
group = 1
emmcache = 0,1,0
blockemm-unknown = 0
blockemm-u = 0
blockemm-s = 0
blockemm-g = 0
saveemm-unknown = 0
saveemm-u = 0
saveemm-s = 0
saveemm-g = 0
blockemm-bylen =
lb_weight = 100
savenano =
blocknano =
cccversion = 2.1.1
cccmaxhops = 10
cccmindown = 0
cccwantemu = 0
ccckeepalive = 1
cccreshare = -1
cccreconnect = 12000
audisabled = 0
auprovid = 0000A0
|
| |
|
|
[előzmény: (5961) k2laci, 2012-12-26 20:17:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
5963. Elküldve:
2012-12-26 20:21:13 |
[8555.] |
oscam.dvbapi
P: 0D02:0000A0
|
| |
|
|
[előzmény: (5962) Gabywap, 2012-12-26 20:20:44]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
5962. Elküldve:
2012-12-26 20:20:44 |
[8556.] |
oscam.user
[account]
user = amiko
pwd = alien
description =
disabled = 0
expdate =
allowedtimeframe =
group = 1,2,3,4,5,6,7,8
hostname =
uniq = 0
cacheex = 0
sleep = 0
monlevel = 0
services =
allowedprotocols =
caid =
betatunnel = 1833.FFFF:1702
ident =
chid =
class =
suppresscmd08 = 0
cccmaxhops = 10
cccreshare = 0
cccignorereshare = 1
cccstealth = -1
sleepsend = 0
failban = 0
keepalive = 1
numusers = -1
penalty = -1
|
| |
|
[válaszok erre: #5963]
|
[előzmény: (5961) k2laci, 2012-12-26 20:17:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
891. Elküldve:
2012-12-26 20:14:04 |
[8557.] |
igen tudjuk, épp azért irtam mit kell csinálni.... igy helyre állithatod! Ne agódj ez még fog hasitani.... egyik barátom véletlen egy ferguson szoftot tett az almára és mégis megjavult. :D
|
| |
|
|
[előzmény: (890) djtyber, 2012-12-26 20:01:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
889. Elküldve:
2012-12-26 19:48:35 |
[8558.] |
hol van a progi a C meghajtón? tedd át D-re ha van....
adj neki jogot és lehet gond igen a win7...
|
| |
|
|
[előzmény: (887) djtyber, 2012-12-26 19:47:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
884. Elküldve:
2012-12-26 19:43:36 |
[8560.] |
gépet indisd ujra hátha a com port kivan fagyva... aztán kezdj neki...
|
| |
|
|
[előzmény: (883) djtyber, 2012-12-26 19:40:16]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
5951. Elküldve:
2012-12-26 19:33:29 |
[8561.] |
pasz de legutóbb az 58al ment nekem.... 60-al nem teszteltem igy de szerintem menne... veszteni való nincs :) ymod meg hátsó ajtós nem ajánlatos használni :D
elvileg van egy Doscam amivel már megy ....
|
| |
|
[válaszok erre: #5952]
|
[előzmény: (5950) Tibi242, 2012-12-26 19:28:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
879. Elküldve:
2012-12-26 19:29:35 |
[8563.] |
nullmodem kábeled jó? com port jó? stb.... nem kell megijedni már mondtam ez helyre hozható! :D
|
| |
|
|
[előzmény: (878) djtyber, 2012-12-26 19:28:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
5949. Elküldve:
2012-12-26 19:24:18 |
[8564.] |
Szia! Akkor próbáld ki mert nekem simán ment! Még hogy üti? Én ha nyakon vágom meg lesz ütve :D indisd el az oscam mellet meglátod menni fog.... igaz spark alatt....
|
| |
|
[válaszok erre: #5950]
|
[előzmény: (5948) Tibi242, 2012-12-26 19:18:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
877. Elküldve:
2012-12-26 19:21:38 |
[8565.] |
Mint irtam alább megoldható mondtam már ennek semmi baja csak kábelen nyakon kell vágni oszt kész! :D Teljesen kapcsold ki áramból... alább linkelt loader inditod be illeszted a szoftot pipálod az include bootloder-t és NEXT után kapcsolod be és ha elindul feltölti 100% után nyomsz még egy NEXT és vársz...
|
| |
|
|
[előzmény: (876) djtyber, 2012-12-26 19:07:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
5947. Elküldve:
2012-12-26 19:16:10 |
[8566.] |
kell a nyavajánakl ymod! menjen egy rendes oscam ha meg emu-t akar spark alatt mehet egyszerre az mcas plugin is és láss csodát menni fog .)
|
| |
|
[válaszok erre: #5948]
|
[előzmény: (5945) Tibi242, 2012-12-26 18:58:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
5943. Elküldve:
2012-12-26 18:39:43 |
[8568.] |
igen mindenütt van var :D
na itt egy oscam conf e2 -re és sparkra is látod mi hogyan van...
https://dl.dropbox.com/u/24060872/e2__spark_oscam_conf_upc.zip
És igaza van attuska-nak magadnak kell, hogy tudd mit csinálsz, ne tán ha gond van magadnak is megtudd csinálni nem várni az égi álldást! Na nem úgy mint a tv2 vagy rtl klubban küldöm energiában a pénzt csak hivd fel ja meg leveszi rólla a rontást! :D
1-2-3 mondjam vagy küldjem? tudjátok energiában .... csak hivd 0690.......
|
| |
|
[válaszok erre: #5957]
|
[előzmény: (5936) k2laci, 2012-12-26 17:25:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
864. Elküldve:
2012-12-26 14:16:41 |
[8570.] |
érdekes nállam meg megy jól sőt másnál is :) igaz egy tp-link 740 router és tp-link 727 usb...
|
| |
|
[válaszok erre: #866]
|
[előzmény: (854) [Bukta], 2012-12-25 20:18:38]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
5925. Elküldve:
2012-12-26 10:20:50 |
[8573.] |
Kösz! :D Ez jól esik . :)
|
| |
|
|
[előzmény: (5923) attuska, 2012-12-25 23:48:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
853. Elküldve:
2012-12-25 19:48:23 |
[8574.] |
És milen routerral? :)
|
| |
|
[válaszok erre: #854]
|
[előzmény: (852) [Bukta], 2012-12-25 18:35:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
27141. Elküldve:
2012-12-25 19:01:48 |
[8575.] |
És ez téged boldoggá tesz? Ilyet csak beteg ember tesz! Hát nem vagy egy normafa! :)
|
| |
|
|
[előzmény: (27127) ismeretlen, 2012-12-25 17:46:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|