| Találatok száma: 10038 üzenet |
|
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
5723. Elküldve:
2012-12-14 23:40:38 |
[8605.] |
igen megy....
sőt VLC ben is igy : udp://alienipcim@:5000
|
| |
|
|
[előzmény: (5722) fabiandaniel, 2012-12-14 23:20:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
5721. Elküldve:
2012-12-14 23:14:23 |
[8606.] |
aki ezt mondta vagy szivatott, hogy fogyjon a cuccos, vagy tök siket hozzá... akkor meg mindek beszél zöldeket :D
|
| |
|
|
[előzmény: (5713) zozo81, 2012-12-14 19:22:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
2358. Elküldve:
2012-12-14 13:13:56 |
[8607.] |
annyira sokat még nem ment de megen jól....
|
| |
|
|
[előzmény: (2356) Permi, 2012-12-14 11:45:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
2355. Elküldve:
2012-12-14 11:42:00 |
[8608.] |
Tedd rá nyugodtan ezt mert egyforma a szoft... csak szoftver ezt töltöttem fel belőle.... de mint mindig illik előtte egy mentést csinálni....
AMIKO_HD8300_Series_1.5.08_emu.zip
http://www.sat-support.tv/getfile.php?a=329
|
| |
|
[válaszok erre: #2356]
|
[előzmény: (2353) Permi, 2012-12-14 11:11:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
5679. Elküldve:
2012-12-13 17:41:31 |
[8609.] |
Release Notes for v1.2.60 beta:
New Features:
- New Web Interface features Channel Switching, EPG
- Streaming Live Channels to PC via local network (experimental function)
- Blind Scan function for SHD-8900 Alien (experimental function)
- Unicable LNB support
------
Release Megjegyzések v1.2.60 beta:
Új funkciók:
- New Web Interface funkciók Channel átkapcsolás EPG
- Streaming Élő csatornák a PC-n keresztül helyi hálózat (kísérleti funkció)
- Blind Scan funkció SHD-8900 Alien (kísérleti funkció)
- Unicable LNB támogatás
Magyarul, van benne már vak keresés, pc-re web felületen stream is, mint a dreamboxokon is! :D
http://amikostb.com/?q=product&id=8
AMIKO_SHD-8900_1.2.60_app.rar
letöltés:
http://amikostb.com/download.php?id=850
|
| |
|
[válaszok erre: #5722]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
2340. Elküldve:
2012-12-13 00:33:53 |
[8610.] |
Nem lehet, hogy a kulcsok miatt indul ujra? próbálj rá tölteni egy másik mcaskey.bin -t :)
|
| |
|
|
[előzmény: (2339) menoabc, 2012-12-12 22:48:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
5666. Elküldve:
2012-12-13 00:31:57 |
[8611.] |
próbáld már ki ezzel a reader-el :)
[reader]
Label = upc
Protocol = internal
Device = /dev/sci0
detect = CD
EMMCache = 1,1,2
group = 1
CAID = 0D02
dvbaoi fileben meg ennyi legyen:
oscam.dvbapi
P: 0D02:0000A0
I: 1815
I: 0D97
I: 0653
|
| |
|
|
[előzmény: (5665) peter23, 2012-12-12 22:27:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
777. Elküldve:
2012-12-11 21:16:08 |
[8612.] |
a legujabb a 20B7 -es a kegujabb szoft..... de a 20B2-es-nél megy...
|
| |
|
[válaszok erre: #778]
|
[előzmény: (776) vinston1, 2012-12-11 21:12:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
773. Elküldve:
2012-12-11 20:38:40 |
[8613.] |
sehogy, mert ez még hiba....
|
| |
|
[válaszok erre: #776]
|
[előzmény: (772) vinston1, 2012-12-11 19:41:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
2334. Elküldve:
2012-12-11 09:51:41 |
[8614.] |
Mondjam azt egy adndroidos cucc azért elég sokat tudhat meg aztán ott van rengeteg böngésző féle is én androidot választanám meg egy olcsó HD sat beltéri :)
|
| |
|
|
[előzmény: (2331) Tippmix46, 2012-12-10 21:56:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
2322. Elküldve:
2012-12-10 14:33:59 |
[8616.] |
Nam akarlak elkeseriteni, de ezek egyik sem alkalmas arra, de méghogy a te igényednek egyik sem felne meg! Viszont az alien ami talán tudná, de a te igényedet még a jó isten sem tudná kielégiteni! :D
|
| |
|
[válaszok erre: #2324]
|
[előzmény: (2321) Tippmix46, 2012-12-10 14:03:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
2320. Elküldve:
2012-12-10 13:15:34 |
[8617.] |
De pendrivről is fel tolható.. hsdata.dat megszerkeszteve és eCCerübb :D
newcamd~192.168.2.3~11000~dummy~dummy~0102030405060708091011121314
cccamd~192.168.2.3~15000~dummy~dummy
igy néz ki a sor... csak be kell irni a paramétereket...
http://dl.dropbox.com/u/24060872/hsdata.rar
|
| |
|
[válaszok erre: #2321 #2327]
|
[előzmény: (2313) plangi, 2012-12-09 11:25:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
757. Elküldve:
2012-12-08 00:02:13 |
[8619.] |
Miért szerinted van 2 is ebből? :D Csak ki hogyan irja... viszont ezt 1.20b6 már nem de a 1.20b7 igen fel tenném.... 6.os bugos... bár a 7es-ben is akad de javitás alatt van :)
|
| |
|
[válaszok erre: #763]
|
[előzmény: (751) antikabakter, 2012-12-07 13:37:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
749. Elküldve:
2012-12-07 11:44:01 |
[8620.] |
Csak akkor tudsz belépni ha bele van dugva usb wifi amit támogat példa rá egy tp-link 727n tipus :)
|
| |
|
[válaszok erre: #755]
|
[előzmény: (745) gyurma1980, 2012-12-07 01:11:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
5643. Elküldve:
2012-12-06 23:28:47 |
[8622.] |
Na és ugyan A1 vagy A2? :D
|
| |
|
|
[előzmény: (5641) leskop, 2012-12-06 22:48:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
5642. Elküldve:
2012-12-06 23:28:20 |
[8623.] |
Nyugodt lehetsz semmi baja nem lesz attól ha E2 lesz rajta, ebbe nem kötnek bele meg aztán amugy sem spark-ra készül akkor ugyan minek a dual boot és a 2 flash? :D Az enyémen is volt E2 csak ott flash csere volt és azóta semmi probléma. :) Ha oda küldöd a karmacom-hoz korektek, ott profik vannak. :)
|
| |
|
[válaszok erre: #5645]
|
[előzmény: (5634) ZenRonin, 2012-12-06 18:41:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
5619. Elküldve:
2012-12-06 10:00:40 |
[8624.] |
Ebben is van olyan, hogy beállitás miket keressen, mikor töltötték fel, melyik földrész milyen felbontás stb.... vagy pedig egyben mindben keressen...
real-charts nem megy operában, mivel az java script, java futattás kell neki....
|
| |
|
|
[előzmény: (5616) Tippmix46, 2012-12-06 08:01:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
5615. Elküldve:
2012-12-06 00:30:41 |
[8625.] |
Ha van korlátlan neted akkor mi a gond? Megy azon minden korlátlan! Nem értem ki is korlátozná? :D Megy minden a youtuben is mivel nem HD tv van nekem szerintem megy az is ha HD a klipp gond nélkül azt nézel neten rajta amit akarsz minden bejön, de erőssen ajánlott egy amiko keyboard neked ha ennyire netezni akarsz. :D
http://www.amikostb.com/?q=product&id=74
itt meg ami le van irva tudása nem vicc, ez mind komoly. :D
http://www.amikostb.com/?q=product&id=8
|
| |
|
[válaszok erre: #5616]
|
[előzmény: (5614) Tippmix46, 2012-12-05 22:09:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|