| Találatok száma: 10038 üzenet |
|
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
744. Elküldve:
2012-12-05 23:54:09 |
[8626.] |
azt nézd meg van a szoftban wifi menü ha van usb wifivel megy.....
|
| |
|
[válaszok erre: #745]
|
[előzmény: (738) gyurma1980, 2012-12-04 01:24:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
5598. Elküldve:
2012-12-04 23:25:55 |
[8627.] |
Hüha.... hát ide inkább multimédia bizgere kell neked nem müholdas vevő. :D
Lanon biztos eléred a tárolód de hogy rögzit e azt nem tom, de streamelni csak E2-n tudsz pc nézni, a spark nem tudja. :)
|
| |
|
|
[előzmény: (5593) Snakeman, 2012-12-04 17:50:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
737. Elküldve:
2012-12-04 00:46:06 |
[8628.] |
Már ugyan hogyan? Netet akarsz bele vinni? :D Sajnos ebből kimaradt a LAN, de megkéne próbálni egy usb wifi stikkel talán azzal megyen e... tp-link 727.....
|
| |
|
[válaszok erre: #738]
|
[előzmény: (736) gyurma1980, 2012-12-03 23:59:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
5579. Elküldve:
2012-12-03 16:39:41 |
[8629.] |
Az a 4100c még mindig egy jó kis vas! De antenna beállitáshoz kiválló! :) Én nem dobom ki még meg vannak :)
|
| |
|
[válaszok erre: #5580 #5581]
|
[előzmény: (5577) Tippmix46, 2012-12-03 16:22:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
735. Elküldve:
2012-12-03 13:21:53 |
[8632.] |
Szerintem meg rá lehet tenni :) De ha van nullmodemkábel akkor nem köl félni :) ki kell menteni a szoftbol akkor kábelen is rá küldhető :)
|
| |
|
|
[előzmény: (734) decis, 2012-12-03 13:19:47]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
26957. Elküldve:
2012-12-03 12:10:43 |
[8634.] |
Mire akarod használni és melyik holdon? :)
|
| |
|
[válaszok erre: #26958 #26959]
|
[előzmény: (26955) Tippmix46, 2012-12-03 11:55:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
5555. Elküldve:
2012-12-03 01:19:03 |
[8635.] |
Hogy mikre nem jó még a dropbox hát feltölteni a filmeket, aztán nézhető a TV-n! És persze ha sokan feltöltenek abból már egy jó kis lista is össze jön! :) Gyerünk tehát regisztrálj tölts legaláb 1-2 filmet amit az alien lejátsz és ha megosztod mindenkinek lesz kis magán TV gyüjteméyne. :)
Regisztráció a Dropbox-ra!
http://db.tt/Vqr9c83
Ezt illeszd be szintén a web_usr.xml -be és máris nézheted DXBozóth mestert! :)
<webtv title="DXBozoth" urlkey="0" url="http://dl.dropbox.com/u/24060872/egy_olyan_embert_ismerhetnek_meg_akit_DX_Bozoth_neven_ismer_a_vilag.mp4" description="" iconsrc="" type="0" />
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
2277. Elküldve:
2012-12-02 12:05:00 |
[8637.] |
nullmodem kábelen fel kel tolni egy szoftot és menni fog :)
|
| |
|
|
[előzmény: (2276) Marinero, 2012-12-02 11:27:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
2275. Elküldve:
2012-12-02 11:02:16 |
[8638.] |
ez az ftp dolog talán amiko alien-ben megoldható de másban nem ezek közzül :)
|
| |
|
|
[előzmény: (2270) gurabli, 2012-12-01 09:36:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
5544. Elküldve:
2012-12-02 11:00:09 |
[8639.] |
Egyí kis ajándék tegyétek be a webtv_usr.xml be és lőn 3 magyar zene csati :)
<webtv title="MusicPlus" urlkey="0" url="rtmp://87.229.103.61:1935/relay2/musicplus.flv" description="" iconsrc="" type="0" />
<webtv title="RockTV" urlkey="0" url="rtmp://87.229.103.61:1935/relay2/rocktv.flv" description="" iconsrc="" type="0" />
<webtv title="BestOfMusic" urlkey="0" url="rtmp://87.229.103.61:1935/relay2/bestof.flv" description="" iconsrc="" type="0" />
|
| |
|
[válaszok erre: #5545]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
5543. Elküldve:
2012-12-02 09:29:01 |
[8640.] |
Meg tudja valaki mondani az ami egy alien1 alaplapján vagy az egy USB -nek lenne a helye?
ami 4 kerek és egy szügletes kimenet van, vagy valakinek egy rajz van? :)
még a nyáron készitettem a fotót... nem rakom be mert hatalmas a fotó... csak igy...
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
728. Elküldve:
2012-11-29 23:06:07 |
[8641.] |
igen, de ha valaki azt akarja megmaradjon minden beállitás meg csatortna listája akkor elég a szoftot maincode módbban is feltölteni és csak a szoft cserélődik. :)
|
| |
|
|
[előzmény: (725) Peti31, 2012-11-29 15:17:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
724. Elküldve:
2012-11-29 14:41:52 |
[8642.] |
|
| |
|
|
[előzmény: (723) Gabywap, 2012-11-29 14:24:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
26946. Elküldve:
2012-11-29 14:39:01 |
[8643.] |
LoL :D
|
| |
|
|
[előzmény: (26945) miki2002, 2012-11-29 13:50:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
723. Elküldve:
2012-11-29 14:24:55 |
[8644.] |
igen fel megy.... vak keresésre gondolsz? ja van gyors is .... tényleg van de sosha nem érdekelt.... nekem gond nélkül keresett és a csat lista sem gabajodott össze. :)
<IMG src="<IMG src=" " border="0">" border="0">
|
| |
|
[válaszok erre: #724 #726]
|
[előzmény: (721) pedro5413, 2012-11-29 13:14:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|