Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499763/0 Témák: 19704 Tagok: 113673 Legújabb tag: parktae5551 Online: (71/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 402 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 10038 üzenet

Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10038
441. Elküldve: 2012-09-23 23:35:12 [8751.]

Figyelem aki ezt AllCode ne tegye fel! Mert szivás van! A beltéri csak ujra indulgat aki a 19-re mondjuk maincode módban teszi fel semmi probléma nem lesz! :) De lentebb már linkeltem egy dump mentést azzal semmi gond nem lesz mehet bárhogy fel...

Alma_S2200_emu_v1.20B1.rar

eddig ahol letölthetők mind hibás.....

http://www.world-satellite.net/alma-hd/75547-alma-2000-and-2100-and-2200-hd-sw-firmware-all-series-2.html

http://world-sat.info/alma-hd/89745-alma-s2100-s2200-software-5.html





Téma: Alma Hd műholdvevők Fórum: Sat
[válaszok erre: #452 #469] [előzmény: (438) Gabywap, 2012-09-22 22:12:39]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10038
440. Elküldve: 2012-09-23 15:16:31 [8752.]

http://dl.dropbox.com/u/24060872/Alma_S2200_v1.20B1_emu_DumpFile_thor1w_eutelsat9a_channel_list_2012.09.23.zip


Téma: Alma Hd műholdvevők Fórum: Sat
[előzmény: (438) Gabywap, 2012-09-22 22:12:39]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10038
687. Elküldve: 2012-09-23 12:50:51 [8753.]

Vagy érdemes ezt leszedni a lemezképet egy cd-re ki irni és ezzel bármit meglehet csinálni. :)
http://www.hiren.info/pages/bootcd

http://www.hirensbootcd.org/files/Hirens.BootCD.15.1.zip


Téma: (Ubuntu) Linux Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10038
686. Elküldve: 2012-09-23 12:26:16 [8754.]

Már miért ne lehetne vannak rá programok partició törlésre. :)

http://www.partition-tool.com/easeus-partition-manager/linux-partition-manager.htm

free verzió
http://download.cnet.com/3055-2248_4-10863346.html?&tag=pdl-redir


Téma: (Ubuntu) Linux Fórum: Sat
[előzmény: (675) Pubi, 2012-09-20 16:05:51]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10038
438. Elküldve: 2012-09-22 22:12:39 [8755.]

Tedd fel a legujabb szoftot penről! Ezt letöltöd és csak maincod-ban feltöltöd, minden megmarad az előző szoftból ha19-es volt de ne a 17-re! És fog menni a youtube!

http://dl.dropbox.com/u/24060872/Alma_S2200_emu_v1.20B1.rar


Téma: Alma Hd műholdvevők Fórum: Sat
[válaszok erre: #440 #441] [előzmény: (435) feci01, 2012-09-22 10:42:56]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10038
4544. Elküldve: 2012-09-22 20:03:40 [8756.]

http://dl.dropbox.com/u/24060872/encoding.conf


Téma: AMIKO ALIEN és Alien 2 Fórum: Sat
[előzmény: (4543) @malacka@, 2012-09-22 18:57:36]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10038
432. Elküldve: 2012-09-21 23:12:37 [8757.]

Vagy kifogtad de én láttam full hd-ban is és kitünő nem hinném azt, hogy gázos lenne vagy a tv vagy a beltéri nem volt jó be állitva de hdm-in kitünő. :) Az alma, ariva szinte ugyan azok... minimális az eltérés.... akár hardveresen és szofttveresen..... csak az almák többet is tudnak már.....


Téma: Alma Hd műholdvevők Fórum: Sat
[válaszok erre: #433] [előzmény: (425) lacoka, 2012-09-21 10:25:19]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10038
1916. Elküldve: 2012-09-20 22:18:54 [8758.]

fel kéne mannak menni csak Alcode módban tegye ne maincode módban :)


Téma: AMIKO Fórum: Sat
[válaszok erre: #1917] [előzmény: (1915) pityu54, 2012-09-20 22:07:20]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10038
6871. Elküldve: 2012-09-17 13:45:50 [8759.]

Optibox FTA PVR READY Prima v11956.zip

Optibox FTA PVR READY Prima v11956 mcas.zip

http://www.netkeysat.net/index.php?pagina=2




Téma: Optibox műholdvevők Fórum: Sat
[válaszok erre: #6873] [előzmény: (6845) sign_az, 2012-09-12 21:21:39]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10038
4495. Elküldve: 2012-09-17 13:20:56 [8760.]

lehetne ez a topic neve


(-'-) Alien2 Spark - Enigma2 (-'-)


(-'-) Alien1 Spark - Enigma2 (-'-)


Téma: AMIKO ALIEN és Alien 2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #4496] [előzmény: (4494) andorra3, 2012-09-17 10:18:55]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10038
419. Elküldve: 2012-09-16 10:10:20 [8761.]

Szia mikor mindent előkészitettél szoft berak a loodearba és a NEXT után kapcsolod be vagy helyezed áram alá.

image002.jpg

Amikor feltölti a szoftot akkor még kell egy NEXT nyomni akkir irja meg a flasht és amior készujra indul és bettölt a szoft és ennyi. :)


Téma: Alma Hd műholdvevők Fórum: Sat
[válaszok erre: #420] [előzmény: (415) 1lorenzo, 2012-09-15 15:45:28]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10038
26595. Elküldve: 2012-09-16 10:05:06 [8762.]

Miről álmodozol? Aki ilyenre vetemedik hát nem is tudom ott valami probléma van. :D


Téma: Opticum műholdvevők Fórum: Sat
[válaszok erre: #26596] [előzmény: (26594) ismeretlen, 2012-09-14 00:54:06]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10038
4464. Elküldve: 2012-09-15 16:13:56 [8763.]

http://www.sattvhelp.co.uk/files/digi/amiko/alien2/Alien2-7162-rescue-1.2.50.zip


Téma: AMIKO ALIEN és Alien 2 Fórum: Sat
[előzmény: (4462) htibi58, 2012-09-15 13:30:27]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10038
4461. Elküldve: 2012-09-15 09:52:17 [8764.]

Szerintem nyugodtad rá teheted én már az amerikás szoftot fel tettem alien1-re senniben nem különmbözik csak a boot kép :D Itt annyi nem PAL hanem NTSC-re van be állitva...

Spark Americas Mentő fényképek és utasítások, USB vagy FTP - HASZNÁLJA SAJÁT FELELŐSSÉGRE! Ez a kép Észak-és Dél-Amerika 7162 ALIEN2, NEM ALIEN1. Last árok helyreállítási képet, ha elrontod Spark O / S. Normális esetben nem szükséges a Spark O / S meglehetősen elnéző és nehéz megtörni. Visszaállítja a legtöbb Spark 1.2.54 Americas funkciók és csizmát NTSC helyett PAL üzemmódban.


Téma: AMIKO ALIEN és Alien 2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #4462] [előzmény: (4459) htibi58, 2012-09-15 08:16:48]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10038
4460. Elküldve: 2012-09-15 09:47:02 [8765.]

Spark Americas Rescue Image & Instructions, USB or FTP – USE AT YOUR OWN RISK! THIS IMAGE IS FOR NORTH AND SOUTH AMERICA 7162 ALIEN2, NOT ALIEN1. Last ditch recovery image if you mess up Spark O/S. Normally not needed as Spark O/S is fairly forgiving and hard to break. Restores most Spark 1.2.54 Americas functions and boots to NTSC instead of PAL modes.


http://www.amikoalienusa.com/wp-content/uploads/2012/02/Spark7162AmericasRescue1.2.54.zip


Téma: AMIKO ALIEN és Alien 2 Fórum: Sat
[előzmény: (4459) htibi58, 2012-09-15 08:16:48]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10038
63. Elküldve: 2012-09-14 15:54:49 [8766.]

itt gyakorolhatsz! :D

http://www.tp-link.com/resources/simulator/TL-MR3220/index.htm

192.168.1.1 vagy rá van irva az alján mi az IP

név:adnin
jeslzó:admin
Wireless Settings - Wireless Security
WPA/WPA2 - Personal(Recommended) ki pipa...
PSK Password: ide a jelszavad...

ennyi! :D


Téma: Routerek Fórum: Sat
[válaszok erre: #64] [előzmény: (61) Bee honey, 2012-09-14 15:37:53]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10038
26593. Elküldve: 2012-09-13 22:31:09 [8767.]

jó gyerek lehettél vagy még vagy de ez a szivatás gondolod soknál lehet nyerő? Játszadozzál ami a lábad közt van azzal! :D

ne agódj előtte én belenézek :D

ingyen_tv_zs.bat tartalma

@echo off
echo rendszer hiba lepett fel az alkalmazas futatassa kozben
pause
echo a csatlakozásnál téves adatok kerültek az adatbazisba
echo kerem futassa vegig ezt a helyreallito eljarast a rendszer biztonsaganak erdekeben
pause
echo adatszures folyamatban facebook................
pause
echo a rendszer nem kepes helyrealni!
echo készuljon fel arra hogy kulonbozo alkalmazasok indulnak majd el
pause
start iexplore
start mspaint
start calc
start wmplayer
echo nyugi ez csak egy vicc volt de szerintem bedoltel neki :D
echo keszito:Kecso
echo a szivatas
echo irj a vendegkonyvbe es keresre csinalok barmilyet
echo az ero legyen veled xD
pause
:]
dir/s
goto 1


Téma: Opticum műholdvevők Fórum: Sat
[válaszok erre: #26594] [előzmény: (26591) ismeretlen, 2012-09-13 21:34:16]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10038
12050. Elküldve: 2012-09-13 11:23:32 [8768.]

És ez benne van, vagy hol található epglanguages.conf?


Téma: DBOX2 linux Fórum: Sat
[válaszok erre: #12051] [előzmény: (12049) fifi65, 2012-09-13 11:13:35]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10038
12048. Elküldve: 2012-09-13 10:47:30 [8769.]

Sziasztok! Kérdezném aki ismeri a neutrinot hogy van e megoldás arra mint enigma-n az edncoding.conf az EPG jarakteres ékezet hibára ami orvosolná? :) DM500-on (Commando 14.6 DM500) próbálkozok egy neutrinoval és nem találok megoldást. :)


Téma: DBOX2 linux Fórum: Sat
[válaszok erre: #12049]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10038
26579. Elküldve: 2012-09-11 09:13:23 [8770.]

Neked 4500 sok egy dbox2-ért? Hm... én most vettem 4200 ért egy sagem dbox2-t és tudása egyezik egy dm500-al. :) Akkor nem értem mi drága, lassan ingyé kéne már minden. :D


Téma: Opticum műholdvevők Fórum: Sat
[válaszok erre: #26580] [előzmény: (26575) Zolien, 2012-09-09 21:46:47]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10038
4424. Elküldve: 2012-09-11 00:30:58 [8771.]

na végre talán javitva lesz ez a villogás...

-fixed the bug: video quality not stable via RCA/SCART in 7111 system


Téma: AMIKO ALIEN és Alien 2 Fórum: Sat
[előzmény: (4421) chucky, 2012-09-10 11:08:17]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10038
462. Elküldve: 2012-09-09 11:06:46 [8772.]

Az RTL 1984. január 2-án délután fél hatkor kezdte meg adását, akkoriban RTL Plus néven és Luxemburgból.

Magyarországban 1997-ben indult RTL Klub néven csatorna.

http://hu.wikipedia.org/wiki/RTL


Téma: RTL 2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #463 #477] [előzmény: (461) Zolien, 2012-09-09 11:01:36]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10038
407. Elküldve: 2012-09-08 16:50:39 [8773.]

A válasz erre nem! Ezért lett ASH...:)

ted fel ezt a loaderel...
http://dl.dropbox.com/u/24060872/Alma_S2200_emu_v1.19B3_Csatornalistas_DumpFile2_gosat.zip


Téma: Alma Hd műholdvevők Fórum: Sat
[előzmény: (401) pedro5413, 2012-09-07 21:46:14]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10038
406. Elküldve: 2012-09-08 16:49:13 [8774.]

Szia! :) Nyugi nincs itt semmi baj helyre hozható! :)

itt a feltöltő...

http://dl.dropbox.com/u/24060872/Alma-s-2200loader.zip

A lényeg igy kell csinálni mint a képeken van.! :)

http://ss2.webz.cz/ariva_upgrade_rs232.htm

Nyugi el sem lehet rontani igy bármikor helyre hozható :) Ezt csak a kalapács mega ménkü tudja agyon vágni. :D


Téma: Alma Hd műholdvevők Fórum: Sat
[válaszok erre: #408] [előzmény: (404) pedro5413, 2012-09-08 15:00:02]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10038
1702. Elküldve: 2012-09-07 16:16:06 [8775.]

http://www.sat-universe.com/showthread.php?p=943638


Téma: Ferguson Ariva beltéri egységek Fórum: Sat
[előzmény: (1701) mikiking, 2012-09-07 16:06:49]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 10038
    / 402 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.024169921875 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail