| Találatok száma: 10038 üzenet |
|
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
26255. Elküldve:
2012-06-16 21:40:41 |
[8901.] |
És neked mi a gondod a miki-vel ugyan ha szabadna tudni? Elvették a játékod otthol vagy elgurult az az egy szem? Segitek ha kell küldök az enyémből! :D Tudom rossz érzés de azért ezt nem kéne a másikat cseszegetni, főleg ha viCCket valahol.... :)
ende...
|
| |
|
|
[előzmény: (26252) atexka, 2012-06-16 21:32:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
26254. Elküldve:
2012-06-16 21:37:50 |
[8902.] |
Khm..... felteszed egy 1.2.85 szoftot amit anno én raktam fel globo_3329C_EMU_1.2.85_AMSTAR_mentes-sw.abs, globo_3329C_EMU_1.2.30_AbSTAR.zip ezen a néven de ugye tudod mi a jelszó? :D mert meglepődtem... kinyitottam. :D
|
| |
|
|
[előzmény: (26243) atexka, 2012-06-16 20:33:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
26212. Elküldve:
2012-06-14 18:38:39 |
[8905.] |
ALI3329C_05000200_globo_cr_amstar_lcp_emu_1.4.03.rar
feltöltő
ALI tools 3329B & 3329C.zip
|
| |
|
[válaszok erre: #26216]
|
[előzmény: (26211) nsanya72, 2012-06-14 14:06:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
3521. Elküldve:
2012-06-14 14:53:37 |
[8906.] |
|
| |
|
|
[előzmény: (3520) Gabywap, 2012-06-14 14:43:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
3520. Elküldve:
2012-06-14 14:43:52 |
[8907.] |
állisd be a tunernél ne simpla legyen hanem diseq amennyire kell...
és aztán már a multisatnál kézikeresés annyit keresel amennyire állitottad a tunert. :)
|
| |
|
[válaszok erre: #3521]
|
[előzmény: (3518) attuska, 2012-06-14 14:11:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
3519. Elküldve:
2012-06-14 14:37:58 |
[8908.] |
mit szóltok hozzá, hogy lehet több holdat is keresni. :)
|
| |
|
|
[előzmény: (3518) attuska, 2012-06-14 14:11:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
3516. Elküldve:
2012-06-14 13:39:06 |
[8910.] |
Hát ezzel én is igy vagyok meg sokan mások is, lassan majd rá jövünk mindenre mert komplett leirás az nem igen van :)
talán itt lehet námi támpont...:)
http://sat-hr.com/index.php?board=295.0
|
| |
|
[válaszok erre: #3526]
|
[előzmény: (3515) attuska, 2012-06-14 13:05:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
26208. Elküldve:
2012-06-14 13:18:41 |
[8911.] |
Te szent habakukk, mik folynak itt kérem.... :D Hú de sok hozzáértő van hm.... törni meg csak a diót tudják....:D
|
| |
|
[válaszok erre: #26213]
|
[előzmény: (26204) miki2002, 2012-06-13 22:03:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
3504. Elküldve:
2012-06-13 11:28:18 |
[8912.] |
Igen egy dm500 kiválló szervernek. :) Nekem úgy megy mint egy svájci óra igaz hogy klón de jól ketyeg. :) Nekem egy nabilo newcs+cccam illetve gemini ugyan ezzel kiválón ment de oscam inkább gemini. :)
|
| |
|
|
[előzmény: (3503) kabe, 2012-06-13 08:54:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
1612. Elküldve:
2012-06-11 23:11:17 |
[8913.] |
8820-ra esetleg? :D
|
| |
|
|
[előzmény: (1611) pityu54, 2012-06-11 22:07:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
3475. Elküldve:
2012-06-11 17:04:37 |
[8914.] |
encoding.conf sem oldotta meg? :)
http://href.hu/x/hzo5
|
| |
|
[válaszok erre: #3476]
|
[előzmény: (3474) @malacka@, 2012-06-11 16:09:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
1927. Elküldve:
2012-06-11 12:57:37 |
[8916.] |
dvbviwer-ben sehogy csak ProgDVB, vagy dvbdream -al Acamd pluginnel. :)
|
| |
|
[válaszok erre: #1929]
|
[előzmény: (1926) m_kovacs, 2012-06-11 12:32:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
12315. Elküldve:
2012-06-11 09:44:00 |
[8917.] |
vagy:)
httpdyndns =
|
| |
|
|
[előzmény: (12312) ma-sat, 2012-06-11 08:25:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
3464. Elküldve:
2012-06-11 09:41:19 |
[8918.] |
A cryptos és irdeto is megy más vasban nagra nem :) Ha meg valaki oscamot használ teszteljen több oscamot kinek mi megy jobban nem biztos pont az fog menni nálla ami másnál jól megy de osztásra nem javaslom, a ymodos -t :) Ne várjunk csodát egy friss vastól és egy alig kiforott főleg enigma2 vannak dolgok amik csak évek múltán leszenk igazából jók. :) A készüléket nem szervernek fejlesttrették, de kliensnek elmegy. :) Bár lehet alakitgatni de ezt lassan lehet ne egyik pillanatról várja mindenki megoldódik és osztunk hát szorzuk aztán van mit osztani :D
|
| |
|
|
[előzmény: (3463) attuska, 2012-06-11 09:27:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
26171. Elküldve:
2012-06-09 10:56:37 |
[8920.] |
MTV live HD de látom nem nyitja :) csak a hotbirden -re jó....
|
| |
|
[válaszok erre: #26172]
|
[előzmény: (26170) miki2002, 2012-06-09 10:55:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
283. Elküldve:
2012-06-09 10:55:48 |
[8921.] |
De ha kézzel akarsz szerkeszteni: Menj Tovább a főmenübe> TV-beállítások> pötyögd be a távon 0000> PIROS gomb szerkesztés
|
| |
|
[válaszok erre: #284]
|
[előzmény: (282) Gabywap, 2012-06-09 09:24:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
282. Elküldve:
2012-06-09 09:24:50 |
[8922.] |
ezt letöltöd
http://data.hu/get/5214845/mcaskey.bin
át nevezed key.db-re és tedd rá egy pendrivre
és ide mész az almába és START
ujraindul és kész ennyi. :)
|
| |
|
[válaszok erre: #283]
|
[előzmény: (281) bobi22, 2012-06-09 08:16:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
26169. Elküldve:
2012-06-09 09:22:52 |
[8923.] |
és astran is nyit? elég ha a frekit átirom a kulcs bin-ben? :)
|
| |
|
[válaszok erre: #26170]
|
[előzmény: (26166) miki2002, 2012-06-09 08:02:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
26168. Elküldve:
2012-06-09 08:45:22 |
[8924.] |
köszi épp ott járok igy tesztelek. .)
|
| |
|
|
[előzmény: (26166) miki2002, 2012-06-09 08:02:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
3433. Elküldve:
2012-06-08 12:38:44 |
[8925.] |
na ez jobb fotó. :)
|
| |
|
|
[előzmény: (3432) Gabywap, 2012-06-08 12:31:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|