| Találatok száma: 10038 üzenet |
|
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
1668. Elküldve:
2012-03-09 11:57:09 |
[9051.] |
1880-as digit 318 mhz olvastasd. :)
|
| |
|
[válaszok erre: #1669]
|
[előzmény: (1667) adika4, 2012-03-09 11:32:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
1666. Elküldve:
2012-03-09 11:29:58 |
[9053.] |
readers config nélkül nem látjuk mi a gond. :)
|
| |
|
|
[előzmény: (1664) adika4, 2012-03-09 10:34:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
12012. Elküldve:
2012-03-09 11:29:07 |
[9054.] |
Cccam.cfg -ben keresd meg ha benne van ezt:
DVB API: -1
vedd ki előlle a # -et és reboot.:)
|
| |
|
|
[előzmény: (12010) neo81, 2012-03-09 11:17:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
2593. Elküldve:
2012-03-08 12:54:05 |
[9056.] |
akkor az stm24 -es kernel image-k is fel tehetőek az alien 8900-ra? :)
|
| |
|
[válaszok erre: #2594]
|
[előzmény: (2592) szbarna, 2012-03-08 10:48:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
2591. Elküldve:
2012-03-08 10:19:47 |
[9057.] |
Valaki árulja már el mi a különbség ezek között?
Kernel stm23 -0123 - Kernel stm24-0207
|
| |
|
[válaszok erre: #2592]
|
[előzmény: (2590) orisoft, 2012-03-08 10:02:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
11997. Elküldve:
2012-03-07 17:10:33 |
[9058.] |
Nem igazán akar elindulni a C sorral cryptoworks megy ... van valainek egy config amivel menne mind kettő....
|
| |
|
|
[előzmény: (11996) Oriza_Triznyák, 2012-03-07 16:32:38]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
11995. Elküldve:
2012-03-07 15:29:25 |
[9059.] |
Sziasztok! Mit kell állitani az mgcamd-on, hogy menjen minden? Ugyanis van C sor hozzá de csak a upc nyillik (meg egyébb is) a digi nem, viszont nyillani kéne CCcammal meg müködik csak mgcamd-on is használni szeretném hogyan kell be konfigurálni az mgcamd-ot nagrara? :)
|
| |
|
[válaszok erre: #11996]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
2573. Elküldve:
2012-03-06 20:51:20 |
[9060.] |
csak hogy ez : stm24_0207 -es bootloderes....
ez kell.. stm23_0123
|
| |
|
|
[előzmény: (2571) drogos, 2012-03-06 19:55:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
2564. Elküldve:
2012-03-06 11:19:06 |
[9062.] |
még nem.....
|
| |
|
|
[előzmény: (2563) atideath, 2012-03-06 10:56:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
1653. Elküldve:
2012-03-06 10:28:22 |
[9063.] |
És z OpenWRT előtt van e még másik router vagy közvetlen abba megy az alien?:)
|
| |
|
[válaszok erre: #1654]
|
[előzmény: (1645) drogos, 2012-03-05 15:05:16]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
2560. Elküldve:
2012-03-04 23:14:41 |
[9064.] |
HRnigma II ver.1.4 STM23>P-179 Final
fix & add
fix Oscam
fix Mgcamd
fix WiFi
fix Nsf
fix Samba
SKIN
*dTV-HD-Reloaded
*newnigma2-scarlett-HD
*Dreamm HD
Plugins :
*PPDisplayTime
*TV Charts
*Porn centar
-WeatherPlugin
*Live FootBall
*DD Subtitle player ver.3.09
*VLC Video Player
*ScriptExecuter
*SHOUTcast fix
*picon Black 3D Button Astra 19.2E
Download http://www.2shared.com/file/R73SctsW/Hrnigma.html
|
| |
|
[válaszok erre: #2561 #2563]
|
[előzmény: (2559) kiraly45, 2012-03-04 23:11:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
11986. Elküldve:
2012-03-04 20:49:46 |
[9065.] |
esetleg ha amiko+opticum páros lenne talán menne....
|
| |
|
[válaszok erre: #11987]
|
[előzmény: (11984) robit44, 2012-03-04 19:53:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
2558. Elküldve:
2012-03-04 20:34:14 |
[9066.] |
Moderátorok! legyetek szivesek neki törölni a fontos adatok ebből a confból! Köszönjük.
|
| |
|
|
[előzmény: (2556) zeuszcinema, 2012-03-04 20:17:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
2554. Elküldve:
2012-03-04 19:39:15 |
[9067.] |
webif az egy web felület az oscsam-nak egy böngészőbe be irood persze a oscam.conf-ban van az elérése név jelszó port hogyan éred el.
[webif]
httpport = 8888
httphelplang = en
httpuser = alien
httppwd = alien
httpcss = /var/tuxbox/config/blue.css
httprefresh = 30
httpallowed = 127.0.0.1,192.168.1.1-192.168.255.255
httphideidleclients = 0
httpreadonly = 0
httpsavefullcfg = 1
itt látod mi van na most tudni kell mi az belréti ip cime be irod például a firefoxba:
http://alien.ip:8888
ekkor kéri a felhasználó neved itt alien jelszó ugyan az alien és már benne is vagy ...
|
| |
|
[válaszok erre: #2555]
|
[előzmény: (2552) zeuszcinema, 2012-03-04 17:53:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
2551. Elküldve:
2012-03-04 13:45:54 |
[9068.] |
Ha oscamot használsz azzal látnád a webif-en milyen ECM idővel megy nekedakkor lehetne látni a kapott sor milyen kb, 2 hsz lejebb ott van egy config a sort be irod és már müxik is :)
|
| |
|
[válaszok erre: #2552 #2556]
|
[előzmény: (2549) zeuszcinema, 2012-03-04 12:49:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
2546. Elküldve:
2012-03-04 10:08:38 |
[9070.] |
Nem igen mivel az Aliennek ez az azonositója ha nem ez van nem megy fel: Stbmodel="09000A00"
Bár vannak más vasra szerintem majdnem egy csak azstbmodel miatt nem engedi kiváncsi lennék megöodható e más spark-al is.... ha bele néztek a spark szoftba ott van a Version.xml -ben.
Amiko Alien SHD8900
Stbmodel: 09000A00
Edision Argus Pingulux
Stbmodel: 09000800
Galaxy Innovations GI S8120E
Stbmodel: 09000B00
Golden Media 990 CR HD PVR Spark LX
Stbmodel: 09000700
SAB Unix F+ Solo (S902)
Stbmodel: 09000E00
Dynavision Spark
Stbmodel: 09000D00
|
| |
|
|
[előzmény: (2539) kigyo70, 2012-03-04 08:07:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
1629. Elküldve:
2012-03-02 15:07:40 |
[9071.] |
1, vagy nem jön lekérés attól a sortól mondjuk ha ez upc ha egy upc adásra álsz akkor fog csak csatlakozni, illetve ez legyen Yes-re véve Keep alive.... a readerben...
|
| |
|
[válaszok erre: #1630]
|
[előzmény: (1628) Rubelly, 2012-03-02 11:37:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
2514. Elküldve:
2012-02-28 18:16:15 |
[9072.] |
és ha jelszót modositol?
|
| |
|
[válaszok erre: #2515]
|
[előzmény: (2513) atideath, 2012-02-28 14:40:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
5963. Elküldve:
2012-02-22 22:39:19 |
[9074.] |
Köszi! :)
|
| |
|
|
[előzmény: (5962) sat_nobody, 2012-02-22 21:52:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
5961. Elküldve:
2012-02-22 21:45:16 |
[9075.] |
Sziasztok! Dreambox 7020 tuner hiba van ezt irj aki az image, valószinü zárlatosra vágták. Kérdés mi mehetett ki bennne vagy milyen tuner van benne. :)
Állitólag ilyesmit ir ki: A DM a boot-képernyő "ERROR UC0
|
| |
|
[válaszok erre: #5962]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|