| Találatok száma: 10038 üzenet |
|
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
2437. Elküldve:
2012-02-21 23:46:53 |
[9076.] |
ha nem megfelelő szoftot használnak persze, enigma2 PKT lenygel vasra van élezve más a táv... stb nem vitatkozok.... de nincs az a vas amiben ne lenne hiba mondjatok ami szuperul müxik benne minden mint a mesékben. :D
Csak azt nem értem mitől fagy le? nekem egyszer sem fagyott még hm érdekes.....
Van dreamboxom is tudok különbséget tenni, csak ezt magyarázd el aki csak TV-t akar nézni a többi meg nem érdekli hogy müxik csak müködjön, de van aki még azt se bánná ha kikisérné még pisiltetni is :D
|
| |
|
|
[előzmény: (2436) kiraly45, 2012-02-21 23:38:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
2435. Elküldve:
2012-02-21 23:31:11 |
[9077.] |
Na de még mindig nem irtál arról mi az a "UFO" amivel szoftoltad? Na mesélj kivel beszéltél a gyárban? :D És miért nem lehet le irni akkor rendesen ha valami hiba is van akkor neked nem érdeked kiderüljön. Ha már irok akkor legalább le irom ne essen senki ebben a hibába, de egyből azt kell irni az gáz ez a vas ezt nem kell venni. Ahelyett, hogy leirnád vagy tájékoztatnád az usereket. Érdeskes azért nem de....
|
| |
|
[válaszok erre: #2440]
|
[előzmény: (2433) sun11, 2012-02-21 22:58:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
2432. Elküldve:
2012-02-21 22:38:41 |
[9078.] |
"Van ez az UFO fel töltöttem az E2-öt onnantól kezdve a Spark nem dolgozik el vesztett"
2385 hsz-ban kérdezel mivel is töltötted fel mi az az UFO? Meg van ennek a rendes menete nem egyszer tettem fel PEN-ről az enigma2 és mégis megy a vas jól... persze a Spark sem veszett el....
|
| |
|
[válaszok erre: #2433 #2434]
|
[előzmény: (2385) sun11, 2012-02-17 15:32:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
2431. Elküldve:
2012-02-21 22:32:29 |
[9079.] |
És mit akarsz eladni ennek helyébe vagy tudsz más csodaszert? Ennyi pénzért tud ez a vas csak tudni kell vele boldogulni aki megnem tud annak mindegy milyet vesz. :) Nekem lassan 3-ik hete van 3-ik vas a kezemben semmi gond nincs ezzel még annyi sok minden nincs hozzá mint egy dreambox-hoz még nem terejd el ugy..... de idő kérédse... Akinek nem tetszik ne vegyen vagy adja el ennyi...
|
| |
|
[válaszok erre: #2436]
|
[előzmény: (2426) sun11, 2012-02-21 21:02:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
2407. Elküldve:
2012-02-20 01:28:08 |
[9080.] |
spark_1.2.41b 2012-02-16
most vissza tettem a 1.2.32 spark-ot , mert észre vettem a képben fel fel villan fura szinek valami gond van a szin kezeléssel ezzel a szoftal semmi gond.
|
| |
|
|
[előzmény: (2372) Gabywap, 2012-02-17 00:24:25]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
25820. Elküldve:
2012-02-19 20:06:56 |
[9083.] |
tiedre ez kell ALI3329C_05000200_startrack_cr_amstar_led_emu_1.4.13.rar
|
| |
|
[válaszok erre: #25822 #25825]
|
[előzmény: (25815) joci55, 2012-02-19 11:47:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
2401. Elküldve:
2012-02-19 13:52:45 |
[9085.] |
ezek közzül az egyik.....
|
| |
|
[válaszok erre: #2403]
|
[előzmény: (2400) payback12, 2012-02-19 12:54:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
2391. Elküldve:
2012-02-17 18:36:51 |
[9086.] |
Menü - Telepités - Mühold telepités - kijelölöd a müholdat például Thor és piros gomb megnyom és kis ablakban feljön Mód: Össz - Hálózat: Hálózat BE válaszd és OK nyomsz.
Vagy itt van egy friss adatbázis pendrivere teszed és frissited az adatbázist be tallózod neki db_201202171742 ban lévő Version.xml
http://data.hu/get/4744919/spark_alien_db_201202171742.zip
|
| |
|
[válaszok erre: #2392 #2393]
|
[előzmény: (2390) milan2006, 2012-02-17 17:55:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
2387. Elküldve:
2012-02-17 15:38:51 |
[9087.] |
2334 hsz!
Hátul kikapcs!
Majd bekapcs, közben nyomod az "ok"-t!
"Forc" felirat után(ok elenged) "fel" gomb, majd "spark" és megint "ok"!
|
| |
|
|
[előzmény: (2385) sun11, 2012-02-17 15:32:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
2386. Elküldve:
2012-02-17 15:36:07 |
[9088.] |
Ki be kapcsnál vissza váltottál a dual módban spark-ra? :)
|
| |
|
|
[előzmény: (2385) sun11, 2012-02-17 15:32:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
2382. Elküldve:
2012-02-17 10:11:15 |
[9089.] |
nem feltétlen muszály, elférnek egymás mellett :)
|
| |
|
|
[előzmény: (2381) speedking, 2012-02-17 09:46:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
2380. Elküldve:
2012-02-17 09:34:22 |
[9090.] |
ha felajánlotta akkor telepisd fel és akkor felteszi. :)
|
| |
|
[válaszok erre: #2381]
|
[előzmény: (2379) speedking, 2012-02-17 09:26:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
2372. Elküldve:
2012-02-17 00:24:25 |
[9092.] |
spark_1.2.41b 2012-02-16
egy ujabb verzió jelent meg :)
|
| |
|
[válaszok erre: #2407]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
2369. Elküldve:
2012-02-16 20:34:06 |
[9093.] |
telnet alat fut azt nézd meg ... vagy lehet a script ami elinditja nem egyezik a fájl név....
|
| |
|
|
[előzmény: (2368) szutika, 2012-02-16 20:29:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
2340. Elküldve:
2012-02-15 14:26:36 |
[9095.] |
Sziasztok! Fel tettem ezt az E2 -t.
AR-Projekt E2 for Alien_1.2.31.02.zip
Nincs valakinek erre egy thor csatlistája kedvencekkel stb, vagy milyen enigma2 kompatibilis ez? :) Elég macera megint egyett csinálnom a héten a spark-ra csináltam de az talán eCCerübb volt bár a dm500 után ez is menni fog talán dehát...:) ja és ezen is megy a ymod oscam?
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
10822. Elküldve:
2012-02-11 23:22:18 |
[9097.] |
Igen, már aki emlékszik valaki Friderikára, hogy is énekelt ő? Csak is és szépen magyarul, és mit is ért el talán egy 4-ik helyet? Érdekes nem, magyarul énekleve többet el lehet érni mint angolul, hogy is van ez? :) Lehet az akármilyen megzenésitve vagy nyelven ha az fülbe mászó zene azt értik minden nyleven! :D
|
| |
|
[válaszok erre: #10823]
|
[előzmény: (10820) br, 2012-02-11 22:34:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
2270. Elküldve:
2012-02-11 23:17:59 |
[9098.] |
PÜ-ment....
|
| |
|
|
[előzmény: (2269) Tibi242, 2012-02-11 22:33:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
2267. Elküldve:
2012-02-11 22:16:10 |
[9099.] |
Nem találkoztam még. :) De megoldást sem.....
|
| |
|
[válaszok erre: #2268]
|
[előzmény: (2266) Tibi242, 2012-02-11 21:57:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
2265. Elküldve:
2012-02-11 21:39:08 |
[9100.] |
Hát olcsó TV-ből csinltál egy drága vasat :D
|
| |
|
[válaszok erre: #2266]
|
[előzmény: (2263) herszab, 2012-02-11 21:01:38]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|