| Találatok száma: 10038 üzenet |
|
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
2262. Elküldve:
2012-02-11 20:59:43 |
[9101.] |
oscam.dvbapi
P: 0D02:000000
oscam.conf -banezt tedd be...
[dvbapi]
enabled = 1
au = 0
boxtype = none
user = amiko
pmt_mode = 0
request_mode = 0
legyen egy ilyen user acount...
[account]
user = amiko
pwd = alien
group = 1
au =
betatunnel = 1833.FFFF:1702,1834.FFFF:1722
oscam reboot és ezzel az acountal kéne nézned az adást is... persze a readertől függ mid van:)
|
| |
|
[válaszok erre: #2264]
|
[előzmény: (2261) Tibi242, 2012-02-11 20:41:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
2260. Elküldve:
2012-02-11 19:22:12 |
[9103.] |
Na szóval kérdésem lenne, van e olyan progi amivel a kész csatorna listát kilehet menteni az alienből illetve vissza tölteni? :) Illetve van e itt olyan kopmlett szoft kimentés és más beltérire való feltöltés gondolok itt komplett flash mentés stb... thx.
|
| |
|
[válaszok erre: #2261]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
1137. Elküldve:
2012-02-11 19:10:42 |
[9104.] |
De akinek van fent EMU-s szoftja csak egyszerüen eressze rá ebből csak a szoftvert és kész is.
AMIKO_STHD_8820_v1.4.01_emu.rar
http://sat-support.org/getfile.php?a=738
|
| |
|
|
[előzmény: (1136) Gabywap, 2012-02-11 19:09:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
1136. Elküldve:
2012-02-11 19:09:36 |
[9105.] |
töröltem ezt a linket:
AMIKO_STHD_8820_v1.4.01_emu_gosat_upc_digi__fta2012.02.03.zip
majd csinálok egy ujabb mentést és feltöltöm...
|
| |
|
[válaszok erre: #1137 #1140]
|
[előzmény: (1113) Gabywap, 2012-02-10 13:01:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
1135. Elküldve:
2012-02-11 18:22:58 |
[9106.] |
Annyit kéne akkor csinálnod csak tölsd le a 1.4-est és ami neked fent van és csak a szoftvert fel tenni másminden marad. Annyival másabb nem indul ujra magától meg nem viszi az AVI filmeket amugy nekem ez nem lényeg...és megosztással ismegy jól a belarakott C sor...
AMIKO_STHD_8820_v1.4.01_emu.rar
http://sat-support.org/getfile.php?a=738
|
| |
|
[válaszok erre: #1143]
|
[előzmény: (1134) hogyhogy, 2012-02-11 17:49:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
1133. Elküldve:
2012-02-11 17:06:46 |
[9107.] |
Csak érdekelne mi lehetett a gond hogy nem indult el a vas.... esetlega looder verzió nem egyezhetett nem tom.... mert abban ez van M3606A 1.1.2
|
| |
|
[válaszok erre: #1134]
|
[előzmény: (1132) hogyhogy, 2012-02-11 16:57:44]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
18116. Elküldve:
2012-02-11 17:05:29 |
[9108.] |
az encoding.conf-be
beilleszteni ezt a sort :
27 704 #12226V - 0.8W - Comedy Central MTV Networks
|
| |
|
[válaszok erre: #18117]
|
[előzmény: (18115) zsolt00, 2012-02-11 11:42:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
2259. Elküldve:
2012-02-11 16:54:07 |
[9109.] |
Oscam topicban is leirtam: állisd be az user dvbapi-ba és nem lesz anonymus. :)
Nekem 2 napja van a kezemben ez az alien és már is megy a kapott C sorral az oscam mert ami rajta volt mgcamd nem minden ment vele ezzel hasit. :)
ezt tettem fel és állitottam be az oscamot de megy.... még más oscamot nem volt időm tesztelni.
AlienHD_all_emu_plugin_20110405
De lesznek kérdéseim a beltérivel kapcsolatban, ugyhogy kérdezek majd aki tud válaszolhatna köszöntem előre is vannak amik mégnállam nem világos.:)
|
| |
|
|
[előzmény: (2257) Tibi242, 2012-02-11 12:13:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
1556. Elküldve:
2012-02-11 16:52:26 |
[9110.] |
állisd be az user dvbapi-ba és nem lesz anonymus. :)
Nekem 2 napja van a kezemben ez az alien és már is megy a kapott C sorral az oscam mert ami rajta volt mgcamd nem minden ment vele ezzel hasit. :)
ezt tettem fel és állitottam be az oscamot de megy.... még más oscamot nem volt időm tesztelni.
AlienHD_all_emu_plugin_20110405
De lesznek kérdéseim a beltérivel kapcsolatban, ugyhogy kérdezek majd aki tud válaszolhatna köszöntem előre is vannak amik mégnállam nem világos.:)
|
| |
|
|
[előzmény: (1554) Tibi242, 2012-02-11 13:51:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
1129. Elküldve:
2012-02-11 16:35:08 |
[9112.] |
Nem létezik sima mentés volt és az megy másnak is, épp ma tette fel 2 db amiko 8820-ra.
|
| |
|
[válaszok erre: #1130]
|
[előzmény: (1128) hogyhogy, 2012-02-11 15:41:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
1114. Elküldve:
2012-02-10 13:02:58 |
[9113.] |
Az amiko 8820-nak? Igen egy a sat kábelnek egy meg a földinek, igy egy kevés. :)
|
| |
|
[válaszok erre: #1116]
|
[előzmény: (1111) payback12, 2012-02-10 12:54:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
1097. Elküldve:
2012-02-07 14:28:37 |
[9116.] |
Igy van! Ahoz képpes árhoz és tudáshoz képpes jó kis vasak ezek kivéve nem tud fel venni kódolt adást! Majd fog ha megtanitják a szoft irók... de ha nem fog fel venni az engem is hidegen hagy. :)
|
| |
|
|
[előzmény: (1096) twingo16v, 2012-02-07 14:19:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
1171. Elküldve:
2012-01-28 01:06:03 |
[9118.] |
Nem switch kell oda henem router és menni fog. :)
|
| |
|
|
[előzmény: (1170) gumipók, 2012-01-27 22:34:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
1058. Elküldve:
2012-01-26 16:37:59 |
[9119.] |
Nem, sajnos nincs benne..... 8820-ban.....
|
| |
|
|
[előzmény: (1057) siemensguru, 2012-01-26 15:42:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
76789. Elküldve:
2012-01-19 22:02:28 |
[9120.] |
|
| |
|
|
[előzmény: (76782) Gilberto, 2012-01-19 21:24:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
1027. Elküldve:
2012-01-17 20:02:24 |
[9122.] |
Itt ebben a szoftban a bug javitva van valószinü idő kérdése és javitva lesz...
Fix Audio / Video dekódolására kettős hiba.
January 11, 2012, 13:46 :: New SW's for Amiko SHD-7900/8000, STHD-8800!_v1.4.42 Fixed Audio/Video dual descrambling bug.
http://sat-support.org/?set_lang=hu
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
1371. Elküldve:
2012-01-17 17:53:00 |
[9123.] |
igen, de ne ezt old-framebuffer hanem e nélkülit....
|
| |
|
[válaszok erre: #1379]
|
[előzmény: (1369) neo81, 2012-01-17 17:15:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
1367. Elküldve:
2012-01-17 16:59:36 |
[9124.] |
ez volt eddig a mostani használtakban eddig is, mint jampy irja pont ugy van :)
|
| |
|
|
[előzmény: (1365) DreamHekker, 2012-01-17 16:44:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
|
1364. Elküldve:
2012-01-17 16:27:38 |
[9125.] |
Miért ezen milyen kernel van? a régihez képpest.....
|
| |
|
[válaszok erre: #1365]
|
[előzmény: (1362) DreamHekker, 2012-01-17 15:16:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|